PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مرسی از جوابتون دوست عزیز
حالا از کجا باید فهمید که یه چلیس نفرین شدست ؟

الان یعنی اگه من این 13 تا رو برم بعدش دوباره بخوام برم ایتماش فرق میکنه ؟
اونوقت اونیکی چلیس ها چه فرقی با pthumero دارن ؟

اسمش روش هست cursed

Root chalice ها هربار که میسازی وارد سیاه چال متفاوتی میشی سایر چلیسها ثابتن و تغییر نمیکنن

فرق بقیه چلیسها هم درناحیه و ایتم هایی که توشون پیدا میکنی هست مثلن توی pthumero بلادجم رادیال پیدا میکنی توی لورن بلادجم ونینگ توی isz مثلثی

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اسمش روش هست cursed

Root chalice ها هربار که میسازی وارد سیاه چال متفاوتی میشی سایر چلیسها ثابتن و تغییر نمیکنن

فرق بقیه چلیسها هم درناحیه و ایتم هایی که توشون پیدا میکنی هست مثلن توی pthumero بلادجم رادیال پیدا میکنی توی لورن بلادجم ونینگ توی isz مثلثی
مرسی از جوابتون.
من موقع چلیس ساختن گزینه curse رو زدم .
این گزینه های fortied با rotted رو هم زدم ، میخواستم بدونم اگه این گزینه هارو نزنم چه اتفاقی می افته ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوست عزیز موقعی ساختن بعضی چلیسا rite materials داره ، میخواستم بدونم کاربردشون چیه مثل yellow backbone ?

استفاده از این متریالها ساختار دانجنو تغییر میده یسری دشمن سختتر و هانتر به دانجن اضافه میکنه قدرت دشمنا بیشتر میشه درکل کارت سختتر میشه البته مزیتش اینه ایتم دراپ بهتر میشه بلادجمای بهتری گیرت میاد بلاد اکو بیشتر هم میده
همونجا که دانجن میسازی نوشته چیکار میکنه روت و کرس ...

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
استفاده از این متریالها ساختار دانجنو تغییر میده یسری دشمن سختتر و هانتر به دانجن اضافه میکنه قدرت دشمنا بیشتر میشه درکل کارت سختتر میشه البته مزیتش اینه ایتم دراپ بهتر میشه بلادجمای بهتری گیرت میاد بلاد اکو بیشتر هم میده
همونجا که دانجن میسازی نوشته چیکار میکنه روت و کرس ...
دوست عزیز بغیر از گرمن از جایه دیگه نمیشه گرفت چون من نمیخوام بازی از اول بیاد ؟
بعد اخرین چلیسه pthumera کدومه ؟ چون من تا ihyll root chalice رفتم .
اونوقت یه سوال دیگه این sinister چلیسارو از کجا باید پیدا کنم ؟

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوست عزیز بغیر از گرمن از جایه دیگه نمیشه گرفت چون من نمیخوام بازی از اول بیاد ؟
بعد اخرین چلیسه pthumera کدومه ؟ چون من تا ihyll root chalice رفتم .
اونوقت یه سوال دیگه این sinister چلیسارو از کجا باید پیدا کنم ؟
بعد کشتن گهرمن ، الد هانتر بج بدست میاری و به شاپ اضافه میشه راه دیگه ای نداره

اقا این rune eye سومیش رو از کجا گیر بیارم ؟

تو isz root chalice بصورت رندم شاید بتونی بدستش بیاری !

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بعد کشتن گهرمن ، الد هانتر بج بدست میاری و به شاپ اضافه میشه راه دیگه ای نداره

تو isz root chalice بصورت رندم شاید بتونی بدستش بیاری !
اقا بازیرو پلات کردم همه ی چلیساشم رفتم . یعنی فقط من موندم کدوم شوتی این چلیسارو طراحی کرده ؟!! یعنی قشنگ نشسته تمامه زورشو زده که به مزخرفترین شکل ممکن در بیاره . بعضی قسمتاش چنان جوری میره رو مخت که سادیسمی بودن طراحش مشخص میشه . کلا اگه کسی قصد پلات کردن با بدست اوردن یسری ایتمایه خاص داره این چلیسارو بره وگرنه جز فشارعصبی چیزه دیگه ای نداره . انقدر بعضیهاشون سختن که وقتی میایید بخش داستانیرو بازی میکنید انگار کال او دارید میزنید . فقط خدا کنه تو سری بعدی به جایه این سیاه چالهای مسخره یه چیزه دیگه طراحی کنن.
یعنی تو باسایه چلیسا این امیگدالا واقعا روانیت میکنه فقط من موندم اخه این چیهx-(شخصیت بازی هم که تو اوج مبارزه باید 2ساعت وایسی نوار استامیناش پر شه .

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
اقا بازیرو پلات کردم همه ی چلیساشم رفتم . یعنی فقط من موندم کدوم شوتی این چلیسارو طراحی کرده ؟!! یعنی قشنگ نشسته تمامه زورشو زده که به مزخرفترین شکل ممکن در بیاره . بعضی قسمتاش چنان جوری میره رو مخت که سادیسمی بودن طراحش مشخص میشه . کلا اگه کسی قصد پلات کردن با بدست اوردن یسری ایتمایه خاص داره این چلیسارو بره وگرنه جز فشارعصبی چیزه دیگه ای نداره . انقدر بعضیهاشون سختن که وقتی میایید بخش داستانیرو بازی میکنید انگار کال او دارید میزنید . فقط خدا کنه تو سری بعدی به جایه این سیاه چالهای مسخره یه چیزه دیگه طراحی کنن.
یعنی تو باسایه چلیسا این امیگدالا واقعا روانیت میکنه فقط من موندم اخه این چیهx-(شخصیت بازی هم که تو اوج مبارزه باید 2ساعت وایسی نوار استامیناش پر شه .
به نظر من این چلیسها مثل یک چالش میمونه که میتونی میزان قدرت و سرعتت رو محک بزنی منم خودم بازی رو خیلی وقت پلات کردم و به نظرم سخت ترین باس چلیسها همون باس آمیگدالا هستش که خونت هم نصف میشه، من خیلی وقت پیش بازیش رو رفتم فروختم ولی تازگیا چند ویدئو از بازی دیدم که دوباره تو دلم انداخته که برم دوباره بازیش رو بگیرم در کل واقعا بازیه محشریه:)

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
به نظر من این چلیسها مثل یک چالش میمونه که میتونی میزان قدرت و سرعتت رو محک بزنی منم خودم بازی رو خیلی وقت پلات کردم و به نظرم سخت ترین باس چلیسها همون باس آمیگدالا هستش که خونت هم نصف میشه، من خیلی وقت پیش بازیش رو رفتم فروختم ولی تازگیا چند ویدئو از بازی دیدم که دوباره تو دلم انداخته که برم دوباره بازیش رو بگیرم در کل واقعا بازیه محشریه:)

تو شاهکار بودن بازی که شکی نیست ولی این چلیسا سختیش منطقی نیست . مثلا بعضی باسهاش که تو بخش داستانی نیست واقعا طراحیشون افتضاحه یعنی وقتی باهاشون درگیر میشی یه خر تو خری میشه که اخر سر هم ادم نمی فهمه چطوری کشتش . کلا باید بری تو دلو روده طرف هی ضربه بزنی تا بمیره ، موقع زدنشم که ماشالله باگهای بازی شکوفا میشن . اخه خداوکیلی مجبورن مگه یه باس بسازن اندازیه ده طبقه ؟ خوب یه چیزی بسازید که به بازی بخوره ، شخصیت بازی که کریتوس نیست . من نمیگم بازی رو اسون کنند ولی نکننشم گیمر ازاری .
درکل میتونستن به جایه این چلیسا چنتا دنیاییه متفاوت با کلی سورپرایز بسازان که متاسفانه این کارو نکردن اخه ادم اون بخش داستانیه شاهکارو نگا کنه بعد این چلیسایه تو مخی رو هم نگا کنه

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
تو شاهکار بودن بازی که شکی نیست ولی این چلیسا سختیش منطقی نیست . مثلا بعضی باسهاش که تو بخش داستانی نیست واقعا طراحیشون افتضاحه یعنی وقتی باهاشون درگیر میشی یه خر تو خری میشه که اخر سر هم ادم نمی فهمه چطوری کشتش . کلا باید بری تو دلو روده طرف هی ضربه بزنی تا بمیره ، موقع زدنشم که ماشالله باگهای بازی شکوفا میشن . اخه خداوکیلی مجبورن مگه یه باس بسازن اندازیه ده طبقه ؟ خوب یه چیزی بسازید که به بازی بخوره ، شخصیت بازی که کریتوس نیست . من نمیگم بازی رو اسون کنند ولی نکننشم گیمر ازاری .
درکل میتونستن به جایه این چلیسا چنتا دنیاییه متفاوت با کلی سورپرایز بسازان که متاسفانه این کارو نکردن اخه ادم اون بخش داستانیه شاهکارو نگا کنه بعد این چلیسایه تو مخی رو هم نگا کنه
آره طراحی بعضی باسها رو که باهات موافقم، تو بعضیاشون یجورایی کم کاری شده اما خودم به شخصه حس هیجانی که تو این بازی داشتم تو گاد آف وار نداشتم، و در کل یه سری معایبی به هر حال تو بازی هست که منم امیدوارم توی دوش برطرف بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر