PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من و بلادبورن همين الان يهويى...
19f920531bc27e98944ab223f41264bb.jpg

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان 8تا insight دارم استفاده کنم یا نه؟استفاده کنم سخت میشه بازی؟

اگه بیشتر از 15 بشه بازی سخت تر میشه.

- - -ویرایش - - -

بدجور كير اين ebriets افتادم.يه آيتم هستagur of ... فك كنم مربوط به اين باسه ولى كاربردش و نميفهمم. كسى مى دونه؟
اسمشو کامل بگو خب!

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستان 8تا insight دارم استفاده کنم یا نه؟استفاده کنم سخت میشه بازی؟

استفاده از Insight (یا بهتر بگم خرید وسیله باهاشون) بازی رو سخت نمی‌کنه. وقتی برسه بالای 10 تا بازی یکم سخت‌تر می‌شه. برسه به 20 تا دشمنا ضربه‌هاشون جدید می‌شه. به 40 تا هم برسه چیزایی می‌شه دید که تو حالت عادی نمی‌شه دید؛ مثل Amygdalaها تو سطح شهری مثل Cathedral Ward.
شما استفاده کن بازی سخت‌تر نمی‌شه.

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
من مردم insight هام رو جمع کردم رسید به ٢٤ . تو unseen village نمیدونم چه اتفاقی افتاد که همشون پرید کلا صفر شد. این قضیش چیه ، چرا از بین رفتن ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام یکی از دوستان میتونه بگه که دانجن ها باید چطوری سرچ کرد اخه وقتی میخوام یکیشون رو سرچ کنم این ارور رو میده؟
you don't meet the requirements to join the dungeon???

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من مردم insight هام رو جمع کردم رسید به ٢٤ . تو unseen village نمیدونم چه اتفاقی افتاد که همشون پرید کلا صفر شد. این قضیش چیه ، چرا از بین رفتن ؟

همی جوری رو هوا که از بین نرفتن، خودت ندیدی کی کم شد؟

- - -ویرایش - - -

سلام یکی از دوستان میتونه بگه که دانجن ها باید چطوری سرچ کرد اخه وقتی میخوام یکیشون رو سرچ کنم این ارور رو میده؟
you don't meet the requirements to join the dungeon???
تا موقعی که خودت نسازیش نمی تونی join شی بهشون.

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام

این Beast Blood Pellet ها به چه دردی میخورن؟

• Grants temporary Beasthood for 60 seconds. See Beasthood page for more details.
  • As the meter fills, the damage you deal increases but the damage dealt to you by others also increases.
  • Only physical attacks are affected by beasthood. (needs confirmation)
  • Can not be used while other personal buffs are active.

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
وقتی هم میسازم نمیشه سرچ کرد؟
این ایتمی که با پیدا کردنش blood gem master انلاک میشه تو یکی از این دانجن هاست که چند تا ویدیو دیدم که یکیشون glyph ش رو گذاشته بود اما هرچی سرچ میکنم همین ارور رو میده...

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
همی جوری رو هوا که از بین نرفتن، خودت ندیدی کی کم شد؟

- - -ویرایش - - -

تا موقعی که خودت نسازیش نمی تونی join شی بهشون.

- - -ویرایش - - -

• Grants temporary Beasthood for 60 seconds. See Beasthood page for more details.
  • As the meter fills, the damage you deal increases but the damage dealt to you by others also increases.
  • Only physical attacks are affected by beasthood. (needs confirmation)
  • Can not be used while other personal buffs are active.
من تا لامپ yaharagul chape یادمه بودن همشون ولی جلوترش قبل از باس سه تا ادم قد کوتاه بودن که ترکیبی مبارزه میکردن. اونا خیلی کشتن منو. تا به خودم اومدم دیدم همه insight هام پریده. البته قبلش تو جنگل هم دیدم چندتا ازشون کم شده ولی زیاد اهمیت ندادن چون تو همین تاپیک یکی از دوستان گفته بود با مردن کم نمیشه ولی الان فکر کنم به خاطر اینکه هی پشت هم مردم همشون از بین رفتن :mad:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من تا لامپ yaharagul chape یادمه بودن همشون ولی جلوترش قبل از باس سه تا ادم قد کوتاه بودن که ترکیبی مبارزه میکردن. اونا خیلی کشتن منو. تا به خودم اومدم دیدم همه insight هام پریده. البته قبلش تو جنگل هم دیدم چندتا ازشون کم شده ولی زیاد اهمیت ندادن چون تو همین تاپیک یکی از دوستان گفته بود با مردن کم نمیشه ولی الان فکر کنم به خاطر اینکه هی پشت هم مردم همشون از بین رفتن :mad:

به خاطر مردن کم نمی شه، نرفتی از اون حوض بالایی چیزی بخری؟ تو کل بازی هم یه enemy هست که ازت insight می دزده شاید اون خفتت کرده.

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
به خاطر مردن کم نمی شه، نرفتی از اون حوض بالایی چیزی بخری؟ تو کل بازی هم یه enemy هست که ازت insight می دزده شاید اون خفتت کرده.

خرید که نه نکردم ولی این دشمنای دزد رو نمیدونم قضیش چیه. ولی در کل چیز مهمی هم نیست چون بیستایی جمجمه دارم اگه نیاز بشه استفادشون میکنم

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس

شما احتمالا الان تو upper cathedral ward ای.اونجا یه سری دشمن هست که بعد اینکه آدمو میگیرن سرشونو مثل لوله میکنن تو کله آدم insight هاتو میمکن.هر سری 2تا از insight هات کم میشه اگه بزاری خفتت کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر