PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من الان نامه رو دادم الفرد الان کجا می تونم الفرد رو پیدا کنم چطوری ملکه رو زنده کنم ؟
نامه رو که میدی بهش میره خدمت ملکه
ایتم رو از روی صندلی ملکه بردار ببر upper cathedral ward جایی که Daughter Of Comsom کشتی. یه سنگ هست انتهای اون قسمت که روش کلیک کنی باعث زنده شدن دوبارش میشه
Alfred هم میره اونجایی که اولین بار ملاقاتش کردی. یعنی بقله همون راهیی که میخورد پایین میرفت Old Yarnham

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
#EH$AN
سلام
میتونی از این استفاده کنی :
BloodBorne Cleric Beast Trophy Guide By Im_AhN

insight هم با کشتن باس ها و استفاده از آیتم ها ی Mad Man's Knowlege

- - -ویرایش - - -

s.snake2#

خوکه فقط یک دشمن
با کشتنش پول و آیتم خوبی میده که ویتال هم هست اکثر مواقع
هروقت دوست داری بکشش

Hunter Dream

کاربر سایت
Jun 17, 2015
15
قابل توجه کسانی که میخواهند بازی رو پلانتیوم کنند و هنوز نکرده اند :

2 تا از پایان ها که کاملا واضح و مشخص هست ، یکی که باید جان خود را فدا و دیگری مبارزه .
اما اونپایان که مربوط به جمع آوری 3 تا از 4 Cord میشه و خیلی ها هم نگران اون بودند ، چون Missable هست ، اینو بگم که شما 2 تاشو به دست میارید همینطوری ، یکیشو با کشتن Mergo's Wet Nurse و دیگریشو در مکان مخفی ای که در Healing Church Work Shop قرار دارد .
فقط این رو بگم خدمتتون زمانی که Micolash ، باسی که در اواخر بازی بهش میرسید رو کشتید ، سریع به Tomb Of Odeon جایی که دومین غول بازی یعنی Father رو کشتید ، برید و میبینید که Ariana بچه اش که یک مینی خوک هست زاده شد و اونجا کنارش هست ، اون رو بکشید و سومین Cord هم بردارید .
اینطوری کمی راحت تر و قابل دسترس تر هست برای افاد تازه وارد به این سری بازی ، البته یک جای دیگه هم میشه Cord برداشت که در کلینیک هست که اون کمی درصد از دست دادنش بیشتره .

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
2 تا از پایان ها که کاملا واضح و مشخص هست ، یکی که باید جان خود را فدا و دیگری مبارزه .
اما اونپایان که مربوط به جمع آوری 3 تا از 4 Cord میشه و خیلی ها هم نگران اون بودند ، چون Missable هست ، اینو بگم که شما 2 تاشو به دست میارید همینطوری ، یکیشو با کشتن Mergo's Wet Nurse و دیگریشو در مکان مخفی ای که در Healing Church Work Shop قرار دارد .
فقط این رو بگم خدمتتون زمانی که Micolash ، باسی که در اواخر بازی بهش میرسید رو کشتید ، سریع به Tomb Of Odeon جایی که دومین غول بازی یعنی Father رو کشتید ، برید و میبینید که Ariana بچه اش که یک مینی خوک هست زاده شد و اونجا کنارش هست ، اون رو بکشید و سومین Cord هم بردارید .
اینطوری کمی راحت تر و قابل دسترس تر هست برای افاد تازه وارد به این سری بازی ، البته یک جای دیگه هم میشه Cord برداشت که در کلینیک هست که اون کمی درصد از دست دادنش بیشتره .
راحترین راه یکیش رفتن به اون هانتر دریم قدیمی و متروکه هست یکیش هم کشتن اون زن تو کلینیک .....

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
بچه ها من shadow of yharnam رو زدم راهرو جلوتر رفتم به يه خونه رسيدم كه توش يه هانتر بود اونو زدم كليد رو برداشتم درو باز كردم يه نفر نشسته بود رو صندلي
اونو بكشم؟ بعد كجا برم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر