PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باید وارد Lecture Building بشی از اونجا یه دری هست که وارد Nightmare Frontier میشه:d
برای وارد شدن به Lectur هم باید باس One Reborn رو شکست بدی از اونجا میتونی وارد بشی
این ماله وارد شدن به اون یکی Nightmareهست نه frontier

دوستان میشه بگید چطور به این مکان برم Nightmare Frontier
برای frontier باید بعده کشتن amelia ایتم tonsil stone رو از forbidden forrest به دست بیاری بعد بری از راه سمته چپ amelia ( وقتی از اونجا میای بیرون چپی ) همینطوری تا اخر که بری یه اطاق دایره شکل خالی هست ( الا اینکه 40 تا insight داشته باشی ) میری جلوی در و اون دسته میاد و teleport ات میکنه nightmare frontier

خوب همین رو میگم اگه اول بازی چند بار این آیتم رو استفاده کنی (یعنی استفاده کن برو hunter's dream و دوباره بیا ازش بگیر) بعد5-6 بار این کارو کردن ازش یک دیالوگ جالب میشنوی، درباره اینمکه با اینکه اول بازی باهاش حرف زدی ولی هنوز این clinic برات نیومده، فکر کنم باید پس بعد از زدن father gassocine حرف میزدی، همون وقتی که اون یارو تو cathedral ward هم پیشنهاد میده ملت رو بفرستی پیش اون مثلا بعدش دوباره میرفتی پیش این
درباره beast rune هم بعدا باری یک سلاح به اسم beast claws کاربرد داره (من خودم یک جا خوندم الان تو dungen ها دنبال این هستم ببینم قضیش چی هست) انجوری که تو کلیپ ها دیدم مثلا اینکه حالت دو دست این سلاح یکی از دستات دست گرگنما میشه، و ایجا beast hood لازم داری، حالا دقیق نمی دونم چون انجام ندادم، اگر کسی استفاده کرده و میدونه قضیه دقیقا چطوری منم خوشحال میشم بدونم.
اینم glyph هست 7r2q7gs5
برای Lower loran root chalice

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نگفتم غولِ،پرسيدم ايشون همسر باس اول بازى هستن؟
بعدم قبلا باهاش صحبت كردم بعد دفعه بعد كه تو تالار ديدمش حمله كرد بهم خودش و راجع به اون باس اول حرف ميزد.

Play the Life,Kill the Boss,First try or just Wait for Die.

یه سری اتفاقات میفته که hostile میشه، انگار یکی دو جا باهاش حرف نزنی سری بعد که میاد بهت حمله می کنه. اینجا هم دیالوگ هاش وقتی hostile هست چیزی در مورد اون یارو نمی گه:
  • (Laughter) "Few hunters can resist the intoxication of the hunt. Look at you, just the same as all the rest..."
  • "The hunters must die... The nightmare must end..."
  • "Only I can stop this madness!" (continued laughter)
  • When Eileen has been significantly injured, "The beasts cannot be stopped. What good are hunters now?"
  • (Yelling) "Your blood is mine! A hunter's blood for me! Your punishment is death! Death to hunters!"
  • "Enough of this terrible dream!" (laughter)
  • When Eileen is slain, "...Ahh... you monsters..."
  • "All hunters must die!" (laughter as her body fades)

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان من بازم به اولtom of oden اگه اسمشو درست نوشته باشم میرسم بازی باگ میشه صحفه سفید میاد نمیشه کاری کرد میخاستم بدونم بازی پاک کنم دوباره بریزم سیو بازی پاک میشه یا باید بک اپ بگیرم بعدش اگر این کارو کردم درست نشد با توجه به اینکه بازی فیزیکی گرفتم چه راه حلی پیشنهاد میدین دیگه اعصاب برام نمونده.،..،

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان من بازم به اولtom of oden اگه اسمشو درست نوشته باشم میرسم بازی باگ میشه صحفه سفید میاد نمیشه کاری کرد میخاستم بدونم بازی پاک کنم دوباره بریزم سیو بازی پاک میشه یا باید بک اپ بگیرم بعدش اگر این کارو کردم درست نشد با توجه به اینکه بازی فیزیکی گرفتم چه راه حلی پیشنهاد میدین دیگه اعصاب برام نمونده.،..،
از سیو بک آپ بگیر رو یه فلش، بازی رو پاک کن دوباره نصب کن سیو رو برگردون شاید درست شد. راه دیگه ای فکر نکنم باشه :D

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
اینم glyph هست 7r2q7gs5
آقا آرمان میشه توضیح بدین gylph چی هست تا حالا بهش بر نخوردم تو chaliceها البته هنوز loran رو شروع نکردم فعلا همون سری اولی از 4 تا رو دارم رو دارم میرم پایین تا آخرش به کجا برسه

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
داداش انجام دادم میخام بدونم راه دیگه ای نیست اخه بازی فیزیکی فک نکنم باید مشکلی داشته باشه الان من به طرف بگم دیسکو عوض کن چون وسط بازی همه چی سفید میشه خندش میگیره یه سوال اینکه احتمالا اپدیت بعدی کی میاد تا اون موقع صبر کنم
از سیو بک آپ بگیر رو یه فلش، بازی رو پاک کن دوباره نصب کن سیو رو برگردون شاید درست شد. راه دیگه ای فکر نکنم باشه :D

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
اقا من الان بازی رو تموم کردم خودش خودکار بعد از انتخاب کردن گزینه های اندینگ ها رفت برای NG+ اما اولش میخواستم یه چرخی بزنم تو بازی و برم تروفی ها رو بگیرم اما وقتی NG+ شروع شد دیگه این LAMP ها فعال نیستند باید دوباره از اول برم ؟یا راهی دیگه ای داره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا آرمان میشه توضیح بدین gylph چی هست تا حالا بهش بر نخوردم تو chaliceها البته هنوز loran رو شروع نکردم فعلا همون سری اولی از 4 تا رو دارم رو دارم میرم پایین تا آخرش به کجا برسه
توی chalice ها نیست
هر chalice که توی بازی ایجاد میکنی یه Code داره که با شناسه Glyph نشون داده میشه. میتونی این Glyph رو مثلا به دوستت بدی و وارد کنه و توی همین chalice که تو رفتی بازی کنی
قبل از اینکه اصلا ritual رو باز کنی یکی از گزینه برای وارد کردن Glyph هست D

سلام
من الان 12 روزه تو blood starve beats گیر کردم لولم هم 33 هست به نظرتون بازیو بدم بره یا اگه اینو کشتم برم جلوتر بدتر گیر میکنم!!
چرا summon نمینکی ؟ فک کنم راحت بتونی coop بزنیش !!!
در ضمن از اتیش روش استفاده کن
تنها مورده بدی که داره سرعته بالاست و سمش هست.ولی طول میکشه تا بهت برسه ! سعی کن درست جاخالی بده . همیشه یادت باشه عجله کردن توی این بازی شانسه مرگت رو خیلی بالا میبره. ... خیلی زیاد ! در ضمن اگر با blunderbass بهش شلیک کنی stunt میشه و میتونی کلی damage بگیری از روبره با crti

اقا من الان بازی رو تموم کردم خودش خودکار بعد از انتخاب کردن گزینه های اندینگ ها رفت برای NG+ اما اولش میخواستم یه چرخی بزنم تو بازی و برم تروفی ها رو بگیرم اما وقتی NG+ شروع شد دیگه این LAMP ها فعال نیستند باید دوباره از اول برم ؟یا راهی دیگه ای داره؟
بازی 3 تا پایان داره. اگر Gerham نکشتت باهاش میجنگی ... اگر بکشتت که یه پایان میشه. اگر نکشتت هم مینجگی و پایانه دیگه میشه. اگر 3 تا ایتم cord رو داشته باشی بعد از کشتنش یه اتفاقی میفته و باسه اصلی میاد و میشه پایانه سوم . در هر صورت هم میره به NG+ ... اره انگاری که از اول بازی رو شروع کردی D: لول

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
توی chalice ها نیست
هر chalice که توی بازی ایجاد میکنی یه Code داره که با شناسه Glyph نشون داده میشه. میتونی این Glyph رو مثلا به دوستت بدی و وارد کنه و توی همین chalice که تو رفتی بازی کنی
قبل از اینکه اصلا ritual رو باز کنی یکی از گزینه برای وارد کردن Glyph هست D

چرا summon نمینکی ؟ فک کنم راحت بتونی coop بزنیش !!!
در ضمن از اتیش روش استفاده کن
تنها مورده بدی که داره سرعته بالاست و سمش هست.ولی طول میکشه تا بهت برسه ! سعی کن درست جاخالی بده . همیشه یادت باشه عجله کردن توی این بازی شانسه مرگت رو خیلی بالا میبره. ... خیلی زیاد ! در ضمن اگر با blunderbass بهش شلیک کنی stunt میشه و میتونی کلی damage بگیری از روبره با crti
summon چیه
:d
crti چیه:d blunderbass همون شاتگانس که از اول بازی دارم؟

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
بازی 3 تا پایان داره. اگر Gerham نکشتت باهاش میجنگی ... اگر بکشتت که یه پایان میشه. اگر نکشتت هم مینجگی و پایانه دیگه میشه. اگر 3 تا ایتم cord رو داشته باشی بعد از کشتنش یه اتفاقی میفته و باسه اصلی میاد و میشه پایانه سوم . در هر صورت هم میره به NG+ ... اره انگاری که از اول بازی رو شروع کردی D: لول

kidding right???!
اره چند تا اندینگ هارو بعد از اینکه بازی رو تموم کردم خوندم اما گفتم شاید یه راه حلی باشه خودم میخواستم دوباره از اول برم برای پایان ها که دیگه فکر کنم این یه نشونست اشتباه کردم که از اول درباره اندینگ ها نخوندم

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
این ماله وارد شدن به اون یکی Nightmareهست نه frontier

برای frontier باید بعده کشتن amelia ایتم tonsil stone رو از forbidden forrest به دست بیاری بعد بری از راه سمته چپ amelia ( وقتی از اونجا میای بیرون چپی ) همینطوری تا اخر که بری یه اطاق دایره شکل خالی هست ( الا اینکه 40 تا insight داشته باشی ) میری جلوی در و اون دسته میاد و teleport ات میکنه nightmare frontier

اینم glyph هست 7r2q7gs5

داداش فك كنم طبقه بالا lecture ميبرتت به اون يكى nightmare, ولى طبقه پايينش ميبرتت به nightmare frontier.
داخل همين lecture وقتى از نردبون ميرى پايين يه عنكبوت انسان هست كه جز npcهاى بازيه فك كنم و متاسفانه اون رو هم اتفاقى كشتم.كسى نمى دونه چه جريانى داره ايى عنكبوت؟

Play the Life,Kill the Boss,First try or just Wait for Die.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان.من این بازی رو همین امروز خریدم. گذاشتم رو دستگاه یه پچ دانلود شد بعد آپدیت شد . وارد بازی شدم اونجا که از روی تخت بلند میشه و باید یه گرگ رو بزنه......حالا از اینا که بگذریم ..... این گرافیکی بود که قولش رو داده بودن؟؟؟؟؟؟این که در حد ps3 هست!!!قضیه چیه؟؟؟ممکنه در ادامه بهتر بشه؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر