PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,182
نام
عارف واعظ قائمی
ببین هر دانجون یه تعداد سطح داره، آخر هر سطح یه غول آخر. وقتی اونو بکشی میری به سطح پایین تر. برای کشتن ملکه باید همین دانجون هایی که دوستمون گفتن رو فتح کنی:

1. Pthumeru Chalice
  2. Central Pthumeru Chalice
  3. Lower Pthumeru Chalice
  4. Ailing Loran Chalice
  5. Defiled Chalice
  6. Lower Loran Chalice
  7. GreatPthumeru Ihyll Chalice

تمام این دانجون ها سه سطح دارن و در مجموع 21 غول رو خواهی کشت. توی سطح دوم هر دانجون جام "Root" که مخصوص آنلاین بازی کردن هست رو به دست میاری و پس از کشتن غول آخر سطح سوم جام ورود به دانجون بعدی رو میگیری.

دانجون های سری Pthumeru خط اصلی دانجون ها هستن. و در انتهای اونها ملکه رو میکشی.
* جام آغازین این خط رو بعد از کشتن Blood-starved Beast به دست میاری.

سایر دانجون ها از خطوط زیر هستن:
- Hintertomb Chalices
دارای سه زیر شاخه هر کدوم سه سطح
که آخرین جام اون فقط به صورت آنلاینه
* جام آغازین این خط رو توی یه صندوق تو Central Pthumeru Chalice باید پیدا کنی.

- Loran Chalices
دارای سه زیر شاخه هست که هر کدوم 4 سطح داره.
آخرین جام اون سینستره که مثل هینترتومب فقط آنلاین و 5 سطح داره.
* جام آغاز این خط رو بعد از کشتن Amygdala به دست میاری.

- Isz Chalices
دارای دو زیر شاخه، یکی اصلی و یکی هم سینستر فقط آنلاین
* جام آغاز این خط ر وبعد از کشتن Ebrietas, Daughter of the Cosmos به دست میاری.

- Miscellaneous Chalices
این رو فقط آنلاین میتونی بری
* با کشتن Pthumerian Elder توی Lower Hintertomb Chalice جامش رو میگیری.

حالا چرا در صورتی که فقط با فتح Pthumeru Chalices ها میتونیم به ملکه برسیم، باید سایر دانجون ها رو فتح کنیم؟
چون متریال باز کردن دانجون ها خیلی کمیابه و باید اونها رو توی سایر دانجون ها از توی اتاق های گنج یا با کشتن غول آخر ها به دست بیاریم.

آقا بابت توضیحات کاملت واقعا ممنون، حالا من الان تا great pthumeru lhyll chalice اون اصلی رو باز کردم و boss طبقه اول رو زدم و جز hintertomb chalice اون دوتای دیگه رو هم کامل رفتم و اون جام های آخر رو هم برا هر کدوم از massenger های تو chalice مربوط خریدم، حالا این قضیه برا online رو می خواستم اگه میشه بیشتر توضیح بدین؟ چون اینا رو من نفهمیدم، یعنی مثلا برا loran خودش و lower رو که میریم و آخر senister آزاد میشه اونم باید بریم که کامل بشه؟ من کلا می دیدم هر کدوم روش root هم نوشته اونا رو بیخیال می شدم.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
وای خدای من باس اولو تحمل نکردی چجوری میخوای بقیشو بازی کنی؟ تازه سختی بازی از باس 5-6 به بعد شروع میشه
برای کشتن باس اول جونتو ببر لول 25 حد اقل ده تا هم molotov بخر خیلی خوبه من همیشه استفاده میکنم بعدش دیگه فقط باید تو جاخالی دادن حرفه ای شی :d همیشه جاخالی دادن بدرد میخوره حتی باس های خیلی بعدی هم همیشه آماده جا خالی دادن باش یک باس رو یک ربع طول بدی بکشی بهتر از اینکه که 15 بار ازش ببازی!!!! اونم بخاطر عجله کردن

ولی یه تجربمو میگم کلا همه ازش استفاده کنن:
قبل از رسیدن به باس سوم و یا چهارم کاراکترتونو برسونین لول70 -60
حد اقل جونتون لول 30 باشه و قدرت لول 40 چون من اینکارو کردم باس سوم و چهارم و پنجم رو خیلی راحت مثل دشمن عادی کشتم :d
باس اول میشد زد اما چیزی که متوجه شدم این بود که بازی به شدت درگیر کنندست و مثل بازی فرضا cod , x,x, نیست که بری هفته دیگه
بیای درو کنی بری جلو باید تمرکز داشته باشی رو بازی واسه همینم من اون زمان وسط امتحانات پایان ترم فروختمش :(
لول رو یادم نیست چطور بالا میبردیم اما چشم معمولا تو همه بازیام همینکارو میکنم شادو موردر هم من باس های بخش داستانیش
برام خیلی ابکی بودن چون لول تا خرخره بالا بود b-)
فقط شنیدم میشه زنگوله زد بیان کمکت بازیکنای انلاین درسته ؟ باحاله اگه اینطوریه :)
فدات اقا مرسی

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عزیزان این قضیه ی co-op چیه؟

دقیقا کی ها می تپنی استفاده کنیم؟

منو یکی از دوستان باس دوم و سوم رو کو آپ زدیم... ولی دیگه بعد از باس سوم زنک بکنینگ برا هر دومون خاموشه... تا محل باس چهارم هم رفتم همچنان زنگ خاموشه... قضیه چیه؟

کو آپش هم مثه چک پوینتش جیگر خونیه تمامه...

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

Sent from my D6503 using Tapatalk

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
عزیزان این قضیه ی co-op چیه؟

دقیقا کی ها می تپنی استفاده کنیم؟

منو یکی از دوستان باس دوم و سوم رو کو آپ زدیم... ولی دیگه بعد از باس سوم زنک بکنینگ برا هر دومون خاموشه... تا محل باس چهارم هم رفتم همچنان زنگ خاموشه... قضیه چیه؟

کو آپش هم مثه چک پوینتش جیگر خونیه تمامه...

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

باس هر منطقه رو که بزنی beckoning bell تو اون منقطه غیر فعال میشه

در ضمن برای هر بار استفاده از beckoning bell به 1
Insight نیاز داری

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
باس هر منطقه رو که بزنی beckoning bell تو اون منقطه غیر فعال میشه

در ضمن برای هر بار استفاده از beckoning bell به 1
Insight نیاز داری
اینسایت رو دارم مشکلی نداره

خب الان از بعد از باس سوم خاموش شده... ب باس چهارم هم ک رسیدم هنوز خاموش بود
یعنی از تو خود Cathedral ward خاموشه تا همون تالار باس ۴ رم

بی منطقه در کل بخش کو آپش

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
ببین هر دانجون یه تعداد سطح داره، آخر هر سطح یه غول آخر. وقتی اونو بکشی میری به سطح پایین تر. برای کشتن ملکه باید همین دانجون هایی که دوستمون گفتن رو فتح کنی:

1. Pthumeru Chalice
  2. Central Pthumeru Chalice
  3. Lower Pthumeru Chalice
  4. Ailing Loran Chalice
  5. Defiled Chalice
  6. Lower Loran Chalice
  7. GreatPthumeru Ihyll Chalice

تمام این دانجون ها سه سطح دارن و در مجموع 21 غول رو خواهی کشت. توی سطح دوم هر دانجون جام "Root" که مخصوص آنلاین بازی کردن هست رو به دست میاری و پس از کشتن غول آخر سطح سوم جام ورود به دانجون بعدی رو میگیری.

دانجون های سری Pthumeru خط اصلی دانجون ها هستن. و در انتهای اونها ملکه رو میکشی.
* جام آغازین این خط رو بعد از کشتن Blood-starved Beast به دست میاری.

سایر دانجون ها از خطوط زیر هستن:
- Hintertomb Chalices
دارای سه زیر شاخه هر کدوم سه سطح
که آخرین جام اون فقط به صورت آنلاینه
* جام آغازین این خط رو توی یه صندوق تو Central Pthumeru Chalice باید پیدا کنی.

- Loran Chalices
دارای سه زیر شاخه هست که هر کدوم 4 سطح داره.
آخرین جام اون سینستره که مثل هینترتومب فقط آنلاین و 5 سطح داره.
* جام آغاز این خط رو بعد از کشتن Amygdala به دست میاری.

- Isz Chalices
دارای دو زیر شاخه، یکی اصلی و یکی هم سینستر فقط آنلاین
* جام آغاز این خط ر وبعد از کشتن Ebrietas, Daughter of the Cosmos به دست میاری.

- Miscellaneous Chalices
این رو فقط آنلاین میتونی بری
* با کشتن Pthumerian Elder توی Lower Hintertomb Chalice جامش رو میگیری.

حالا چرا در صورتی که فقط با فتح Pthumeru Chalices ها میتونیم به ملکه برسیم، باید سایر دانجون ها رو فتح کنیم؟
چون متریال باز کردن دانجون ها خیلی کمیابه و باید اونها رو توی سایر دانجون ها از توی اتاق های گنج یا با کشتن غول آخر ها به دست بیاریم.

خیلی ممنون از راهنمایی شما دو عزیز
آقا محمد تشکر، با این توضیح کاملی که دادی کلا گرفتم قضیه Chalice ها چه مدلی هستش
:-bdلایک به وجود هردوتون:-bd

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آقا بابت توضیحات کاملت واقعا ممنون، حالا من الان تا great pthumeru lhyll chalice اون اصلی رو باز کردم و boss طبقه اول رو زدم و جز hintertomb chalice اون دوتای دیگه رو هم کامل رفتم و اون جام های آخر رو هم برا هر کدوم از massenger های تو chalice مربوط خریدم، حالا این قضیه برا online رو می خواستم اگه میشه بیشتر توضیح بدین؟ چون اینا رو من نفهمیدم، یعنی مثلا برا loran خودش و lower رو که میریم و آخر senister آزاد میشه اونم باید بریم که کامل بشه؟ من کلا می دیدم هر کدوم روش root هم نوشته اونا رو بیخیال می شدم.

Rootها رو نمیخواد بری. همین great pthumeru رو ادامه بده (اگر فقط میخوای ملکه رو بکشی و تروفی اش رو آزاد کنی). باس طبقه دوم به مراتب از طبقه اول آسون تره. طبقه سومش هم که خود ملکه قرارداره که واقعاً غول آسونیه.

برای آنلاین متریال های مورد نیاز Root رو میزاری وسط و میری توی دانجون و زنگ رو میزنی تا یکی بیاد کمک. (من نرفتم آنلاینش رو اگر نکته ای اشتباه میگم دوستان تصحیح کنند)

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام وقت بخیر...دوستان بازی نقش آفرینی هستش و من تجربه نداشتم اونچنان در این نوع بازی ها..
از اونجایی ک شور اشتیاق دوستان رو میخونم در مورد اینبازی خاستم بدونم با اینکه انحصاری سونی هستش از نظر گرافیک و خط داستانی و روند کلی بازی ارزش خریدش بالاست ک من تجربه کنم؟
نمیدونم چرا از دارک سولز خوشم نمیاد..البته بازی قابل احترامیه و شکی درش نیست..
دوستان کمک کنن ممنون میشم...ک من برم خریداری کنم بازی رو..مرسی...

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان من دیگه کف کردم هربار که از اول بازی رو میرم شانسی یه حرکت میکنم اتفاقات تازه میفته تو بازی
یه بار وقتی یوسفکا تو کلینیک بهم گفت آدم بفرست اینجا قبل اینکه Rom رو بکشم رفتم وارد کلینیک شدم رفتم طبقه بالا با یوسفکا جنگیدم کشتمش (آخرش کشتمش یه Rune بهم داد فقط)
یه بارم که یکی از همسایه های شهر بهم Tonsil Stone داد رفتم یه جا این غول بزرگا که رو دیوار شهر چسبیدن گرفت با دست ترکوند منو بیدار شدم دیدم تو lecture building طبقه زیریشم
الانم یه دونه از یاروها که کیسه تو دستش داره زد کشت منو Tonsil Stone داشتم بعدش تو Unseen Vilage بیدار شدم ولی ماه قرمز نیست اسم level هم دیگه Unseen Vilage نیست شده Hypogean Gaol چون قبل قرمزی ماه رسیدم دشمنایی که داخلش هستن کلا عوض شدن
کس دیگه از این شکل حرکت ها نکرده بیاد بگه تست کنیم ببینیم حیفه

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
باس اول میشد زد اما چیزی که متوجه شدم این بود که بازی به شدت درگیر کنندست و مثل بازی فرضا cod , x,x, نیست که بری هفته دیگه
بیای درو کنی بری جلو باید تمرکز داشته باشی رو بازی واسه همینم من اون زمان وسط امتحانات پایان ترم فروختمش :(
لول رو یادم نیست چطور بالا میبردیم اما چشم معمولا تو همه بازیام همینکارو میکنم شادو موردر هم من باس های بخش داستانیش
برام خیلی ابکی بودن چون لول تا خرخره بالا بود b-)
فقط شنیدم میشه زنگوله زد بیان کمکت بازیکنای انلاین درسته ؟ باحاله اگه اینطوریه :)
فدات اقا مرسی
اره میدونم چی میگی فکر کنم شما از این سبکا کم بازی کردی مثلا اگه تجربه بازی هایی مثل dmc یا pop داشته باشید با یه هفته بازی نکردن تمرکزتون کم نمیشه من به شخصه همیشه عادتمه بپرم پشت دشمن بهش ضربه بزنم برای همین توی این بازی خیلی راحت جلو میرم

درباره لول بالا بردن قضیه این بود که زور بازو مهم تر از جونه بهتره زور بازو رو ببرید بالا خیلی هم ببرید بالا شمشیر هم حتما آپ کنید برای آپ کردن لول هم باید بگم که باید blood echo جمع کنید و هر دفعه 300 الی 500 تا اضافه میشه الان که من لول 70 هستم حدود 30.000 blood echo میخواد تا برم لول بعدی :p

من وقتی plus داشتم رفتم بازی انلاین زنگولرو زدم خبری نشد حالا نمیدونم دوستان دیگه شاید براشون کارایی داشته :)):))

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام وقت بخیر...دوستان بازی نقش آفرینی هستش و من تجربه نداشتم اونچنان در این نوع بازی ها..
از اونجایی ک شور اشتیاق دوستان رو میخونم در مورد اینبازی خاستم بدونم با اینکه انحصاری سونی هستش از نظر گرافیک و خط داستانی و روند کلی بازی ارزش خریدش بالاست ک من تجربه کنم؟
نمیدونم چرا از دارک سولز خوشم نمیاد..البته بازی قابل احترامیه و شکی درش نیست..
دوستان کمک کنن ممنون میشم...ک من برم خریداری کنم بازی رو..مرسی...
از نظر گرافیک بای خیلی گرافیک بالایی داره و امکانات جالبی داره که خیلی کم یابه تو بایز ها درحدی که شما اجازه دارید کاراکتر خودتونو اول بازی بسازید!!!!!!!! محیط بازی توش شهر های تاریک مثل لندن قدیم شاید یه جورایی بشه تشبیه کرد و بستگی داره سبک بازی کردن شما چی باشه
اگه شما طرفدار بازی های سلاح سرد باشید بهتون قول میدم اگه یک مرحله بازی کنید حاظرید برای بازی کردنش یه میلیون پول بدید;) ولی اگه مثل خیلیا که من میشناسم اهل بازی های تفنگی باشید که هر روز از خواب پاشید دو مرحله بکشید برید جلو اصلا پیشنهاد نمیکنم چون این بازی پشتکار خیلی زیادی میخواد و اگه قرار باشه با ده بیست بار باختن بازیو بذارید کنار گنجه اصلا نرید بخرید پیشنهاد نمیکنم خوده داداش من چون اهل بازی های تفنگی و بازی هایی که راحت میشه توشون جلو رفت هست واقعا تحمل بازی کردنش رو نداره پس اگه اینطوری باشید پیشنهاد میکنم نخرید

باس های اصلی بازی اسون هستن و ولی بعضی از جاهای بازی دشمن هایی هستن که بدون تمرکز کامل شاید از یک باس بیشتر طول بکشه در کل صبر و تحمل میخواد

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
در مورد زنگها حتما امتحانش کنید!!!!!! حتی میتونید به افراد دیگری کمک کنید و بلاد اکو جمع کنید! جالبش اینجاس اگر درحال کمک به دیگران کشته بشید(درواقع شهید بشین) بلاد اکوها صفر نمیشه واین میتونه به لول اپ کردن کمک کنه ....اگر زنگ رو میزنید .کسی نمیاد کمک !!برید توی قسمت نتوورک بازی ..گزینه لوکال رو عوض کنید بزارید روی وردواید ...دوتا زنگ اسمال رزونانس و بکونینگ بل رو من خیلی استفاده کردم اینترنت هم از مخابرات یه مگ گرفتم البته بعدش سرعتش رو بالا بردم ولی یک مگ هم جواب میداد بعضی ساعتها خیلی بهتر بود خلاصه این تجربه رو حتما استفاده کنید و زنگها رو بصدا در بیارید........

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام
دوستان یه سوال
من این chalice ها رو به ترتیب 5 تاشو رفتم برام سوال شد تو Hunters Dream فقط 6 تا قبر هستش برای Chalice درست کردن، الان من هفتمی رو بخوام درست کنم باید کجا درست کنم ؟
اون 6 تا قبر قبلی رو باید حذف کنم ؟
Pthumeru Chalice
Central Pthumeru Chalice
Lower Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Defiled Chalice

Lower Loran Chalice
GreatPthumeru Ihyll Chalice

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام
دوستان یه سوال
من این chalice ها رو به ترتیب 5 تاشو رفتم برام سوال شد تو Hunters Dream فقط 6 تا قبر هستش برای Chalice درست کردن، الان من هفتمی رو بخوام درست کنم باید کجا درست کنم ؟
اون 6 تا قبر قبلی رو باید حذف کنم ؟
Pthumeru Chalice
Central Pthumeru Chalice
Lower Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Defiled Chalice

Lower Loran Chalice
GreatPthumeru Ihyll Chalice

نیازی نیست همه ـشون رو پاک کنید. فقط اولی و دومی رو پاک کنید کافیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر