PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
از هانتر مارک استفاده کن به یه لامپ برمیگردی

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

بله حل شد کات سین هم باز شد دیدم یه لحظه فک کردم باگ که از این بازی بعیده

برم cord رو از ariana بگیرم
البته فعلا که حالش خوب نیست و نشسته
ممنون

• Like
Reactions: mahdi-kool

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بله توی بازی باید بکشیش
تو چالیس ها که یادمه باس یکی از مراحل بود کشتمش اونجا و اینکه برای بار سوم هم تو بازی مجددا کشتمش هیچ که هیچ:D
موندم چکار دیگه باید بکنم این چالیس پیداش بشه:|

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان من بازی رو دوبار تموم کردم لولمم اخرش ۲۲۰ شد.
اما متاسفانه کسی رو پیدا نمیکنم که باهاش رو دررو بازی کنم. جستجو که کردم دیدم میگن باید لول بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ باشه. حالا میخواستم بپرسم دوستانی که لواشون این حدوداست راحت کسی رو پیدا میکنن؟ راستش نمیخوام از صفر الکی شروع کنم. ممنون

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
تو چالیس ها که یادمه باس یکی از مراحل بود کشتمش اونجا و اینکه برای بار سوم هم تو بازی مجددا کشتمش هیچ که هیچ:D
موندم چکار دیگه باید بکنم این چالیس پیداش بشه:|
یه سایتیه به اسم bloodborme wiki fextra یه سرچ بکن داخلش بخش chalice اونجا دسته بندی کرده قشنگ جای چالیسها رو نوشته.

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه سایتیه به اسم bloodborme wiki fextra یه سرچ بکن داخلش بخش chalice اونجا دسته بندی کرده قشنگ جای چالیسها رو نوشته.
میدونم دادا من حدود 1 هفتس واسه پلات گیر این اخرین چالیس هستم که تمام کارهاش رو هم انجام دادم یعنی چالیسی نمونده که نرفته باشم
معلوم نیست مشکل کجاست

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
میدونم دادا من حدود 1 هفتس واسه پلات گیر این اخرین چالیس هستم که تمام کارهاش رو هم انجام دادم یعنی چالیسی نمونده که نرفته باشم
معلوم نیست مشکل کجاست
دنبال ملکه هستید دیگه
ملکه تو Pthumeru chalice توی Depth 5 هست
توی Great Pthumeru Ihyll Chalice
باید Depth هارو یکی یکی برید . دپس 1 , دپس 2 رو میده و همینجوری دپس 4 - دپس 5 رو میده
البته یه سری متریال هم میخواد

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دنبال ملکه هستید دیگه
ملکه تو Pthumeru chalice توی Depth 5 هست
توی Great Pthumeru Ihyll Chalice
باید Depth هارو یکی یکی برید . دپس 1 , دپس 2 رو میده و همینجوری دپس 4 - دپس 5 رو میده
البته یه سری متریال هم میخواد
بله روال کار دقیقا همینه که دپ 4 رو که برم باید دپ 5 که در اون باس ملکه هست اوکی بشه اما با اینکه دانجن های دپ4 رو بردم این 5 رو در عین ناباوری نداد!
منم تو همینش موندم فقط یه مطب اینکه من بر خلاف همیشه که چالیس ها رو در قبر ششم(همون اخرین قبر که میگن سخت تر هست)بازی کردم تا متریال های بیشتری گیرم بیاد
این دانجن defiled root chalice که لایه 4 هست و با اتمامش باید دپ 5(Great Pthumeru Ihyll Chalice) رو باز میکرد رو اومدم روی یکی از قبرهای میانه بازی کردم(قبر سومی فکر کنم)
یعنی مشکل اینه که رو قبر اخر بازیش نکردم؟!
یا مشکل چیزه دیگس!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
بله روال کار دقیقا همینه که دپ 4 رو که برم باید دپ 5 که در اون باس ملکه هست اوکی بشه اما با اینکه دانجن های دپ4 رو بردم این 5 رو در عین ناباوری نداد!
منم تو همینش موندم فقط یه مطب اینکه من بر خلاف همیشه که چالیس ها رو در قبر ششم(همون اخرین قبر که میگن سخت تر هست)بازی کردم تا متریال های بیشتری گیرم بیاد
این دانجن defiled root chalice که لایه 4 هست و با اتمامش باید دپ 5(Great Pthumeru Ihyll Chalice) رو باز میکرد رو اومدم روی یکی از قبرهای میانه بازی کردم(قبر سومی فکر کنم)
یعنی مشکل اینه که رو قبر اخر بازیش نکردم؟!
یا مشکل چیزه دیگس!
نه ربطی به قبرها نداره . برو از اون حوضچه ای که با insight میتونی خرید کنی ببین . چلیسی چیزی نداره . من یادمه 1 2 تا از اونجا خریدم

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نه ربطی به قبرها نداره . برو از اون حوضچه ای که با insight میتونی خرید کنی ببین . چلیسی چیزی نداره . من یادمه 1 2 تا از اونجا خریدم
نه اینم که اتفاقا هر سری چک میکنم ببینم چالیس نداره که متاسفانه نداشت(اون اوایل اره یکی فکر کنم داشت اما از دپ های پایین بود)

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
نه اینم که اتفاقا هر سری چک میکنم ببینم چالیس نداره که متاسفانه نداشت(اون اوایل اره یکی فکر کنم داشت اما از دپ های پایین بود)

شما قطعا یدونه از چالیس ها رو نرفتی . پایینو چک کن

Pthumeru Chalice (3 layers)
Central Pthumeru Chalice (3 layers)
Lower Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Defiled Chalice
Pthumeru Ihyll Chalice

Ailing Loran Chalice رو با زدن Amygdala توی Nightmare Frontier میگیری . شما بالایی ها رو یه چک کن ببین اینارو رفتی . من پیشنهادم اینه از اول اینارو برو . فکر کنم یکی از اینارو نرفتی و فکر میکنی رفتی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر