PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
کلا همینطوریه باید به باس برسی تا مرحله سیو بشه

داداش bonfire چیه؟
یعنی اونیکه من کشتم باس نبود؟اوایل بازی همون یارو گندهه که داره از پشت میکوبه به در کچله که پیشش هم چند تا پرنده بزرگن

یعنی هربار که باس بکشتت برمیگرده اوله اول؟اینطوری که نمیشه بازیهای میکرو اینطوری بود که

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,723
داداش bonfire چیه؟
یعنی اونیکه من کشتم باس نبود؟اوایل بازی همون یارو گندهه که داره از پشت میکوبه به در کچله که پیشش هم چند تا پرنده بزرگن

یعنی هربار که باس بکشتت برمیگرده اوله اول؟اینطوری که نمیشه بازیهای میکرو اینطوری بود که

Bonfire نمی دونم چیه باید از دوستان بپرسید
اونم که از پشت به در می کوبه بچه باس هم نیست
توی این بازی فقط باید اعصاب داشته باشین چون هر بار در هر مرحله که بمیرین میره از اول میاد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بالاخره Watchdogـه Defiled رو کشتم! :D لعنتی سر هیچ کدوم از باس ها اینطوری اذیت نشده بودم. برای دوستانی که مشکل دارن تو کشتنش:

وقتی با سرش ضربه میزنه، همیشه سعی کنید به سمتی که سرش میره، برید. جهت مخالفش نرید جون ممکنه یه ضربه دیگه تو جهت مخالف بزنه (وقتی به سمت موافقش هم میرید، سعی کنید یه جوری از سرش دوری کنید چون اگه نزدیکش باشید ممکنه همون ضربه رو تبدیل به یه کمبو بکنه!) بیشتر به پاهاش ضربه بزنید تا زود پاهاش بشکنن. پا های شکسته دمیج دو برابر میخورن! (به سرش اگه بزنید دمیج بیشتر میخوره، اما ریسکش خیلی بالاست.) بعد از زدن و شکستن پاهاش حریص نشین و سریع جا خالی بدین، چون حرکت بعدیش بعد از بلند شدن کوبیدن پاهاش به زمینه که خیلی خطرناکه.

وقتی جونشو به نصف رسوندین، حرکاتش خیلی سریع تر میشه. بهترین استراتژی از این لحظه به بعد به نظرم اینه که منتظر باشید تا مواد مذاب بالا بیاره، بعد زود خودتونو به پاهاش برسونید و بهش ضربه بزنید. هر ضربه ی دیگه ای زد فقط جا خالی بدید. مخصوصا وقتی داره خودشو جمع میکنه چون اون حرکتش AoE هست و شعاع زیادی داره! یکم طول میکشه، اما اگه همینطوری ادامه بدید زود میمیره.
داداش bonfire چیه؟

منظور دوستان از Bonfire همون چراغ هایی هست که تو بازی پیدا می کنید. این چراغ ها یه جورایی چک پوینت بازی هستن. وقتی روشنشون کنی، میتونی از Hunter's Dream مستقیما بری به لوکیشن اون چراغ.

برای سیو کردن، کافیه Pause رو بزنی، و Exit رو انتخاب کنی! تقریبا بازی بعد از هر کاری که می کنید خودش سیو میشه. وقتی از بازی بیاید بیرون، دوباره وقتی برگردید به بازی، بازی از همون جایی که بیرون اومدید میاد. البته بعد از مردنتون دشمن هایی که کشتین دوباره ظاهر میشن.

سعی کنید هر دری که دیدید بازش کنید، چون بازی میانبر خیلی زیاد داره.

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
داداش bonfire چیه؟

Bonfire تا جایی که من می دونم توی سری Souls جایی هست که شما بعد از مردن به اونجا بر می گردید در واقع همان محل سیو بازی. اینجا اون لامپ هایی هست که روشن می کنید.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام.دوستان اقا امروز بازیرو گرفتیم هنوز شروع نکرده 200 بار که مردیم.اینم هیچی تو دستاش نیست همش با مشت داریم میزنیم اینا هم میزنن میکشن مارو.اون هانتر دریم هم رفتم رو پله ها 2 تا سلاح بود شمشیری تبری تو این مایه ها ولی وثتی میرم تو inventori سلاح بردارم او بالا اون تبر یا شکشیره هستا ولی هر چی روش میزنم use رو میزنم انتخاب نمیکنه.کلا دست خالی هستم.الان خریدما ولی قاطی کردم میخاستم بزارم برای فروش.ممنون از همه.

ﺭﻭﺣﻢ ﺷﺎﺩ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻛﺎﺭ ﻫﺎ ﺭﻭ ﻣﻲ ﺑﻴﻨﻢ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﻫﻨﮓ ﻣﻲ ﻛﻨﻦ ﺗﻮ ﺑﺎﺯﻱ!!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
این watch dog of old lords رو من همون بار اول زدم نمیدونم دوستان چرا آنقدر مشکل دارن باهاش :D

فکر کنم با افزایش لول درجه سختی دانجن ها تغییر نکنه چون من این باسه رو این آب خوردن زدم :| لولمم 95

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این watch dog of old lords رو من همون بار اول زدم نمیدونم دوستان چرا آنقدر مشکل دارن باهاش :D

فکر کنم با افزایش لول درجه سختی دانجن ها تغییر نکنه چون من این باسه رو این آب خوردن زدم :| لولمم 95

2 تا Watchdog داریم :D یکیش توی Defiled Dungeon هست که کتلت میکنه آدم رو :D

دانجن ها هم سیستم سختی مخصوص به خودشون رو دارن و ربطی به لول بازی کننده ندارن.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید

Defiled Dungeon رو بساز، تو لایه دوم این Watchdog of Old Lords به جرات سخت ترین باس بازی هست ...
اصن کلا این Defiled خیلی سخته چون سیستم HP خاص خودش رو داره ...
رسما واسه دشمن های معمولی هم یه اشتباه کافیه ...

آقا ما واسه یه Living String مجبور شدیم یه Speed Run زدیم واسه خودمون تو NG+ توی Nightmare of Mensisـم توی چهار ساعت اینا، لولم 129، فک می کردم خیلی بیشتر طول بکشه ...
هیچکدوم از باسای اختیاری جر BloodStarved Beast رو هم نزدم البته ... اینو گفتم قوت قلبی باشه واسه کسایی که Blood Rock یا Living String رو جا انداختن ...

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
اقا یه نکته...واسه اینجوری بود یا واقعا 25 درصد خون اخر Moon presence نمیشد هیل کرد؟:-/
منم نتونستم Heal کنم. از آیتم خون Iosefka هم نتونستم استفاده کنم. ولی چون بعد AOE هاش اجازه ضربه زدن بهش و پر کردن خون رو میداد، مشکل بزرگی نبود.

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
آقا من الان Virtuality ام 30 اندورنس هم 30 هست
استرنگ 25 و اسکیل 15 و اون دو تا هم 10
یه 10 تا دیگه فک کنم بتونم آپ بزنم...
بنظرتون چی رو ببرم بهتره؟ مثلا استرنگ رو بکنم 30 و اسکیل هم 20

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
آقا من الان Virtuality ام 30 اندورنس هم 30 هست
استرنگ 25 و اسکیل 15 و اون دو تا هم 10
یه 10 تا دیگه فک کنم بتونم آپ بزنم...
بنظرتون چی رو ببرم بهتره؟ مثلا استرنگ رو بکنم 30 و اسکیل هم 20

جا دارى هنوز خيلى.استرنج رو ببر تا ٤٥ بالا.

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
دوستان من 2تا سوال داشتم
یکی اینکه این rital alter و دانجل چیه جریانش
دوم اینکه میشه با sinister bell آدم با دوستش بجنگه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر