Brink: x360 version

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
پس چرا من تو سایت abgx360.net که چک می کنم فقط ریجیون us هست و هنوز ریجیون pal نداره وقتی سرچ مکنی تو قسمت verified ریجون pal رو نداره .؟؟؟؟؟؟ :-/
من چون بازی رو از تهران سفارش می دم و لایو استفاده می کنم وقتی سفارش میدم که فایل های امنیتی موجود باشه.اگه با نرم افزار abgx360 میشه بازی رو از نظر امنیتی سالم کرد بگید که سفارش بدم.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان یک مشکل اساسی‌ دارم! بافتهای این بازی اصلا انگار نمیخوان لود بشن! همینجوری در حال بار گذاری هستن! تا روتو میکنی‌ اونور دوباره بر میگردن همونجور که بودن! بازی‌هایی‌ که با unreal ۳ بودن حداقل بعد از یک بار لود شدن همونجور میموندند ولی‌ این اینجا نه! کیفیت بافتها افتضاحه! میخواستم بدونم برا همه اینجوریه؟ آخه من یه جا خوندم میگن که برای نسخهٔ دزدی بازی هم چین باگی گذاشتن!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بازیش چجوریاس؟مثه کانتره؟
می ارزه برای مولتی پلیرش بگیرم؟

دوستان بازی ارزش بازی کردن رو داره؟! یکم سوالم عجیبه! ولی سر این بازی وسواس گرفتم انگار!:d

دوستان عزیز - نظرها درباره این بازی میشه گفت حداقل تو این سایت اصلا یکسان نیست - مثلا من معتقدم یکی از بیخودترین بازیهای زندگیم

بود که دیدم - ولی بعضی از دوستان خیلی هم خوششون اومده ظاهرا !! ولی بازی کلا امتیازات زیاد خوبی هم نگرفته ...

درکل به نظره من یه بازی سلیقه ای هستش - و باید امتحان کنید ببینید خوشتون میاد یا نه ...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اونقدر که از بازی انتظار داشتم که نگو ولی برآورده نشدند=((
خدایی نسبت به اون دمو هایی که دیده بودم کلا عوض شده و داغون شده:(
فقط به یه درد میخوره گیر بهش بدی برا اچیومنت هاش:d
کلا بازی رفت تو لیست بازی های که اگر قحطی بازی اومد بازیش کنم:))

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اونقدر که از بازی انتظار داشتم که نگو ولی برآورده نشدند=((
خدایی نسبت به اون دمو هایی که دیده بودم کلا عوض شده و داغون شده:(
فقط به یه درد میخوره گیر بهش بدی برا اچیومنت هاش:d
کلا بازی رفت تو لیست بازی های که اگر قحطی بازی اومد بازیش کنم:))

كاملا موافقم... يه مرحله بيشتر نتونستم بازي كنم، حالم به هم خورد!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
ما که انتظار زیادی ازین بازی نداشتیم بدمون نیمد قابل تحمله و یه جورایی وقت پر کن . برای بیکاری و همچنین سرگرمی خوب است فقط هوش مصنوعی در حد جلبک هستش خیلی رو مُخه بقیه موارد هم معمولی در برخی موارد هم معمولی رو به پایین !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا اگه کسی کرک غیر از Skidrow این بازی رو داره بزار آخه می دونید کرک Skidrow بازی یه محل خاصی ایجاد می کنه واسه سیوای بازی تا اون سیوا رو کپی می کنم هون جا دوبار یه سیو جدید میسازه و باید دوباره بازی رو از اول شروع کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر