PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
ممنون از جواب تون
این آیتم رو تو بازی پیدا کردم به چه کار میاد این ؟

Eye of a Blood-Drunk hunter

این همون dlc 20 دلاری بازی هست

بغد از کشتن باس vicar amelia و رفتن جا اون اسکلته برو پیش یکی از این خدایان نامرئی که رو پشت بوم ها هستند میگیرنت میبرنت هانتر نایتمر که همون دی ال سی هست

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان اگه بخوایم با یکی از دوستان بازی رو ادامه بدیم چطوریه ؟ من اموزشهای توی نت رو خوندم ولی نمیشه

من Beckoning Bell رو میزنم و یه دونه insight مصرف میکنه . دوستم Small ... رو میزنه ولی پیدا نمیکنه . پسورد ها هم با هم مچ هستن . روی لوکال و وردواید هم تست کردیم نشده متاسفانه // دقیقا هم توی یک مکان هستیم .

جایی چیزی رو از قلم ننداختم ؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
درود

دوستان اگه بخوایم با یکی از دوستان بازی رو ادامه بدیم چطوریه ؟ من اموزشهای توی نت رو خوندم ولی نمیشه

من Beckoning Bell رو میزنم و یه دونه insight مصرف میکنه . دوستم Small ... رو میزنه ولی پیدا نمیکنه . پسورد ها هم با هم مچ هستن . روی لوکال و وردواید هم تست کردیم نشده متاسفانه // دقیقا هم توی یک مکان هستیم .

جایی چیزی رو از قلم ننداختم ؟

نه دیگه اگه رو انلاین مود هست و یه جا واستادین باید join بشه البته بعضی اوقات اذیت میکنه یکم بیشتر باید واستی
و البته رو وردواید بزارید

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان.من این سوال رو یه بار دیگه هم پرسیدم و یکی از دوستان هم لطف کرد و جواب داد ولی من امتحان کردم و جواب نگرفتم.توی بازی اصلی اون قبرها که باید با گذاشتن یه ایتمهای خاصی واردشون بشی....منظورم توی هانتر دریم هست.....من وارد هر سنگ قبری که میشم با یه مسیر تکراری و نهایتش هم با همون باسی که یه پیرمرد با دو تا داس هست روبرو میشم....این نکنه رو میدونم که باید یه ایتم خاصی رو روی هر سنگی گذاشت تا بشه واردش بشی....ولی کدوم آیتم ؟؟؟ روی کدوم سنگ؟؟؟ اگر ممکنه منو راهنمایی بفرمایین که مثلا از پایین پله ها اولین سنگ رو چه آیتمی بزارم دومی رو چی...الی آخر.در ضمن الان اگه بخوام از اول این مسیر رو برم باید تمام آیتمهایی رو که روی سنگها گذاشتم رو ریموو کنم دیگه درسته؟؟؟ممنون از راهنمایی شما.

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
به اون جایی رسیدم که بالا پشت بومه یکی از ساختمونا تیربار گزاشتنو.... what the faz؟? کال اف دیوتیه مگه؟
دوستان چجوری باید از شرش خلاص شم؟

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
سلام دوستان.من این سوال رو یه بار دیگه هم پرسیدم و یکی از دوستان هم لطف کرد و جواب داد ولی من امتحان کردم و جواب نگرفتم.توی بازی اصلی اون قبرها که باید با گذاشتن یه ایتمهای خاصی واردشون بشی....منظورم توی هانتر دریم هست.....من وارد هر سنگ قبری که میشم با یه مسیر تکراری و نهایتش هم با همون باسی که یه پیرمرد با دو تا داس هست روبرو میشم....این نکنه رو میدونم که باید یه ایتم خاصی رو روی هر سنگی گذاشت تا بشه واردش بشی....ولی کدوم آیتم ؟؟؟ روی کدوم سنگ؟؟؟ اگر ممکنه منو راهنمایی بفرمایین که مثلا از پایین پله ها اولین سنگ رو چه آیتمی بزارم دومی رو چی...الی آخر.در ضمن الان اگه بخوام از اول این مسیر رو برم باید تمام آیتمهایی رو که روی سنگها گذاشتم رو ریموو کنم دیگه درسته؟؟؟ممنون از راهنمایی شما.
هر چلیسی رو که میخوای بسازی متریال مورد نیازش رو خودش نشون میده . معمولا متریال ها در چلیس دانجن قبلی که رد میکنه پیدا میشه. اگر هم کم آوردی تو هر دو تا فروشگاه پیدا میشه

- - -ویرایش - - -

به اون جایی رسیدم که بالا پشت بومه یکی از ساختمونا تیربار گزاشتنو.... what the faz؟? کال اف دیوتیه مگه؟
جاهایی که روبازه رو بدو برو جلو نردبونی هست که باید ازش بالا بری خیلی هم بلنده بعد میرسی به جورا هانتری که پشت تیر باره. باید بکشیش که معمولا سخته هی این ور اونور کن موقع حمله خودش از بالا پرت میشه پایین. یه آیتمی میندازه موقع مرگش که اگه افتاده باشه پایین بعد از کشتنش ( یعنی افتادنش پایین) برو تو هانتر دریم برگرد همونجا آیتم کتار تیرباره

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
هر جا کم آوردی زنگوله رو تکون بده یه بازیکن آنلاین میاد بهت کمک میکنه

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad

از همون اول بدو بدو کن برو از نردبون بالا 4 تا تیر بزن میافته پایین.
کلا این مرحله یکم سخته برا اولای بازی بهتره زنگوله رو بنوازی.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
از همون اول بدو بدو کن برو از نردبون بالا 4 تا تیر بزن میافته پایین.
کلا این مرحله یکم سخته برا اولای بازی بهتره زنگوله رو بنوازی.

برای چی بکشه دجورا رو؟؟؟
نگهش دار بعده دارک بیست بیا سراغش باهاش صلح کن...

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان این ایتمه چیه کسی تا حالا پیدا کردش؟
1h8_wp_20151101_001.jpg

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
بالاخره یه بار باید بکشیش دیگه برا سلاحش

نه دیگه...
اگه بعد از کشتن Darkbeast از پشت اسپیدران کنی و هیچ بیستی رو نکشی و به دیدنش بری ،میتونی باهاش صلح کنی که دیگه بهت حمله نکنه و بدجش رو هم بگیری برای خرید اسلحه! :D

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
نه دیگه...
اگه بعد از کشتن Darkbeast از پشت اسپیدران کنی و هیچ بیستی رو نکشی و به دیدنش بری ،میتونی باهاش صلح کنی که دیگه بهت حمله نکنه و بدجش رو هم بگیری برای خرید اسلحه! :D

چه باحال نمی دونستم بهانه ای شد تا یه دور دیگه بریم:d
بازی یعنی این دویست بار تمومش کنی هنوزم بعضی چیزاش ندونی:x

- - -ویرایش - - -

داداش زبون بازیت ایتالیایه یا اسپانیایی ؟:d خودت زبون و عوض کردی؟

نه عکسو جایی دیدم خودم نگرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر