PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
اقا بازی رو تموم کردم حالا گرفتن این دی ال سی داستانی شده :|
من چکار کنم؟اکانتم ریجن یکه بازی ریجن 2 یکی راهنمایی کنه :(

• Like
Reactions: Jack cooper

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,724
سلام دوستان
اقا بازی رو تموم کردم حالا گرفتن این دی ال سی داستانی شده :|
من چکار کنم؟اکانتم ریجن یکه بازی ریجن 2 یکی راهنمایی کنه :(
یک اکانت ریجن دو بساز dlc رو توی اون بخر توی اکانت اصلی بازی کن

• Like
Reactions: D_grayman and Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
یک اکانت ریجن دو بساز dlc رو توی اون بخر توی اکانت اصلی بازی کن
همون پرایمری کردن؟
ینفر دیگه هم گفت ولی گفت مطمئن نیست عملی بشه یا نه
لینک اموزش ندارین؟راهنمایی کنه چجوری وقنی دی ال سی رو خریدم با اون اکانت سینکش کنم رو اون اکانت؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
همون پرایمری کردن؟
ینفر دیگه هم گفت ولی گفت مطمئن نیست عملی بشه یا نه
لینک اموزش ندارین؟راهنمایی کنه چجوری وقنی دی ال سی رو خریدم با اون اکانت سینکش کنم رو اون اکانت؟

به نظر من شما اگه میخوای این بازی رو نگه داری و آرشیو کنی اگه dlc رو هنوز نخریدی ، نسخه فیزیکی کاملشو بگیر . به نظرم شما اون بازی که الان دستته رو ببری و با نسخه کامل عوض کنی و اون پولی که واسه دی ال سی میخوای بدی رو بزاری روی این تعویض و یه کوچولو پول روش بزاری بدون دردسر نسخه فیزیکی رو میخری و بعدا اگه خواستی میتونی عوض کنی و بفروشیش . حالا سیوها هم پاک بشه مهم نیست چون دیگه بازی دستت اومده سریع میتونی خودتو به لولای بالا برسونی . منطقی اینه نسخه فیزیکی رو بخری

• Like
Reactions: D_grayman

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
به نظر من شما اگه میخوای این بازی رو نگه داری و آرشیو کنی اگه dlc رو هنوز نخریدی ، نسخه فیزیکی کاملشو بگیر . به نظرم شما اون بازی که الان دستته رو ببری و با نسخه کامل عوض کنی و اون پولی که واسه دی ال سی میخوای بدی رو بزاری روی این تعویض و یه کوچولو پول روش بزاری بدون دردسر نسخه فیزیکی رو میخری و بعدا اگه خواستی میتونی عوض کنی و بفروشیش . حالا سیوها هم پاک بشه مهم نیست چون دیگه بازی دستت اومده سریع میتونی خودتو به لولای بالا برسونی . منطقی اینه نسخه فیزیکی رو بخری

من ک خوراکم ارشیوه این نسخه ک الان دارم کالکتوره
تنها مشکلم همین سیو بازی هستش،درسته قلقش اومده دستم ولی سیوا رو میخوام زورم میاد با از لول 0 شروع کنم :D
دی ال سی نسخه فیزیکی نداره خودش تنهایی؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من ک خوراکم ارشیوه این نسخه ک الان دارم کالکتوره
تنها مشکلم همین سیو بازی هستش،درسته قلقش اومده دستم ولی سیوا رو میخوام زورم میاد با از لول 0 شروع کنم :D
دی ال سی نسخه فیزیکی نداره خودش تنهایی؟

نه نداره . ولی الان نسخه کامل Bloodborne خیلی ارزون شده . ارزش داره شما اون هزینه ای رو که میخوای واسه خرید دیجیتالی بازی بزاری رو یه چیزی روش بزاری نسخه کامل رو بگیری . احتمالا شما نسخه Nightmare Collector's Edition رو گرفتی . من حتی اگه جای شما بودم این نسخه رو میفروختم بجاش نسخه کامل رو میگرفتم یا اینکه محتویات نسخه کالکتور رو نگه میداشتم و فقط دیسک بازیشو رد میکردم و نسخه کامل رو به نسخه کالکتورم اضافه میکردم . یک بار هزینه میکنی به نظر من ارزش داره یعنی اگه من بودم حتما اینکارو میکردم

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نه نداره . ولی الان نسخه کامل Bloodborne خیلی ارزون شده . ارزش داره شما اون هزینه ای رو که میخوای واسه خرید دیجیتالی بازی بزاری رو یه چیزی روش بزاری نسخه کامل رو بگیری . احتمالا شما نسخه Nightmare Collector's Edition رو گرفتی . من حتی اگه جای شما بودم این نسخه رو میفروختم بجاش نسخه کامل رو میگرفتم یا اینکه محتویات نسخه کالکتور رو نگه میداشتم و فقط دیسک بازیشو رد میکردم و نسخه کامل رو به نسخه کالکتورم اضافه میکردم . یک بار هزینه میکنی به نظر من ارزش داره یعنی اگه من بودم حتما اینکارو میکردم
من برام هزینش مهم نیست حاضرم حتی ۲۰۰ هزارتومنم بدم نسخه کامل رو بخرم الان نکته مهم اینه ک من میخوام سیو هام هم باشن،میگن سیو نسخه معمولی رو نسخه گوتی کار نمیکنه!

راستی الان سیو بکاپم رو ریختم و خواستم برم پیشcainhurst queen ولی نمیشه!رفتم ی ویدیو هم تو یوتیوب دیدم ولی اصلا مسیر رسیدن ب ملکه ک بعد از کشتن اون باس رو سقفه برام نمیاد!چرا؟

Kingbebe

کاربر سایت
Mar 30, 2017
73
من برام هزینش مهم نیست حاضرم حتی ۲۰۰ هزارتومنم بدم نسخه کامل رو بخرم الان نکته مهم اینه ک من میخوام سیو هام هم باشن،میگن سیو نسخه معمولی رو نسخه گوتی کار نمیکنه!

راستی الان سیو بکاپم رو ریختم و خواستم برم پیشcainhurst queen ولی نمیشه!رفتم ی ویدیو هم تو یوتیوب دیدم ولی اصلا مسیر رسیدن ب ملکه ک بعد از کشتن اون باس رو سقفه برام نمیاد!چرا؟
crown of illusions رو بعد از کشتن باس بذار

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

• Like
Reactions: D_grayman and Batsy

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

تنبلی نکن برو از اول شروع کن :D . منو پس چی میگی سری اول تا لول 512 رفتم . بعدا که دستگاه رو فروختم و ps4 pro گرفتم دوباره از اول شروع کردم فکر کنم نزدیکیای 480 هستم . سوالت رو هم دوستمون kingbebe توضیح داد . اون تاجی که همونجا گرفتی رو بزار رو کله مبارک :D

دوستان بهترین مکان برای پیدا کردن ritual blood4 واسه دانجنها کجاست؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

اگه واسه اولین بار داری دانجن ها رو میری که بهترین جا همون لول های 3 و 4 دانجن ها هستش فقط کافیه تمام چالیس ها رو بری و با دقت تمام جاها مخصوصا درهای قبل و بعد از هر لامپ رو کامل بگردی اینقدر زیاد میاری که کلیشون رو میفروشی بعدا

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تنبلی نکن برو از اول شروع کن :D . منو پس چی میگی سری اول تا لول 512 رفتم . بعدا که دستگاه رو فروختم و ps4 pro گرفتم دوباره از اول شروع کردم فکر کنم نزدیکیای 480 هستم . سوالت رو هم دوستمون kingbebe توضیح داد . اون تاجی که همونجا گرفتی رو بزار رو کله مبارک :D

اگه واسه اولین بار داری دانجن ها رو میری که بهترین جا همون لول های 3 و 4 دانجن ها هستش فقط کافیه تمام چالیس ها رو بری و با دقت تمام جاها مخصوصا درهای قبل و بعد از هر لامپ رو کامل بگردی اینقدر زیاد میاری که کلیشون رو میفروشی بعدا
واقعا نمیتونم دیگه :D
فکر کشته شدن ها و فحش هایی ک میدادم میوفتم دستام شروع ب لرزیدن میکنه :))
الان لولم ۱۱۰ انشالا بازی رو پلات میکنم و دی ال سی رو هم پلات میکنم دیگه میبوسمش میزارمش کنار :D
واقعا بازی عجیبیه من کلا اهل پلات نیستم ولی اینو میخوام پلات کنم.

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اینقدر تعریف کردید که مجبور شدم بگیرم بازی دی:
آقا من یکم با parry کردن مشکل دارم،دقیقا همون لحظه که دشمن میاد ضربه بزنه من تیر میزنم ولی خیلی کند شلیک میکنه و قبل از شلیک ضربه میخورم دی: بعدا تفنگی پیدا میشه که سریع تر باشه یا قبل از اینکه حریف شروع کنه به حرکت برای حمله باید تشخیص بدم؟

• Like

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من هم به جمع بلادبورن بازها پیوستم اول بازی حسابی کتک خوردم حالا سوالم اینکه باید با دست مبارزه کنم یا باید فرار کنم برم یه جایی سلاحی چیزی بردارم ؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان
من هم به جمع بلادبورن بازها پیوستم اول بازی حسابی کتک خوردم حالا سوالم اینکه باید با دست مبارزه کنم یا باید فرار کنم برم یه جایی سلاحی چیزی بردارم ؟

همون اول بازی بزار گرگه تو کلینیک بکشتت میری هانتر دریم اونجا یه سری از مسنجر ها (همون اسکلت ها ) تو راه پله های اتاق تو هانتر دریم ظاهر میشن و می تونی یه شمشیر و یه گان ازشون بگیری بعد استارت رو می زنی میای تو ردیف دوم شمشیر و گانت رو انتخاب می کنی و می تونی ازشون استفاده کنی

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
همون اول بازی بزار گرگه تو کلینیک بکشتت میری هانتر دریم اونجا یه سری از مسنجر ها (همون اسکلت ها ) تو راه پله های اتاق تو هانتر دریم ظاهر میشن و می تونی یه شمشیر و یه گان ازشون بگیری بعد استارت رو می زنی میای تو ردیف دوم شمشیر و گانت رو انتخاب می کنی و می تونی ازشون استفاده کنی
گرگه من رو کشت ولی زدم دوباره از کلینیک بیدار شم :/
راهی هست برگردم؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر