PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دقیقا دیشب راهش رو پیدا کردم کلی هم عصبانی شدم چرا سه چهار تا پله از زیر چشم در رفت!!!
بعد پیدا کردن آدما و معرفی کردنشون به یه مکان امن تاثیری توی روند بازی داره؟
من یه پیرزن رو آوردم cathadral ward خیلی بد اخلاقی میکنه!!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

تاثیرش در شخصیتی هستش که برای پایان کامل بازی بهش احتیاج داری یعنی آریانا . در مورد پایان کامل بازی در صفحات پیشین این فروم کامل توضیح داده شده بگردی پیدا میکنی
اون پیرزنه آیتم sedative میده . بودنش بهتر از نبودنشه

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام دوستان ، من دی ال سی رو دارم میرم ، باس لیدی ماریا رو زدم بعدش تو دهکده که تو آبه اون باس رو هم زدم ، بعد باس آتیشیه ، که مثل باس اول نسخه اصلی بازیه رو هم زدم ، همه راهها رو رفتم ، دیگه کجا باید برم ؟ باس آخرش کدومه ؟ تموم شد دی ال سی بران ؟دی ال سی تموم بشه چی نمایش میده ؟

• Like
Reactions: D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
سلام دوستان ، من دی ال سی رو دارم میرم ، باس لیدی ماریا رو زدم بعدش تو دهکده که تو آبه اون باس رو هم زدم ، بعد باس آتیشیه ، که مثل باس اول نسخه اصلی بازیه رو هم زدم ، همه راهها رو رفتم ، دیگه کجا باید برم ؟ باس آخرش کدومه ؟ تموم شد دی ال سی بران ؟دی ال سی تموم بشه چی نمایش میده ؟
شما باس orphan of kos رو نزدید.یه باس عالیه.

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

اگه منظورت از باس توی دهکده که توی آبه orphan of kos هستش که تمام باس های دی ال سی رو زدی میتونی بری دنبال ریزه کاری های دی ال سی مثلا کلید اون در زندان که قفله رو پیدا کنی یا اینکه بری دنبال خط داستانی یکی از فرقه های بازی که پیش اون موجود که رو صندلی نشسته باید بری و ....

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
اگه منظورت از باس توی دهکده که توی آبه orphan of kos هستش که تمام باس های دی ال سی رو زدی میتونی بری دنبال ریزه کاری های دی ال سی مثلا کلید اون در زندان که قفله رو پیدا کنی یا اینکه بری دنبال خط داستانی یکی از فرقه های بازی که پیش اون موجود که رو صندلی نشسته باید بری و ....
آره ، زدم اونم ، کارهای فرعی مثل اون کلید رو هم رفتم یعنی هر دری بوده باز کردم و موجود رو‌صندلی رو نمیدونم ، یکی بود زدم مرد کلید داد بهم ، من ضعیفه انگلیسیم فک کنم تمومه رفتم همه مراخلشو ، امید به خدا برم سراغ باس گرمن ،
یه چیز دیگه ، من اسلحه سنگین برمیدارم لولشم ده کردم همون تبره لول ده کردم ، اون اسلخه سرعتی که کوچیکه ، بلاد مرسی ، و اون که یه چوبه که مثل توپ گرد بهش وصله و جرقه میزنه هم رو اول نه کردم ، اسلخع های دی ال سی رو هم گرفتم ، شما کدوم اسلحه رو پیشنهاد میکنید آپدیتش کنم ، چون یک بلاد راک دارم ، بعد می‌خوام نیو‌گیم پلاس بزنم ، ممنون از راهنمایی هاتون

• Like

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اقا من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم حالا دارم پلات میکنم فقط همون تروفی دانجن مونده،الان برای ساخت دانجن اخر red jelly میخوام،چند جا خوندم ک دوتا توی lectural building هستش و متاسفانه من الان نیو گیم پلاس هستم و نمیتونم برم اونا رو بگیرم،یه راهکار بگین ک دوتا دیگه پیدا کنم،ی فکری تو سرمه ببینین عملی میشه،من دیدم ک یدونه red jelly تو یکی از دانجنا هستش،ایا میتونم برم بر دارم بعدش دانجن رو remove کنم باز بسازمش برم دوباره بر دارم؟یا اگه یبار بر دارم دیگه میره کلا؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
سلام
اقا من بازی رو چند وقت پیش تموم کردم حالا دارم پلات میکنم فقط همون تروفی دانجن مونده،الان برای ساخت دانجن اخر red jelly میخوام،چند جا خوندم ک دوتا توی lectural building هستش و متاسفانه من الان نیو گیم پلاس هستم و نمیتونم برم اونا رو بگیرم،یه راهکار بگین ک دوتا دیگه پیدا کنم،ی فکری تو سرمه ببینین عملی میشه،من دیدم ک یدونه red jelly تو یکی از دانجنا هستش،ایا میتونم برم بر دارم بعدش دانجن رو remove کنم باز بسازمش برم دوباره بر دارم؟یا اگه یبار بر دارم دیگه میره کلا؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
شما می تونید به طرق زیر Red Jelly بدست بیارید:
  • Two in Lecture Building 1F (Ground Floor), to the right of the entrance to Nightmare Frontier
  • Lower Loran Chalice - One in layer 2, one in layer 3
  • Great Isz Chalice -Two in layer 3

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
شما می تونید به طرق زیر Red Jelly بدست بیارید:
  • Two in Lecture Building 1F (Ground Floor), to the right of the entrance to Nightmare Frontier
  • Lower Loran Chalice - One in layer 2, one in layer 3
  • Great Isz Chalice -Two in layer 3
اون کاری ک گفتم میشه انجام داد؟

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
دوستان آیتم living string که واسه ساختن دانجن آخر لازم هستش رو کجا باید پیدا کنم کسی میدونه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

1 - شما در Nightmare of Mensis بعد از کشتن Mother Brain می تونید این ایتم رو بدست بیارید
2 - از اینسایت شاپ (بعد از کشتن Mother Brain) با قیمت ده اینسایت خریداری کنید.
اگر تا به حال Mother Brain رو نکشتید ( همون موجودی که در Nighmare of Mensis باعث فرنزی شدن میشه ) پیشنهاد میکنم فیلمش رو از یوتیوب ببینید.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,848
توی کادرال وارد سمت راست یک در باز میشه که به یک برج میرسه بالای برج یک در هست کلید در کجا هست ؟ و پایین برج که خیلی تاریکه چطور میشه رفت پایین چون دیدم یه موجود اون پایین هست و یک در بسته هم هست ؟

• Like

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
توی کادرال وارد سمت راست یک در باز میشه که به یک برج میرسه بالای برج یک در هست کلید در کجا هست ؟ و پایین برج که خیلی تاریکه چطور میشه رفت پایین چون دیدم یه موجود اون پایین هست و یک در بسته هم هست ؟
تو این پست دوستمون MAKEDREAM توضیح دادن :
Bloodborne [پست اول حتماً خوانده شود]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر