Brawl Bustres | Free | Multi - Single - Co-oP

سلام
امروز بعد از مدتها میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم که بعد از چند ماه انتظار بالاخره نسخه ی کامل این بازی عرضه شد !!
از اسم تاپیک معلومه که این بازی شامل سه بخش سینگل - مولتی و co-op میشه و البته کاملا رایگان هم هست و حجم اون فقط 300مگه که بعد از نصب میشه 1.1gb!(کلا 300 مگ بیشتر دانلود نداره) خوب بریم سراغ توضیحات بیشتر :D
شما اول بازی باید یه کاراکتر بسازین!! حدود 8 کاراکتر پیش رو دارید ... چاق - لاغر - زن - مرد و بچه در فرم های مختلف :D!
بعدش جزئیات رو خودتون انتخاب میکنین و وارد قسمت ساخت کلاس میشین! 5کلاس در بازی موجوده که شامل :
گیتارسیت : این عمو یه گیتار دستشه و باهاش میتونه برق ایجاد کنه یا ضربه بزنه! قدرت ویژه ی این کلاس ایجاد یک محیط برقیه که میترکه و هر چی دورو برش هست رو داغون میکنه!
بکسور
: این میتونه با مهارت بکسی که داره مشت های قوی بزنه و دشمنو به زانو در بیاره! میتونه از فاصله ی دور با سرعت به سمت دشمن دویده و اونو غافل گیر کنه. قدرت ویژه ی این کلاس مشت های قدرتمندیه که خیلی آسیب میزنه!
بیس بالیست : این یه چوب بیس بال دستشه ! میتونه با اون چوب ضربه های محکم بزنه یا اینکه سه تا توپ پرتاب کنه که مثل رادار عمل میکنن و به مناسب ترین هدف ها ضربه میزنن! قدرت ویژه ی این کلاس یک توپ بزرگه که با برخورد به دشمن آسیب زیادی به اون وارد کرده و دشمنو پرت میکنه!
آتش نشان : این آدم یه کپسول آتش نشانی در دست داره . range قدرت هاش خیلی بالاست و میتونه با کپسولش گلوله هایی از آب پرتاب کنه و یا مثل شیلنگ دشمنو آب پاشی کنه! قدرت ویژه ی این کلاس یک دیوارست که هم در مقابل دمیج مقاومه هم بعد از مدتی میترکه و به دشمنان آسیب شدیدی وارد میکنه!
فوتبالیست از نوع آمریکایی : یه توپ فوتبال آمریکایی دستشه . میتونه به زمین بزنه و دشمنای اطرافشو گیج کنه و به اونا آسیب بزنه . یا اینکه با اون توپ ضربه بزنه . قدرت ویژه ی این کلاس یک ضربه ی محکم به زمینه!!

نکته : شما میتونین آیتم های بهتر چه اسلحه و چه لباس بخرید.
2 - در بازی با از بین بردن وسایل قدرت هایی پیدا میکنین و با دکمه ی E یک بار میتونین ازش استفاده کنین .
3 - هر کلاس از نظر سرعت حرکت و جون متفاوته!
4 - با level up شدن میتونین کلاس هارو باز کنین و در نهایت از همه ی کلاس ها استفاده کنین .

کاراکتر خودم در قالب گیتاریست . سمت چپ صفحه 5مربع سفید هست که 3تاشون بازن و دوتاشون بسته . این یعنی من اون 3تایی که باز هست رو میتونم انتخاب کنم و برای باز کردن اون دوتای دیگه باید بازم لول آپ شم! تا اینجا توی لول های دو و پنج یک کلاس میشه باز کرد و بقیشو نمیدونم!
120121084-4.jpg

تاپیکو حتما کامل میکنم!!
اینم لینک دانلود :http://dls3.brawlbusters.com/update/NA/2.3/Installer/Brawl BustersSetup2.3.exe

سوالی بود حتما بپرسین

از نظر پینگم مشکل نداره چون میتونن ایرانیا باهم هاست بزنن و با پینگ خوب بازی کنن!

Nickname افرادی که بازیو دانلود کردن :
Darzin
subzero9dm
pezhman
farhad_fr2
Hellblazer
heykal

javadn
SolaCer
Aminkiller

Ajdar_002
Sh_T_sh
MOER
ped_gamer
KOOROSH

MOR3ZA
saeeid
p30arman22
Wwoolf
raminkinggames1
grandpapaa
styl0
اگر برای ثبت نام مشکل دارین اول بازیو دانلود کنین بعد از خود بازی ثبت نام کنین یا بگین خودم ثبت نام میکنم !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Good Guy Greg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر