PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام
آقا من از catherdral ward که وارد میشم و مستقیم میرم همه پله ها رو بالا میرسم به اون کلیسا که اون باس شبیه ماکارونی رو کشتم. بعد سمت راست کلیسا رو که میرم یه میدون که یه آدم با گرز برقی و یه آدم با تفنگ تپانچه ای هست و میکشم این دوتا رو و باز مسیر و ادامه میدم رو به پایین آقا میرسم به یه جا سقف بلند داره وسط یه حوضه و یه در بروبرومه تا میرم دم در یه روح بزرگ میگیرتم بلندم میکنه تو دستش لهم میکنه! چیکار باید بکنممم؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
الان واسه این منطقه زود هست الان باید به میدانگاهی هست که دو تا غول تبر به دست توش هست بری باید بری پشت غولی که پشتش راه هست جلو میری یدونه npc هست بعد صحبت با اون جلو بری یک در هست پسورد میخواد که پس از شکست غول این مکان پسورد بهت داده شده میری تو منطقه فوربیدن وود و بقیه ...

• Like
Reactions: Reza_Sezar

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
آقا کسی هست بیاد بریم اورفان و لورنس از باس های دی ال سی رو بکشیم؟ من خداییش توش و توان اول بازیو ندارم دیگه اعصابم نمیکشه چلنج کنم!
آی دی هم عین همین آی دی بازیسنتره.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
آقا کسی هست بیاد بریم اورفان و لورنس از باس های دی ال سی رو بکشیم؟ من خداییش توش و توان اول بازیو ندارم دیگه اعصابم نمیکشه چلنج کنم!
آی دی هم عین همین آی دی بازیسنتره.

داداش الان دسترسی به ps4 ندارم خودت اد کن
ahmad_mdp

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام
آقا من از catherdral ward که وارد میشم و مستقیم میرم همه پله ها رو بالا میرسم به اون کلیسا که اون باس شبیه ماکارونی رو کشتم. بعد سمت راست کلیسا رو که میرم یه میدون که یه آدم با گرز برقی و یه آدم با تفنگ تپانچه ای هست و میکشم این دوتا رو و باز مسیر و ادامه میدم رو به پایین آقا میرسم به یه جا سقف بلند داره وسط یه حوضه و یه در بروبرومه تا میرم دم در یه روح بزرگ میگیرتم بلندم میکنه تو دستش لهم میکنه! چیکار باید بکنممم؟
سلام بر شما دوست عزیز
برای آموزش قدم به قدم بلادبورن میتونید به این آدرس مراجعه کنید :
راهنمای قدم به قدم بلادبورن

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
دوستان همون اوایل بازی واسه اینکه بتونم لول اپ کنم توی هانتر دیریمز باید ائن عروسکه دختره فعال بشه ؟
تو کلیسا رفتم با پیرمرد ویلچری هم صحبت کردم اسلخه هارو هم میتونم اپگرید کنم ولی عروسکه فعال نی .
چیکار باید کرد؟

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام
دوستان همون اوایل بازی واسه اینکه بتونم لول اپ کنم توی هانتر دیریمز باید ائن عروسکه دختره فعال بشه ؟
تو کلیسا رفتم با پیرمرد ویلچری هم صحبت کردم اسلخه هارو هم میتونم اپگرید کنم ولی عروسکه فعال نی .
چیکار باید کرد؟

سلام
شما اول باید باس Cleric Beast رو ملاقات کنید. لزوما نباید شکستش بدید، ولی پیدا کردنش برای لول آپ ضروری هست. محلش هم انتهای اون پلی هست که دوتا گرگنما روش هستن.

سلام دوستان
من اخرين چليس بازي Great Pthumeru Ihyll Chalice مونده تا بازي پلات بشه
اگه كسي هست واسه كواپ بگه بريم لطفا

mikammi

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
212
سلام
چیکار باید کرد؟
برای فعال شدن عروسک باید یک insight داشته باشی می تونی بری پیش غول مرحله یکبار بمیری با ببری بهت میده یا پیدا کنی راحتش همون مردن توسط باس هست

• Like
Reactions: mskm82 and mikammi

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام

بچه ها من چندتا مشکل دارمم!!L-)

اول اینکه»» من داخل cathedral ward که میشم و بعدش میرم دم اون در و پنجرهه که روبروی هم هستن و باید یجای safe به اون دونفر معرفی کنم همیشه گزینه no میاد من چجوری جاهای safe و شناسایی کنم به این بندگان خدا بگم؟ (دوتا دره همونجا که ته یه کوچه است بعدشم طرف میپره جلو آدم و جلوتر یه مرده بلند میشه اونجاست منظورم)
دوم اینکه من تو قبر دومیه اون سه تا باس که بعد از کشتنشون forbidden grave باز میشه و بعدم میری جلو byrgenwerth و باز میکنی و اون طرف و تو ساختمونه میکشی و تو کتابخونه میگه وقتی ماه قرمز میاد پایین یه خطی بین انسان و چهارپا هست که اون همین لکه گناهه و وقتی که یبار بیاد پایین مقدس میشه با یه بچه آقا ما اینجا چیکار کنیم؟؟ دیگه کاری نداریمم! هیچی جز یه در قفل در طبقه دوم نیست!

سوم تو قبر سوم hypogean gaol ما اون باس برق برقی و کشتیم که از در کلیسا میایی بیرون سمت راست میری براشش! بعد پشتش یه در گنده باز شد که میخورد به همون جا تو قبر اولیه سمت های catherdal و میایی باز اونجاها! اینورشم خبر خاصی نیست! چیکار باید کرد؟؟

ببخشید زیاد شددد:|

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام

بچه ها الان لولم 34 هست باس 3و4 هم واسم باز شده ولی هرکاری میکنم کلا انگار نمیتونم بزنم
کلا انگار نسبت به باس ها ضعیفم
واسه لول اپ شدن سریع تو بازی چه کارهایی باید انجام بدم ؟
بخوام be زیاد جمع کنم کجاها باید برم؟
یه نکته دیگه واسه من اون میزه هست کنار اونجایی که اسلحه اپگرید میکنیم میرم کنارش میگه ایتم مورد نیاز واسه استفاده از این بخش رو نداری اینو باید چیکار کرد ؟
توی هانتر دیریمز کلا قراره فقط از همون یه قبر استفاذه کنیم که مارو به لامپ هایی که روشن کردیم میبره ؟یا بقیه هم کارایی داره ؟
بعد مثلا اسلحه hunter axe هم نیست که بخرمش
یا مثلا جم هایی که پیدا کردم همشون انگار ضعیفن جم خوب از کجا پیدا کنم؟

کلا خیلی نکات مجهول هست :D

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
یکم برو جلو hypogean باز میشه خوراک آپ کردنه ۵ نفرو میکشی ۳۰ هزارتا میگیری.
اینو منم باز نکردم بچه ها میان میگن با وجود اینکه لولم ۸۰ شده.
نه قبر های دیگه ام هستن ولی بعدش میفهمی همه به هم راه دارن!!!
جم هم جلو تر یه موجوداتی و میکشی جم خفن میده. حتما سه چهار تا فیلم ببین بازی دستت بیاد
سلام

بچه ها الان لولم 34 هست باس 3و4 هم واسم باز شده ولی هرکاری میکنم کلا انگار نمیتونم بزنم
کلا انگار نسبت به باس ها ضعیفم
واسه لول اپ شدن سریع تو بازی چه کارهایی باید انجام بدم ؟
بخوام be زیاد جمع کنم کجاها باید برم؟
یه نکته دیگه واسه من اون میزه هست کنار اونجایی که اسلحه اپگرید میکنیم میرم کنارش میگه ایتم مورد نیاز واسه استفاده از این بخش رو نداری اینو باید چیکار کرد ؟
توی هانتر دیریمز کلا قراره فقط از همون یه قبر استفاذه کنیم که مارو به لامپ هایی که روشن کردیم میبره ؟یا بقیه هم کارایی داره ؟
بعد مثلا اسلحه hunter axe هم نیست که بخرمش
یا مثلا جم هایی که پیدا کردم همشون انگار ضعیفن جم خوب از کجا پیدا کنم؟

کلا خیلی نکات مجهول هست :D

• Like
Reactions: mskm82

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
یکم برو جلو hypogean باز میشه خوراک آپ کردنه ۵ نفرو میکشی ۳۰ هزارتا میگیری.
اینو منم باز نکردم بچه ها میان میگن با وجود اینکه لولم ۸۰ شده.
نه قبر های دیگه ام هستن ولی بعدش میفهمی همه به هم راه دارن!!!
جم هم جلو تر یه موجوداتی و میکشی جم خفن میده. حتما سه چهار تا فیلم ببین بازی دستت بیاد

طی یه حرکت عجیب توی 15 دقیقه باس 3و 4 رو زدم
الان به این نتیجه رسیدم که تو صفحات قبل میگفتن قلقش بیاد دستت حله. واقعا حله :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر