PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
شما احتمالا الان تو upper cathedral ward ای.اونجا یه سری دشمن هست که بعد اینکه آدمو میگیرن سرشونو مثل لوله میکنن تو کله آدم insight هاتو میمکن.هر سری تو از insight هات کم میشه اگه بزاری خفتت کنن.

اخ اخ اخ اره همینه. خدا نگذره ازشون چقدر کشتن اینا من رو :(((

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی هم میسازم نمیشه سرچ کرد؟
این ایتمی که با پیدا کردنش blood gem master انلاک میشه تو یکی از این دانجن هاست که چند تا ویدیو دیدم که یکیشون glyph ش رو گذاشته بود اما هرچی سرچ میکنم همین ارور رو میده...
احتمالا chalice مربوط به این glyph رو نداری . همه chalice ها رو گرفتی؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
Ebrietas,Daughter of the Cosmos
دهنه منو سرويس كرده ديگه،اه الان ديسكو ميشكونم.
چیز کن
با شمشیر لدویگ درحالی که قدرتیش کردی (L1) درست به جلوش (شکمش!) ضربه بزن واسه چند ثانیه بیحرکت میشه. همین روند رو با ارامش ادامه بده بدون دردسر از شرش خلاص میشی. 2-3 بار اینو انجام بدی لمش دستت میاد

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستان این boss رو چجوری برم پیداش کنم ؟ Martyr Logarius

باید به همون اولِ اول بازی رفت. همون تختی که از روش اول بازی بیدا می‌شیم. وقتی اونجا بری یه آیتم هست اونو که برداری باید بری همون قسمتی که باس Hemwick رو کشتی. البته داخل نه دم همون قسمت که چند تا آدم با تبر ایستادن باید رفت. اونجا وقتی اون چند تا آدم تبر به‌دست درشت هیکل رو بکشی یه کالسکه می‌اد و می‌برتت یه منطقه جدید. انتهای مسیر اون منطقه این باس می‌اد.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
دیگه خیلی مختصر شد:d
میخوام بدونم از لحاظ داستان سبک و موسیقی چطوری هست؟بازی Rpg هست؟

بازى بيشتر اكشن آر پى جى هست تا آر پى جى كلاسيك كه مد نظر شماست.داستان اينجوريه كه يكى ميگه اصلا داستان نداشت يكى ديگه ميگه واو چه داستان عميقى داشت.روند داستان كلاسيك نيست كه بازى برات داستان بگه،بلكه بايد تيكه به تيكه رو مث پازل كنار هم بچينى.موسيقى شاهكاره،سر باس فايتا روانى نشى قطعا ديوونت ميكنه.

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
احتمالا chalice مربوط به این glyph رو نداری . همه chalice ها رو گرفتی؟
نه فکر نکنم چون اگه همچین chalice نداشت مربوط به این glyph این پیام رو میداد چون چند بار glyph های دیگه رو سرچ زدم که اونها نبودن واضح پیام داد که اصلا همچین chalice وجود نداره...

اولین بار بازی رو تموم کردم فقط یه chalice رو تموم کردم اما وقتی جریان اندینگ هارو فهمیدم دوباره شروع کردم که باس اسپایدر رو زدم یه کم جلوتر اما گفتم حالا که تا اینجا اومدم اول chalice ها رو برم بعد تو ردیت و ویکی دیدم که میگن باس اول Ailing Loran Chalice dungeon ایتم blood gem master رو دراپ میکنه اما هرکاری کردم نشد واسه باز شدنش چهارتا Ritual Blood 4 میخواست که رفتم دیدم باید برم Lower Pthumerian Labyrinth تا اونجا فارم کنم تا الان 2تا شو گرفتم ببینیم تو layer سومش اون 2تای دیگه هم پیدا میشه...فکر کنم همونطور که اون دوستمون گفت چون هنوز خودم نساخته بودمش نمیشدglyph رو پیدا کرد.

به احتمال زیاد تا فردا NG+ رو تموم کنم برای اندینگ دومش اما یکی از دوستان گفت قبلش سیو هامو بریزم رو فلش میخواستم ببینم به چه شکل باید انجامش داد بعد دوباره انتقالش داد
و این که باس قبل از gehrmen رو زدم سیو کنم یا قبلترش؟؟؟

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام از بچه ها ممنونم که جواب سوالا رو میدن دم همشون گرم....چند تا سوال دارم اینکه این abondoned oldجاشو پیدا کردم فقط بلد نیستم روی چوب ها بپرم نمیدنم ترتیب پریدن روی چوب های پایینی چجوری هست اگه توضیح بدین خوب میشه ...2.اینکه martyr lugariosچجوری بزنم الان دفعه پنجم که باهاش مبارزه میکنم بیچارم کرده منو فقط حمله میکنه مخصوصا حالت سومش یه روشی بجز اون روشی که دوستمون تو تاپیک زدن باس ها گفتن بگین ..3.بعدش من الان به باسmegu wet nurs رسیدم این باس بزنم میتونم برگردم بقیه باس هایی که جا گذاشتم بزنم یا بازی تموم میشه.4.اینگه amygydala رو چجوری بزنم راه زدن این باس چجوریه بعد من لول 80 خوبه برای زدن این باس ها یا بیش ترش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر