Blue dragon

pixolator

کاربر سایت
Dec 14, 2006
75
نام
امیر عباس ف
من اولش یه ذره سخت بودش برام این پول رو براش خرج کردن...الانم 2 تا دیسکش رو دارم...اولاش هم خیلی برام کشش نداشت...تا حالا هم بازی RPG بازی نکرده بودم...

ولی حالا معتاد شدم ! :laughing:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من اولش یه ذره سخت بودش برام این پول رو براش خرج کردن...الانم 2 تا دیسکش رو دارم...اولاش هم خیلی برام کشش نداشت...تا حالا هم بازی RPG بازی نکرده بودم...

ولی حالا معتاد شدم ! :laughing:

شما هم وقت گیر آوردی معتاد شدی؟ اونم تو هفته جهانی مبارزه با اعتیاد!:cheesygri

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بدبختی من این بازی رو گرفتم با اینکه دیوونه ی این سبک یه بار بیشتر تو دستگاه نذاشتمش :cheesygri

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بابا ادعاها
یکی که این بازی رو داره یکم از داستانش یا یکی از ماموریت ها که باید چی کار کنیم بگه تا ببینیم چیه (الان می دونم که همتون ادعاتون بود و الان هیچکی پیدا نمیشه)
یه عکسی یه نقدی یه توضیحی .......

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بابا ادعاها
یکی که این بازی رو داره یکم از داستانش یا یکی از ماموریت ها که باید چی کار کنیم بگه تا ببینیم چیه (الان می دونم که همتون ادعاتون بود و الان هیچکی پیدا نمیشه)
اين بازي هنوز براي uc و pal ريليز نشده و تا كمتر از 1 ماه ديگه ريليز ميشه. واسه همين قرار شده بچه هايي كه j دارن و اين بازي رو انجام دادن تا موقع ريليز چيزي از بازي لو ندن. آخه تو اين سبك ممهمترين چيز همون داستانه و خصوصيات گيم پلي و اگه قرار بشه در موردش چيزي بگيم تمام مزه بازي براي كسايي كه ندارنش از بين ميره.
البته تو پستهاي قبلي كمي در موردش توضيح داده شده. به هر حال اگر اهل اين سبك بازي هستيد تو خريدش شك نكنيد

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
الان ظاهرا نسخه ای که واسه J هستش آسیایی هست و فقط نوشتارش انگیلیسه
یعنی نسخه کامل انگیلیسی واسه J نمیاد ؟
یعنی ما ها که J داریم باید همینو بخریم و از گفتار ژاپنی لذت ببریم ؟ :((

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
بابا ادعاها
تا وقتی من بازی را نگرفتم نباید اطلاعاتی از این بازی داده شود :-"(حداقل تا زمان انتشار نسخه انگلیسی)

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
آخه از گفتار انگليسي كه چيزي سرمون نميشه ولي وقتي زير نويس باشه ميشه راحت فهميد.

عجب بازيي ساختن بي وجدانا. فكر وقت مارو نميكنن؟

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من تا به حال همچین سبکی تجربه نداشتم فاینال فانتزی رو هم بازی نکردم!ولی به نظرم هیچ بازی ای مثل VIVAPINATA اعتیاد اور نبوده!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر