PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
فرقی نمیکنه کی بری
آخرین باس هر Chalice، دراپ میکنه Chalice بعدی رو
بعدا داداش این chalice فقط سر باسها میده یا باید پیدا کنی بعضیهاشون؟ بعدا موقعی که میخوام مبرمشون سر قبرا یه ایتمایی هست که میخواد بازشه از کجا پیداشون کنم؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من هرسه اینا رو انجام دادم ولی دره باز نمیشه؟ اسلحه نباید اپگریدشو full کنم تا باز شه
برای باز کردن اون در و گرفتن تروفی Choir باید بری به لوکیشن Yahra'gul , Unseen Village بعد از یک مسیر خاصی باید بری و از لبه یک دیوار بپری پایین و از روی یک جسد که رو یک صندلی نشسته کلید این در رو برداری
بهتره که تو نت ویدئو این قسمت رو ببینی تا مسیر رو راحت پیدا کنی

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
برای باز کردن اون در و گرفتن تروفی Choir باید بری به لوکیشن Yahra'gul , Unseen Village بعد از یک مسیر خاصی باید بری و از لبه یک دیوار بپری پایین و از روی یک جسد که رو یک صندلی نشسته کلید این در رو برداری
بهتره که تو نت ویدئو این قسمت رو ببینی تا مسیر رو راحت پیدا کنی
مرسی داداش رفتم اونجارو این chalice این تیکه ها شو که رو قبرا میخوام پیدا کنم نمیدون کجا ها داره؟

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اقا بعد از كشتن اون ٣ تا احمق تو جنگل كجا برم ؟ با ذكر راهنما و نقشه :dبگيد خسته شدم اينقدر چرخيدم اين تو !!

خو اون 3 تا باس رو که کشتی همونجا چراغو روشن کن بعد برو مستقیم.دیگه بر نگرد به جنگل.فکر کنم میکنم میری به سمت byrgenwerth .

- - -ویرایش - - -

چلیس ها که واقعا دیوانه کننده بودن
بعد شما برای دیدن تمام پایان ها اصلا نیازی نداری که سه بار بازی رو تموم کنید، با یک بار هم میشه تروفی هر سه تا رو گرفت :d
منم نیازی ندارم به شما اثبات کنم پلات کردم یا نه
عزیز.کسی نگفت شما اثبات کنی.مبارکتون باشه
yahoo_1.gif

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خو اون 3 تا باس رو که کشتی همونجا چراغو روشن کن بعد برو مستقیم.دیگه بر نگرد به جنگل.فکر کنم میکنم میری به سمت byrgenwerth .

- - -ویرایش - - -
خوب مستقيم خبري نيست ! يه هانتر كشتم و يه در رو بالكن باز كردم يه يارو رو ويلچر بود اونم كشتم و من موندم يه ويو عالي فقط همين :d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
خوب مستقيم خبري نيست ! يه هانتر كشتم و يه در رو بالكن باز كردم يه يارو رو ويلچر بود اونم كشتم و من موندم يه ويو عالي فقط همين :d

من نمیفهمم چرا تا از راه میرسین اون بنده خدا رو میکشین بیچاره همونجا نشسته.:|

از همون بالکن بپر پایین میرسی به rom

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من نمیفهمم چرا تا از راه میرسین اون بنده خدا رو میکشین بیچاره همونجا نشسته.:|

از همون بالکن بپر پایین میرسی به rom
اخه اون هانتره اعصابمو مگسي كرده بود اينم زدم :d ادم جرات نداره تو اين بازي بپره از جايي پايين چه كارايي مي كنن همونو گير كرديم ديگه نيم ساعته :d

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اخه اون هانتره اعصابمو مگسي كرده بود اينم زدم :d ادم جرات نداره تو اين بازي بپره از جايي پايين چه كارايي مي كنن همونو گير كرديم ديگه نيم ساعته :d

ایشون مستر ویلم هستن.
اگه بکشیش بهت یه rune میده به اسم eye

برو توی دریا.همونجا که ابش یه دایره سفید رنگ داره تا با rom بجنگی.

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
سلام دوستان چند تا سوال داشتم
1- اوپن ورده؟
2-سر هر باس فایت که ببازیم دوباره از همون باس فایت زنده میشیم؟

اپن ورده هر بار که کشته بشه میاد کنار فانوسایی که تو هر منطقه یکی 2 تا هست معمولا یه سری میان بر هست که به باس سریعتر برسی

- - -ویرایش - - -

اقا کسی باس دوم داخل uper catred ward کشت قلقش چیه دهنه منو اسفالت کرد

باسه سگ جونیه سلاح سنگین بردار برو پشتش بزنش وقتی تو یک سوم اخر نور پرتاب میکنه فقط دورش بچرخ جاخالی بده با حوصله بزنش 2 تا cannon آخرکار بهش بزن

- - -ویرایش - - -

دوستان توی defiled chalice خونم نصف میشه از layer 2 به بعد باس هاش با یه فوت میکشنم راهی نداره خونم بیشتر بشه؟

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستان توی defiled chalice خونم نصف میشه از layer 2 به بعد باس هاش با یه فوت میکشنم راهی نداره خونم بیشتر بشه؟
نه راهی نیست. درباره باس‌هاش هم بگم که قلق خاصی دارن که خیلی راحت می‌شن. اگه به Amygdala رسیده باشی، کافیه فقط دورش بزنی تا اون ضربه‌ی سنگین رو بزنه و سرش رو چند ثانیه بیاره پایین. بعد اون موقع باید به سرش ضربه بزنی. کل باس رو همین کار که کنی آخرش دستاشو می‌کنه که اینطوری می‌ری پشت دُمش و ضربه می‌زنی. اونم چون دست‌هاشو کنده نمی‌تونه بهت ضربه‌ای بزنه جزء اینکه چند متر اون‌ورتر می‌پره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر