PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
سلام رفقا
محتويات نسخه goty روي ديسكه يا كد و دانلودو اين داستانا ؟
بعد من توي شهرمون اين نسخه رو پيدا نكردم سايتي رو ميشناسين كه موجود داشته باشه؟
ممنون ميشم از جواباتون :x

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
Wich of hemwick هم به دیار باقی شتافت>:D<دلم براش سوخت خیلی دوس داشتنی بود :((
این باس ضعیف ترین باس بازی بود :-) اینجا یک راه هست میری به منطقه برفی Forsaken باس اونجا بنظرم چالش افرین ترین باس بازی اصلی هست نسبت به بقیه باس ها. :-)

• Like
Reactions: Stembolex

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
این باس ضعیف ترین باس بازی بود :-) اینجا یک راه هست میری به منطقه برفی Forsaken باس اونجا بنظرم چالش افرین ترین باس بازی اصلی هست نسبت به بقیه باس ها. :-)
کجاست من راهی پیدا نکردم همه جای منطقه رو گشتم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام رفقا
محتويات نسخه goty روي ديسكه يا كد و دانلودو اين داستانا ؟
بعد من توي شهرمون اين نسخه رو پيدا نكردم سايتي رو ميشناسين كه موجود داشته باشه؟
ممنون ميشم از جواباتون :x

هم دیجیتالی و هم دیسکش موجوده . فعلا سایتا ندارن ولی احتمالا موجود میشه . من فکر کنم یک سال پیش بود که دنبال این نسخه بودم حتی میخواستم از آمازون سفارش بدم ولی چند ماه صبر کردم و دیدم یکی دو سایت آوردن . جالبه اون زمان برام 210 هزار تومان تمام شد ولی یکی دو ماه نگذشت که بالای پنج شیش سایت نسخه گوتی رو اوردن که هی پایین تر اومد تا جایی که یادمه آخرین قیمت پایین نسخه دیسکی گوتی 120 هزار تومان بود ! باید صبر کنی تا دوباره سایتا بیارن یا اینکه نسخه دیجیتالی کامل بازی به همراه دی ال سی رو بخری که من الان نگاه کردم 34.99 دلار قیمتشه از این لینک

https://store.playstation.com/#!/en...ndle/cid=UP9000-CUSA00900_00-BLOODBORNECOMPLE

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
هم دیجیتالی و هم دیسکش موجوده . فعلا سایتا ندارن ولی احتمالا موجود میشه . من فکر کنم یک سال پیش بود که دنبال این نسخه بودم حتی میخواستم از آمازون سفارش بدم ولی چند ماه صبر کردم و دیدم یکی دو سایت آوردن . جالبه اون زمان برام 210 هزار تومان تمام شد ولی یکی دو ماه نگذشت که بالای پنج شیش سایت نسخه گوتی رو اوردن که هی پایین تر اومد تا جایی که یادمه آخرین قیمت پایین نسخه دیسکی گوتی 120 هزار تومان بود ! باید صبر کنی تا دوباره سایتا بیارن یا اینکه نسخه دیجیتالی کامل بازی به همراه دی ال سی رو بخری که من الان نگاه کردم 34.99 دلار قیمتشه از این لینک

https://store.playstation.com/#!/en...ndle/cid=UP9000-CUSA00900_00-BLOODBORNECOMPLE
خيلي ممنون داداش
يه سوال ديگه اوني كه رو ديسكه dlcش توي ديسكه يا به صورت كد توي جعبس ؟

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دوستان من تو hunter's nightmare تو dlc سه تا از vermin ها رو گرفتم من افلاین بازی میکنم چهارمی رو چطوری میتونم بگیرم
لودویگ رو هم کشتم

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
من عاشق بازی های چالشی هستم...از این سبک بازی ها هم خوشم میاد...فقط ی سوال:
مالتی داره که با رفیقم کو آپ بزنیم؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
دوستان من تو hunter's nightmare تو dlc سه تا از vermin ها رو گرفتم من افلاین بازی میکنم چهارمی رو چطوری میتونم بگیرم
لودویگ رو هم کشتم

توی hunter's nightmare فقط همون سه تا ورمین وجود داره بر طبق نوشته منبع ویکی

Some Old Hunters in the Hunter's Nightmare can drop Vermin. Those hunters do not respawn, so a total of 3 vermin can be obtained this way.

شما اگه آفلاین بازی میکنی ورمین میخوای چیکار ؟

من عاشق بازی های چالشی هستم...از این سبک بازی ها هم خوشم میاد...فقط ی سوال:
مالتی داره که با رفیقم کو آپ بزنیم؟

بله هم کو اپ داره و هم میتونی pvp بزنی . واسه زدن باس ها هم میتونی از بازیکنان دیگر کمک بگیری . هم مراحل بازی و هم چالیس ها رو میتونی کو آپ بری

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
جناب makedream پس vermin ها فقط بدرد انلاین میخوره هیچ کارایی در افلاین نداره
تو ویکی بلاد بورن زده ورمین چهارم هم اگر موقع زدن لودویگ یا لورنس والتر رو احضار کنی بعد از زدن باس بهت میده و نوشته احتمال اینکه پنجمی رو هم بده هست در صورتی که تو هر دو باس احضارشون کنی
این شمشیر holy moon خوب هستش تو هر دو حالتش کنده من کل بازی رو با لودویگ و تبر دارم میرم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان هرچی میگردم نسخه گوتی بازی پیدا نمیکنم
این بازی نسخه معمولیش چند گیگ آپدیت داره؟
بعد از آپدیت مشکلات افت فریم و لودینگهای طولانی حل میشه؟
برای خرید dlc ها چقدر باید هزینه کرد؟
ممنون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
جناب makedream پس vermin ها فقط بدرد انلاین میخوره هیچ کارایی در افلاین نداره
تو ویکی بلاد بورن زده ورمین چهارم هم اگر موقع زدن لودویگ یا لورنس والتر رو احضار کنی بعد از زدن باس بهت میده و نوشته احتمال اینکه پنجمی رو هم بده هست در صورتی که تو هر دو باس احضارشون کنی
این شمشیر holy moon خوب هستش تو هر دو حالتش کنده من کل بازی رو با لودویگ و تبر دارم میرم

کلا آیتم Vermin برای افزایش رتبه بازیکنان در جدول فرقه The League هستش . شما هر Vermin که میگیری +1 به عددت در این جدول اضافه میشه ولی این کلا برای حالت آنلاین هستش .اگه فقط آفلاین بازی میکنید نیازی به Vermin ندارید
شمشیر هولی مون با جمهای مناسب دمیج بالایی میده ولی بیشتر برای نبردهای pvp مناسبه . واسه زدن باس ها اگه سبک قدرتی حال میکنی لودویگ فوق العادست تبر هم خوبه اسلحه های دی ال سی مثل Whirligig Saw هم عالیه . تو سبک سرعتی خیلی از حرفه ای ها از Saw Cleaver استفاده میکنن . در کل همه چیز بستگی به سبک بازیت داره که با چه اسلحه ای راحت تری . برای شروع لودویک و تبر بسیار مناسبه . لودویک کار رو برای زدن خیلی از باس ها بسیار راحت میکن مخصوصا اگه جم های خوبی روش انداخته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر