PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
هر 2 دقیقه 50k میشه گرفت
البته 3تا رون برای دریافت اکوی بیشتر هم گذاشتم

همونجایی که واسه فارم بهت معرفی کردن بهترین نقطه ست ولی مراسم خاصی داره کشتن اون گرازا همینجوری نیست:D
باید بری پشتشون شارژ اتک و ویژوال اتکشون کنی و روین های مخصوص ویژوال هم داشته باشی واسه من تو کمتر از نیم ساعت یه میلیون بلود اکو میداد.

این ویدئو کامل توضیح میده ولی اگه روشت بازم از این روش سریع تره همونو برو.:-??

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
تو ng+ خیلی بهتر میشه Mergo's Loft Middle رو فارم کرد. رسیدن بهش هم چندان کار سختی نیست. به نظرم ng+ یا حتی ng++ برای فارم منطقی‌تره.

بهترین حالت برای فارم کردن ، برای اینکه میزان بلاداکویی که از کشتن دشمنای بازی بدست میاد حداکثر باشه وقتی هستش که حدود هفت بار بازی رو تمام کرده باشی . بعد از این تعداد دفعات که بازی رو تمام کنی ، در دفعه بعدی که بازی رو شروع میکنی به سخت ترین درجه بازی و بالاترین میزان کسب بلاداکو از دشمنای بازی میرسی . دوستان شما میتونید خیلی سریع اسپید ران فقط باس های اصلی رو بزنید و بازی رو سریع تمام کنید تا برسید به اون درجه از بازی . تحت این حالت توی منطقه گفته شده یعنی از لامپ Mergo تا منطقه شوالیه های بازی اگه هفت بار بازی رو تمام کرده باشی بلاداکوی فوق العاده بالایی بدست میاری. کافیه بالاترین ریون Heir و بالاترین ریون Moon رو به همراه یه ریون Heir یا Moon دیگه بزارید تحت اون صورت اگه هفت بار بازی رو تمام کرده باشی و این ریون ها همرات باشه و خوک ها و اکثر شوالیه های اون منطقه رو با Visceral attack بکشی در مدت زمان حدود چهار دقیقه حدود یک میلیون بلاداکو میتونی بدست بیاری

نکته مهم :
دوستان هیچ وقت از اینکه بازی سخت تر بشه و به +NG بالاتر و سخت تر ببرید نترسید چون لذت اصلی بازی در سخت تر شدن اونه . برای کسب تجربه بالاتر و لذت بیشتر پیشنهاد میکنم خیلی سریع و اسپید ران بازی رو هفت بار تمام کنید تا به سخت ترین درجه بازی برسید . اونجا واقعا بازی لذت بخش میشه و مهارت های بازی شما خیلی سریع تر افزایش پیدا میکنه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
شما چطور رون سوم Moon گرفتین؟
من از روی یه ویدئو که تو یوطوب دیدم گرفتمش! خب این کاری که باید انجام بدی جلو mother brain از کجا باس میدونستی؟! :D
جای دیگه ای از بازی هم این حرکات کاربردی داره؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
من از روی یه ویدئو که تو یوطوب دیدم گرفتمش! خب این کاری که باید انجام بدی جلو mother brain از کجا باس میدونستی؟! :D
تا جايي كه ميدونم اينكه ايتم بده نه جاي ديگه كاربرد نداره ولي جلوي عروسك توي هانتر دريم gesture هاي مختلف رو استفاده كنيد عكس العمل هاي متفاوت نشون ميده

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
کسی بلادبورن ریجن ال سراغی نداره واسه فروش؟
اشتباه کردم فروختم و الان کع میخولم dlc شو با لول خودم برم گیر نمیاد

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
این بازی شبیه معجزه س اوایلش بازی رو بلد نبودم میخواستم ردش کنم بره ولی دلم نمیومد انقد اتمسفرش خوب و مخوف بود هی پرس و جو کردم تا قلق بازی دستم اومد
الان هم جز تاپ10 زندگیم هست

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
درود

برای گرفتن ریون سوم Moon باید اینکارارو بکنی
بعد از رسیدن به لامپ Mergo's Loft Middle از پله ها بالا برو تا به انتهاش برسی . حالا در سمت راست پله ها یه آسانسور هست که درش خرابه و بازه . سوار اون شو . همینطور که داره پایین میره وسطای راه یه پنجره مخفی وجود داره که باید با دایره بپری داخل اون . برای اینکار روی قسمتی که درش خرابه رو به سمت دیوار وایستا و منتظر پنجره باش ولی اگر نتونستی مهم نیست آسانسور که رفت پایین میرسی به منطقه قبل باس میکولاش دوباره میتونی با آسانسور بری بالا و بپری تو اون پنجره مخفی . وقتی که پریدی میرسی به یه منطقه که توش اون موجودات بدترکیب که خونتو فرنزی میکنند وجود دارن . ترجیحا sedative و fire paper همرات باشه . اینها رو که زدی در آخر کار میرسی به جایی که یه اهرم وجود داره اون اهرم رو بکش پایین . بعد از اینکه اون اهرم رو کشیدی پایین یه تغییری در بازی داده میشه . به این شکل که توی منطقه Nightmare of Mensis توی اون قصری که یک سری آدمکای آهنی راه میرفتن ، پایین پله ها در اون قسمتی که یکی دو موجود بزرگ با شمشیر بهت حمله میکردند یه آسانسور میاد بالا . حالا باید سوار اون آسانسور بشی تا وقتی که برسه به ته سیاه چاله که همه جا تاریکه ولی با می دقت میتونی چشمهای یه موجود با چشم بزرگ که اسمش Brain of Mensis هستش ببینی . برو کنارش و آیتم نمایشی Make Contact رو جلوش استفاده کن . حدود 25 تا 35 ثانیه طول میکشه و بعدش بهت ریون سوم Moon رو میده . بعدش میتونی بکشیش و آیتم Living String رو هم بدست میاری

نکته : حرکت نمایشی Make Contact رو توی منطقه Upper Cathedral Ward توی اون در قفل شده بعد از اینکه کلیدشو پیدا کردی روی مجسمه ای که همین حالت رو گرفته پیدا میکنی .

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان اون عنکبوته که فرنزی میکنه و از دیوار آویزونه رو میشه باهاش مبارزه کرد؟
یه اشتباهیی کردیم آخر بازی تسلیم اون ویلچری شدم و بازی بعد از تیراژ از اول اومد،چندتا باس هاشو شکست ندادم میخاستم برم اونارو هم بکشم،شانس از اول حالا باید بازی کنم.

• Like
Reactions: RohFa

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
20150404220058.jpg
من شاید منظورم رو بد گفتم
این طرف رو میگم
یه باگ توی نت دیدم که نامحدود بلاد اکو و ایسنایت میده،فردا چکش میکنم اگه بشه ویدیو هم ضبط میکنم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
20150404220058.jpg
من شاید منظورم رو بد گفتم
این طرف رو میگم
یه باگ توی نت دیدم که نامحدود بلاد اکو و ایسنایت میده،فردا چکش میکنم اگه بشه ویدیو هم ضبط میکنم
اوني كه توي عكس هست نه ولي باس amygdala يكي از همين موجوداته
اگه تازه شروع كرديد كه پيشنهاد ميكنم حتما بازيو پلات كنيد تا تك تك موارد داخل بازيو ببينيد وگرنه به احتمال زياد مواردي مثل mother brain و يه باس كه توي اخرين dungeon هست رو از دست ميديد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر