PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سلام اقا من نوب نوبم. یکی بیاد با ما co op بریم این باس فایت های لعنتیش رو رد کنیم.
شما با همین راهنما برو جلو هیچ احتیاجی به co op نداری. اصل لذت این بازی به تکی رفتنشه. co op مخصوصا واسه دست اول کاملا لذت پیروزی رو از بین می بره.
اصلا دست اولو حداقل co op نرید. خودتون ببرید لذت ببرید هر چقدرم که پیشروی کند باشه.

Bloodborne | Trophy Guide

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
آخر سر dlc دوباره تخفیف خورد و خریدمش D:
هر کسی نگرفته و منتظر تخفیف بوده الان بهترین وقتشه چون فک کنم ارزون ترین قیمتیه که تا حالا شده

فقط یه سوال داشتم من الان رو ng+ هستم می خواستم بدونم الان وارد dlc شم از حالت عادی سخت تره یا نه؟
شک دارم اینجوری برم داخل dlc یا از اول شروع کنم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,804
نام
حامد
AliTabaraie
همچنان همون همیشگی: اد کن بریم بزنیم صدا سگ بدن!:D
اد نمیشی. گویا فرند اد کردن رو توی تنظیمات بستین.
یه سوال دیگه. اینا که در میزنی و میگن یه جای امن معرفی کن رو کجا بفرستم؟
هم کلیسا هه مشکوک میزنه هم اون دکتره. انگار براشون برنامه ریختن

• Like
Reactions: J. Constantine

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم
اول اینکه تفاوتی داره آنلاین و آفلاین؟
برای ساخت contract بهتره origin رو کدوم انتخاب کنم؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
آخر سر dlc دوباره تخفیف خورد و خریدمش D:
هر کسی نگرفته و منتظر تخفیف بوده الان بهترین وقتشه چون فک کنم ارزون ترین قیمتیه که تا حالا شده

فقط یه سوال داشتم من الان رو ng+ هستم می خواستم بدونم الان وارد dlc شم از حالت عادی سخت تره یا نه؟
شک دارم اینجوری برم داخل dlc یا از اول شروع کنم

توی هر سطحی از +ng که باشی وقتی وارد دی ال سی میشی همون درجه سختی فعلی که در اون بازی میکنی حساب میشه . بازی وقتی هر باری که تمامش میکنی به اندازه چند درصد سخت تر میشه . اگه میخوای بازی به سخت ترین درجه خودش و میزان بلاداکویی که از دشمنان دریافت میکنی به بالاترین میزانش برسه باید حدودا 7 بار بازی رو تمام کنی . بعدش دیگه بازی از اون سخت تر نمیشه . در مورد دی ال سی به دلیل اینکه از بازی اصلی سخت تره بهتره در همین سطح +ng که هستی دی ال سی رو شروع کنی . هم برای آشنایی با فضاش و هم از نظر اسلحه هایی که خیلی بدرت میخورن مخصوصا Whirligig Saw

تو صفحات پیش توضیح دادم ، کلا چهار نفرن . خلاصه بگم بهتره بفرستیشون Tomb of odeon . آیتم ها رو اونجا راحت میتونی ازشون بگیری . اگه کامل میخوای بدونی همین چند صفحه پیش توضیح دادم برگرد عقب پیداش میکنی . یه نکته دیگه در مورد دوستمون که پیداش نمیکنه مسائل دیگه ای هم میتونه علتش باشه . یک اینکه باید توی تنظیمات اینترنت رو روی worldwide بزاره . چک کنه پسوردی نزاشته باشه . حتی فرقه ای که داری هم در پیدا کردن همدیگه میتونه علت پیدا نکردن باشه . جایی که منتظر همدیگر هستید هم نباید زیاد از هم دور باشید بهتره در یک جا زنگ ها رو بزنید . کلا خیلی دلایل داره

با سلام
زدن باس های بازی ترتیب داره یا هر باسی رسیدم بزنمش
من این باسهارو زدم

باس های فرعی بازی رو هر زمانی که بخوای میتونی بری و بزنی . این فقط باس های اصلی بازی هستند که برای پیشبرد خط داستانی بازی حتما باید بزنیشون . باس های اصلی بازی هم اینا هستن

Father Gascoigne
Vicar Amelia
Shadow of yharnam
ROM
One Reborn
Micolash
Wet Nurse
gehrman

اگه سه تا از چهار کورد بازی رو بدست اورده باشی و استفادش کنی باس مخفی آخر بازی هم میاد که اونم باس اصلی میشه یعنی باس Moon Presence
مابقی باس ها ، باس انتخابی هستند یعنی میتونی نزنیشون ولی بدلیل کلی آیتم و موارد مخفی که تو هر منطقه هست بهتره همشون رو بزنی

من تازه میخوام بازی رو شروع کنم
اول اینکه تفاوتی داره آنلاین و آفلاین؟
برای ساخت contract بهتره origin رو کدوم انتخاب کنم؟

تفاوت که قطعا داره . اگه پلی استیشن پلاست فعاله میتونی آنلاین بازی کنی و از مزایای بازی آنلاین مثل کمک گرفتن از دیگران یا به کمک بقیه رفتن یا کوآپ یا pvp استفاده کنی . در حالت انلاین خیلی راحت میتونی آیتمهای مورد نیاز چالیس ها رو با ساختن و گرفتن و پاک کردن سریع چالیس ها بدست بیاری
در زمینه Origin ببین اینا فقط اسمه . بزرگترین چیزی که باید چک کنی میزان اون 6 سطح ارتقای بازی که دارن هستش . در بازی برای ارتقای بازیکن 6 سطح قرار داده شده . اونجا باید خودت انتخاب کنی که دوست داری شخصیتی که باهاش بازی رو شروع میکنی مثلا قدرت استمینا بیشتری داشته باشه یا اچ پی یا موارد دیگر . اون شش سطحی که هستش شامل hp - stamina -skill - stregth - bloodting - arcane
hp : نوار سلامتی جون در بالای صفحه
stamina : نوار توان ضربه زنیت که پایین خط جون هستش . همون خطی که بعد ضرباتت کم میشه و صبر میکنی تا پر بشه
skill : قدرت ضربه اسلحه ها رو بالا میبره مخصوصا اسلحه های سرعتی
stregth : قدرت ضربه اسلحه ها رو بالا میبره مخصوصا اسلحه های قدرتی مثل تبر
bloodting : قدرت دمیج اسلحه های گرم در بازی رو بالا میبره
Arcane : قدرت جادو + توان کشف آیتم های بیشتر از دشمنایی که میکشی ( به اصطلاح Discovery ) رو بالا میبره . قدرت جادو شامل fire paper و bolt paper هایی که روی اسلحه هات میندازی بعلاوه اسلحه های خاصی هستش که در سطح خاصی از آرکین میتونی ازشون استفاده کنی . اسلحه های آرکینی و آیتم هایی که قدرت آرکین روشون تاثیر میزاره اینا هستند

A Call Beyond
Augur of Ebrietas
Executioner's Gloves
Tiny Tonitrus
Choir Bell
Molotov Cocktail
Rope Molotov Cocktail
Blacksky Eye
Accursed Brew

بنابراین نگاه کن ببین استراتژی بازیت چطوریه . دوست داری با چه سبکی پیش بری . بعدش برو نگاه کن که تو قسمت origin اون اسمی که نوشته تو قسمت توضیحاتش عدد مربوط به اون شیش سطح ارتقایی که بهت میده چند زده . ببین کدوم بیشتره همونو انتخاب کن . در کل چیز مهمی نیست و برای اوایل بازی شاید کمی مهم باشه ولی بعدش که سریع ارتقا میدی خودتو شکل اصلی بازی و ارتقات یواش یواش دستت میاد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
3juj_uh80_bloodborne_boss_checklist_by_zodiacus-min.jpg

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان ببخشید شاید جای سوالم اینجا نیست من میخوام dlc رو بخرم الان حتما باید با اون اکانت اشتراکی که پلاس داره و بازی رو ازش گرفتم بخرم یا اگه با اکانت خودم هم بخرم فعال میشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان ببخشید شاید جای سوالم اینجا نیست من میخوام dlc رو بخرم الان حتما باید با اون اکانت اشتراکی که پلاس داره و بازی رو ازش گرفتم بخرم یا اگه با اکانت خودم هم بخرم فعال میشه؟
اگه ریجناشون یکی باشه فعال میشه
اگه ریجناشون یکی نیست یه اکانت با ریجن اون اکانت اشتراکی بسازید بعد دی ال سیو روش بخرید

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,455
نام
علی
آره:| درستش کردم:| یه ترای بدی حله!:D دیگه با بلادبورن بازی کردن باید تا الان ترای دادن برات عادی شده باشه:D
دیتای بازی رو دانلود کردم، ولی یکی از دوستان که بازی رو تموم کرده بهم گفت خیلی خیلی اعصاب خرد کن هست بازیش، درسته؟
شما محقی 2پایی بری توی صورت دوستت!:D

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
آره:| درستش کردم:| یه ترای بدی حله!:D دیگه با بلادبورن بازی کردن باید تا الان ترای دادن برات عادی شده باشه:D

شما محقی 2پایی بری توی صورت دوستت!:D
چرا:D
حالا شروع کنم بازی رو یا نه؟

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر