Borderlands 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
سلام.من اولین تجربم از این بازی هستش و سری قبلی رو بازی نکردم و راجع به شخصیت های بازی و اینکه هرکدوم چه قابلیت هایی رو دارن چیزی نمیدونم.میخوام تک نفره برم.از کدوم شخصیت استفاده کنم که وسط بازی کم نیارم؟
یعنی اینقدر سوالم سخته که هیچکی جواب نداد؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,075
یعنی اینقدر سوالم سخته که هیچکی جواب نداد؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چیزی پرسیدی که جواب نداره!. هرکدوم از کرکترها قابلیتهای منحصر بفردی دارن که شما باید طبق سلیقه ت یکی رو انتخاب کنی و با توجه به هدفی که داری Skill های مورد نظرت رو بالا ببری.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
چیزی پرسیدی که جواب نداره!. هرکدوم از کرکترها قابلیتهای منحصر بفردی دارن که شما باید طبق سلیقه ت یکی رو انتخاب کنی و با توجه به هدفی که داری Skill های مورد نظرت رو بالا ببری.
داداش هر سوالی جواب داره.این انجمن هم کلن راه افتاده واسه سوال و جواب

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,075
داداش هر سوالی جواب داره.این انجمن هم کلن راه افتاده واسه سوال و جواب
پرسش شما اینقدر عجیب و خنده اور بود که جواب ندادن. یعنی در اوردن اطلاعات کلاسهای کرکترها 3 دقیقه زمان نمیبره چه از خود بازی چه گوگل حالا شما توقع داری این رو جواب بدن بهت؟ موفق باشی پس.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
پرسش شما اینقدر عجیب و خنده اور بود که جواب ندادن. یعنی در اوردن اطلاعات کلاسهای کرکترها 3 دقیقه زمان نمیبره چه از خود بازی چه گوگل حالا شما توقع داری این رو جواب بدن بهت؟ موفق باشی پس.
جواب ندادن؟پس دو نفری که اومدن لطف کردن و جواب دادن و ندیدی نه؟یا نخواستی ببینی؟در ضمن کسی از شما جواب نخواست که همینجوری میای و یه چیزی واسه خودت مینویسی.همین جا هم تموم کنیم جفتمون که اینجا جاش نیست...موفق باشی:-bd

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
DLC يش 16 oct مياد كه يه كلاس جديد به اسم mechromancer اضافه ميكنه( براي افرادي كه premium club هستن free هست) قيمتشم ٩.٩٩$ هست فكر كنم ميشه 800 ms points
البته ٤ تا DLC ديگه هم بعدا مياد كه وسعتشون خيلي زياده , season pass داره (٣٠$)
borderlands-2-mechromancer.jpg

---
نميدونم توجه كرديد يا نه ولي كلي Easter eggs داره:d
مثلا يه جا Donkey mong هست و بايد بكشيدش يا يه قسمت به minecraft مربوط ميشه و skin و head _ش رو ميتونيد بگيريد . چند تا ديگه هم هست

آخرین ویرایش:

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
آقا کسی هست منو کمک کنه؟ من اون غول رو گیر کردم که از زیر پامون اتیش میزنه اولش هم میگه burn baby burn....کسی میدونه کدومو میگم؟ خواهش میکنم کمکم کنید چی کارش کنم :(

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
آقا کسی هست منو کمک کنه؟ من اون غول رو گیر کردم که از زیر پامون اتیش میزنه اولش هم میگه burn baby burn....کسی میدونه کدومو میگم؟ خواهش میکنم کمکم کنید چی کارش کنم :(

اون غول که کاری نداره حتما زود رفتی سراغش لولت پایینه چندتا ماموریت جانبی برو تا لولت بیاد بالا بتونی بزنیش وگرنه اون غول چیز خاصی نداره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero

iهمونجایی که تو یه کشتی هستی؟
اگه آره قبل از اینکه بری پایین و غوله بیاد همون بالا دو تا با اسنایپ بزنش میاد سمتت بعدش از همون بالا بترکونش.کاریت هم نمیتونه بکنه

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من بازی رو تموم کردم اما هنوز 4 تا ماموریت رو زده Undiscovered
وقتی تو اون مناطق که گفته میرم , هیچ ماموریتی وجود نداره !!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من بازی رو تموم کردم اما هنوز 4 تا ماموریت رو زده Undiscovered
وقتی تو اون مناطق که گفته میرم , هیچ ماموریتی وجود نداره !!
اونارو با كشتن يه سري دشمن كه ازشون echo log ميفته اكتيو ميشه. بعدش ميتونيد انجامش بديد ، مثلا توي The fridge بايد يكي از goliath ها رو بكشيد تا اكتيو بشه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
دوستان میشه وسط بازی کاراکتر را عوض کرد؟ بدون اینکه نیوگیم شم
کلاس شخصیت را میشه وسط بازی عوض کرد؟ چطوری؟
ممنون میشم جواب بدین
راستی در ماموریت inject pod دقیقا باید چه کنم؟هیچ علامتی نشون نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر