BlazBlue: Continuum Shift Extend

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
300px-BlazBlue_Continuum_Shift_Extend_(Logo).png

ناشر : Arc System Works
سازنده : Arc System Works
پلتفرم : PS VITA - PS3 - XBOX360
تاریخ عرضه : FEB 2012
سبک : Arcade - 2D FIGHTING
Official Box Art : JAP Version
scoozm6r0i20z34jxcwg.jpg
بدون شک بازی BlazBlue از زمان عرضه خود در سال 2009 جای مهمی را در میان دوست داران سبک Fighting باز کرده است. بازی BlazBlue با بازگشتن به دوران کلاسیک سبک مبارزه ای و تلفیق المنتاهای کلاسیک با مدرن توانسته Gameplay و تجربه بسیار لذت بخشی رو به وجود اورده . از نظر تکنیکی بازی همان Clamity trigger هست که در سال 2009-2010 برای PS3 و بعد برای Xbox360 عرضه شده بود اما در این نسخه نه تنها گرافیک بازی بهتر شده بلکه یک شخصیت جدید برای انتخاب هست و داستان بازی بسیار گسترده تر شده است . در این بازی شما حق انتخاب از بین 19 شخصیت مختلف رو دارید که هرکدوم از این شخصیت ها combo های مخصوص به خود و تکنیکهای خاص خودشون رو دارن که بسیار جذاب و خلاقانه طراحی شده اند. به کنار از محتوایات فراوان بازی که میتواند شما را ساعتها مشغول کنید بخش داستانی بازی نیز همانند بازی های کلاسیک Japanese روایت میشود و بدون شک برای دوست داران این سبک تجربه بسیار جالبی خواهد بود تا با دنیای وسیع BlazBlue اشنا شوند. نسخه PS VITA در مقابل نسخه PSP گرافیک بسیار بالاتری دارد و با نسخه کنسولی همسان هست. هنز طراحی بازی در مپ ها و شخصیت های بازی شاید یکی از بهترین هایی هست که تا به امروز دیده ایم.
u5k08iw6mqkse909hi6c.jpg

47lgx1haghd31zat8zme.jpg

نظر شخصی : بدون شک این بازی در حال حاضر یکی از بهترین بازیهای Fighting روی VITA هست ... من خودم این بازی رو به همه ی دوست داران بازی های Hardcore Fighting توصیه میکنم

امتیازات بازی:
IGN : 8.5
POM UK: 80
Eurogamer Germany: 90

شخصیتهای قابل انتخاب :
Valkenhayn R. Hellsing
wwc35ug30virq789o1t2.png

Iron Tager
aw8giei4fjqp0ajkw8k.png

Taokaka
e5j6p18ybfqempy0xjs.png

Tsubaki Yayaoa
jh1z01m129347clt4g53.png

Rellus Clover
76rie98wgnr47cd90af.png

Hakumen
q8s57jx7z0rl8fmudry9.png

Hazumen
ss9y69qfoza4req8han.png

Lambda-11
9gz4rqi7j6kbtsyayro0.png

Litchi FAye-Lang
qyzsc7g69nn3twov8bl7.png

Neol Vermalion
n1684758qvmhjyl14on.png

Nu-13
pz2qywlk8l90hf1dl0cz.png

Rachel Alucard
nettz58uk1nf2zskijfc.png

Ragna The BloodEdge
mkdwmhz687i7gi7caf3.png

Platinum the trinity
95o7u1sxxstu9092t.png

Arakune
6haz5iln7aseklam312.png

Carl Clover
7qatsm0imdyi6ysigx2p.png

Makoto Nanaya
zr28ggs62lnifs02gpt8.png

Mu-12
6hjpttz6cblvlko6b8r.png

تصاویری از بازی :

exdmiqvaezr1g2dph4gx.jpg

9ipdg70rue3cmqffg5bl.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

من نسخه Psp اینو بازی کرده بودم واقعا برای کنسول دستی فوق العاده بود !!!

درسته ... منم اون موفع ماله PSP رو رفتم خیلی خوشم اومد ... بازی محتویاتش خیلی زیاده و مودهای بازیش هم خیلی خوبن ... نسخه PS VITA رو اگر طرفدارشین یا کلا Fighting دوست دارین حتما این بازی رو تهیه کنید ! کلا از نظر گرافیک و ... عالی هستش .... Abyss Mode هم عالیه - من یک سری از عکسهای هنگام بازی خودم رو میزارم بعدا

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا فیزیکیش هست ؟؟

فایتینگ چطوره ؟؟

چند دلاره تو استور

اصلا یه سوال ارزش داره بخریم

من دنبال یه فایتینگم !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا فیزیکیش هست ؟؟

فایتینگ چطوره ؟؟

چند دلاره تو استور

اصلا یه سوال ارزش داره بخریم

من دنبال یه فایتینگم !
فیزیکش هست تو ایران نمیدونم !
Fighting خیلی حرفه ای هست ! از Street Fighter - Mortal Kombat خیلی سخت تر و حرفه ای تر هست
باید 30 -40 تایی باشه !
بازی معروفیه و ارزش داره برای کسانی که طرفداره Classic 2D fighting حرفه ای هستن ! این بازی رو با فشردن کلید های پیاپی یا حتی با زدن معملوی کلیدها نمیشه رفت ! نیازه همه ی فنون لیست شده رو یاد بگیری ! شخصیتها هم هرکدوم سبک . قدرت و قابلیتهای خیلی خاص خودشون رو دارن ! به علاوه نیازه برای یاد گرفتن قابلیت های خاص بازی toturial روش بری

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
سخته .. در چه حد یه مثال بزنید !

خیلی سخته . اگه guilty gear بازی کرده باشی می شه گفت در اون حده . حتی sf که به نظر خودم خیلی خفنه از این راحت تره . ژاپنیه دیگه . کلا" game های ژاپنی یه جورایی هنوز game هستند . چند تا trailer ازش ببین کلید می کنی :d من از GT گرفتم دیدم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سخته .. در چه حد یه مثال بزنید !
ز همه بازیهای Fighting موجود حتی Street Fighter هم سخت تره دلیلش هم مکانیزم Gameplay و حرکاتی هست که باید با ترکیب کلیدها بزنی ! مثل Sf هست اما پیچیده تر و سخت تر ! همین که کار با دو تا شخصیتش رو کامل یاد بگیری و مصلت شی خودش کلی زمان میبره چه برسه بخوای به هموشن مصلت شی ... برا همین اصولا برای حرفه ای میشه 2-3 شخصیتش رو یاد گرفت بسته به سلیفه شخصیت ! چون واقعا هر شخصیتش برای خودش دنیایی هست ! بازی هم یک Tutorial طولانی داره که برای هر شخصیت و زره زره بازی توضیح داده که بخوای بری به عمق Gameplay بازی پی میبری ! مثلا حتی نتایج وارد شده از یک ضربه سخت تا ضعیف یا بالعکس فرق داره و نیاز به Combo کاریهای متفاوت داره ! حتی بعضی از نحوه Combo ها و متصل کردنشون به هم توی Combo listing ننوشته شده و اصولا پای تجربه باید یادشون بگیری ! البته بعضی هاش دیگه ادم یادش میره ! به هر حال این بهترین Fighting هست که من تا حالا رفتم بعدشم Mortal kombat بعدش هم Street FIghter
نسخه PS3 هم داره ها ! ولی هیچکس نمی شناستش !!! :Dادمت گرم که یه تاپیک براش زدی !
اره ... کلا بازی شناخته شده و معروفی هست در سبک Fighting ! آمتیازاتش هم بالا هستش !

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
من با BlazBlue : Calamitty Trigger توی PS3 خیلی حال کردم..الانم که ویتا گرفتم حتما این Continuum Shift به زودی میخرم.مخصوصا که الان قیمتش هم خیلی پایین اومده و میشه نوش رو به قیمت خیلی مناسب خرید.سبک 2D Fighetr یکی از سبکهای اصلی مورد علاقه منه و خیلی خوشحالم که کنسولهای این نسل هم توجه زیادی به این سبک کلاسیک داشتن.من هر چی بازی این سبک بیاد میخرم.راستش من از گرافیک استایل BlazBlue بیشتر از Street Fighter 4 خوشم اومد.و قبول دارم بازی از نظر گیم پلی خیلی حرفه ای تر از مورتال کامبت هست (البته هرکدوم جای خودش،مورتال کامبت هم شاهکار انکار نشدنی ای هست).اینم بگم من با اینکه اینقدر از این سبک خوشم میاد اصلا مهارتی توش ندارم و واقعا فقط casual بازی میکنم 2D Fighter ها رو.فکر میکنم این بازی ها خیلی مناسب سیستم ویتا باشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من با BlazBlue : Calamitty Trigger توی PS3 خیلی حال کردم..الانم که ویتا گرفتم حتما این Continuum Shift به زودی میخرم.مخصوصا که الان قیمتش هم خیلی پایین اومده و میشه نوش رو به قیمت خیلی مناسب خرید.سبک 2D Fighetr یکی از سبکهای اصلی مورد علاقه منه و خیلی خوشحالم که کنسولهای این نسل هم توجه زیادی به این سبک کلاسیک داشتن.من هر چی بازی این سبک بیاد میخرم.راستش من از گرافیک استایل BlazBlue بیشتر از Street Fighter 4 خوشم اومد.و قبول دارم بازی از نظر گیم پلی خیلی حرفه ای تر از مورتال کامبت هست (البته هرکدوم جای خودش،مورتال کامبت هم شاهکار انکار نشدنی ای هست).اینم بگم من با اینکه اینقدر از این سبک خوشم میاد اصلا مهارتی توش ندارم و واقعا فقط casual بازی میکنم 2D Fighter ها رو.فکر میکنم این بازی ها خیلی مناسب سیستم ویتا باشه.
Persona 4 Arena هم توی Ps3 امتحان کن ! خیلی شاهکاره بازیش D:
به عنوان luanch title بازی عالی بود D: همون روزه دوم خریده بودمش تا الانم دارم ... هرزگاهی بازی میکنم. اما Master کردنش خیلی زمان میبره. شاید 20 ساعتی بگیره D: میرفتم انلاین اون اولا یارو میومد 3 سوته جم میکرد من رو D: لول با اینکه 4-5 ساعت بازی کرده بود ×_×

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Persona 4 Arena هم توی Ps3 امتحان کن ! خیلی شاهکاره بازیش D:
به عنوان luanch title بازی عالی بود D: همون روزه دوم خریده بودمش تا الانم دارم ... هرزگاهی بازی میکنم. اما Master کردنش خیلی زمان میبره. شاید 20 ساعتی بگیره D: میرفتم انلاین اون اولا یارو میومد 3 سوته جم میکرد من رو D: لول با اینکه 4-5 ساعت بازی کرده بود ×_×

20 ساعت؟ :d
برا اينکه بتونى کامل با يه character خوب بازى کنى تقريبا 50ساعت بايد وقت بزارى روش :d
کلا بازى فوق حرفه ايه.
خوبيشم نسبت به مثلا tekken اينه که همه ى فن ها آماده نيست, يعنى يه سرى فن هاى پايه داره که خودت ميتونى فن بسازى با ترکيبشون!
بهترين فايتينگ عمرم بوده اين بازى, داستانشم که فرا تر از خوفناکه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر