PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خسته شدم نمیشه این گرمن و زد. دهنم و سرویس کرده فکر کنم باید بی خیال بازی بشم

یکی از راحت ترین باس های بازی :d
با Hunter Axe بزنش البته با استفاده از L1
ضربه که میزنه Dodge بده به سمت چپ (چون سمت راست بری با Weapons میزنه) بعد اتک بزن و برگرد عقب و دوباره
از Canon +10 هم استفاده کن تا 20_30 درصد جونش رو ببره
اگه دقت کنی، میبینی که خیلی راحته

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یکی از راحت ترین باس های بازی :d
با Hunter Axe بزنش البته با استفاده از L1
ضربه که میزنه Dodge بده به سمت چپ (چون سمت راست بری با Weapons میزنه) بعد اتک بزن و برگرد عقب و دوباره
از Canon +10 هم استفاده کن تا 20_30 درصد جونش رو ببره
اگه دقت کنی، میبینی که خیلی راحته
نمیدونم چرا این نمیتونم بزنم طلسم شده برام.:d:-s

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
لولم 82 هست. همه چی هم دارم با اتفاقا با saw clever هم هستم. ولی مشکلم استان نشدنشه. نمیتونم استانش کنم

ببین. یه چند دور اصلا قصدت این نباشه که بکشیش.فقط برو به هدف استان کردن.تا قبل از اینکه قصد حمله داشته باشه اگه تیر بزنی که فایده نداره.
وقتی شلیک کن که اسلحشو اماده کرده برای حمله.یعنی وقتی که اسلحشو داره اماده مکنه ولی هنوز ضربشو نزده.یعنی ساده تر بگم وقتی میخواد توی هوا بزنه سلاحشو.
یه چند بار فقط استان کردن تمرین کن.blood vial هم حروم نکن.فقط برو تا قلق استان کردنش بیاد دستت.گمونم زود شلیک میکنی چون عصبی شدی.
وقتی یه بار استان شد دیگه میفهمی کی باید شلیک کنی.
یه فیلم از یوتیوب هم از مبارزه با گرمن میفهمی کی باید شلیک بهش.
اگه نتونستی بگو فیلم برات پیدا کنم

پ.ن: سعی کن وقتی میبینی باس ات خیلی سریع هست تو هم از اسلحه های سریع استفاده کنی که قدرت هم دارن.به نظر خودم سریع ترین و قوی ترین (به نسبت سرعت) همین saw هست.شاید خیلی ها با سلاح های دیگه هم زده باشن.برای مثال یکی تو یوتیوب حتی با لوگاریوس ویل هم همه ی باس ها رو زده بود :///
- - -ویرایش - - -

آقا این Beast Roar کارایی بالایی داره؟ :D من فکر میکنم چیز خیلی زیادی تا آخر بازی نمونده باشه و Levelـم هم حدود 70 اینا هست. ولی Arcaneـم خیلی پایین هست و باید 4،5 تا بالا ببرمش تا بتونم از Beast Roar استفاده کنم. ارزشش رو داره یا بی خیالش بشم؟ :D

به نظرم اکو هاتو برا هانتر تولز ها مصرف نکن.
من خودم بدون هیچ arcane ای رفتم.
هد roar هم برا وقتیه که beast ها محاصرت میکنن.چیز خاصی نیس.
فقط یه هانتر تولز برات مفید میتونه باشه اونم فک کنم اسمش empty shell بود که برا وقتایی که fire و bolt paper نداشته باشی میتونی از این استفاده کنی تا سلاحت مجهز به arcane بشه.
برا بقیش اکو مصرف نکن الکی. اکوهاتو بذار برا ویتلیتی و استامینا و استرنگ

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
لولم 82 هست. همه چی هم دارم با اتفاقا با saw clever هم هستم. ولی مشکلم استان نشدنشه. نمیتونم استانش کنم
من با Saw Cleaver زدمش ... دوبار هم کشتمش. بار اول یه بار استانش کردم، بار دوم اصلا استانش نکردم. اگه وقت کنم ویدیو گیم پلی خودم رو آپلود میکنم.
حقیقتا Stun کردنش برای خودم هم خیلی سخت بود و سعی کردم ذره ذره خونش رو کم کنم. کلی هم Fire Paper و Cocktail Molotov برای بار دوم روش استفاده کردم.

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
blood dreg مصرف کنیم چی میشه؟
توی این دانجون ها(اینگلیسیش سخته) اسلحه و آیتم های خوب هم میده؟

تا جایی که می‌دونم Blood Dreg رو باید بدی به اون ملکه که باعث می‌شه رتبه رو توی اون Covenant ببره بالا.
آره. اون اولی‌هاش خیلی آیتم‌های خوبی نداره ولی آخریاش آیتم‌هاش خیلی ارزش‌مندن. Blood Gemهای فوق‌العاده خوبی می‌ده. من با همین Blood Gemهای چلیس‌ها قشنگ Physical Atkام رو تا 400 تا بردم بالا!

اقا بعده باس rom spider باید کجا بری؟بعدا اقا از این فرمولایی که میگیریم چطوری میشه استفده کرد?

باید تو همون منطقه بگردی، یه زنی می‌بینه لباس عروس داره. باید بری سمتش تا ببرتت مکان بعدی. دیگه راه رو مستقیم بگیری وارد محیط جدید می‌شی.
منطور از فرمول رو نفهمیدم...

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
يه روش جديد برای زدن باس ها : دوستان بازی باگ داره شديد از باگ خواستن استفاده کنن بگن که راهنمايی کنم .البته لذت زدن باس ها رو از دست ميديد .

mnm79

کاربر سایت
May 14, 2015
45
نام
محمد
آقا من هم اسلحه Ludwig's Holy Blade و هم Hunter AX رو دارم
کدوم بهتره ؟؟ چون واسه آپگرید کردن سلاحا میگم
قبلا همش با هانتر اکس کار میکردم ولی دیروز Ludwig's Holy Blade رو خریدم و اصلا باهاش راحت نیستم ( شاید بخاطر این باشه که زیاد باهاش کار نکردم )
الان قدرت Ludwig's Holy Blade از Hunter Ax بالاتره
کدومشون بهتره ؟؟

و سوال بعدیم اینه که این blood stone chunk رو نمیشه خرید؟؟ چون خیلی کمیابه و اصلا پیدا نمیشه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
زدن اون هانتر اخری تو ماموریت آیلین دفعه اول خیلی سخت بود، ولی نمیدونم چرا این بار که رفتم سراغش خود به خود مرده بود :d آیتم و badge و همه رو خودش داد :d

- - -ویرایش - - -

آقا من هم اسلحه Ludwig's Holy Blade و هم Hunter AX رو دارم
کدوم بهتره ؟؟ چون واسه آپگرید کردن سلاحا میگم
قبلا همش با هانتر اکس کار میکردم ولی دیروز Ludwig's Holy Blade رو خریدم و اصلا باهاش راحت نیستم ( شاید بخاطر این باشه که زیاد باهاش کار نکردم )
الان قدرت Ludwig's Holy Blade از Hunter Ax بالاتره
کدومشون بهتره ؟؟

و سوال بعدیم اینه که این blood stone chunk رو نمیشه خرید؟؟ چون خیلی کمیابه و اصلا پیدا نمیشه

اگر تو شخصیتتون هم skill و هم strengh رو بالا بردین، ludwig بهتره. اگه فقط strengh بوده، همون axe بهتره. البته اینکه با کدوم اسلحه راحت تر هستین خیلی مهم تر از دمیجشه.
برای bloodstone chuck هم منطقه Cain Hurst جای خوبیه، در ادامه بازی هم بیشتر پیدا میشه.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اه این چند روز اصلاً نتونستم بازی کنم :( چی میشد توی دانشگاه امتحان Bloodborne Boss Fight داشتیم :d
زدن اون هانتر اخری تو ماموریت آیلین دفعه اول خیلی سخت بود، ولی نمیدونم چرا این بار که رفتم سراغش خود به خود مرده بود :d آیتم و badge و همه رو خودش داد :d
آخ آخ یعنی توی NG+ فقط غم همین هانتر و اون Ebrietas رو گرفتم :(( ببین میگم چی کار کردی که خودش مرده بود :-/

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
اقا بعد اینکه باس rom sipder میکشی باید کجا بری یه دوستمون گفت تو همون مکان یه زنست ولی من نجستمش اقا یه باس فرعی داخل the cainsurt خیلی سخت یکی نمیاد coop بزنیمش ؟

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
دوستان 2 تا سوال داشتم
1- وقتی که توی nightemare of mensis اهرم رو میکشیم پایین و اون موجود که یه چیزایی پرتاب میکنه رو میندازیم توی چاه بعدش کجا میافته میشه پیداش کرد زدش؟
2- وقتی 3تا umbilical cord رو موقع زدن gehrman میخوریم اگه بکشتمون گرمن چی میشه از بین میره و باسه آخر دیگه نمیاد؟
مرسی

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان 2 تا سوال داشتم
1- وقتی که توی nightemare of mensis اهرم رو میکشیم پایین و اون موجود که یه چیزایی پرتاب میکنه رو میندازیم توی چاه بعدش کجا میافته میشه پیداش کرد زدش؟
2- وقتی 3تا umbilical cord رو موقع زدن gehrman میخوریم اگه بکشتمون گرمن چی میشه از بین میره و باسه آخر دیگه نمیاد؟
مرسی

1- از اون قسمتی که اهرم رو کشیدی برگرد باید بری به سمت اسانسور جایی که برای بار اول وارد ساختمان میشی دقیقا جایی که بار اول mensis رو میبینی و تعقیبش میکنی وارد یه ساختمون میشی که پله میخوره به سمت پایین داخلشم کلی دشمن و هیولاست
انتهای اون مکان یه اسانسور هست که کنارشم یکی از این قول بیابونی ها ایستاده
قبل اون اسانسور سمت راست یه اسانسور دیگه هست اون رو سوار بشی میری پایین وارد یه قسمت سیاه میشی که یکم به سمت جلو بری اون موجود رو میبینی و میزنی نفلش میکنی کاریم به کارت نداره :d

2- اگه بمیری که دوباره باید باس رو بزنی بعد هم باس اخر میاد اینطور نیست که بمیری اون 3 خاصیتش از بین بره :d جهت اطمینان از سیوت رو فلش بک اپ بگیر که اگه مشکلی پیش اومد دوباره از قبل باس بری :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر