Brink: x360 version

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اول بازی تیمتو انتخاب میکنی(برا داستان)بعد با ادمی که ساختی بازی میکنی!
اما قبلش چلنج بری با همه چی آشنات میکنه خیلی هم حال میده من 5 بار بیشتر تو کل این 5 مرحله که رفتم نمردم!!!
خیلی هم بازیش حال میده و "نوب" بازی نداره!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
تجربه کردم من تا اون موقع که با pc بازی میکردم تو 8-9 سال حدود 100-150 بازی خریدم و تجربم زیاده الانم 20 بازی برای xbox خریدم و کاملا مشخصه
دوست عزیز یعنی شما قبول نداری این سایت بهترین سایت دنیاس در این موارد ؟ شاید خبر نداری
این سایت نمره هاش علکی نیست
جناب عالی کلا خسته نباشی تو 8-9 سال 100-150 بازی (به شوخی میگیم جدی نگیرید ولی واقعیت هستش)
امثال من گیم خور خیلی زیاد که تو همین 8-9 سالی که جناب عالی میگید بین 500-700 بازی برا PC و 200 بازی برای 360 گرفتیم
و خیلی هارو سایت گیم اسپات نمره های کمی به اونها داده که خدایی خیلی باحال بودن
ولی در کل بحث سر عملکرد گیم اسپات نیست بلکه بحث ، بحث BRINK هستش
که خیلی ها میگن فاجعه هستش
ولی چیزهایی که ما تو دمو ها دیدیم خیلی توقع مونو بالا برده فکر کنم قضیه همون قضیه مدال افتخار آخری باشه
هنوز دیسک نرسیده دستم
رسید نظر همه رفقای 360 دار شهرو هم اعلام میکنیم
ببینیم چی میشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان اینجا خواهشا بحث کدوم سایت بده و کدوم خوب راه نندازین
برای این جور بحثا تاپیک Brink توی بخش امتیازات هست
ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان چجوری میشه رو دیوار دوید؟؟ من هرکاری میکنم نمیشه!
درست زمانی که آنلاین شم کاراکترمو نشونتون میدم فقط زیاد نخندین:D چون موهاشو صورتی کردم:D

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
یعنی واقعا مسخره ترین بازی بود که تو تاریخ گیمریم بازی کردم ! نمی دونم این Splash Damage به چه انگیزه ای این بازی رو ساخته ؟! توصیه می شود کسانی که این بازی رو تجربه نکردند ، تجربه نکنند !

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
نمیدونم ن اینجوری حس میکنم یا واقعا اینجوریه! بازی خوبی نیست، داستان که نداره و خدایی گرافیک خوبی داره گیم پلی ش به نظر من خوب نی! چرته یه جورایی، ما که گذاشتیمش کنار، بیخود و بیجهن هم اچیومنت میده، 1 ساعت بازی کردم 8 تا اچیومنت گرفتم، این چه وضعش آخه! از ID بعید بود.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
یعنی واقعا مسخره ترین بازی بود که تو تاریخ گیمریم بازی کردم ! نمی دونم این Splash Damage به چه انگیزه ای این بازی رو ساخته ؟! توصیه می شود کسانی که این بازی رو تجربه نکردند ، تجربه نکنند !

کاملا تایید میشه - خداوکیلی من فقط دوست دارم ف ح ش بدم - نه به اون تریلر هایی که ما دیدیم - نه به این بازی مسخره که برای من هیچ جذابیتی نداشت ...

واقعا آدم بعضی بازی هارو که بازی میکنه متوجه میشه چقدر بعضی شرکت ها در یه زمانهایی بی شعور میشن و این امر باعث میشه یه چیز چرت مثل برینک بسازن (به نظره شخص من ) و به شعور گیمر توهین میکنن ... )x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نمیدونم ن اینجوری حس میکنم یا واقعا اینجوریه! بازی خوبی نیست، داستان که نداره و خدایی گرافیک خوبی داره گیم پلی ش به نظر من خوب نی! چرته یه جورایی، ما که گذاشتیمش کنار، بیخود و بیجهن هم اچیومنت میده، 1 ساعت بازی کردم 8 تا اچیومنت گرفتم، این چه وضعش آخه! از ID بعید بود.

id نساختتش!
1. موتورش id 4 ـه
2.بازیش خیلی قشنگه
3. ازیو رو هارد بریزی گرافیک درست میشه
4. ممنونم:D

Last edited by a moderator:

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
سلام به دوستان. ریجیون pal بازی اومده؟؟؟
مهمتر از اون فایل های مربوط به استیلس پچ رو تو سایت abgx360 ندیدم برای ریجون pal یا من اشتباه می کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر