PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از اونجایی که بازیهای جدید داغون شدن یه خورده، نت هم اجازه آنلاین بازی کردن درست و حسابی نمیده، میخام این بازیو بگیرم به زودی :d

خودمو بدجور آماده کردم برای بازی که با یه بازی سخت و طولانی دست و پنچه نرم کنم :dاین بازی به عنوان اولین بازی RPG واسه منه :)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,598
این بازی صبح بدستم میرسه لطفا ADDبنمایید نوب تشریف دارم تو این بازی:d
Dark-_-Witcher

لینک این بخش رو میگی
ممنون
خواهش میکنم رفیق
این بخشو میگم:
http://forum.bazicenter.com/thread95692/
یه موقع تاپیک مهم هم شد با توجه به اینکه قرار گذاشته بودیم تو این تایک از داستان بازی چیزی اسپویل نشه اون تاپیک غول کشتن خیلی رونق داشت ولی الان خلوت تر هستش ولی برای تازه واردها خوندن سختی هایی که آسون شد خالی از لطف نیست و برای خودش دائره المعارف کوچکی شده.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,598
اين ايتمى كه شبيه چشم هست زير blood echoes دقيقا چيه ؟ مال من رو زده يك ؟
سلاح بهتره باز باشه يا بسته؟
بعدا یه مغازه باز میشه با اون هم میتونی خرید بکنی.
باز و بسته بودن سلاح بستگی به سلاح ، دشمن ، مهارتها و سلیقه خودت داره.قانون نداره ببین هرجور خودت رادستته همون جور بذار.

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
سلام داداشام

اقا من رام رو زدم اومدم yhargol unseen village اون پایین 3 تا هانتر هست نامردا همشون با هم میریزن سرم هرکاری میکنم تک تک نمیان کسی میدونه چکار کنم

ممنون

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
سلام داداشام

اقا من رام رو زدم اومدم yhargol unseen village اون پایین 3 تا هانتر هست نامردا همشون با هم میریزن سرم هرکاری میکنم تک تک نمیان کسی میدونه چکار کنم

ممنون

من که نکشتمشون. از لامپ تا خود باس رو میدوییدم که بار سوم کشتمش :d
ولی تو یه ویدئو دیدم یکی جر خورد تا بکشدشون. با اون پتکه میزدشون و در میرفت و بعد دوباره میزدشون. انقدر این کار رو کرد تا مردند.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان چالیسهایی که تمام کردم میتونم پاک کنم از رو سنگ قبر؟ اخه دیگه جای خالی ندارم

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه اسلحه خفن دیگه برای the old hunters:x:
sed8wxyyzq7mqpez3hak.png

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من نميتونم اين father gascoigne رو پيدا كنم !؟
وقتى تو central yarhnam اسپاون ميشم ميرم سمت چپ بعد مسير رو مستقيم ميرم تا برسم به يه اسانسور اما device كار نميكنه و مينويسه device currently cannot be use ؟ چيكار كنم
راه ديگه اي هم هست ؟

- - -ویرایش - - -

وقتى تو central yarhnam اسپاون ميشم ميرم سمت چپ بعد مسير رو مستقيم ميرم تا برسم به يه اسانسور اما device كار نميكنه و مينويسه device currently cannot be use ؟ چيكار كنم
راه ديگه اي هم هست ؟

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
راه ديگه اي هم هست ؟

- - -ویرایش - - -

راه ديگه اي هم هست ؟

شما از طریق یکی از نردبانهایی که تو فاضلاب هست میتونی بری اونجا حالا دقیق یادم نیست اونی که پشت اون خوکه سمت چپ هست فکر کنم وقتی رفتی بالا سمت چپ اول اسانسور رو اکتیو کن بعد برو رو باس که اگر کشتت بتونی از اسانسور بیای که میونبره اصطلاحا در ضمن جعبه موزیک یادت نره بدون اون زدنش یکم سخت تره من خودم بدون جعبه زدم البته

- - -ویرایش - - -

من که نکشتمشون. از لامپ تا خود باس رو میدوییدم که بار سوم کشتمش :d
ولی تو یه ویدئو دیدم یکی جر خورد تا بکشدشون. با اون پتکه میزدشون و در میرفت و بعد دوباره میزدشون. انقدر این کار رو کرد تا مردند.

من دیشب کلید کردم روشون زدمشون بالاخره اما دهنم ..................... شد ولی حال داد:bighug:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa

شما از طریق یکی از نردبانهایی که تو فاضلاب هست میتونی بری اونجا حالا دقیق یادم نیست اونی که پشت اون خوکه سمت چپ هست فکر کنم وقتی رفتی بالا سمت چپ اول اسانسور رو اکتیو کن بعد برو رو باس که اگر کشتت بتونی از اسانسور بیای که میونبره اصطلاحا در ضمن جعبه موزیک یادت نره بدون اون زدنش یکم سخت تره من خودم بدون جعبه زدم البته
خطر اسپويل ( اسپويلر براى من كار نميكنه )

يعنى تو اون فاضلاب برم بعدش برم جايى كه اون خوكه هست از اونجا اسانسور رو فعال كنم ؟
چون اگه اسانسور فعال باشه مسيرم كوتاه تر و اسون تره
جعبه موزيك رو هم از viola's daughter گرفتم

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
خطر اسپويل ( اسپويلر براى من كار نميكنه )

يعنى تو اون فاضلاب برم بعدش برم جايى كه اون خوكه هست از اونجا اسانسور رو فعال كنم ؟
چون اگه اسانسور فعال باشه مسيرم كوتاه تر و اسون تره
جعبه موزيك رو هم از viola's daughter گرفتم

نه باید از نردبان بری بالا بعد یه جایی میبینی چندتا از این ادما ایستادن بالاترش هم یه جاینت هست که یه چیز گرد بزرگ جلوشه قبل از اونا سمت چپ اسانسور رو فعال کن بعد برو واسه باس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر