PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
حالا چرا میخوای بزنیش؟:D باس انتخابیه ولش بره! بعد تو NG+7 برو بزن که یه دفه لوله آخرشو زده باشی و پیروزیه قاطعانه ای داشته باشی:D تصورشم ترسناکه NG+7!:D
حقیقتش قصد نداشتم بازی اصلی رو دوباره از نو برم ولی وقتی با لول 96 وارد DLC شدم و با اون هانترای بی اعصاب روبرو شدم و بعدشم با جناب لودویگ ملاقات کردم بدجوری غافلگیر شدم!:D بنابراین تصمیم گرفتم لول آپ کنم بلکه کمتر اعصاب و روح روانم اذیت شه:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
حقیقتش قصد نداشتم بازی اصلی رو دوباره از نو برم ولی وقتی با لول 96 وارد DLC شدم و با اون هانترای بی اعصاب روبرو شدم و بعدشم با جناب لودویگ ملاقات کردم بدجوری غافلگیر شدم!:D بنابراین تصمیم گرفتم لول آپ کنم بلکه کمتر اعصاب و روح روانم اذیت شه:D
برا لول آپ بهترین گزینه اینه که تا تهه بازی بری و Mergo's Wet Nurseو بزنی و هر 3تا رونه Moonو بگیری و ببندی بری همونجا که مرگورو زدی شروع کنی فارم! هر رانش فک کنم 80 کی میده یا بیشتر با زدن 4تا نینجاها و 3تا خوکا بدون NG+! البته اگه بخوای فقط لول آپ کنی! برای لذت خوب بحثش جداست!

• Like
Reactions: voldmort and Exotic

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
برا لول آپ بهترین گزینه اینه که تا تهه بازی بری و Mergo's Wet Nurseو بزنی و هر 3تا رونه Moonو بگیری و ببندی بری همونجا که مرگورو زدی شروع کنی فارم! هر رانش فک کنم 80 کی میده یا بیشتر با زدن 4تا نینجاها و 3تا خوکا بدون NG+! البته اگه بخوای فقط لول آپ کنی! برای لذت خوب بحثش جداست!
مشکل من اینه که DLC رو از اول نداشتم، یه بار بازی رو کامل تموم کردم و بعد تو NG+ وارد DLC شدم بخاطر همینم DLCهمینجوریش سخت بود، سخت ترم شد!

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
فکر کنم نظرم رو خوندید در مورد سختی بازی اصلی که شبیه شوخیه این جوی که راه انداختن در مورد سختی بازی ! ولی این دی ال سیش چرا انقدر مضخرفه ! من تنها کاری که دارم میکنم و دویدنه ! خخخخ تازه تو همین دویدنم تمام ۲۴ تا جون همراهم رو مصرف کردم ! اصلا نمیشه وایساد جنگید پر هانتر با قویترین صلاح های بازیه ! تازه کلی تازی هم مشایعتشون میکنن ! تفنگ دارا هم که هیچی نگم بهتر ! فقط باید بدویی ! تازه لولم ۱۴۰ ه بازی اصلی هم تموم نکردم که بگیم + شده باشه !
داداچم این تازه اولشه!:D برسی به Fishing Hamlet پخ پخت میکنن!:D اینکه لولت 140ه ولی همون اولش میگی فقط میگ میگی میری:D شاید بد لول آپ کردی؟ مثلا آرکین یا بلادتینج بردی بالا وقتی که بیلدت فیزیکاله؟ یا ویتالو زیاد نبردی بالا؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2 and sinart7

dariush_ho

کاربر سایت
Feb 21, 2017
15
بچه ها من دی ال سی بازی خریدم . اپدیت بازی شد 1.09 اما الان بعد کشتن املیلا اون ایتم تو هانتر دریمز نمیبینم !!

اینم اضافه کنم وقتی dlc خریدم تو لایبری چیزی واسه دانلود نبود ( قبلا آپدیت 1.07 دانلود کرده بودم ) فقط زده بود که لول آپ شده !!
اشکال کجاست به نظرتون ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
داداچم این تازه اولشه!:D برسی به Fishing Hamlet پخ پخت میکنن!:D اینکه لولت 140ه ولی همون اولش میگی فقط میگ میگی میری:D شاید بد لول آپ کردی؟ مثلا آرکین یا بلادتینج بردی بالا وقتی که بیلدت فیزیکاله؟ یا ویتالو زیاد نبردی بالا؟
نه سلاحام خیلی هم فیزیکال نیستن ! البته به جز این اره چرخنده هه که تازه گرفتم مثلا همون ساو کلیور رو هم یه جم بهش دادم از فیزیکال شده رعد و برقی ! استامینم فقط یه کم پایین تره از ویتال و استرنجمم که از همه بیشترن! البته ارکانه هم زیاد دادم.اخه از یه جایی یه بعد دیگه ارتقاع هیچی اضافه نمیکنه!
البته اون فرار برای دقایق اول بود الان حداقل پوست این عادیا رو میکنم !

• Like
Reactions: J. Constantine

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نه سلاحام خیلی هم فیزیکال نیستن ! البته به جز این اره چرخنده هه که تازه گرفتم مثلا همون ساو کلیور رو هم یه جم بهش دادم از فیزیکال شده رعد و برقی ! استامینم فقط یه کم پایین تره از ویتال و استرنجمم که از همه بیشترن! البته ارکانه هم زیاد دادم.اخه از یه جایی یه بعد دیگه ارتقاع هیچی اضافه نمیکنه!
البته اون فرار برای دقایق اول بود الان حداقل پوست این عادیا رو میکنم !
برای سلاح هایی که الان داری ارکین زیاد قویشون نمیکنه.
به جز strength که باید از بقیه بیشتر باشه سعی کن skill رو ببری بالا، مخصوصا برای saw cleaver. جم هم بهتره تا جای ممکن جم های physical dmg بندازی. استامینا هم زیاد مهم نیست...
در کل :D برای لول اپ کردن:
Vit>str>skl

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان برای لول آپ کردن بهترین جا همون لامپ Mergo's Loft Middle هستش تا شوالیه های انتهای پله های قبل از باس وت نرس . درسته چالیس ها بلاداکو خوبی میده ولی مشکل اینه که احتمال مرگ و میر مخصوصا در چالیس های سطح 5 بسیار بالاست و همچنین مدت زمانی که باید صرف کرد تا بلاداکو جمع کرد هم خیلی زیاده . در +NG 6 به بالا یا وقتی که حدودا 7 بار بازی رو تمام کرده باشید بازی به بیشترین میزان بلاداکو دریافتی از دشمنان میرسه . برای مثال من ریون Moon و Heirs اصلی رو به همراه یه Heirs متوسط مینداختم و با فرمول VA زدن به شوالیه ها و خوک های لامپ Mergo Middle ، شوالیه های انتهای باس مرگو وت نرس و البته زدن دو شوالیه پایین پله های قبل این ناحیه حدود یک میلیون و صد هزار بلاداکو در مدت زمان بین 3 تا 4 دقیقه به دست میاوردم. اگر سریع باشید و بازی دستتون باشه کاری نداره . استان کردن خوک ها کاری نداره هم از پشت و هم از جلو استان میشن و با VA زدن بلاداکو بالایی میگیرید . یه نکته کنکوری هم هست برای دوستانی که آنلاین میتونن بازی کنند. تو این مسیر علاوه بر شوالیه ها و خوک هایی که میکشید اگه از لامپ Mergo Middle که فارم رو شروع میکنید همون زمان زنگ Sinister رو هم بزنید در انتهای کشتن همه موجودات میتونید پیرزنی که زنگ رو به صدا در میاره رو قبل از پله های شوالیه های آخر این مسیر ، اون جایی که پایین میرید و دو شوالیه هم اونجاست همیشه این پیرزنه با صدا در آوردن زنگ سینیستر اون جدا سر در میاره ، اونو هم میتونید بکشید و امتیازشو بگیرید چون حرکتی نداره برید پشتش و بهش VA بزنید . من اون زمانی که میخواستم لول بازیم رو به مکس 544 برسونم بخش اعظم بازی رو تو این مسیر فارم میکردم . شما بهتره برای اینکه به بالاترین درجه امتیازی بازی برسید حدودا 7 بار بازی رو تمام کنید . یعنی لازم نیست که کل بازی رو برید بلکه سریع فقط بازی رو تمام کنید تا به سخت ترین درجه و بیشترین میزان بلاداکو دریافتی از دشمنا برسید . درسته بازی سخت میشه ولی لذت بازی بیشتر میشه ضمن اینکه با گذشت مدتی اکثر بازیکنان بازی کاملا دستشون میاد و زدن باس های مسیر اصلی بازی براشون مثل آب خوردنه . از رفتن به +NG بالاتر نترسید چون هر بار که بازی رو تمام میکنید فقط چند درصد دشمنان قوی تر میشن ولی به همون اندازه هم شما با افزایش لولتون ، کیفیت جم هایی که از بازی مخصوصا از چالیس ها بدست میارید بالاتر و قوی تر میشه و با افزایش تجربتون بر عکس اوایل بازی که بیشتر مدافع بودید تا مهاجم ، اینبار شما مهاجم هستید و بقیه مدافع .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
حالا دیگه دی ال سی هم اینقدر ها سخت نیست که لول 140 - 150 نیاز داشته باشه با لول 60 هم میشه خیلی راحت دی ال سی رو تموم کرد مشکل بچه ها اینه که مثلا می خوان رودررو با این هانتر های دی ال سی مبارزه کنند و با شمشیر لودویک بیوفتند به جونشون که کار اشتباهیه این هانتر ها رو باید parry کرد اینطوری با دو بار va کردنشون می میرند
با این وجود باید یکم صبرتون تو دی ال سی بالاتر از بازی اصلی باشه به نظر خود من سخت ترین قسمت دی ال سی نه کشتن لودویگ و لورنس و اورفانه و دریر شدن با هانتر ها سخت ترین قسمت دی ال سی و حتی کل بازی مبارزه با اون دو تا کوسه تو چاهه که شمشیر لیدی ماریا رو پیدا می کنید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
حالا دیگه دی ال سی هم اینقدر ها سخت نیست که لول 140 - 150 نیاز داشته باشه با لول 60 هم میشه خیلی راحت دی ال سی رو تموم کرد مشکل بچه ها اینه که مثلا می خوان رودررو با این هانتر های دی ال سی مبارزه کنند و با شمشیر لودویک بیوفتند به جونشون که کار اشتباهیه این هانتر ها رو باید parry کرد اینطوری با دو بار va کردنشون می میرند
با این وجود باید یکم صبرتون تو دی ال سی بالاتر از بازی اصلی باشه به نظر خود من سخت ترین قسمت دی ال سی نه کشتن لودویگ و لورنس و اورفانه و دریر شدن با هانتر ها سخت ترین قسمت دی ال سی و حتی کل بازی مبارزه با اون دو تا کوسه تو چاهه که شمشیر لیدی ماریا رو پیدا می کنید

اون دوتارو من با عصا از بالا زدم ساده ترین راهش همینه لبه وامیسی چاقو پرت میکنی به یکیشون وقتی اومد سمتت میری عقب با عصا میزنیشون
ینی هیچ رقمه نمیشد پرید تو چاه زنده درومد :D
الد هانترز فقط دور اول رفتم الان تا ng+7 فقط تا لودویگش میرم چنتا ایتم جمع کنمو اینسایت بگیرم!
عبور از هانترهاش خیلی سادس همونطور که گفتى با پری راحت میشه زدشون فعلا گذاشتم فول لول آپ شم برم تو الد هانترز یه تجدید خاطره ای بشه فقط نمیدونم بعد ng+7 اون تو چی در انتظارمه:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اون دوتارو من با عصا از بالا زدم ساده ترین راهش همینه لبه وامیسی چاقو پرت میکنی به یکیشون وقتی اومد سمتت میری عقب با عصا میزنیشون
ینی هیچ رقمه نمیشد پرید تو چاه زنده درومد :D
الد هانترز فقط دور اول رفتم الان تا ng+7 فقط تا لودویگش میرم چنتا ایتم جمع کنمو اینسایت بگیرم!
عبور از هانترهاش خیلی سادس همونطور که گفتى با پری راحت میشه زدشون فعلا گذاشتم فول لول آپ شم برم تو الد هانترز یه تجدید خاطره ای بشه فقط نمیدونم بعد ng+7 اون تو چی در انتظارمه:D
من یه روش دیگه برای کشتنشون استفاده می کردم می رفتم تو چاه با اولی درگیر می شدم تا دومی می خواست وارد مبارزه بشه یه Shaman Bone Blade می زدم به کوسه اولی و می گذاشتم بزنند همدیگه نابود کنند:D
پ ن :همین الان یه ویدیو از گیم پلی دارک سولز ریمستر دیدم لامصب عجب چیزی شده بود :D یعنی یه لحظه دلم خواست
من رفتم یه دست دیگه دارک 1 بازی کنم بیخیال بلاد و دارک 3 :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر