PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اقا این himweck کجاست دقیقا؟؟ هرجا رو گشتم متونستم پیدا کنم (ادرس دقیق بدین لطفا :D)

بعد از زدن vicar amelia دو تا راه هست. یدونه سمت چپ اون محل یکی هم راستش. شما سمت چپی رو برو میرسی به جنگل که پر سگ و ادمهای با تفنگ هست . اونجا رو رد کردی میرسی به یه دهکده که توش پر از زن جادوگر و ساطور بدست هست ! ...همونجا جلوتر بری یه غول هست که داره از دروازه محافظت میکنه . سمت راستش یه تپه ماننده هست. همونو بری بالا دیگه راه سر راست میشه و به باس witch of hemwik میرسی.

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دوستان کسی yhargul unseen village رفته ؟ من اتفاقی واردش شدم , تو کاتدرال وارد بودم یه انمی جدید دیدم که خیلی هم سر سخت بود کشتم وارد آن سین ویلج شدم بعد یه ذره توش گشتم یه چند تا enemy زدم و یه فارم خوب کردم (30 هزارتا اکو واسه لول من فارم خوب حساب میشه :D ) یه lamp پیدا شد روشنش که کردم و رفتم تو هانترز دریم واسه آپگرید و اینا وقتی دوباره خواستم برگردم دیدم ای داد بیداد :D یارگول آن سین ویلج نیست تو آپشن ها :D حالا چجوری میتونم برگردم اونجا ؟

- - -ویرایش - - -

این باس ه old yharnam چطور
بکشم دهنمو سرویس کرده :|
داداش من خودم سر این باس گیر افتاده بودم :D بهترین راه اینه که دمه اون پله هایی که منتهی میشه به اون مه باس فایت , الفرد رو سامن کنی بیاد کمکت , خیلی خیلی کارت رو راحت میکنه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان کسی yhargul unseen village رفته ؟ من اتفاقی واردش شدم , تو کاتدرال وارد بودم یه انمی جدید دیدم که خیلی هم سر سخت بود کشتم وارد آن سین ویلج شدم بعد یه ذره توش گشتم یه چند تا enemy زدم و یه فارم خوب کردم (30 هزارتا اکو واسه لول من فارم خوب حساب میشه :D ) یه lamp پیدا شد روشنش که کردم و رفتم تو هانترز دریم واسه آپگرید و اینا وقتی دوباره خواستم برگردم دیدم ای داد بیداد :D یارگول آن سین ویلج نیست تو آپشن ها :D حالا چجوری میتونم برگردم اونجا ؟
باید بری رو سنگ قبر سومی

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بچه ها 2 تا سوال . یکی این که تو این بازی از شیلد خبری نیست؟ دهنمون سرویس شد همینجوری دست خالی. بعد اینکه این insight دقیقا چیه؟ چجوری بدست میاد ؟ کاربردش چیه؟ با مردن کم نمیشه؟ کلا داستانشو یکی بگه...

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
بچه ها 2 تا سوال . یکی این که تو این بازی از شیلد خبری نیست؟ دهنمون سرویس شد همینجوری دست خالی. بعد اینکه این insight دقیقا چیه؟ چجوری بدست میاد ؟ کاربردش چیه؟ با مردن کم نمیشه؟ کلا داستانشو یکی بگه...
تا این جا من یه وودن شیلد دیدم ولی خیلی ضعیفه کلا بازی برپایه ی تو هر دوتا دست اسلحه طراحی شده
اینسایت بعد از کشتن باس و رفتن به جاهای خاص بت داده میشن
یکی از فایده هاش اینه که اگر از 40 تا بگذره یه سری دشمن جدید که قبلا نمیدیدی رو میبینی , از اینسایت میتونی واسه به صدا در آوردن بکنینگ بل هم استفاده کنی که واسه اینه که انلاین یکی بت جوین بشه

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام

کلا یه شیلد تو بازی هست اونم اینقدر درب و داغونه که اصلا به کار نمیاد.
Insight هم خود بازی میگه .The Insight stat represents the depth of inhuman knowledge. (تعداد Insight نمایانگر عمق دانش غیر انسانی است.)
هر چی بیشتر Insight داشته باشی بیشتر به دانش Great Ones ها پی میبری و چیزهای بیشتری در دنیا برات نمایان میشه.
موارد استفادش هم خریدن یه سری آیتم و چیزهای دیگست.
در مولتی پلیر هم برای کمک گرفتن از بقیه بازیکن ها استفاده میشه.
پیدا کردن و کشتن باس ها بهتون Insight میده و گاها میشه از رو زمین هم لوتش کرد.(از 99 تا بیشتر نمیشه داشت)
اطلاعات بیشتر: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Insight

Trivia

When you gain insight you will hear several, quick, faint whispers.
Creepy!!!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
البته واسه بدست اوردن insight میشه غیر از زدن باس از ایتم های madman knowledg و great ones wisdom استفاده کرد که این دومی کمیابه .

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
خب این himweck رو زدم خیلی باس اسونی بود، rune workshop رو گرفتم، توی memory slot کدوم هارو استفاده کنم بهتره؟؟
واینکه این دو ایتم به چه کار میاد ritual blood, bloodshot eyeball

- - -ویرایش - - -

تو هانترز دریم منظورته ؟
یه ذره دقیق تر توضیح میدی؟
سنگ قبر سومی ( از راست به چپ) به اسم hypogean gaol هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این himweck رو زدم خیلی باس اسونی بود، rune workshop رو گرفتم، توی memory slot کدوم هارو استفاده کنم بهتره؟؟
واینکه این دو ایتم به چه کار میاد ritual blood, bloodshot eyeball
جفتش material هایه نیاز برای باز کردن chalice ها هست.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
یک شیلد :D چوبی هست
در بالای پله های Cathered Ward

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دوستان روشی هست که بشه بیشتر از 20 بلاد وایال حمل کرد ؟
تو دارک سولز می شد استوس فلاسک ها رو آپگرید کنی bb همچین قابلیتی نداره ؟

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستان روشی هست که بشه بیشتر از 20 بلاد وایال حمل کرد ؟
تو دارک سولز می شد استوس فلاسک ها رو آپگرید کنی bb همچین قابلیتی نداره ؟

توی بازی یه سری Rune هست که حمل این‌ها رو تا سقف چهار تا بیش‌تر می‌کنه. جای خاصی ندارن تو محیط و اینا بگردی این Runeها رو می‌شه پیدا کرد و از طریق Memory Altar استفادش کرد.

آخرین ویرایش:

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
دوستان لول 21 هستم اسلحه ام اون تبره هست . یه اسلحه چکش هست که 3000 اکو هم لازم داده + قدرت 16 . به نظرتون اون ارزش خرید داره ؟؟ یا همین رو آپگرید کنم؟ اسمش kirkhammer هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر