Blaze of Glory-Halo Community and Contest

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
وای من منتظر همچین تاپیکی بودم.ممنون..........من نیز هستم.

فقط یه سوال این CEA فقط هیلو 1 هست؟ پس هیلو 2 رو چی کار کنم؟
بله فقط Combat Evolved هست.برای نسخه دوم یا باید نسخه کنسولی رو تهیه کنید یا pc.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ای کاش میتونستید بیایید لایو، چون حداقل 70% لذت هیلو به مالتی پلیرشه. تازه خود بانجی (جدیدا 343:D) چلنج های روزانه و هفتگی میگذاره و کلا نمیگذاره هیچ وقت بیکار باشید تو هیلو.

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بعد زمان تمام کردن هم مهمه الآن ؟ :d
آره دیگه:D
ای کاش میتونستید بیایید لایو، چون حداقل 70% لذت هیلو به مالتی پلیرشه. تازه خود بانجی (جدیدا 343:D) چلنج های روزانه و هفتگی میگذاره و کلا نمیگذاره هیچ وقت بیکار باشید تو هیلو.
حالا این کار رو تموم کنیم میایم سراغ مولتی بابک:D برنامه ها داریم آقا...:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
منم بازی :D :D
البته من Halo: Reach رو جدیدا 2 بار تموم کردم دیگه تا 4-3 سال دیگه سراغش نمیرم :D Halo 3 هم یکی، دو روز دیگه دوباره شروع میکنم، پس فقط همون CEA رو هستم :D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم بازی :D :D
البته من Halo: Reach رو جدیدا 2 بار تموم کردم دیگه تا 4-3 سال دیگه سراغش نمیرم :D Halo 3 هم یکی، دو روز دیگه دوباره شروع میکنم، پس فقط همون CEA رو هستم :D
خب صبر کن همرو با هم میریم دیگه:| من خودم اینباری که ریچ رو تموم کنم میشه چهارمین بار:D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب دیگه ثبت نام تموم شد:D دیگه بازی که به طور کامل وارد بازار بشه و همه تهیه اش کنند استارت کار رو میزنیم:D

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب دوستان میتونن شروع کنن!:D
فقط چند نکته رو یادآوری کنم که درجه سختی باید روی حالت Heroic باشه و Cut-Sceneـها رو هم نباید رد کنید:D
مدت زمانی که طول کشید تا بازی رو تموم کنید تایم بگیرید.بهترین مرحله و سخت ترین مرحله و هر توضیح اضافی که دلتون خواست هم فراموش نشه.
Let the game begins

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر