PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
سلام دوستان. توی آیتمهایی که در طول بازی میگیریم:
1- اون سنگی که شبیه کره ماه هستش و وقتی استفاده میکنیم به پای چپش میزنه و از میزان سلامتی کم میکنه ...... به چه دردی میخوره؟؟؟
2-هر اسلحه رو بوسله اون آیتمی که شکل ستاره هست تا چند بار میشه آپدیت کرد؟؟یا بهتر بگم روی هر اسلحه چند تا از این ستاره ها رو میشه استفاده کرد....ومهمتر اینکه هر کدومش چه کاری انجام میده؟؟؟
3-این بازی دکمه پوس نداره که بازی رو نگه داریم بریم و برگردیم ؟؟؟؟
ممنون از پاسخ دوستان حرفه ای.

سلام

- دقیقاً متوجه نشدم اما اگه اونی که فکر می‌کنم هست، اون 5 تا تیر اضافه می‌کنه. واسه همین از سلامتی کم می‌شه.
- تا سه‌بار می‌شه از اون آیتم‌ها رو سلاح پیاده کرد. هر چی بیش‌تر سلاح رو آپگرید کنی تعداد اون‌ها هم بیش‌تر می‌شه تا بالاخره می‌رسه به سه‌ تا. کارشون هم اون بغل وقتی روی آیتم باشی می‌زنه. مثلاً می‌زنه با این دمیج اسلحه فلان‌قدر بیش‌تر می‌شه با این آیتم مثلاً سلاح برقی می‌شه و...
- خیر.

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
واسه این که از RUNE ها استفاده کنیم باید کار خاصی انجام بدیم ؟ منظورم اینه به محض این که برداشتیمشون(تو اینونتوری اومدن ) تاثیر خودشونو میذارن یا باید کار خاصی انجام داد ؟

این Ludwigs rifle و ludwigs blade ارزش قیمتشون رو دارن ؟
کسی نمی دونه :D ؟

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
کسی نمی دونه :D ؟

برای Rune باید Rune Workshop Tool رو بگیرین که بتونین استفاده کنین: bloodborne.wiki.fextralife.com/Rune+Workshop+Tool

Ludwig هم یکی از بهترین هاست. من از وقتی گرفتمش دستمه 80% اوقات و تا لول 10 آپگریدش کردم :)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
به این عروسکه حمله کردم چند تا ضربه زدم مرد ... ایشالله زنده میشه دیگه ؟ :))
بازی داستان خاصی داره ؟ تا اینجا که هیچی نداشته :D

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717

اره زنده میشه 100 بار دیگه هم بکشیش زنده میشه
داستان یکم نامفهومه یک تاپیک بود دوستان در اون داستان رو کامل توضیح دادن

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
در طول بازی داستانی روایت نمیشه , اگر میخوای داستان رو متوجه شی باید توضیحات ایتم ها رو بخونی

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام

تاریخ دنیای Bloodborne به ترتیب وقوع اتفاقات

>در دوران باستان the Great Ones به این دنیا آمدند.
آنها از "کهکشان" آمدند که هم می تواند معنای فضا را بدهد و هم بُعد دیگری را.
نوشته ای در بازی هست که می گوید: "کهکشان و آسمان ها همه یکی هستند."
این هم اشاره ای هست به فضا و هم به اینکه the Great Ones ساختاری از Quicksilver دارند.

>تمدن باستانی Pthumeria
- Pthumeriaتمدن باستانی بود که ملکه یارنام (Queen Yharnam) حکمران آن بود. خیلی خیلی قبل از اینکه شهر یارنام وجود داشته باشد. (Pthumeria شباهت زیادی به Sumeria ندارد؟)
- به شهروندان Pthumeria، Pthumerian می گفتند(Sumerian). نژاد باستانی از انسان که حقیقت راستین را در مورد the Great Ones درک می کردند.
- ملکه یارنام مدیوم/نماینده ی the Great Ones بود. (Choir مدیومی را پیدا کرده بود که ملکه یارنام تنها کاندیدای آن می باشد.)
-the Great Ones بدن بچه ها را برای میزبانی می خواستند. ملکه یارنام اولین تلاش آنها برای ساختن یک Great Child بود. (اما بچه اش مرد و نتواست آن را بدنیا بیاورد.)
- سرانجام Pthumerian ها فرار کردند و به اعماق پر پیچ و خم زیر شهر پناه بردند. با داشتن جام های مقدسی که کلید ورود آنها به مراسم باستانی در جای جای the Labyrinth بود.

>بعد از گذشت سالیان دراز (هزاران سال شاید) شهر یارنام در جایی که قبلا به آن Pthumeria می گفتند ساخته شد.

>شهروندان یارنام در زیر شهر خرابه هایی را پیدا کردند که انتهای آن به اعماق Labyrinth که متعلق به Pthumerian بود ختم میشد.

>انجمن Byrgenwerth برای تحقیق بروی Labyrinth و the Great Ones تشکیل شد.
-آنها به قدرت ترکیب خون انسان ها و the Great Ones پی بردند.
-این اکتشاف باعث دیوانه شدن برخی و ساخته شدن یک Great One مصنوعی شد(The One Reborn)
-برخی از دانشمندان با داشتن جام های مقدس انجمن رو به دیوانگی را ترک کردند و Healing Church را در شهر یارنام بنا نهادند.
-آنها انجمن Byrgenwerth و جنگل های اطراف آنرا مناطق ممنوعه اعلام کردند.

>درHealing Church قسمت The Choir برای آزمایش خون و جام ها شکل گرفت(تشکیل شده از کشیش های رده بالا) هدف آنها رسیدن به درکی از the Great Ones و بدست آوردن قدرت آنها بود.
- آنها به Ashen Blood Plaque دست یافتند، سمی که حتی پادزهرها از درمان آن عاجز بودند.
- کلیسا شهر یارنام با هر آنچه در آن بود را از روی ناچاری آتش زد.

>یارنام مرکزی (Central Yharnam) بر روی شهر سوخته ی یارنام قدیم ساخته شد.
- آزمایشات ادامه یافت و منجر به شکل گرفتن Beast ها شد.
- The Choir دسته ای از شکارچیان (Hunters) را برای کشتن beast ها و جلوگیری از شیوع آنها تشکیل داد.
- "گرمن" Gehrman یکی از اولین شکارچیان بود اگر اولین آنها نباشد. گرمن کارگاه (Workshop) را ساخت. جایی برای شکارچیان که سلاح های خود را بسازند.
- شکارچیان از خون دگرگون شده ی جانورها برای تقویت خودشان در مقابل آنها استفاده می کردند.

>وزارت خون تشکیل شد(The Blood Ministration): هنر استفاده ی خون برای درمان.
- کلیسا برای هر دردی از خون استفاده می کرد. آیتم Pungent Blood Cocktail می گوید: خون جای الکل را بخاطر قدرت مسخ کنندگی عجیب خود در یارنام گرفت.
- کلیسا به سرعت به قدرت و جایگاه رسید. بخاطر قدرت شفا دهنده ای که خون داشت.
- ولی همچنان نمی توانستند انسان های Beast شده را درمان کنند یا جلوی شیوعش را بگیرند.

>یتیم خانه تاسیس شد.
- بچه ها را از خیابان جمع می کردند و بر روی آنها آزمایش انجام می دادند تا میزبانی برای the Great Ones شوند.
- این کار باعث شد که فرستاده ی آسمانی بزرگان (the Celestial Emissary Great One) به دنیا برگردد.

>فرقه ی دیگری بنام Cainhurst جداگانه شروع به آزمایش بروی خون می کند.
- آنها شکارچیان را شکار می کنند و خونشان را می گیرند.
- ملکه شان (Annalise) قدرت جاودانگی پیدا می کند و می خواهد یک Great Child خلق کند. (Blood Child)
- The Choir واکنش نشان می دهد و لاگاریوس (Lagarius) و افرادش را برای کشتن آنها میفرستد.
- Annalise جاودانه شده است پس لاگاریوس آماده به رزم در کمین است.

>اوضاع از کنترل خارج شده است.
- شکارچیان خودشان آرام آرام تبدیل به Beast می شوند.
- مردم شهر به کمک شکارچیان به شکار می روند و آنها نیز مبتلا می شوند.
- لودویگ (Ludwig) و تعدادی از شکارچیان دسته ی شکارچیان را ترک می گویند برای ساختن سلاح های ممنوعه و قوی تر.
- لودویگ را بعنوان اولین شکارچی نسل جدید می شناسند.

>دسته ی "شکارچیان شکارچیان" شکارچیانی که تبدیل به Beast شده اند را می کشند. (Eileen یکی از آنهاست)

>خرابه های یارنام مملو از Beast شده است.

>The Chior پیشرفت چشم گیری می کنند. آنها خودشان را تبدیل به Moon Presence Great One می کنند.
(The Healing church = The Choir = created hunters = beckoned hunters = What Moon Presence does)
- بکمک Insight که همان دانش خدایی است(God Knowledge) و گرمن، آنها Hunter’s Dream را می سازند.
- گرمن بعنوان راهنمای شکارچیان تازه وارد عمل می کند.
- اهداف جدید آنها 1.کشتن Beast ها 2.پیدا کردن راهی برای باقی بشریت که دنباله رو آنها شوند بعنوان میزبانان آسمانی.(Celestial Hosts)
- از هر ماه سرخ (Red Moon) برای باردار کردن زن ها برای خلق میزبانان بچه استفاده می کنند.
- شکارچیان زن نمی توانند باردار شوند بخاطر گرفتن خون دفع شده از Beast در اول بازی.

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
باز من سوال برام پیش اومد
این لنترن که ازش به عنوان چک پوینت استفاده میشه فقط اول این شهر هست؟
کلا چک پوینتی در کار نیس؟
هر موقع مردیم باید از اول شهر بریم؟
این خوک تو چاه فاضلاب چی میگه؟:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
دوستان یه سوال.
من وقتی داشتم میرفتم سروقت
WET NURSE یه زن بود لباس سفید تنش بود فکر کردم دشمنه کشتمش.ولی هیچ اذاری نداشت.مادر اون بچه است که داره گریه میکنه؟در پایان بازی تاثیری داره؟نباید میکشتمش؟حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
دوستان یه سوال.
من وقتی داشتم میرفتم سروقت
WET NURSE یه زن بود لباس سفید تنش بود فکر کردم دشمنه کشتمش.ولی هیچ اذاری نداشت.مادر اون بچه است که داره گریه میکنه؟در پایان بازی تاثیری داره؟نباید میکشتمش؟حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟

اون Queen Yharnam هست که از Great Ones ها حامله بود ولی بچه اش سقط میشه.
نه مشکلی پیش نمیاد. خیالتون راحت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باز من سوال برام پیش اومد
این لنترن که ازش به عنوان چک پوینت استفاده میشه فقط اول این شهر هست؟
کلا چک پوینتی در کار نیس؟
هر موقع مردیم باید از اول شهر بریم؟
این خوک تو چاه فاضلاب چی میگه؟:D

جلوتر که بری لامپهای بیشتری پیدا میکنی - علاوه بر اینکه گاها یه سری shortcut پیدا میشه که میخوره به لامپها
بازی checkpoint نداره
اونجا وایساده تا پوست از سر و کلت بکنه
acigar.gif
(زدنش سخت نیست زیاد)

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
جلوتر که بری لامپهای بیشتری پیدا میکنی - علاوه بر اینکه گاها یه سری shortcut پیدا میشه که میخوره به لامپها
بازی checkpoint نداره
اونجا وایساده تا پوست از سر و کلت بکنه
acigar.gif
(زدنش سخت نیست زیاد)

والا تو اون راهرو قدم میزنه بعد به هیچ نحوی هم راضی نمیشه که بیاد بیرون.نزدیکشم که میری مثل غلطک از روت رد میشه میفرستت پیش لنترن:/ :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
والا تو اون راهرو قدم میزنه بعد به هیچ نحوی هم راضی نمیشه که بیاد بیرون.نزدیکشم که میری مثل غلطک از روت رد میشه میفرستت پیش لنترن:/ :D

بگرد یه راه دیگه پیدا کن خب چرا اصرار داری از جلو بهش نزدیک شی /:) :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر