Multi Platform Borderlands 3

سازنده
Gearbox Software
تاریخ انتشار
13 September 2019
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
channels4_banner.jpg

DeveloperGearbox Software
Publisher2K Games
EngineUnreal Engine
Release Date13 September 2019
Platform(s)PC_PlayStation 4_Xbox One

بررسی بازی Borderlands 3

سومین نسخه از عنوان BORDERLANDS قرار ما رو به سرزمین های فراتر از پاندورای همیشه در حال جنگ ببره . این بار قرار ـه در قالب چهار Vault Hunter جدید به نام های (FL4K (Beastmaster) , Zane (Operative) , Amara (Siren) , Moze (Gunner به بازی بپردازیم . طبق معمول هر کدام از این شخصیت ها شامل قابلیت های منحصر به فردی میشن که تجربه پلیر ها رو از همدیگه متفاوت میکنه . شخصیت های اصلی منفی بازی دوقلو های Calypso هستن . خواهر و برادر دیوانه که خودشون رو به عنوان دو استریمر با کلی فالوور معرفی کردند!

طبق معمول سیستم اسلحه های بی شمار بازی برگشتن و قرار ـه تعداد بی شماری از اسلحه های رنگارنگ از برند های متلف با کاربرد های متفاوت در بازی به نمایش گذاشته بشه. به عنوان مثال گفته میشه این بار نوع و کاربرد اسلحه ها بیشتر از هر زمان دیگه ای خواهد بود به عبارتی بر خلاف نسخه های قبلی که هر اسلحه یک کار رو به خصوص رو انجام میداد اینجا بعضی از اسلحه ها (بسته به برند سازندش) دو نو شلیک مختلف و بعضا دو نوع قابلیت Elemental (یخ آتش برق ...) خواهند داشت.

در این نسخه قرار با استفاده از سفینه فضایی به سیارات مختلف سفر کنیم پس باید منتظر یک ماجراجویی متنوع از نظر تنوع محیطی باشیم . طبق سنت همیشگی سری شخصیت های قدیمی شامل شخصیت های قابل بازی نسخه ی قبلی در این نسخه حضور دارند و قرار نقش پر رنگی در بازی داشته باشن .

Calypso Twins

twins.png
Vault Hunter

choose-char.png

[تصاویر]

2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vaulthunters_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_vehicles_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_boss_combat_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_calypsotwins_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_children_of_the_vault_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_claptrap_3840x2160_1.jpg 2kgmkt_bl3_launch_screenshots_moze_3840x2160_1.jpg

https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_016.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_017.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_011.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_012.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_013.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_014.jpg https___cdn.2kgames.com_borderlands_media_oak_bl3_015.jpg

[تریلر و گیمپلی]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
:D

"Where's my gun?"
"It's where you left it."
"No, it's not there!"
"Well it didn't just grow legs and walk o---"
همه با تفنگ پادار حال کرد!.

تعداد کامنتهای تاپیک یهو رفت بالا حیف نمیشه همه دونه دونه نقل قول کرد.
یکی جریان این یک بیلیون سلاح رو برا من تعریف کنه:|
از هر سلاح چند ده ورژن مختلف برای هر لول وجود داره!. بجز اون اگر رنگش تغییر کنه یه نوع دوربینش یا فایر ریتش یا .... خودش میشه یه اسلحه جدید :D.
Borderlands 3 - 1 Billion guns at launch
BATTLEFIELD V - 16 guns at launch
:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: R@OUF and s.snake2

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Polygon: Borderlands 3’s trailer is a disappointment
Borderlands 3’s debut trailer may have made you happy if you just wanted new Borderlandscontent and, if that’s the case, I’m happy that you’re happy.

I’m not happy.

A good sequel happens when a development team takes all the things that defined the previous game, whatever those things were, and finds ways to bring at least a few of them to the next level. There might be a jump in visual quality and an introduction of new faces while existing characters go through some sort of change, and ideally, the mechanics themselves should evolve in some way. “More” isn’t a good excuse for a sequel; the best sequels are defined by a more complex word: “better.”

And I don’t see anything in the Borderlands 3 trailer that makes me think it’s going to be better than Borderlands 2.
Part of my skepticism comes from the tepid trailer, but I also can’t remove myself from the meta-context of Borderlands 3. Gearbox Software released Borderlands 2 in 2012, and it was followed by expansions, spinoff games, a VR port, an adventure game, and compilations. Fans have been sold or at least offered an extensive amount of content that isn’t a numbered sequel, and that trend will continue: Gearbox also announced during Thursday’s panel at PAX East a remaster of the original Borderlands, as well as free 4K texture packs for Borderlands 2 and Borderlands: The Pre-Sequel.

That level of support for older games isn’t a bad thing, but it’s been going on for six years. I was so excited to see what Gearbox could do, both in terms of visuals and mechanics, to update the Borderlands series for 2019. Borderlands 3 would have to do something to push the series into the future, right
The first trailer looks like a rehash of what we’ve already seen and played, and that’s a terrible thing for a series that has already been chopped up and resold to us in so many ways.

I want Borderlands 3 to be good, but for it to be good, it needs at least one or two new ideas. If you had told me that this trailer was a fan edit that used scenes from existing games, I likely would have believed you.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,547
نام
کورش
If you had told me that this trailer was a fan edit that used scenes from existing games, I likely would have believed you
شک دارم ایشون قبلی ها رو بازی کرده باشه البته با توجه به حرف خودش
از 3 حالت خارج نیست یا ایشون قبلی ها رو بازی نکرده یا بازی کرده و خنگه و یا غرض و مرضی منظوری داره مخصوصا اینکه همه این غر زدنهای بیخود بعد از یه تریلر نسبتا کوتاه معرفی بازی ( که فقط و فقط کارش معرفی بازی هست نه چیز دیگه) گفته میشه نه بعد از دیدن تریلر گیم پلی و جزئیات

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چه چیز تریلر بد بود؟
کلا دوستانی که خوششون نیومده یه توضیحی بدن ببینم چرا بد بود؟

شما رو ارجاع میدم به تریلر معرفی Geow 4 ! هیچ نکته جذاب و جدید و گیرایی تو تریلر بازی نبود اونم برای دنباله ایی که بعد از 6 7 سال داره میاد ...
تازه اگر بازی در E3 و کنار چنتا عنوان جاه طلبانه تر معرفی میشد، شک نکنید بیشتر از الان کوبیده میشد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از 3 حالت خارج نیست یا ایشون قبلی ها رو بازی نکرده یا بازی کرده و خنگه و یا غرض و مرضی منظوری داره مخصوصا اینکه همه این غر زدنهای بیخود بعد از یه تریلر نسبتا کوتاه معرفی بازی ( که فقط و فقط کارش معرفی بازی هست نه چیز دیگه) گفته میشه نه بعد از دیدن تریلر گیم پلی و جزئیات
فک کنم IGN بود طرف واسه نقد انچارتد 4; انچارتد 2 ریمستر بازی کرده خودش نمیدوسته :D یا همین IGN واسه نقد dead cell مو به مو نقد یه یوتوبر رو کپی پیست کرده بود :D. یعنی بنده نقد انگری جو رو به پالیگان و ign ترجیح میدم.
شما رو ارجاع میدم به تریلر معرفی Geow 4 ! هیچ نکته جذاب و جدید و گیرایی تو تریلر بازی نبود اونم برای دنباله ایی که بعد از 6 7 سال داره میاد ...
تازه اگر بازی در E3 و کنار چنتا عنوان جاه طلبانه تر معرفی میشد، شک نکنید بیشتر از الان کوبیده میشد
دقیقا مثل اون بنده خدا که ازش میپرسن چرا پیاظ شده کیلو 15 تومن جواب میده به من بگین خا/**شو++غ-چی الان کجاست :D.
بعد علی جان گیرز یه شوتر کاورگیری سوم شخصه BL3 حالا اگر %100 RPG نباشه بازم 4 تا کلاس داره که هرکدوم قابلیتهای مخصوص دارن همراه با Skill Tree که سختیه بالانس کردنش از تصور خارجه.
شما چطور میتونی این دوتا رو به هم مقایسه کنی؟ :D. یعنی میشه از روی تریلر محتوا رو تشخیص داد و ما خبر نداریم؟ :D.

آخرین ویرایش:

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
واقعا خوشحالم که دنباله بازی بالاخره معرفی شد.
تو نسخه ی قبل کاری نمونده بود که انجام نداده باشم:)) واقعا شاهکار بود.مخصوصا گلیچ هاش که زیادم بودن:D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,547
نام
کورش
خب اینطوری توضیح میدم. من گیرز یک رو که بازی کردم دیدم به گروه خونی من نمیخوره و بقیه شماره ها رو سطحی یکبار بازی کردم که فقط بازی کرده باشم و همین و شماره اخری رو حتی نصب هم نکردم چون ویندوز 10 میخواست و من روی 7 بودم و بازی به اندازه کافی کشش نداشت برام که ویندوز عوض کنم ( نمیدونم الان روی 7 میشه یا نه )
اما
فراموش نکنیم گیرز یه بازی داستان محوره و زمین تا اسمون با بردرلندز فرق داره. درسته یه عده گیرز رو بخاطر مالتیش بازی میکنن ولی هسته اصلی بازی داستان مارکوس و رفقاست و اگر ایرادی به بازی وارد میشه باید به نسبت جلورفتن یا نرفتن داستان باشه ولی بردرلندز اصلا قضیه اش فرق میکنه بردرلندز لوت محوره اگر کسی به دلیلی غیر از پیدا کردن اسلحه جدید ( البته در یه محیط فان و غیر جدی ) سراغ بردرلندز اومده راه رو از اول اشتباه اومده. تو این تریلر هم که اطلاعات خاصی داده نشد که بدونیم پسرفت کرده یا نه. چیزی که من به عنوان طرفدار بردرلندز میخواستم و میشد در تریلر فهمید اینها بودن:
1 ایا تنوع اسلحه داریم ؟ بله خوبشم داریم قبلی ها اونقدر عالی بودن که اگر کپی پیست هم بشه عالیه درصورتی که میدونیم کپی پیست نشده و چیز های جدیدی قراره ببینیم
2 ایا تنوع محیطی داریم؟ بله خوبشم داریم خیلی بیشتر از 3 شماره قبلی
3 ایا کاراکترهای محبوب قبلی رو داریم ؟ بله از تاینی تینا گرفته تا بریک و سرهمرلاک همه رو داریم اضافه تر هم داریم از سری تیلز که خب من بازی نکردم
4 اسکیل جدید و گیم پلی متنوع داریم؟ بله اون شایعات قبلی رو اگه با تریلر تطبیق بدیم متوجه میشیم شایعات درست بوده و اسکیلهای جدید و گیم پلی جدید داریم
اینها نکاتی بود که من به عنوان طرفدار بردرلنز میخواستم
حالا اینکه گرافیک انچارتد رو نداره یا لحظه های احساسی TLOU رو نداره یا سیستم کوئست ویچر رو نداره یا مثل گاد او وار هی بوی بوی نمیکنه یا از همه عجیب تر چرا بازی فرق نکرده ( انگار یادشون نیست اسم بازی بردرلندز 3 هست باید ادامه 2 باشه نه دنباله مثلا توم ریدر یا بتلفیلد ) اینها دیگه مشکل من طرفدار بردرلندز نیست مشکل اونی هست که راه رو اشتباهی اومده و دنبال چیزهایی که ربطی به این بازی ندارن تو این تریلر میگرده
حالا یه سری کامنت اینور و اونور هم میخوندم چرا ساختن کاراکتر و این چیزها نداره. عجبا. مگه قراره هر بازی ساختن کاراکتر داشته باشه. اصلا یه ایراداتی گرفتن مثل این مقاله بالایی که من نمیفهمم شوخیه یا جدی.
فراموش نکنید کسی نمیگه بردرلندز 3 میاد و یه شاهکار میشه. نه. ممکنه بشه. ممکن هم هست گند بزنه. اینش بحثی توش نیست. ولی تریلر چند دقیقه ای معرفی بازی چیزی جز نکات مثبت برای منی که سالها منتظر بردرلندز3 ( دقیقا خود بازی بردرلندز3 ) بودم نداشت و واقعا عالی بود و دقیقا مطابق انتظاراتم بود که بالا توضیح دادم .

یعنی بنده نقد انگری جو رو به پالیگان و ign ترجیح میدم.
جو کارش درسته. منصف و دقیق و از همه مهمتر اینکه چیزی رو که میبینه میگه و تحت تاثیر جو قرار نمیگیره ممکنه با 100 درصد نظراتش موافق نباشم ولی با اکثر نظراتش موافقم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پولی‌گان یکی از بیخود ترین سایت های گیمینگه دائم دنبال تیتر های کلیک بیت میگردن و بس که خوب با همین تیتر زدن الانشون و مطلبی که نوشتن به خواستشون رسیدن و کل فن های بازی رو کشوندن تو صفحه سایتشون که فقط بیان مصخره کنن مقاله رو طرف خودش میدونه تریلر تریلر معرفی بوده بعد میگه چرا اینقدر کم از مکانیکی بازی رونمایی کردن و فلان واقعا موندم! نمیدونم حالا در جریانی یا نه خیلی هم سیاسی مینویسه مثل کوتاکو سرش تو همه جا هست خلاصه همینکه تو این جو مثبت میاد منفی مینویسه خیلی چیزا رو میرسونه

به قول یارو گفتنی امیدوارم فقط یک تریلر بد بوده باشه ...

تریلر بد رو تعریف کنیم :

screenshot-www.youtube.com-2019.03.29-14-09-55.png

screenshot-www.youtube.com-2019.03.29-14-09-36.png

screenshot-www.youtube.com-2019.03.29-14-09-17.png

واقعا موندم الان ینی بازیی که صرفا داستان محور و باید تو پیسینگ و داستان خیلی عالی باشه تا بتونه خفن عمل کنه با یـ بازی شوتر لوتر با دنیای باز و متنوع که هزار یک مکانیک داره واسه عرض اندام و صرفا الان یـ تریلر معرفی به سبک قبل بیرون دادن براش بله مثل قبل شما برو نسخه های قبلی رو نگاه کن ببین همینطوری تریلر دادن و خواهند هم داد چون امضا سری همیشه بوده مقایسه میکنی ؟ جدا بین این همه نظر مثبت میخوای نظر منفی یـ نفر که خلاف جهت شنا میکنه رو در نظر بگیری بگی تریلر هیچی نداشت ؟ از بیخ و بن داشتی دنبال چیز اشتباهی میگشتی چون گفتم اگه با مارکتینگ این سری آشنایی داشتی میدونستی این تریلر دقیقا همون چیزی بود که از سازندگان این بازی انتظار میرفت یـ تریلر Borderlandsـی !

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حالا یه سری کامنت اینور و اونور هم میخوندم چرا ساختن کاراکتر و این چیزها نداره. عجبا.
کسی نمیگه خیلی تابلو میشه لگ اسلحه ها رو دید نمیگن دمشون گرم CGI نکردن تو حلقمون یا اصلا ندیدم کسی بگه بندیت (سایکو) مونث طراحی کردن!. میگن چرا گرافیکش "جهش نسلی" نداشته :D. اوضاعی شده
(نیاز به چیز شکن داره !)انیمیشن به این نرمی اخه؟ :D
عزیزان نسخه های قبلی این بازی برای pc ریمستر شده؟.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
شده بصورت اپدیت مجانی برای برای pc عرضه میشه به زودی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر