PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
بالاخره موفق شدم این لورنس لعنتی رو بزنم
دور اول که بازی کردم DLC رو نداشتم و نمیدونم این بابا چجوری بوده ولی تو +NG با اختلاف سخت ترین باس بازی بود برای من، خصوصاً تو فاز سومش که مواد مذاب از خودش در میکنه و ضربات دست بسیار قدرتمند و با دامنه زیاد میزنه بیچاره میکنه آدمُ~X(
البته مهارت منم تو این سبک بازی بالا نیست و یه دلیلشم این میتونه باشه ولی از مزخرف بودن این باس چیزی کم نمیکنه:D
در کل Bloodborne تجربه بی نظیر و به یاد ماندنی بود و سر تعظیم فرود میآریم در پیشگاه سازندگان بازی
پ.ن: ژن خوب فقط میازاکی ها

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بالاخره موفق شدم این لورنس لعنتی رو بزنم
دور اول که بازی کردم DLC رو نداشتم و نمیدونم این بابا چجوری بوده ولی تو +NG با اختلاف سخت ترین باس بازی بود برای من، خصوصاً تو فاز سومش که مواد مذاب از خودش در میکنه و ضربات دست بسیار قدرتمند و با دامنه زیاد میزنه بیچاره میکنه آدمُ~X(
البته مهارت منم تو این سبک بازی بالا نیست و یه دلیلشم این میتونه باشه ولی از مزخرف بودن این باس چیزی کم نمیکنه:D
در کل Bloodborne تجربه بی نظیر و به یاد ماندنی بود و سر تعظیم فرود میآریم در پیشگاه سازندگان بازی
پ.ن: ژن خوب فقط میازاکی ها
این بلودبورن وقتی بازی میکنی خیلی جاهاش از سختی هی به سازنده فحش میدی اما همینکه یه ماه از بازی دور میشی دوباره دله ادم واسش تنگ میشه . :D
واقعا یکی از جادوییترین بازیهای تاریخه این بازی

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
این بلودبورن وقتی بازی میکنی خیلی جاهاش از سختی هی به سازنده فحش میدی اما همینکه یه ماه از بازی دور میشی دوباره دله ادم واسش تنگ میشه . :D
واقعا یکی از جادوییترین بازیهای تاریخه این بازی
دقیقاً، این بازی به شکل عجیب و خارق العاده ای درگیرکننده و جذابه بطوریکه حتی تو خواب هم آدمُ ول نمیکنه!:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
درود
باس آخر DLC با تلاش فراوان بعد یک هفته زدم~X(~X(~X(~X(~X(
یعنی آسفالت شدم اساسی
فقط یک ترفی مونده اونم مربوط به اسلحه هاست درسته من همه رو گرفتم چرا بهم نمیده؟
یه نگاهی به اینجا بنداز و با لیست اسلحه های خودت مقایسه کن و ببین چی جا مونده. :D ممکنه اون گوشه و کنار یه چیزی رو نگرفته باشی.
-----------
بحث اسلحه شد. بازی رو تموم کردم و یادم رفت Loch Shield رو امتحان کنم! در حد سپرهای Dark Souls هست یا این یکی هم مثل اون تخته چوب هست که بیشتر حالت طنز و کمدی داشت تا سپر واقعی؟! :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بحث اسلحه شد. بازی رو تموم کردم و یادم رفت Loch Shield رو امتحان کنم! در حد سپرهای Dark Souls هست یا این یکی هم مثل اون تخته چوب هست که بیشتر حالت طنز و کمدی داشت تا سپر واقعی؟! :D
بیشتر حالت طنز و کمدی داره:D کلا هیچ کدوم از دو سپر بلاد بدرد نمی خوره (حداقل من بلد نیستم ازشون استفاده کنم) کلا به سیستم سرعتی بلادبورن سپر نمیاد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بیشتر حالت طنز و کمدی داره:D کلا هیچ کدوم از دو سپر بلاد بدرد نمی خوره (حداقل من بلد نیستم ازشون استفاده کنم) کلا به سیستم سرعتی بلادبورن سپر نمیاد
سلام کلا این میازاکی چه جادویی تو سری سولز و بلاد گذاشته ادم بدتر ترغیب هی بازی ببره جلو اون گرافیک اونقدر فنی و عجیبی هم نداره خدایی معمولیه

• Like
Reactions: J. Constantine

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام کلا این میازاکی چه جادویی تو سری سولز و بلاد گذاشته ادم بدتر ترغیب هی بازی ببره جلو اون گرافیک اونقدر فنی و عجیبی هم نداره خدایی معمولیه
هر چی بیشتر سری سولز رو بازی می کنم بیشتر حس سندرم هلسینکی رو درک می کنم :D بازی که شاید طی روندش از نظر سختیش شکنجت بده ولی وقتی یه دقیقه ولش می کنی دلت براش تنگ میشه :D
انصافا خیلی حرفه اینجور بازی ساختن الان هم که مد شده از سری سولز اسکی رفتن اون از nioh و حالا هم گاد اف وار که رسما اسکیه ولی خیلی تحویل گرفته میشه ببین میازاکی سال 2009 با دیمنز سولز چی ساخته که الان نزدیک یه دهه بعد هنوزم بازیا دارن از روش اسکی میرن و موفق هم میشن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
هر چی بیشتر سری سولز رو بازی می کنم بیشتر حس سندرم هلسینکی رو درک می کنم :D بازی که شاید طی روندش از نظر سختیش شکنجت بده ولی وقتی یه دقیقه ولش می کنی دلت براش تنگ میشه :D
انصافا خیلی حرفه اینجور بازی ساختن الان هم که مد شده از سری سولز اسکی رفتن اون از nioh و حالا هم گاد اف وار که رسما اسکیه ولی خیلی تحویل گرفته میشه ببین میازاکی سال 2009 با دیمنز سولز چی ساخته که الان نزدیک یه دهه بعد هنوزم بازیا دارن از روش اسکی میرن و موفق هم میشن
نه گاد اف وار اونجوری ارتباط پیدا نمیکنه فقط مبارزاتش یکم ولی اون Nioh اصلا نصف این سولز و بلاد اون حس نمیده به ادم اینا کلا اتمسفرش ادم بیشتر جذب میکنه واقعا خود میازاکی فقط میتونه همجین اتمسفری درست کنه

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نه گاد اف وار اونجوری ارتباط پیدا نمیکنه فقط مبارزاتش یکم ولی اون Nioh اصلا نصف این سولز و بلاد اون حس نمیده به ادم اینا کلا اتمسفرش ادم بیشتر جذب میکنه واقعا خود میازاکی فقط میتونه همجین اتمسفری درست کنه
جالبه که تیم ninja که سازنده nioh هست خودش سبک سری ninja gaiden رو تو کارنامه اش داره که سری موفقی بود باید همون سبک رو بازی nioh پیاده میکرد و موفقتر هم بود نه اینکه از سری سولز و بلاد کپی کنه واقعا جای تعجبه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
جالبه که تیم ninja که سازنده nioh هست خودش سبک سری ninja gaiden رو تو کارنامه اش داره که سری موفقی بود باید همون سبک رو بازی nioh پیاده میکرد و موفقتر هم بود نه اینکه از سری سولز و بلاد کپی کنه واقعا جای تعجبه

نینجا گیدن بعد از رفتن ایتاگاکی تموم شد! ورود به سبک جدید تصمیم درستی بود نتیجه هم خیلی خوب شد
حالا نیاید nioh رو با شاهکارای میازاکی مقایسه کنین همینکه فاجعه ای مثل نینجا گیدن 3 تکرار نشد کافیه :D

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
درود
دیروز اولین پایانو دیدم البته قبلش یه بکاپ از سیو گرفتم
بعد بازی اول شروع شد چه حالی میده با لول 100 بازی شروع میکنی تازه تمام سوراخ سومبه هارو بلدی تو 2 ساعت 4 باس زدم الان رسیدم به باس شادو آف یارمان دیگه خسته شدم و اومدم بیرون
ولی تو دلم فوش میدادم به باسهایی که 3 هفته و یا 2 هفته درگیر زدنشون بودم آی دلم خنک میشد x_xx_xx_xx_xx_x

• Like
Reactions: rezab

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درود
دیروز اولین پایانو دیدم البته قبلش یه بکاپ از سیو گرفتم
بعد بازی اول شروع شد چه حالی میده با لول 100 بازی شروع میکنی تازه تمام سوراخ سومبه هارو بلدی تو 2 ساعت 4 باس زدم الان رسیدم به باس شادو آف یارمان دیگه خسته شدم و اومدم بیرون
ولی تو دلم فوش میدادم به باسهایی که 3 هفته و یا 2 هفته درگیر زدنشون بودم آی دلم خنک میشد x_xx_xx_xx_xx_x
اخرین لامپ رو کجا بهت میده ؟ که بعد اپلود کنم ؟

.....‌‌‌‌....
یه چند تا عکس خودم گرفتم

h33841_PS_Messages_20180415_163557.jpg

b143142_PS_Messages_20180415_163614.jpg

t34724_PS_Messages_20180415_163632.jpg

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اخرین لامپ رو کجا بهت میده ؟ که بعد اپلود کنم ؟
با لامپ کاری نداره
برای باس اخر برمیگردی هانتر دریم دری که بسته بود باز میشه یه اتفاق دیگه هم میوفته که وارد هانتر دریم میشی مشخصه باس اخره.
اونجا قبل اینکه ازون در رد بشی بک آپ بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر