Brother in Arms : Hell's Highway - PC Version

این بازی چند وقتیه که تاخیر میخوره و تاریخ انشارش عقب میافته ولی یه نکته ای که وجود داره علاقه مندان به این بازی باید از این تاخیر ها خوشحال بشن چون سازنده بازی GearBox Software هیچ وقت بازی هاشو نیمه کاره عرضه نمیکنه و ما باید منتظر یه شاهکار در زمینه WWII باشیم
یه سری عکس از سایت IGN
Brothers_in_Arms_Hells_Highway_2.jpg
brothers-in-arms-hells-screen-5.jpg
brothers-in-arms-hells-highway-20060528033825035.jpg
moz-screenshot.jpg
brothers-in-arms-hells-highway-20070822012946432.jpg

Release Date:Jun 3, 2008

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
UbiSoft یکی از قویترین و فعالترین ناشران بازی توی دنیاست که همیشه ناشر یا سازنده ی 30 40 درصد بازیهای معروفی هست که ما بازی می کنیم.
صرفا بخاطر اینکه با اسم ناشر یه بازی مشکل داریم یا قبلا باهاش دعوا کردیم،نمی تونیم که بازیهایی رو که ناشرش بوده یا ساخته زیر سوال ببریم.:cool:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
اونایی که باید بدونن میدودن شما به کارت برس :-"
یعنی چی به کارت برس ؟!
با من بودی ؟ امیدوارم منظور بدی نداشته باشی ...
الان خیلی احساس بزرگی میکنی ؟:sick::sick::sick::sick:
طرز فکر واقعا خوشحالانه ـــی داری :lol:lol... اونایی که باید بدونن با این پستای شما که هی میای میگی حیف ناشرش یوبی هست به No0B بودن شما پی بردند ...کاملا این قسمت حرف شما درسته ...
سعی همیشه اندازه ی دهن خودت صحبت کنی ...
... .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خوب منم امروز وقت کردم بازی کنم و تمامش کنم:biggrin1:
واقعا با اضافه شدن aim به بازی خیلی چیزا نابود شده تو بازی!:(
بازی در بالاترین درجه ی سختی هم خیلی آسونه واقعا چرا بازیهای این روزگار:biggrin1: اینقدر آسون شدن؟:confused::(
گرافیک بازی خوب بود اما من انتظار بیشتری داشتم از این قسمت! فیزیک بازی خوبه ولی اشکالاتی داره مثلا شما به سنگرا شلیک میکنین بعد میبینین که 10 تا گونی پرت میشن هوا اما همه بهم چسبیدن:biggrin1: نمیدونم شایدم این گونی ها رو اون زمان به هم دیگه میچسبوندن:biggrin1: سیستم هدف گیری هم مشکل داره مثلا سر طرفو نشونه میگیری ولی میخوره تو شونش:biggrin1: البته در بعضی مواقع اینطوریه!
داستان بازی مثل شمارهای قبل زیبا بود! و همچنین بازی ادامه خواهد داشت یعنی مطمئنن شماره ی بعدی هم خواهد داشت!
دیگه حوصله ندارم بازم بگم...:biggrin1:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا اخرین کرکی که برای این بازی اومده رو میشه بدید چون مال من موقع که میخواد وارد مرحله بشه کرش میکنه . درایورها همشون اپدیت هستن

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یکی بمن بگه پس چرا روی سیستم من انقدر ***ی اجرا میشه:evil:
هی بیخود تیک میزنه تا دوربینو میگیرم بالا فریم میره زیر 10 !
یجورایی روون اجرا نشدنش غیر طبیعیه چون من کرایسیسو روونتر اجرا کردم حالا نمیدونم این چه مرگشه؟!
فرقی هم زیاد نداره با وضوح 1600x1200 برم یا 680x480 !
فکر کنم سیستمم یه اشکالی داره یا ... نمیدونم. اصلا پچی چیزی منتشر نشده دراین زمینه؟ من چیزی پیدا نکردم.
قبلا نصبش کرده بودم دیدم اینجوریه پاکش کردم حالا میبینم همه میگن خیلی روون اجرا میشه تعجب کردم ببینم اشکال کارم چی بود؟
کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟
بعد راستی من کارتمو اور میکنم برعکس میشه یعنی فریم میاد پایین!(اینم دیگه از اون شاهکاراس)!
درایورم هم تقریبا آپدیته!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
یکی بمن بگه پس چرا روی سیستم من انقدر ***ی اجرا میشه:evil:
هی بیخود تیک میزنه تا دوربینو میگیرم بالا فریم میره زیر 10 !
یجورایی روون اجرا نشدنش غیر طبیعیه چون من کرایسیسو روونتر اجرا کردم حالا نمیدونم این چه مرگشه؟!
فرقی هم زیاد نداره با وضوح 1600x1200 برم یا 680x480 !
فکر کنم سیستمم یه اشکالی داره یا ... نمیدونم. اصلا پچی چیزی منتشر نشده دراین زمینه؟ من چیزی پیدا نکردم.
قبلا نصبش کرده بودم دیدم اینجوریه پاکش کردم حالا میبینم همه میگن خیلی روون اجرا میشه تعجب کردم ببینم اشکال کارم چی بود؟
کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟
بعد راستی من کارتمو اور میکنم برعکس میشه یعنی فریم میاد پایین!(اینم دیگه از اون شاهکاراس)!
درایورم هم تقریبا آپدیته!
شما از همه چی گفتی الا مشخصات سیستمت.مشخصات بده تا ببینم چیه ماجرا.
اون اوری هم که میگی سرعت رو کمتر میکنه،در اصل فرکانس بیش از حد توان قطعه هست که ممکنه خطرناک هم باشه،اور که بیحساب نیست دوست عزیز.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
یعنی چی به کارت برس ؟!
با من بودی ؟ امیدوارم منظور بدی نداشته باشی ...
الان خیلی احساس بزرگی میکنی ؟:sick::sick::sick::sick:
طرز فکر واقعا خوشحالانه ـــی داری :lol:lol... اونایی که باید بدونن با این پستای شما که هی میای میگی حیف ناشرش یوبی هست به No0B بودن شما پی بردند ...کاملا این قسمت حرف شما درسته ...
سعی همیشه اندازه ی دهن خودت صحبت کنی ...
... .

درست صحبت کن یارو تا حالا بابام با من این طوری صحبت نکرده بله بنده نظر شخصی

خودم رو گفتم UBI اشغال ترین کمپانی بازی سازی هست حالا تو واسه چی انقدر جوش

میاری یه جوری حرف میزنه انگار UBI واسه باباشه :horse:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
شما از همه چی گفتی الا مشخصات سیستمت.مشخصات بده تا ببینم چیه ماجرا.
اون اوری هم که میگی سرعت رو کمتر میکنه،در اصل فرکانس بیش از حد توان قطعه هست که ممکنه خطرناک هم باشه،اور که بیحساب نیست دوست عزیز.
نه دوست عزیز من خودم مدتهاست همه جای سیستممو:biggrin1: اور میکنم و با اور کردن مشکل ندارم این اتفاقی که درمورد اورکلاک کردن میفته یعنی فرکانس بالاتر و فریم پایینتر فقط توی همین بازی اینطوریه.
احتمالا مشکل از یه درایور یا بایوس قدیمی سیستم هست.
این چند روزی هم سیستممو کلا عوض میکنم . فعلا بیخیالش شدم گذاشتم بعدا بازیش کنم بدون دردسر با سیستم جدید ;)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این بازی برای من اصلا اجرا نمیشه
وقتی می خواهم بازیرو اجرا کنم
Dont Send Error میده
دایرکت ایکس و درایور گرافیک هم آخرین ورژن هستش
ویندوز هم XP SP3
کارت گرافیک : 8800

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
این بازی برای من اصلا اجرا نمیشه
وقتی می خواهم بازیرو اجرا کنم
Dont Send Error میده
دایرکت ایکس و درایور گرافیک هم آخرین ورژن هستش
ویندوز هم XP SP3
کارت گرافیک : 8800

یحتمل بازیت مورد داره یکی دیگه بگیر این یک
دوم بنظر من این SP3 خیلی آشغاله خیلی از بازیام روش مورد داشت :biggrin1:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
فکر میکنم ایراد از کرکش باشه تا کل بازی.
اگه کسی کرک سالم داره واسه دوستمون لطفا آپلود کنه.
کرکش الکی بود . من نصب کردم بعد کرک رو هم پست کردم نهایتا گفت دیسک و نذاشتی بعدم از نو کرک رو پاک کردم و با ایکون خودش وارد بازی شد . اصلا کرک استفاده نکن . شاید جواب داد

enaami61

کاربر سایت
Mar 4, 2009
9
نام
مجتبي
سلام
اين بازي ، واقعا فوق العاده است. گرافيكش خيلي بالاست و داستان بازي هم بسيار زيباست، من كه خيلي خوشم اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر