PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان نتورک روی World Wide قرار بدم یا Local؟ برا کشتن Orphan Of Kos میخوام یکی بیاد کمکم هی زنگ میزنم هیچ کس نمیاد. اما زنگ که میزنم برم کمک بقیه راحت میرم. چه کنم؟:((

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان نتورک روی World Wide قرار بدم یا Local؟ برا کشتن Orphan Of Kos میخوام یکی بیاد کمکم هی زنگ میزنم هیچ کس نمیاد. اما زنگ که میزنم برم کمک بقیه راحت میرم. چه کنم؟:((
بدبختی من هم این مشکل رو داشتم :( متاسفانه اینقدر اذیت شدم سره این باس که مجبور شدم 20 جایه مختلفه بازی که بیشترین echo رو میده برم و شروع کنم به فارم بعد از 1 هفته تونستم با بدبختی خودم بزنمش :( به قوله معروف همون ضرب و المثل معروفه کس نخارد پشت خویشه :( هیچ اگه کسی نیومد کمکت برو فارم کن تا خون و STR رو ببری بالا بعد میتونی بزنیش شک نکن فقط وقتت رو تلف نکن واسه اینکه کسی پیدا شه کمکت کنه البته این نظره منه.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
ببخشید ی سوال اماتوری دارم من اول بازیم جایی ک از هانتر دریم میایم ب بازی دوباره حالا سوالم اینه چرا اینجوریه بازی مثلا من دهنم سرویس میشه کلی میرم جلو بعدش میمیرم دوباره بر میگرده همون اول باز :|
تازه جالبیش اینه ک کل مصرفی هایی ک استفاده کردمم دیگه رفته :| خیلی اعصاب خورد کنه چکار کنم؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان
ببخشید ی سوال اماتوری دارم من اول بازیم جایی ک از هانتر دریم میایم ب بازی دوباره حالا سوالم اینه چرا اینجوریه بازی مثلا من دهنم سرویس میشه کلی میرم جلو بعدش میمیرم دوباره بر میگرده همون اول باز :|
تازه جالبیش اینه ک کل مصرفی هایی ک استفاده کردمم دیگه رفته :| خیلی اعصاب خورد کنه چکار کنم؟

به ساخته استاد میازاکی خوش آمدی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام دوستان
به قول اونوری ها Git Gud. این بازی ها همینن، باید بری برسی به اون لامپ ها رو زمین روشنشون کنی یه حالت check point بشه ولی کلا هر بار بمیری چیزات رو از دست میدی.کلا اگر تازه اومدی سراغ این سری بازی ها طول میکشه عادت کنی و باید خیلی تلاش کنی.

من کلا روحم شاد میشه می بینم کسی اولین بار داره این رو بازی می کنه چجور شوکه میشه :grinning:

• Like
Reactions: Little John

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
به قول اونوری ها Git Gud. این بازی ها همینن، باید بری برسی به اون لامپ ها رو زمین روشنشون کنی یه حالت check point بشه ولی کلا هر بار بمیری چیزات رو از دست میدی.کلا اگر تازه اومدی سراغ این سری بازی ها طول میکشه عادت کنی و باید خیلی تلاش کنی.

من کلا روحم شاد میشه می بینم کسی اولین بار داره این رو بازی می کنه چجور شوکه میشه :grinning:

دفعه اخری دیگه داشتم فحش ناموسی میدادم ب سازندهاش :|
البته فک کردم این چراغایی ک میگی مخفین باید برم پیداشون کنم :D
ولی در کل اره اولین بار ک دارم این سری بازی ها رو تجربه میکنم یعنی قبلا اصن demon souls و dark souls بازی نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر