PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی ترسناک هم است ؟
بیشتر از هر بازی دیگه ای دلهره و ترس همراهته . دلهره بخاطر چیدن استراتژی جدید برای هر نبردی . ترس بخاطر اتمسفر خفن ، باسهای فوق العاده و مرموز بودن مکانهائو اتفاقاتی که نازل میشن :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
این بازی حسابی جیب فروشنده ها رو در ایران پر میکنه.
مشتری میبینه بازی انحصاری هست و امتیازاش بالاست.میخره.میره خونه میبینه نمیتونه بازی رو پیش ببره.میاد میفروشه .زیر قیمت . همین بلا سر مشتری بعدی میاد .ممکنه در طول یک هفته 3 بار این اتفاق بیفته.
یکی از این مشتری ها خود من خواهم بود:d خوش به حال مغازه دارا

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام

دوستان قبل از اینکه حمله کنید میگم، من نه تنها تا حالا خیچ یک از شماره های Souls رو بازی نکرده بودم، اصلا RPG به هیچ وجه سبک مورد علاقه من نیست. این فقط نظر شخصی من هستش :

بازی بیش از انذازه برای من سخت هست، اکشن بازی به اندازهای که توقع داشتم سریع نیست و با اینکه همیشه تو کانتر اتک و پری کردن خوب بودم، به سختی تونستم به باس فایت اول برسم.

عناصری که تو بازی هست بیش از حد برام گنگ هستش ( شاید به خاطر تجربه کم من در این سبک) و واقعا نمیدونم این همه چیزی که جمع میکنم به چه دردی میخوره.

اینکه کلی بکوبی نا یه جا بری، بعد یه Enemy که تا حالا مث شلغم میمرد، با یه کمبو بترکونتت و برگردی اول بازی، خیلییییییی رو اعصابه ، خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ، دو باز نزدیک بود کنترلر رو رو میز خورد کنم. ~x(~x(~x(~x(:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

وقتی آنلاین بازی میکنی، یه سری آدم میان کمک میکنن، اما خدا نکنه آفلاین باشی، هر چی گولاخه باید خودت بزنی.

این رو هم بگم، من نشستم تو Youtube کلی Walkthrogh بهد بازی خودم دیدم، گفتم شاید من بلد نیستم، اما انصافا اینا اسکلی تر از من بازی میکردن. یارو یه ضربه به Enemy میزد فرار میکرد، اونم دنبالش، تا جایی که Enemy بی خیال شه برگرده ، بعد دوباره میرفت یه ضربه میزد و به همین روال .... اگر واقعا راه رد کردن بازی اینه، من اصلا برام جذاب نیست. :punish::hurted1:

خلاصه به دوستانی که این سبک رو تجربه نکردن، اکیدا، اکیدا ، اکیدا پیشنهاد میکنم قبل از خرید پیش یه دوستی ، آشنایی یه نیم ساعت اول رو امتحان کنند. احتمال اینکه پشیمون بشن خیلی زیاده. من که اعصابم از دیشب خورده هنوز ...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
سلام

دوستان قبل از اینکه حمله کنید میگم، من نه تنها تا حالا خیچ یک از شماره های Souls رو بازی نکرده بودم، اصلا RPG به هیچ وجه سبک مورد علاقه من نیست. این فقط نظر شخصی من هستش :

بازی بیش از انذازه برای من سخت هست، اکشن بازی به اندازهای که توقع داشتم سریع نیست و با اینکه همیشه تو کانتر اتک و پری کردن خوب بودم، به سختی تونستم به باس فایت اول برسم.

عناصری که تو بازی هست بیش از حد برام گنگ هستش ( شاید به خاطر تجربه کم من در این سبک) و واقعا نمیدونم این همه چیزی که جمع میکنم به چه دردی میخوره.

اینکه کلی بکوبی نا یه جا بری، بعد یه Enemy که تا حالا مث شلغم میمرد، با یه کمبو بترکونتت و برگردی اول بازی، خیلییییییی رو اعصابه ، خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ، دو باز نزدیک بود کنترلر رو رو میز خورد کنم. ~x(~x(~x(~x(:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

وقتی آنلاین بازی میکنی، یه سری آدم میان کمک میکنن، اما خدا نکنه آفلاین باشی، هر چی گولاخه باید خودت بزنی.

این رو هم بگم، من نشستم تو Youtube کلی Walkthrogh بهد بازی خودم دیدم، گفتم شاید من بلد نیستم، اما انصافا اینا اسکلی تر از من بازی میکردن. یارو یه ضربه به Enemy میزد فرار میکرد، اونم دنبالش، تا جایی که Enemy بی خیال شه برگرده ، بعد دوباره میرفت یه ضربه میزد و به همین روال .... اگر واقعا راه رد کردن بازی اینه، من اصلا برام جذاب نیست. :punish::hurted1:

خلاصه به دوستانی که این سبک رو تجربه نکردن، اکیدا، اکیدا ، اکیدا پیشنهاد میکنم قبل از خرید پیش یه دوستی ، آشنایی یه نیم ساعت اول رو امتحان کنند. احتمال اینکه پشیمون بشن خیلی زیاده. من که اعصابم از دیشب خورده هنوز ...
شما که ۶۷ تا بازی رو پلات کردی نباید همچین حرفی بزنی :d
پیشنهاد می کنم حوصله کنی... کم کم قلق بازی دستت میاد و حتی سختیش هم برات لذت بخشه!
حوصله..حوصله!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام

سلام محسن جان.
دقیقاً تو میتونی خیلی راحت چند نفرو با هم بکشی یا اینکه خیلی راحت تر از اونیکه فکرشو بکنی از یه نفر به قول خودت مثل شلغم بمیری :D یکی از ویژگی های خوب این بازی و سری سولز هم دقیقاً همینه. اینکه هرکاری میخوای کنی باید با فکر و استراتژی باشه.
تمام آیتم هایی که جمع میکنی روشون مربع رو بزنی توضحیات و موارد استفاده رو نوشته و اگه بازم گنگ بودن واست میتونی از ویکی بلادبورن استفاده کنی. دیگه اونجا قشنگ توضیح داده.
ببین مثلاً Blood Echoes حکم پول رو دارن تو بازی ولی یه سری کار دیگه هم میشه باهاشون کرد. وقتی enemy میکشی بهت میده و همینجوری زیاد میشه ولی وقتی بمیری همشو دوباره ازت میگیره. حالا یه سری آیتم هست به نام Bold Hunter's Mark که وقتی مثلاً 5000 تا Blood Echoes داری و فکر میکنی ممکنه بمیری اونو استفاده میکنی و برای یه بار پول هاتو ازت نمیگیره. یا مثلاً Blood Stone Shardها برای آپگرید اسلحه استفاده میشن.
بعد، اینکه یه نفرو بزنی و در بری که واقعاً جالب نیست. اتفاقاً سیستم مبارزات بازی از سری سولز سریع تر و درگیرانه تر شده. حالا ممکنه یکی از ترس جونش بخواد فرار کنه :D ولی راه رد کردن اصلاً این نیست!
اعصابت هم درسته اولش خرد میشه ولی کافیه عادت کنی و سبک بازی کردنش بیاد دستت من بهت قول میدم از بازی کردنش پشیمون نمیشی.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منم حرف یکی از دوستان رو تایید میکنم، به نظرم برا کسایی که دارک سولز رو بازی کردن، بازی کردن BB براش مثل آب خوردنه. من خودم فعلا مشکلی با کشتن دشمن ها ندارم. لودینگ بازی در هر سری مردن طولانیه. مثل اینکه برای این مورد قرار آپدیت بدن.
جزییات دشمن ها واقعا فوق العادست تک تکشون کار شده.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
جایزه هایی که موقع بازی بهت میده با 1 بار مردن همرو ازت میگیره؟:|
نمیشه سیو کرد؟
نه! فقط پول هات (بلاد اکو) اونم بعد از مردن یک بار فزصت داری بری پسشون بگیری. اگر قبل گرفتنشون دوبازه بمیری دیگه از بین میرن

- - -ویرایش - - -

من همه سولزهازو بازی کردم و به نظرم بلاد بوزن از همشون سخت تره! شاید به خاطر اینه که من همیشه بار اول با شیلد بازی میکنم و دفعات بعد دیگه جای دشمنارو میدونم.
ولی به نظرم اونایی که میگن آسونه یا دروغ میگن یا خیلی حرفه ای تر از ما هستن! :))

بازی ترسناک هم است ؟
ترسناک مثل سایلن هیل نه.
ولی تو بازی همش نگرانی و استرس داری! مخصوصا بعد از دفعه اولی که یه دشمن غافلگیرت میکنه.

Bold Hunter's Mark که وقتی مثلاً 5000 تا Blood Echoes داری و فکر میکنی ممکنه بمیری اونو استفاده میکنی و برای یه بار پول هاتو ازت نمیگیره
مطمعنی اینجوری کار میکنه؟ من تاحالا ازش استفاده نکردم ولی توضیحشو خوندم به نظر میومد کار homeward bone و انجام میده. (بدونه از دست دادن سول هات برمیگردی به آخزین بن فایر/ لنترن)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
جایزه هایی که موقع بازی بهت میده با 1 بار مردن همرو ازت میگیره؟:|
نمیشه سیو کرد؟
همه چی از بین نمیره بلکه واحد پولی بازی رو با هر بار مردن از دست میدین که اگه دفعه بعد نتونستن از محل کشته شدنتون برش دارین برا همیشه از دست میره......حالا هر چقدر میخواد باشه
سیو هم فقط تو مکانهای خاصی میشه انجام داد نه هر جا و هر وقت

در کل اینطور که من پستارو خووندم اگه از طرفدارای بازیهای میازاکی نیستین اول امتحانش کنید بعد برین سمتش وگرنه مثه دوستای بالایی میخوره تو ذوقتون و بازی براتون زجرآور میشه...
بازی شاهکار ولی یه بازی عامه پسند نیست

.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر