PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام
دقیقا بالای لامپ کاتدرال وارد داخل خود کلیسا یه نیم طبقه ای بالای کلیسا دیده میشه که سمت راستش یه آیتم هم مشخص هست. کسی دیده تا حالا؟ چطور میشه رفت اونجا؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
دقیقا بالای لامپ کاتدرال وارد داخل خود کلیسا یه نیم طبقه ای بالای کلیسا دیده میشه که سمت راستش یه آیتم هم مشخص هست. کسی دیده تا حالا؟ چطور میشه رفت اونجا؟
اون آیتم رو رو از آسانسور منطقه unseen yahar'gul village باید بری و آیتم رو برداری اگه اوایل بازی باشی هنوز به اون منطقه دسترسی نداری بعد از کشتن باس rom عنکبوتی وارد اونجا میشی

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
اق من تازه تو psn عضو شدم این بازی رو هم چند ماه پیش گرفت ولی مرحله اولم هنو :|
الان چجوری باید ب یکی بگم بیاد کمکم؟کدومتون میایین؟ :D
سلام. خواستى اد كن باهم چارتا غول بكشيم!
psn: friedrich_hegel
پ.ن: خواهشن به اسم ايديم زل نزنيد دست خودم نبوده:D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه جای بازی گیر کردم اگه میشه جواب بدید
من باس سوم رو زدم حالا نمیدونم سوم بود یا نه به هر حال باس blood starved beast رو زدم و یه جام بهم داد رفتم یه قبر رو باز کردم و چندتا باس رو زدم تا رسیدم به اون موجود آتشیه که تو قبر اولی هستش ولی احساس میکنم اینا ماموریت های فرعیه و راه اصلی رو پیدا نمیکنم.
حالا باید کجا برم؟ باید با اون آتیشیه بجنگم؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه جای بازی گیر کردم اگه میشه جواب بدید
من باس سوم رو زدم حالا نمیدونم سوم بود یا نه به هر حال باس blood starved beast رو زدم و یه جام بهم داد رفتم یه قبر رو باز کردم و چندتا باس رو زدم تا رسیدم به اون موجود آتشیه که تو قبر اولی هستش ولی احساس میکنم اینا ماموریت های فرعیه و راه اصلی رو پیدا نمیکنم.
حالا باید کجا برم؟ باید با اون آتیشیه بجنگم؟
بله اینا راه فرعیه
بعد از کشتن اون باس در سمت راست Cathedral ward باز میشه هم می تونی اون مسیر رو ادامه بدی هم میتونی کلید از فروشنده هانتر دریم به ارزش 10000 تا به اسمی تو مایه های hunter chif ember بخری و باهاش از همون Cathedral ward بری سمت چپ و بعد سمت راست بالای پله ها در رو با همین کلید باز کنی و مسیر رو ادامه بدی
واگر دوست نداری برو یکی از دوستان کیسه به پشت بکشنت و ببرنت به یه مکان دیگه که فکر میکنم زوده هنوز بعدن مسیر بازی همون جاست، ولی سعی کن قبل کشتن باس Rom یه سر بری یه فارمینگ بکنی اگه داستان بازی هم برات مهمه.
اگه اینم نخواستی میتونی بری dlc بازی رو بخری به قیمت بیست دلار و از همون Cathedral ward بری به دی ال سی، که اصلا پیشنهاد نمیشه قبل از پلات کردن بازی dlc رو بخری بس ناجوانمردانه سخت است.

• Like
Reactions: rezab

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
بله اینا راه فرعیه
بعد از کشتن اون باس در سمت راست Cathedral ward باز میشه هم می تونی اون مسیر رو ادامه بدی هم میتونی کلید به ارزش 10000 تا به اسمی تو مایه های hunter chif ember بخری و باهاش از همون Cathedral ward بری سمت چپ و بعد سمت راست بالای پله ها در رو با همین کلید باز کنی و مسیر رو ادامه بدی
واگر دوست نداری برو یکی از دوستان کیسه به پشت بکشنت و ببرنت به یه مکان دیگه که فکر میکنم زوده هنوز بعدن مسیر بازی همون جاست، ولی سعی کن قبل کشتن باس Rom یه سر بری یه فارمینگ بکنی اگه داستان بازی هم برات مهمه.
اگه اینم نخواستی میتونی بری dlc بازی رو بخری به قیمت بیست دلار و از همون Cathedral ward بری به دی ال سی، که اصلا پیشنهاد نمیشه قبل از پلات کردن بازی dlc رو بخری بس ناجوانمردانه سخت است.
ممنون بابت جوابتون
من اون کلید رو خریدم فقط نمیدونم کجا باید برم.
یعنی بعد از اون باسی که کشتم باید برگردم به هانتر دریم یا تو همون محدوده در هست؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
ممنون بابت جوابتون
من اون کلید رو خریدم فقط نمیدونم کجا باید برم.
یعنی بعد از اون باسی که کشتم باید برگردم به هانتر دریم یا تو همون محدوده در هست؟
اگه کلید رو خریدی برو چراغ cathedral ward سمت چپ بعد سمت راست از پله ها برو بالا و بالا تا برسی به در قفل و بازش کن

• Like

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
خستم كرد بازى خسته! نه دلم مياد نصفو نيمه رهاش كنم نه اينكه اعصاب ادامه دادنش رو دارم.
منم به باسی که توی برف هست روی پشت بام رسیدم.....اعصابم خورد شد گفتم یه مدت بزارم کنار بعد بیام ...الان دارم متال گیر رو بازی میکنم...دوباره میرم سراغش.

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
منم به باسی که توی برف هست روی پشت بام رسیدم.....اعصابم خورد شد گفتم یه مدت بزارم کنار بعد بیام ...الان دارم متال گیر رو بازی میکنم...دوباره میرم سراغش.
انلاین بازی کنید یه نفر بیاد کمک.... اون باس خیلی باحال بود یادش بخیر...

• Like
Reactions: rezab and Ehsanna

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
خستم كرد بازى خسته! نه دلم مياد نصفو نيمه رهاش كنم نه اينكه اعصاب ادامه دادنش رو دارم.

هر موقع خسته یا عصبی شدی ولش کن به مدت بعد دوباره برگرد ، چون اینجوری نمیتونی تمرکز کنی و فقط میمیری و اعصابت بیشتر خورد میشه
من خودم سر Blood-Starved Beast که سومین باسم بود ۳ ۴ بار مُردم ول کردم بازی رو
بعد یه مدت برگشتم ۱۲بار مُردم اما بالاخره زدمش :D
دیگه تا آخرش یه کله رفتم و فقط با Ebrietas به مشکل خوردم
خلاصه بازی رو نصفه ول نکن حیفه ، برا من بهترین بازی این نسل بود

• Like

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
پیشنهاد میکنم وقتی بلاد سر باسی گیر کردی هندزفری بزار تو گوشت اهنک گوش کن :D سعی کن تو فاز بازی نری :D

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
من هر چی قول تو سنگ قبر اول بود کشتم بعد یه کاپ بهم داد گزاشتم رو یه سنگ قبر دیگه و یه مکان جدید باز شد حالا می خوام بدونم تمام سنگ قبرا باز میشه یا باید dlc خرید و اینکه تمام سنگ قبرها مراحل اصلی هستن یا مراحل جانبی هم داره و اون کلیدی که به قیمت 10000 تا قابل خرید هست کلید کدوم در هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر