PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
منظورت از اينكه بسته بود تو great cathedral ward چيه؟
تو كليسا همون دره كه طبقه بالا بود باز شده اونجارو ميگي برم؟
elen كيه؟ دقيقا كجا افتاده ؟

پس کلا با NPC ها کاری نداشتی و همینجوری رفتی جلو.
الان دیگه کاری نمیتونی بکنی و بازی رو پیش برو...بعدا تو ng+ با اینا حرف بزن.

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
چندتا سوال:
من arcane و bloodting رو lvl up نکردم تا حالا مشکلی پیش نمیاد؟؟ چون با skill و strength اون اعداد مربوطه میره بالا
یکی دیگه هم اینکه صلاح های من فقط physical attack دارن یقیه گزینه ها جلوش صفر باید چیکار کنم؟؟

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دوستان دقیقا قبل از جنگیدن با blood starved Beast ( باسی که تو اولد یارنم ه ) یه مجل هست برای سامن کردن , من قبلا با الفرد تو cathedral حرف زدم حالا نمیدونم چه جوری سامن ش کنم واسه این باس !
باس خیلی سختیه واسه زدنش fire pallete یه جورایی جزو الزاماته! , مثل این که نمیشه از هانترز دریم خریدش , از کجا میشه خریدش ؟

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
پس کلا با NPC ها کاری نداشتی و همینجوری رفتی جلو.
الان دیگه کاری نمیتونی بکنی و بازی رو پیش برو...بعدا تو ng+ با اینا حرف بزن.

نه اتفاقا حواسم به همه چي بود چيزايه مهم هم سوال ميپرسيدم
ولي اين چيزي كه گفتي رو متوجه نشدم حتي به يكي كه بازيو تموم كرده هم نشون دادم نفهميد منظورت چيه!!
ممنون ميشم واضح تر بگي..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان دقیقا قبل از جنگیدن با blood starved Beast ( باسی که تو اولد یارنم ه ) یه مجل هست برای سامن کردن , من قبلا با الفرد تو cathedral حرف زدم حالا نمیدونم چه جوری سامن ش کنم واسه این باس !
باس خیلی سختیه واسه زدنش fire pallete یه جورایی جزو الزاماته! , مثل این که نمیشه از هانترز دریم خریدش , از کجا میشه خریدش ؟
دقیقا از همونجا که میای پایین سمته راسته پله ها یه سری Messengerهستن که کلیک کنی alfred رو summon میکنه
اتفاقا من بدونه هیچ چیزی زدمش ! لول
فقط با blunderbuss میشد stunt اش کنم که چند بار تونستم
یه سری هم antidote داشتم و همین - تک نفری بعد از 2-3 بار try زدمش

چندتا سوال:
من arcane و bloodting رو lvl up نکردم تا حالا مشکلی پیش نمیاد؟؟ چون با skill و strength اون اعداد مربوطه میره بالا
یکی دیگه هم اینکه صلاح های من فقط physical attack دارن یقیه گزینه ها جلوش صفر باید چیکار کنم؟؟
مشکلی که پیش نمیاد ولی خب از یه سری item ها نمیتونی استفاده کنی.
سوال دومت رو متوجه نمیشم D: ولی کلا همه سلاحها ممکنه بعضی att ها رو نداشته باشن . مثل fire. بعدا باید مثلا با gemstone اضافه کنی.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
ولي اين چيزي كه گفتي رو متوجه نشدم حتي به يكي كه بازيو تموم كرده هم نشون دادم نفهميد منظورت چيه!!
ممنون ميشم واضح تر بگي..
من فکر میکنم که ایشون در مورد cord ها دا ه صحبت میکنه . کلا برای بدست اوردن cord ها و دیدن تمام پایان ها شما باید دو تا جا بری واسه این ایتم :

یکیش توی هانتر دریم متروکه و قدیمی هست که از لامپ cathedral ward سمت راست باید برید .

یکیش هم از طریق رفتن به کلینیک و کشتن اون زن توی کلینیک هست که از طریق forbidden forest لامپ باید برید به دریاچه سمی که توش ۳ تا غول هست .

اخری هم که از باس داستانی یکی مونده به اخر بدست میاد .

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
دوستان من باس سوم رو هم کشتم.ضعف من این بود که با تبر میزدمش بعضی وقتا بهش میخورد.دیدم دوستان میگن از نزدیک بزنش منم تبرو بی خیال شدم و با اره پدرشو در اووردم.انقدر هیجان زده بودم که باس مرده بود من هنوز داشتم میزدمش:))

یه سوال.من باس رو کشتم ولی هیچ راهی برای رفتن به باس بعدی پیدا نکردم.برگشتم همون old yharnam.باید کجا برم؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
ممنون ميشم واضح تر بگي..
کلا 3 تا NPC هستن که به تروفی های بازی مربوطن.
الین همون هانتر زنه هست که اوایل بازی نرسیده به فاظلاب یه راه مخفی هست اونجا واستاده بود .
اریانا هم بعد از کشتن هانتر مرده که تو قبرسون بود میرسی به یه کلیسا که توش یه نفر عجیب قریب نشسته از اونجا که جلو بری میرسی به یه در بزرگ همون گوشه کنارا یه کوچه هست که انتهاش بن بسته در خونه در میزنی و با زنه صحبت میکنی و بهش میگی بره oedon chapel.
و آلفرد همون کشیشه که پشت کلیسایی که میرسه به old yharnam واستاده.
که البته با گذشت بازی و کشتن boss ها جاهاشون عوض میشه و حتی ممکنه دیگه پیداشون نکنی

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دقیقا از همونجا که میای پایین سمته راسته پله ها یه سری Messengerهستن که کلیک کنی alfred رو summon میکنه
اتفاقا من بدونه هیچ چیزی زدمش ! لول
فقط با blunderbuss میشد stunt اش کنم که چند بار تونستم
یه سری هم antidote داشتم و همین - تک نفری بعد از 2-3 بار try زدمش

مشکلی که پیش نمیاد ولی خب از یه سری item ها نمیتونی استفاده کنی.
سوال دومت رو متوجه نمیشم D: ولی کلا همه سلاحها ممکنه بعضی att ها رو نداشته باشن . مثل fire. بعدا باید مثلا با gemstone اضافه کنی.
اين بلاندرباس بعضي وقت ها ستان مي كندش دقيقا شما مي دوني كي هاس ؟ :دي
دقيقا همونجا ميرم منتها ميگه بايد beckoning bell رو به صدا دربياري !؟؟ اين بكنينگ بل كدومه ديگه؟
چطوري ميشه co op با يكي بازي كرد؟ اون شخص دوم مي تونه كل مسير دنبالت باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
کلا 3 تا NPC هستن که به تروفی های بازی مربوطن.
الین همون هانتر زنه هست که اوایل بازی نرسیده به فاظلاب یه راه مخفی هست اونجا واستاده بود .
اریانا هم بعد از کشتن هانتر مرده که تو قبرسون بود میرسی به یه کلیسا که توش یه نفر عجیب قریب نشسته از اونجا که جلو بری میرسی به یه در بزرگ همون گوشه کنارا یه کوچه هست که انتهاش بن بسته در خونه در میزنی و با زنه صحبت میکنی و بهش میگی بره oedon chapel.
و آلفرد همون کشیشه که پشت کلیسایی که میرسه به old yharnam واستاده.
که البته با گذشت بازی و کشتن boss ها جاهاشون عوض میشه و حتی ممکنه دیگه پیداشون نکنی

Cord اولو گرفتم كه تو هانتر دريم متروكه بود ولي همون موقع استفاده كردمش ديگه حساب نميشه؟؟
يكي هم از اون زنه تو كلينيك گرفتم
بعد كشتن rom رفتم اونجا كه باس هانتر رو زدم ولي اريانا نبود اونجا! تو cathedral ward بود رو همون صندليش ولي دستش رو شيكمشه ميگه يه چيزي در مورد من اشتباهه.. جايي اشتباه كردم يا هنوز بچش بدنيا نيومده؟ يا بايد خوده اريانا رو بكشم؟

Hunter Dream

کاربر سایت
Jun 17, 2015
15
فقط به antidote نیاز دارید .
این کلیپ هم شاید به کارتون بیاد :
Blood-starved Beast Trophy Guide By Im_AhN

mahicho#

حالا دیگه نیازی نیست نگران باشید ، بعد از کشتن Mergo's Wet Nurse یکی دیگه به دست میارید
اگر هم استفاده کردید مهم نیست ، در کل باید 3 تارو استفاده کنید

اما اگر هم دنبال Cord آریانا هستید ، بعد از کشتن Micolash به Tomb Of Odeon برید ، با بچه اش اونجاست .

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان چجوری نشونه گیری میکنه رو دشمن؟ تو یه ویدیو دیدم بالا سر دشمنا نشونه میگیره!
نشونه منظورت قفل کردن رو دشمنه ؟
با زدن R3

- تو چندتا پست قبلی دیدم یکی دنبال آپگرید اخر اسلحه هاست
اینجا پیداش کن : لینک
[h=1][/h]

آخرین ویرایش:

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
فقط به antidote نیاز دارید .
این کلیپ هم شاید به کارتون بیاد :
Blood-starved Beast Trophy Guide By Im_AhN

mahicho#

حالا دیگه نیازی نیست نگران باشید ، بعد از کشتن Mergo's Wet Nurse یکی دیگه به دست میارید
اگر هم استفاده کردید مهم نیست ، در کل باید 3 تارو استفاده کنید

اما اگر هم دنبال Cord آریانا هستید ، بعد از کشتن Micolash به Tomb Of Odeon برید ، با بچه اش اونجاست .

پس مهم نيست كي استفاده ميكنم كلا بايد ٣تا استفاده شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر