PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
از DLC فقط دوتا باس آخر مونده ولی واقعا سخته دو یا سه بار بلاداکو داشتم 80 هزار 90 هزار ولی تا میومدم برگردم هانتر دریمز نامردا مونفجرم میکردم و وقتی دوباره میرفتم تا بلاداکوها رو پس حس میکردم بازی سختر شده و اصلا به جای قبلیش نمیرسید که نامردا میکشتنم
ولی تنها جایی که خیلی عذابم داده میری داخل چاه که یکی با لنگر میزنه (از این نره قول های گنده که دوتا میشن ) واقعا اعصاب برام نزاشته
راستی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ دارین بعد از تموم شدن بازی برم پیشش:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با درود
از DLC فقط دوتا باس آخر مونده ولی واقعا سخته دو یا سه بار بلاداکو داشتم 80 هزار 90 هزار ولی تا میومدم برگردم هانتر دریمز نامردا مونفجرم میکردم و وقتی دوباره میرفتم تا بلاداکوها رو پس حس میکردم بازی سختر شده و اصلا به جای قبلیش نمیرسید که نامردا میکشتنم
ولی تنها جایی که خیلی عذابم داده میری داخل چاه که یکی با لنگر میزنه (از این نره قول های گنده که دوتا میشن ) واقعا اعصاب برام نزاشته
راستی دکتر مغز و اعصاب خوب سراغ دارین بعد از تموم شدن بازی برم پیشش:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
سر سری اول یعنی دوسال پیش یادمه شب تو خواب هم داشتم مبارزه میکردم
قشنگ روی روانم شدید تاثیر گذاشته بود :D
ولی این دی ال سیش چرا انقدر مضخرفه ! من تنها کاری که دارم میکنم و دویدنه ! خخخخ تازه تو همین دویدنم تمام ۲۴ تا جون همراهم رو مصرف کردم ! اصلا نمیشه وایساد جنگید پر هانتر با قویترین صلاح های بازیه ! تازه کلی تازی هم مشایعتشون میکنن ! تفنگ دارا هم که هیچی نگم بهتر ! فقط باید بدویی ! تازه لولم ۱۴۰ ه بازی اصلی هم تموم نکردم که بگیم + شده باشه !
دمت گرم عالی بود خیلی خندیدم:))
دقیقا میدونم چه حالتی میرفتی جلو:D
کیف پولت هم میفتاد خم نمیشدی واسش فقط میرفتی که رتپار نشی :))
وای وای باسش:(
فاتحت خوندس:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
با درود

اونجایی که میگی قشنگ جزء تاپ۵ سخترین جاهای بازیه :D خیلی وحشتناکن اون ۲تا احمق

• Like
Reactions: J. Constantine

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
چرا هر کی تعبیر خودش رو از حرف بقیه میکنه و الله و اکبر گویان حمله میکنه به طرف مقابل!؟ من الا حرف از خوب و بد بودن بازی زدم ؟ گفتم از لحاظ سختی مضخرفه و خیلی سخته ! خوش به حال شما که دلتنگ میشی و پرو پلیر هستی!
تو تو تخیلاتت فکر کنco op رفتم
برو بابا جمعش کن -_-
هر جوری، هر کسی نقل قولت میکنه همین هستی، تو هر تایپکی هر کسی کلا مخالف نظر نظر داد پاره اش میکنی، نمیدونم با این سابقه ات چطور 10 بار بن نشدی:| اصلا من اشتباه کردن نباید نقل قولت میکردم، کلا جنبه نداری که هیچ اعصاب ادم رو هم خراب میکنی! الان یک پوکر فیس در جوابت گذاشتم خیلی بهت بر خورد؟ یعنی اینقدر عصبانی شدی؟:-?? مثلا الان من گفتن پرو پلیر هستم؟ خوبه منم مثل خودت بگم " چرا هر کی تعبیر خودش رو از حرف بقیه میکنه و الله و اکبر گویان حمله میکنه به طرف مقابل!؟" خودت یک حرف میزنی میخوای حرف من رو مورد نکوهش قرار بدی قبلش خودت رو نقض میکنی.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
سر سری اول یعنی دوسال پیش یادمه شب تو خواب هم داشتم مبارزه میکردم
قشنگ روی روانم شدید تاثیر گذاشته بود :D

دمت گرم عالی بود خیلی خندیدم:))
دقیقا میدونم چه حالتی میرفتی جلو:D
کیف پولت هم میفتاد خم نمیشدی واسش فقط میرفتی که رتپار نشی :))
وای وای باسش:(
فاتحت خوندس:D
اصلا یه وضعی بود ! اند اماتور
باس اولش رسیدم اصلا امادگی نداشتم ! شتکم کرد ! نه روغن داشتم نه کوکتل نه جون کافی نه تیر نه چقو کلا لخت بودمم ! تازه این اره جدیده هم که تازه گرفتم ارتقاع نداده بودم الان برم شتکش میکنم

برو بابا جمعش کن -_-

هر جوری، هر کسی نقل قولت میکنه همین هستی، تو هر تایپکی هر کسی کلا مخالف نظر نظر داد پاره اش میکنی، نمیدونم با این سابقه ات چطور 10 بار بن نشدی:| اصلا من اشتباه کردن نباید نقل قولت میکردم، کلا جنبه نداری که هیچ اعصاب ادم رو هم خراب میکنی! الان یک پوکر فیس در جوابت گذاشتم خیلی بهت بر خورد؟ یعنی اینقدر عصبانی شدی؟:-?? مثلا الان من گفتن پرو پلیر هستم؟ خوبه منم مثل خودت بگم " چرا هر کی تعبیر خودش رو از حرف بقیه میکنه و الله و اکبر گویان حمله میکنه به طرف مقابل!؟" خودت یک حرف میزنی میخوای حرف من رو مورد نکوهش قرار بدی قبلش خودت رو نقض میکنی.

من نظر خودم رو دادم بقیه هم خوندن کاری به کسی هم نداشتم تمام کلماتمم تحصین دی ال سی بود ! ولی وقتی من رو نقل قول رو میکنی با پیش فرض های خودت درست مثل چیزایی که تو این پست اثباتشون میکنه ! و فقط جملات و تیکه های تمسخر امیز نثار ادم میکنی انتظار داری لایکم کنم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ممنون از دوستان بابت توضیحات. :D اون whirigakagokag رو تازه گیر آوردم ولی هنوز ازش استفاده نکردم و دفعه بعد میرم سراغش.

یادم میاد سر dlc لولم ۹۰ اینا بود! به و اولین باس یعنی Ludwig, The Holy Blade
که رسیدم اینقدر مردم:Dممجبور شدم برگردم به بازی اصلی و لولم رو تا 150 بیارم بالا تا بتونم راحتر بزنمش:D به شخصه سخترین باس بازی هست شایدم دومیش باشه. پیشنهاد میکنم لول اپ کن بعد برو چون نمیشه بیخیال شد و باید بزنی:D

بعضیا این سبک بازیا برای این بهشون حاال نمیده که چون خوب لول اپ نمیکنن و با لول پایین مجبورن سختی بکشن و سر باسا اذیت میشن. خودمم اینطوری بودم و وقتی یکم حوصله گزاشتم و لول بردم بالا تازه فهمیدم بازی یعنی چی:D راحتر بازی میکردم و باسا برام سخت نبود و بلکه حال میکردم. انتقام کتکایی که خوردم رو در میاوردم:D

پ.ن دوست داشتی دارک سولز ۳ هم برو اونم عالیه. تو اون کمک خواستی من هستم:D
Ludwig خیلی اعصابم رو خورد کرد! :| همون دست اول داشتم خوب جلو میرفتم و چیز زیادی ازش نمونده بود، ولی وحشی بازی درآورد و بیچاره ـم کرد! 2 بار دیگه هم رفتم سراغش و سریع تر از دفعه قبل منهدم شدم! :| فکر کنم بتونم با یه کم دقت و آرامش ازش بگذرم، ولی نگران بعد از اون هستم و باید برم سراغ level up! ولی لامصب عجب موسیقی ای داره این باس.
Dark Souls 3 رو که همون موقعی که اومد رفتم سراغش! کلاً ارتباط من و Soulsborne از نفرت شروع شد و به عشق رسید! :D نسخه اول رو یکی دو بار شروع کردم و حالم بهم خورد. دیگه ولش کرده بودم تا اینکه رضا طائل هی گیر داد که باید بازی کنی و ... آخرش با کلی بدبختی تحملش کردم و هرچی بیشتر گذشت، بیشتر فهمیدم عجب جواهری هست! از نسخه دوم هم خیلی لذت بردم و بعدش هم که Bloodborne و DS3. حیف که این Demon's Souls رو ریمستر نمیکنن بازی کنیم. :(

اول اینکه لول 79 واقعا کمه:D
فقط در یه صورت که دانجن هارو فارم کرده باشی و جم درست حسابی انداخته باشی رو سلاح که اونم هجومت رو قوی میکنه و ممکنه با یه ضربه ی دشمن تمام xpیت خالی شه و شهید شی:D
اگر بتونی از moonlight sword که با زدن لودویگ گیرت میاد استفاده کنی عالیه(مخصوصا ضربات L2 توپی وارد میکنه که npcها و اکثر دشمن هارو پرت میکنه زمین و فرصت داری ضربات بعدی رو بهشون وارد کنی+جم های خیلی وحشتناکی واسش توی دانجن ها گذاشتن)
زیاد کاری با دانجن ها نداشتم! :-" توی همون دور قبلی (3 سال پیش) به حد کافی اعصابم رو خورد کردن و دیگه این دفعه بی خیالشون شدم و فقط توی اولی رفتم که عقده هام رو خالی کنم. :D دفعه قبل با level پایین بازی کرده بودم و حتی همون دانجن اول هم برام سخت بود، ولی الآن گذاشتم اواخر بازی برم توش و خیلی حال داد! مثلاً اون 3 کله پوک کچل که توی یکی از بخش های دانجن میان، با level پایین آدم رو عذاب میدن ولی الآن مثل گلابی پهن میشدن روی زمین! :))
کلاً من زیاد کاری با جم ها ندارم و حتی خیلی وقت ها یادم میره برم سراغشون و بندازم روی اسلحه. :D ولی مثل اینکه برای DLC بد نیست بیشتر درگیر این جم ها بشم و چیزهای خوبی پیدا کنم که به درد بخورن.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
اصلا یه وضعی بود ! اند اماتور
باس اولش رسیدم اصلا امادگی نداشتم ! شتکم کرد ! نه روغن داشتم نه کوکتل نه جون کافی نه تیر نه چقو کلا لخت بودمم ! تازه این اره جدیده هم که تازه گرفتم ارتقاع نداده بودم الان برم شتکش میکنم

من نظر خودم رو دادم بقیه هم خوندن کاری به کسی هم نداشتم تمام کلماتمم تحصین دی ال سی بود ! ولی وقتی من رو نقل قول رو میکنی با پیش فرض های خودت درست مثل چیزایی که تو این پست اثباتشون میکنه ! و فقط جملات و تیکه های تمسخر امیز نثار ادم میکنی انتظار داری لایکم کنم ؟
با ارامش کامل یکبار دیگه پست رو بخون، هیچ گونه کلمات تمسخر امیزی توش نیست، منم در مورد کو اپ فقط سوال کردم نه پیش فرض های خودم نمیدونم چرا معنی جملاتو یک جوری دیگه دریافت میکنی؟ در مورد سختی بیش از حدش که درسته، فقط در مورد مزخرف بودنش صحیح نیست، مثلا من خودم برای لورانس الان تا این لحظه 26 مین باره میرم، نتنها سختیش مزخرف نیست بلکه خیلی چالش برانگیزه، نسبت به بازی اصلی، حالا اسونی بازی اصلی رو هم باهات موافقم تا حدودی...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
زیاد کاری با دانجن ها نداشتم! :-" توی همون دور قبلی (3 سال پیش) به حد کافی اعصابم رو خورد کردن و دیگه این دفعه بی خیالشون شدم و فقط توی اولی رفتم که عقده هام رو خالی کنم. :D دفعه قبل با level پایین بازی کرده بودم و حتی همون دانجن اول هم برام سخت بود، ولی الآن گذاشتم اواخر بازی برم توش و خیلی حال داد! مثلاً اون 3 کله پوک کچل که توی یکی از بخش های دانجن میان، با level پایین آدم رو عذاب میدن ولی الآن مثل گلابی پهن میشدن روی زمین! :))
کلاً من زیاد کاری با جم ها ندارم و حتی خیلی وقت ها یادم میره برم سراغشون و بندازم روی اسلحه. :D ولی مثل اینکه برای DLC بد نیست بیشتر درگیر این جم ها بشم و چیزهای خوبی پیدا کنم که به درد بخورن.
اره حتما برو
دیگه اینارو خودت از بر هستی و فولی
ولی فرضا یه لول اپ استرنج یا اسکیل نهایتا ۳تا قوی میکنه ولی جم میزاری یهو ۵۰تا بالا میره(واس خودم تا ۵۵۰تا باجم بالابردمش قدرتش مجموعا شد۹۰۰=یعنی معادل حداقل ۳۰۰لول اپ:D)
حیفه الان که مجدد داری بازی میکنی ۲ روز وقت بزار دانجن برو مخصوصا عمق۵:D

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
این آمیگدالا تو NG+ بشکل عجیبی قوی و سگ جون شده! سری اول تو همون دفعه اول براحتی زدمش ولی الآن خیلی کم دمیج میخوره
پ.ن: تا الآن هیچکدوم از باسها تو NG+ اینقدر اذیت نکردن و راحت زدمشون

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دفعه اولی که من رفتم اونجا، اون دومی که بیشعور به سقف چسبیده رو کلا ندیدم :| با هزار بدبختی یکیشون رو داشتم میکشتم که اون یکی از پشت اومد و ... :| ولی خوب اسلحه ای یکیشون به ادم میده خستگیم رو در اورد :D
+
بین boss ها، بچه kos با اختلاف سخت ترین باس بود برای من و بعد از این لوگاریون...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ممنون از دوستان بابت توضیحات. :D اون whirigakagokag رو تازه گیر آوردم ولی هنوز ازش استفاده نکردم و دفعه بعد میرم سراغش.

Ludwig خیلی اعصابم رو خورد کرد! :| همون دست اول داشتم خوب جلو میرفتم و چیز زیادی ازش نمونده بود، ولی وحشی بازی درآورد و بیچاره ـم کرد! 2 بار دیگه هم رفتم سراغش و سریع تر از دفعه قبل منهدم شدم! :| فکر کنم بتونم با یه کم دقت و آرامش ازش بگذرم، ولی نگران بعد از اون هستم و باید برم سراغ level up! ولی لامصب عجب موسیقی ای داره این باس.
Dark Souls 3 رو که همون موقعی که اومد رفتم سراغش! کلاً ارتباط من و Soulsborne از نفرت شروع شد و به عشق رسید! :D نسخه اول رو یکی دو بار شروع کردم و حالم بهم خورد. دیگه ولش کرده بودم تا اینکه رضا طائل هی گیر داد که باید بازی کنی و ... آخرش با کلی بدبختی تحملش کردم و هرچی بیشتر گذشت، بیشتر فهمیدم عجب جواهری هست! از نسخه دوم هم خیلی لذت بردم و بعدش هم که Bloodborne و DS3. حیف که این Demon's Souls رو ریمستر نمیکنن بازی کنیم. :(

جالبه خودم بازی نکردم هنوز
تا صفحه 40-50 کل هایپ بازی دست منه بعد بازی رلیز میشه یهو غیب میشم کلا

تاپیک بازی هنوز اپه مث بازی های تازه رلیز، برای مقایسه برین به بازی هایی که در سال 2015 عرضه شدن و بیشتر ازش گوتی بردن یه نگاهی بندازید. اصلا 2015 هم نه 2016 و 2017. الان برگردی قشنگ میبینی که دارک سولز یه بمب تو صنعت بازی های کامپیوتری بوده، گوتی بردن یه چیزه، متا یه چیزه، گولاخ بودن یه چیز دیگه، این آی پی گولاخه، حتی گاد آو وار هم نتونسته از تاثیراتش فرار کنه، Nioh و یا دیگر کپی پیست ها بماند.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
این آمیگدالا تو NG+ بشکل عجیبی قوی و سگ جون شده! سری اول تو همون دفعه اول براحتی زدمش ولی الآن خیلی کم دمیج میخوره
پ.ن: تا الآن هیچکدوم از باسها تو NG+ اینقدر اذیت نکردن و راحت زدمشون
فقط فاصله تو با امیگدالا حفظ کن و فقط وقتی سرش رو اورد پایین با سلاح سنگین یک ضربه بهش بزن و باز فاصله رو حفظ کن.
برات به یکی از اسون ترین باس ها تبدیل میشه.

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
فقط فاصله تو با امیگدالا حفظ کن و فقط وقتی سرش رو اورد پایین با سلاح سنگین یک ضربه بهش بزن و باز فاصله رو حفظ کن.
برات به یکی از اسون ترین باس ها تبدیل میشه.
سری اول همونطور که شما میگی زدم تو سرش و راحت کشتمش، اصلاً راحت ترین باس بود برام ولی تو NG+ با لول 177 بشکل مسخره ای کم دمیج میخوره و حرکات محیرالعقولی از خودش نشون میده:D

آخرین ویرایش:
  • Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
سری اول همونطور که شما میگی زدم تو سرش و راحت کشتمش، اصلاً راحت ترین باس بود برام ولی تو NG+ با لول 177 بشکل مسخره ای کم دمیج میخوره و حرکات محیرالعقولی از خودش نشون میده:D
حالا چرا میخوای بزنیش؟:D باس انتخابیه ولش بره! بعد تو NG+7 برو بزن که یه دفه لوله آخرشو زده باشی و پیروزیه قاطعانه ای داشته باشی:D تصورشم ترسناکه NG+7!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر