Borderlands 2 | PS Vita

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
از اونجایی که خود بازی open word هست با کلی ماموریت (فرعی و اصلی ) و از اونجایی که dlc های متعددی براش اومد در نسخه های کنسولی
انتظار میره مدت طولانی سرگرم کنه . خیلی دوست دارم ببینم با اون گرافیک سل شید و محیط زیباش توی vitaچی میشه ؟!
البته امیدوارم خاص vita چیزی بذار برا اونایی هم که نسخه کنسولی قبلا بازی کردن جذابیتی داشته باشه

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بله بازی بسیار طولانی هست خیلی وسیعه.
تنوع اسلحه هاش بی نهایته فکر کنم :))
الان ۵ ماه پاره وقت بازی می کنم خیلی حال میده.
یه ویژگی "کمدی دیونه" توی هر شخصیتیش داره!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
البته فکرش رو میکنم زیاد دور از ذهن نیست بازیش برای ویتا منتشر شد چون برای ios هم به صورت stratgy اومده بود :horse:
اسم پسوند میبینی؟بازی آی او اسش کلا اسمش فرق داشت ولی این میگه بوردرلندز دو بازی که پارسال برای پی اس 3 اومد( وسایر کنسولها ) خود رفیقمون تو کنفرانس گفت اسمشو یادم نیست همین یارو عینکیه:D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
چه حالی می داد می گفتن اشتباه شده منظورشون نسخه IOS بوده که قراره عرضه بشه :|
هنوزم هیچ تریلری چیزی بیرون ندادن ببینیم گرافیکش چطوری هست یا حتی تاریخ عرضش کی هست .
بعید نیست قبل کنفرانس دیدن بازی خیلی خوب برای ویتا توی لیستشون نیست تماس گرفتن با سازنده ها OK رو ازشون گرفتن گفتم باشه عرضه می کنیم سازنده ها فکر کردن نسخه IOS رو می گن سریع گفتن باشه باشه :d
اون موقع قیافه شهید احمد : =))
قیافه سازنده ها : >:)
برو بچ سونی : :bighug:
قیافه بازی کنان : :|

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خدا کنه ضد حال نخوریم البته بازیش خیلی اسمیه من که کف بر شودم دیدم بازیشو ولی کاش چند تا مرحله جدید داشته باشه با سلاح های جدید تر:horse:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
خبری از بازیش نیست عکسی چیزی ازش منتشر نشده قسمتی به نسخه ی ویتا اضافه نشده و از اونجایی که من تا حالا این بازی رو تجربه نکردم ملتی پلیر بازیش چه جوری هست (مثل سام ماجراجو با هم یار میشین یا به صورت taem dead match

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم چطوری بازی رو توی یک کارت ویتا کردن
فکر نمیکنم بتونن بازی رو به همراه این همه dlc های پر حجمش توی یک کارت بکنن ...
شاید هم dlc ها نباشه
شاید هم بازیش اصلا مثل borderlands 2 نباشه !
نمیدونم D:
اما خیلی مشتاقم ببینم اصلا چطوری ممکنش کردن اگه دقیقا همونه که روی pc و اینا بود D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر