PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
فکر می کردم پلات کردنش جایزه داره (یه تم واسه کنسول) که بعدا فهمیدم این جایزه فقط واسه اروپاست :(
فقط مخصوص اروپا نیست. شاید اوایل اینطوری بوده اما الان نه. من خودم روی اکانت امریکا گرفتم و روی اکانت امریکا هم کد رو وارد کردم. فقط ممکنه حتی تا 3 هفته طول بکشه کدش رو بفرستن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
فقط مخصوص اروپا نیست. شاید اوایل اینطوری بوده اما الان نه. من خودم روی اکانت امریکا گرفتم و روی اکانت امریکا هم کد رو وارد کردم. فقط ممکنه حتی تا 3 هفته طول بکشه کدش رو بفرستن.

جدی؟
من اکانتم آمریکاست و نزدیک یه ماه پلات کردم ولی خبری نشده
باید کار خاصی می کردم؟اطلاعات پلات شدن بازی رو psn سینک شده .....لازم خودم هم کاری کنم یا کافیه؟

.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
جدی؟
باید کار خاصی می کردم؟اطلاعات پلات شدن بازی رو psn سینک شده .....لازم خودم هم کاری کنم یا کافیه؟
.
من فقط کاری که کردم , طبق معمول تروفیا رو sync کردم و هفته سوم که ایمیلم رو چک می کردم دیدم کد رو فرستاده. فقط نکته اینکه توی جیمیل الان سه تا ستون Primary و Social و Promotions هست که اخبار مربوط به شبکه پلی استیشن هم به بخش Primary فرستاده می شه و هم اینکه بعضیاش به ستون Promotions میاد. ایمیل مربوط به کد توی بخش Promotions اومده بود.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
چیکار کنیم سریعتر لول vitality / مهارت و... رو بالاتر ببریم؟به غیر از کشتن دشمنا راه بهتری هم هست؟
بعدش این Bloodtinge و Arcane چی هستن؟ ارتقاشون ضروریه؟
ممنون
.
توضیحات رو دوستان دادن - فقط گزینه ی arcane علاوه بر اینکه مقداری به شما دیسکاوری میده - باعث میشه اسلحه هایی که دمیج arcane میزنن بیشتر بشن و از اون مهمتر میتونی از یک سری جادو استفاده کنی که توی pvp واقعا بدرد بخورن ولی arcane حدودا باید از 10 به بالا باشه تا 40 ....

آخرین ویرایش:

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستای گلم چن تا سوال داشتم:
1)اینسایت شاپ دقیقا کجاس و چه ایتم هایی رو میشه ازش خرید؟
2) من الان فقط یک بار بازیو تموم کردم, این dlc بدجور رو مغزمه به نظرتون برم ng+ یا برم dlc رو بگیرم؟اصلا ارزش داره dlc?
3) پلات کردن ینی چی؟ زیاد شنیدم!
به زودی با سولات جدید برمیگردم:-/

mehdi69

کاربر سایت
Mar 16, 2015
29
نام
MEHDI
دوستای گلم چن تا سوال داشتم:
1)اینسایت شاپ دقیقا کجاس و چه ایتم هایی رو میشه ازش خرید؟
2) من الان فقط یک بار بازیو تموم کردم, این dlc بدجور رو مغزمه به نظرتون برم ng+ یا برم dlc رو بگیرم؟اصلا ارزش داره dlc?
3) پلات کردن ینی چی؟ زیاد شنیدم!
به زودی با سولات جدید برمیگردم:-/

دوست عزیز:
1-اینسایت شاپ دقیقن بالای همون شاپ اصلی توی هانتر دریم هستش (ک اگر بری داخل کارگاه از سمت عروسکه منظورمه) پنجره ی اول باز هست و اون اونجاست
2-اون دیگه بستگی ب خودت داره ک چقدر از این بازی خوشت اومده باشه و اگر من بودم حتمن میخریدمش چون ی مپ جدید و ی داستان جدید داره :d
3_ پلات کردن مال تروفی های بازیها هستش چیز زیاد مهمی هم نیست b-)

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
جدی؟

.

اگه جیمیل داری تو قسمت تبلیغات ایمیلت نگاه کن احتمالا اونجاست

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان گلم سلام.
من دیروز موفق شدم اون عنکبوت آمیگدیلا رو که لیزر میزد از بین ببرم و بعدش رفتم سراغ اون عنکبوت چاقه !! که توی دریاچه هست.....قبل از اینکه از در عبور کنم و بپرم تو دریاچه دقیقا کنار در از اون آدم کوچولوها که از زمین میان بیرون با نور قرمز رنگ اومده بود رفتم کنارش و X رو زدم یه زنگ به صدا در اومد و یه هانتر با قفسی که روی سرش بود !!!! ظاهر شد....ولی همرا من از در رد نمیشد که با باس عنکبوت چاق!!! بجنگم....جریانش چیه؟؟؟ من به اینتر نت وصل بودم ولی عضویت پلاس ندارم.
دوم اینکه عنکبوت چاقه رو که زدم یه کات سین اومد بعدش رفتم به chernel lane کنار یه ستون که وسط محیط هست که رسیدم یه کات سین اومد و با یه درشکه رفتم به یه محیط برفی.....خیلی موسیقی جالب شد....واقعا دلم نمیاد از پای کنسول پاشم.....:))

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان گلم سلام.
من دیروز موفق شدم اون عنکبوت آمیگدیلا رو که لیزر میزد از بین ببرم و بعدش رفتم سراغ اون عنکبوت چاقه !! که توی دریاچه هست.....قبل از اینکه از در عبور کنم و بپرم تو دریاچه دقیقا کنار در از اون آدم کوچولوها که از زمین میان بیرون با نور قرمز رنگ اومده بود رفتم کنارش و X رو زدم یه زنگ به صدا در اومد و یه هانتر با قفسی که روی سرش بود !!!! ظاهر شد....ولی همرا من از در رد نمیشد که با باس عنکبوت چاق!!! بجنگم....جریانش چیه؟؟؟ من به اینتر نت وصل بودم ولی عضویت پلاس ندارم.
دوم اینکه عنکبوت قاچه رو که زدم یه کات سین اومد بعدش رفتم به chernel lane کنار یه ستون که وسط محیط هست که رسیدم یه کات سین اومد و با یه درشکه رفتم به یه محیط برفی.....خیلی موسیقی جالب شد....واقعا دلم نمیاد از پای کنسول پاشم.....:))
.
درود به شما رفیق عزیز.
اون نور های قرمز یه سری هانتر هستند که میتونی احضار کنی - ربطی به انلاین بودن و پلاس هم نداره - تو حالت افلاین هم میشه - جزو لطف های بازی هست در حق گیمر!! که اگه سخت اش شد از اونها استفاده کنه ! پا نشو بشین! بشین که واقعا این بازی زیباست !
.
عنکبوت قاچه؟!؟ :))

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
434
دوستان گلم سلام.
دوم اینکه عنکبوت چاقه رو که زدم یه کات سین اومد بعدش رفتم به chernel lane کنار یه ستون که وسط محیط هست که رسیدم یه کات سین اومد و با یه درشکه رفتم به یه محیط برفی.....خیلی موسیقی جالب شد....واقعا دلم نمیاد از پای کنسول پاشم.....:))
وقتی بپری تو دریاچه خودش میاد دنبالت ، اون یارو رو میگم . . .
اون عنکبوت کوچیک ها رو هم اگه خواستی بزنی بپر کنار یا پشت سرشون چون سرشون سنگی هست و از جلو کشتشون سخته اما از کنار یا پشت سر با یه ضربه میمیرن . . .

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
منم بازیو تموم کردم البته بدون چلیس ها, وقتی گیرمن رو شکست دادم دوباره اومدو اول بازی , این نیوگیم+ بازی همینه ینی ؟ چون تو منو همچین گزینه ای ندیدم خودش یهو اومد از اول.
دیگه راهی نداره که بشه برگشت به اون دوران؟
باس ها تو نیوگیم پلاس قویتر میشن ایا؟
یه سوال فنی من الان میتونم دارک سولز 2 رو واس پی اس 4 بخرم .بهتره اینکارو بکنم یا دی ال سی رو بگیرم؟ زورم به یکیشون میرسه فقط

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
منم بازیو تموم کردم البته بدون چلیس ها, وقتی گیرمن رو شکست دادم دوباره اومدو اول بازی , این نیوگیم+ بازی همینه ینی ؟ چون تو منو همچین گزینه ای ندیدم خودش یهو اومد از اول.
دیگه راهی نداره که بشه برگشت به اون دوران؟
باس ها تو نیوگیم پلاس قویتر میشن ایا؟
یه سوال فنی من الان میتونم دارک سولز 2 رو واس پی اس 4 بخرم .بهتره اینکارو بکنم یا دی ال سی رو بگیرم؟ زورم به یکیشون میرسه فقط

بله همینه
خیر راهی نداره
فقط باس ها قویتر نمیشن، همه ی دشمن ها قویتر میشن

دارک سولز2 بازی زیباییه، ولی به Dark Souls و Bloodborne نمیرسه. البته به نظر من از دوتاشون سختتره، گیم پلی کُندی هم داره
چند تا ویدیو ازش ببین اگر از گیم پلی و فضاش خوشت اومد بگیرش، اگر نه که همون دی ال سی رو بگیر
البته دارک سولز2 بازیه کاملیه و بیشتر میتونه سرگرمت کنه

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
من اولین باره از psn dlc میخرم.الان old hunter رو گرفتم زده purchased اما تو بازی که میرم هیچ چیز جدیدی اضافه نشده.مثلا به منوی بازی هیچ گزینه ی جدیدی اضافه نشده .چجوریاس؟ الان چی شد؟
شرمنده شاید این مشکلم مبتدیانه به نظر بیاد

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,550
من اولین باره از psn dlc میخرم.الان old hunter رو گرفتم زده purchased اما تو بازی که میرم هیچ چیز جدیدی اضافه نشده.مثلا به منوی بازی هیچ گزینه ی جدیدی اضافه نشده .چجوریاس؟ الان چی شد؟
How to Access Bloodborne***39;s The Old Hunters DLC
اینجا با عکس توضیح داده چجوری میتونی بری تو DLC

- - -ویرایش - - -

http://kotaku.com/how-to-access-bloodbornes-the-old-hunters-dlc-1744416890
اینجا با عکس توضیح داده چجوری میتونی بری تو DLC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر