BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
آقا این جریانش چیه ؟

34864jn.jpg

سمت راستی که مرحله 5 هست منم یکی دیشب به من حمله کرده مشخصات اونو ببینید چه قدر از من بیشتره ولی من این نبر رو برم

25 هم طلا گرفتم با 2 تا تجربه

فکر میکنید جریانش چیه که من بردم این نبردو فکر کنم اون طرفی که حمله کرده بعد از اینکه دیده باخته خودشم هنگ کرده ( ولی ضد حالی خورده ها ):biggrin1:

به نظرتون انرژی برای زندگانی تاثیر داشته ؟

مهمترین عاملش همون انرژیش بوده. شما بیشتر از 3 برابر این بابا انرژی داری. وقتی هم انرژی کم باشه ضعیف میشید. دیگه از 25 به پایین میبازید. اگر اون لول 20 باشه شما 10.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نه دوسته عزیز. شما از هر وسیله میتونید فقط یکی رو داشته باشید. شمشیر یکی. زره یکی. کلاخود یکی و....

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
حالا میگی چه کار کنیم
چی شده از طایفه رفتی بیرون دلخوری ؟
کاری نمی خواد بکنین فقط بدونین که طایفه ما هم ضعیف نیست.
ضمناً 3 تا عضو هم میتونیم بگیریم ( قوی )

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
اولربطش به اینه که خودت میدونی چرت گفتی بعد هم به جای اینکه بگی آره من اشتباه گفتم میخوایی بپوشونیش بچه جون من باهات کاری ندارم اما توهین هم نکن لحن صحبتم هم به من یاد نده چرت و پرت گفتن توهین نیست اما حرف هایی که زدید توهین حساب میشه شما وقتی از چیزی مطمئن نیستی و توصیه میکنه میشه و میگم کاملا اشتباه چون من هیمن الان عکس گفته شما ثابت کردم معنیش میشه چرت باز هم چرت بگو
عزیزم شما وقتی به نظر کسی احترام نمی ذاری توقع احترام نداشته باش.گفتن اینکه حرفت چرته از نظر شما بی احترامی نیست ولی لحن من بی ادبانست.
من کاملا ثابت کردم که حرفم درست هست و هر کی گیمر rpg باشه اینو می فهمه.شما برو یه rpg بازی کن می فهمی.سعی کن منطقی فکر کنی اونوقت حرفمو می فهمی

p.r.s

کاربر سایت
Nov 23, 2008
7
داستانی کهن و عجیب و غریب، دربارهٔ یک جادوگر پیر که سالیانی بسیار پیش در این شهر به سر میبرد، وجود دارد. این جادوگر لعنت شده بدست خدایان، تنها در شب برای گذران روزی خود اجازهٔ خروج به بیرون را داشت. اما از زمانی‌ که شورای شهر تصمیم گرفت جهت کیش کردن جانوران شب، شهر را با تعداد زیادی فانوس نورانی کند، دیگر برای جادوگر پیر، آمدن به شهر حتی در شب هم بسیار دشوار شده بود، مردم او را با دست به هم اشاره میکردند، پشت سرش بدگویی میکردند و حتی پیش میامد که به سوی او سنگ پرتاب میکردند. میگویند که از این جانب او هم با جادوی خود این شهر را طلسم کرد. از آن پس فانوس‌ها برای شهر بدبختی به ارمغان میاوردند. کسی‌ نمیداند که چقدر این داستان درست باشد. به هر حال به نظر می‌رسد، کسانی‌ که شتابزده با فانوس به جایی‌ میروند، برخورد یا مشکلی‌ برایشان رخ میدهد.

این داستانی است که کتابدار برای من تعریف کرد فکر کنم راز فانوسها رو داخل خودش داشته باشه

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
چه توجیهی برای این هست ؟؟؟
همه چیز من بالاتره و نهانگاه من هم خیلی روش کار کردم و بالا بردمش. اگر نهانگاه حریف هم قوی باشه با دلیل نمیشه که 47 طل از من بگیره !!!!

ay3ds8.jpg

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
داستانی کهن و عجیب و غریب، دربارهٔ یک جادوگر پیر که سالیانی بسیار پیش در این شهر به سر میبرد، وجود دارد. این جادوگر لعنت شده بدست خدایان، تنها در شب برای گذران روزی خود اجازهٔ خروج به بیرون را داشت. اما از زمانی‌ که شورای شهر تصمیم گرفت جهت کیش کردن جانوران شب، شهر را با تعداد زیادی فانوس نورانی کند، دیگر برای جادوگر پیر، آمدن به شهر حتی در شب هم بسیار دشوار شده بود، مردم او را با دست به هم اشاره میکردند، پشت سرش بدگویی میکردند و حتی پیش میامد که به سوی او سنگ پرتاب میکردند. میگویند که از این جانب او هم با جادوی خود این شهر را طلسم کرد. از آن پس فانوس‌ها برای شهر بدبختی به ارمغان میاوردند. کسی‌ نمیداند که چقدر این داستان درست باشد. به هر حال به نظر می‌رسد، کسانی‌ که شتابزده با فانوس به جایی‌ میروند، برخورد یا مشکلی‌ برایشان رخ میدهد.

این داستانی است که کتابدار برای من تعریف کرد فکر کنم راز فانوسها رو داخل خودش داشته باشه
دوست عزیز به این قسمت داستان توجه کن(کسانی‌ که شتابزده با فانوس به جایی‌ میروند، برخورد یا مشکلی‌ برایشان رخ میدهد)یعنی اینکه بعضیها پشت هم به شکار انسان میرند برای همین جز ضرر چیزی واسشون نداره:punish:
من یه روش پیدا کردم که هم با مومیاییها هم با فانوس مشکلی نداشته باشی نمیتونم بگم وگرنه رقابتها نزدیک میشه:biggrin1: وقتی خودتون یکم بازی کنید واستون تابلو میشه که وقتی الان به شکار رفتید میبرید یا نه:cool:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
لطفا آگاه باشید که بحث در خصوص برخی مسائل مربوط به اکانتها و اعضای بازی می باشد
بازیکنان ملزم هستند که گزارش جنگهایشان را تا 24 ساعت نگهداری کنند تا اپراتوربازی از آنها به عنوان مدارک در زمان بروز مشکلات استفاده نماید
بدون گزارش جنگ اپراتوربازی نمی تواند اقدامات بیشتری در رابطه با نقض قوانينها انجام دهد در این مواقع که این اتفاق یا مسائل غیر قابل تشخیص رخ دهد فقط مدیرسایت هست که می تواند تصمیم گیری کند
تیم بایت فایت ممکنه زمانی که دلایلی وجود داشته باشد وارد اکانت بازیکنان شود

قوانین اکانت

داشتن چندین اکانت

•اگر دو یا چندبازیکن از یک آی پی مشترک استفاده کنند (برادر،خواهر،زن یا شوهر) باید به اپراتور بازی گزارش بدهند اگر گزارش داده نشود اکانت شما بدون هیچ اخطاری بسته خواهد شد
•اگر در یک شبکه با بیشتر از یک اکانت بازی می شود باید اپراتور گیم را مطلع کنید(گیم نت ها)
•بازیکنها نباید زمانی که از یک شبکه مشترک استفاده می کنند به همدیگر حمله کنند(زمانی که نژادها مخالف هم هستند)
•بازیکنها حق ندارند به یک رقیب یکسان حمله کنند،حداقل باید 24 ساعت بین آخرین حمله نفر اول و اولین حمله نفر دوم فاصله زمانی باشد
در نتیجه
اولین یورش--> 2 روز
دومین یورش-->5 روز
سومین یورش-->7 روز
یورشهای بعدی-->14 روز

اکانت مشترک
•هر اکانت مختص بازی برای یک بازیکن می باشد،تغیر بازیکن هر اکانت تنها زمانی صورت می گیرد که یا شخصی جایگزین شود یا تعویض شود
در نتیجه بروز خطا: اکانت خلافکار به صورت دایمی بسته خواهد شد

جایگزینی اکانت

جایگزینی برای بازیکنی که می خواهد از اکانت شخصی دیگر مراقبت کند در شرایط زیر مجاز می باشد

• قبل از جایگزینی اکانت حتمآ باید اپراتور بازی را مطلع فرمایید
• کسی که جایگزینی کرده فقط مجاز به این اعمال می باشد (کارکردن درحیاط قبرستان،شکار انسان،شکار در غار،تحقیق در غار و خرج کردن طلا فقط برای بالا بردن موجودیهای بازیکن و بخشش به طایفه)
• جایگزینی دارای محدودیت زمانی بین 2 تا 7 روز می باشد
• قبل از اینکه جایگزین داخل بازی شود صاحب اکانت باید با اپراتور بازی ارتباط برقرار کند و کلمه رمز و نام ورودی و مدت زمان جایگزینی را طی ایمیلی ارسال نماید
• جایگزینی اکانت که توسط شخصی که در همان سرور مشخص جایگزین اکانت دیگری شده باشد تا 7 روز قبل،ممنوع می باشد
• عمل جایگزینی در هر ماه فقط یک بار مجاز می باشد،زمانی که مهلت جایگزین تمام شود،باید 30 روز بگذرد تا بتواند دوباره جایگزینی را انجام دهد

اعمالی که توسط جایگزین مجاز نمی باشد
•حمله کردن به بازیکنان با اکانت جایگزین ممنوع می باشد
•حمله کردن به اکانت جایگزین با اکانتهای اصلی ممنوع می باشد
•تغییرات در تنظیمات اکانت توسط جایگزین ممنوع می باشد
• تغییرات در تنظیمات طایفه توسط جایگزین ممنوع می باشد
• کلیه گزارشهای مربوطه به جنگ در زمان جایگزینی نباید پاک شود
• برای اینکه بررسی شود خلاف مقررات عملی صورت نگرفته باشد اپراتور بازی ممکن است هر زمان وارد اکانت جایگزین شما شود

در نتیجه بروز خطا
اکانت جایگزین و شخصی که جایگزینی را انجام داده بسته خواهد شد

معاوضه اکانت

•تعویض اکانت زمانی صورت میگیرد که روی برد بخشی برای آن در نظر گرفته شده باشد

تغيير نام اکانت

تغيير اسم جديد از داخل کتابخانه شهر صورت ميگيرد لذا نميتواند توسط اپراتور بازی صورت گيرد

استثنا در تغيير نام اکانت

اگر اکانتی از طريق فوروم معامله گردد در اين صورت نام اکانت قابل تعويض ميباشد البته وقتی محل آن مشخص شد اپراتور بازی می تواند آن را تغيير دهد

نکته: بعد از تغيير نام احتمال بروز مشکل وجود خواهد داشت لذا در اين صورت مسئولين هيچ گونه مسئوليتی به عهده نخواهند داشت

محدوديت های حمله

غير از این حالت حمله شما به بازيکنان مجاز نميباشد

تعداد حمله در 24 ساعت --- رتبه بندی مرحله

؛ 3 حمله در روز -------------- مرحله 1 تا 14

4 حمله در روز -------------- مرحله 15 تا 40

5 حمله در روز -------------- مرحله 41 تا 99

6 حمله در روز -------------- مرحله 100 به بالا

توجه: منظور از يک روز ، گذشت دقيق 24 ساعت ميباشد نه به طور مثال از امشب تا فردا شب

محدوديت های مرحله از زمان شروع شدن قوانين حمله برداشته شده

مثال 1: حمله کننده مرحله 41 و مدافع مرحله 39 تعداد مجاز حمله برايشان 4 ميباشد در هر 24 ساعت از حمله اول

مثال2: حمله کننده مرحله 39 و مدافع مرحله 41 تعداد مجاز حمله برايشان 5 ميباشد در هر 24 ساعت از حمله اول

در صورت تخلف در قوانين حمله

اولين حمله ----------------- 3 روز

دومين حمله ---------------- 7 روز

سومين حمله -------------- 14 روز

هر حمله به بعد ------------ 14 روز

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
آقا این جریانش چیه ؟

34864jn.jpg

سمت راستی که مرحله 5 هست منم یکی دیشب به من حمله کرده مشخصات اونو ببینید چه قدر از من بیشتره ولی من این نبر رو برم

25 هم طلا گرفتم با 2 تا تجربه

فکر میکنید جریانش چیه که من بردم این نبردو فکر کنم اون طرفی که حمله کرده بعد از اینکه دیده باخته خودشم هنگ کرده ( ولی ضد حالی خورده ها ):biggrin1:

به نظرتون انرژی برای زندگانی تاثیر داشته ؟

راستش منم نمیدونم
یه لول 11 حمله کرد به رفیقم
رفیقم لول 7 هست و تونست ببرتش :laughing:
اینطوری بازی خیلی داغونه که !
همش شانسی میشه

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
لطفا آگاه باشید که بحث در خصوص برخی مسائل مربوط به اکانتها و اعضای بازی می باشد
بازیکنان ملزم هستند که گزارش جنگهایشان را تا 24 ساعت نگهداری کنند تا اپراتوربازی از آنها به عنوان مدارک در زمان بروز مشکلات استفاده نماید
بدون گزارش جنگ اپراتوربازی نمی تواند اقدامات بیشتری در رابطه با نقض قوانينها انجام دهد در این مواقع که این اتفاق یا مسائل غیر قابل تشخیص رخ دهد فقط مدیرسایت هست که می تواند تصمیم گیری کند
تیم بایت فایت ممکنه زمانی که دلایلی وجود داشته باشد وارد اکانت بازیکنان شود

قوانین اکانت

داشتن چندین اکانت

•اگر دو یا چندبازیکن از یک آی پی مشترک استفاده کنند (برادر،خواهر،زن یا شوهر) باید به اپراتور بازی گزارش بدهند اگر گزارش داده نشود اکانت شما بدون هیچ اخطاری بسته خواهد شد
•اگر در یک شبکه با بیشتر از یک اکانت بازی می شود باید اپراتور گیم را مطلع کنید(گیم نت ها)
•بازیکنها نباید زمانی که از یک شبکه مشترک استفاده می کنند به همدیگر حمله کنند(زمانی که نژادها مخالف هم هستند)
•بازیکنها حق ندارند به یک رقیب یکسان حمله کنند،حداقل باید 24 ساعت بین آخرین حمله نفر اول و اولین حمله نفر دوم فاصله زمانی باشد
در نتیجه
اولین یورش--> 2 روز
دومین یورش-->5 روز
سومین یورش-->7 روز
یورشهای بعدی-->14 روز

اکانت مشترک
•هر اکانت مختص بازی برای یک بازیکن می باشد،تغیر بازیکن هر اکانت تنها زمانی صورت می گیرد که یا شخصی جایگزین شود یا تعویض شود
در نتیجه بروز خطا: اکانت خلافکار به صورت دایمی بسته خواهد شد

جایگزینی اکانت

جایگزینی برای بازیکنی که می خواهد از اکانت شخصی دیگر مراقبت کند در شرایط زیر مجاز می باشد

• قبل از جایگزینی اکانت حتمآ باید اپراتور بازی را مطلع فرمایید
• کسی که جایگزینی کرده فقط مجاز به این اعمال می باشد (کارکردن درحیاط قبرستان،شکار انسان،شکار در غار،تحقیق در غار و خرج کردن طلا فقط برای بالا بردن موجودیهای بازیکن و بخشش به طایفه)
• جایگزینی دارای محدودیت زمانی بین 2 تا 7 روز می باشد
• قبل از اینکه جایگزین داخل بازی شود صاحب اکانت باید با اپراتور بازی ارتباط برقرار کند و کلمه رمز و نام ورودی و مدت زمان جایگزینی را طی ایمیلی ارسال نماید
• جایگزینی اکانت که توسط شخصی که در همان سرور مشخص جایگزین اکانت دیگری شده باشد تا 7 روز قبل،ممنوع می باشد
• عمل جایگزینی در هر ماه فقط یک بار مجاز می باشد،زمانی که مهلت جایگزین تمام شود،باید 30 روز بگذرد تا بتواند دوباره جایگزینی را انجام دهد

اعمالی که توسط جایگزین مجاز نمی باشد
•حمله کردن به بازیکنان با اکانت جایگزین ممنوع می باشد
•حمله کردن به اکانت جایگزین با اکانتهای اصلی ممنوع می باشد
•تغییرات در تنظیمات اکانت توسط جایگزین ممنوع می باشد
• تغییرات در تنظیمات طایفه توسط جایگزین ممنوع می باشد
• کلیه گزارشهای مربوطه به جنگ در زمان جایگزینی نباید پاک شود
• برای اینکه بررسی شود خلاف مقررات عملی صورت نگرفته باشد اپراتور بازی ممکن است هر زمان وارد اکانت جایگزین شما شود

در نتیجه بروز خطا
اکانت جایگزین و شخصی که جایگزینی را انجام داده بسته خواهد شد

معاوضه اکانت

•تعویض اکانت زمانی صورت میگیرد که روی برد بخشی برای آن در نظر گرفته شده باشد

تغيير نام اکانت

تغيير اسم جديد از داخل کتابخانه شهر صورت ميگيرد لذا نميتواند توسط اپراتور بازی صورت گيرد

استثنا در تغيير نام اکانت

اگر اکانتی از طريق فوروم معامله گردد در اين صورت نام اکانت قابل تعويض ميباشد البته وقتی محل آن مشخص شد اپراتور بازی می تواند آن را تغيير دهد

نکته: بعد از تغيير نام احتمال بروز مشکل وجود خواهد داشت لذا در اين صورت مسئولين هيچ گونه مسئوليتی به عهده نخواهند داشت

محدوديت های حمله

غير از این حالت حمله شما به بازيکنان مجاز نميباشد

تعداد حمله در 24 ساعت --- رتبه بندی مرحله

؛ 3 حمله در روز -------------- مرحله 1 تا 14

4 حمله در روز -------------- مرحله 15 تا 40

5 حمله در روز -------------- مرحله 41 تا 99

6 حمله در روز -------------- مرحله 100 به بالا

توجه: منظور از يک روز ، گذشت دقيق 24 ساعت ميباشد نه به طور مثال از امشب تا فردا شب

محدوديت های مرحله از زمان شروع شدن قوانين حمله برداشته شده

مثال 1: حمله کننده مرحله 41 و مدافع مرحله 39 تعداد مجاز حمله برايشان 4 ميباشد در هر 24 ساعت از حمله اول

مثال2: حمله کننده مرحله 39 و مدافع مرحله 41 تعداد مجاز حمله برايشان 5 ميباشد در هر 24 ساعت از حمله اول

در صورت تخلف در قوانين حمله

اولين حمله ----------------- 3 روز

دومين حمله ---------------- 7 روز

سومين حمله -------------- 14 روز

هر حمله به بعد ------------ 14 روز

ها ای که گفتی یعنی چه؟

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
اون سوال بالای من :

یه سوال وقتی یه شمشیر می خریم مثلا +6 نیرو داره حالا یکی دیگه ازش بخریم بشه 2 تا رو هم می شه +12 ؟

شما می گی :

نه دوسته عزیز. شما از هر وسیله میتونید فقط یکی رو داشته باشید. شمشیر یکی. زره یکی. کلاخود یکی و....

از یه نوع چرا می شه بیشتر از یکی خرید زیر شونم نوشته

مثلا : (موجودي تو: 0 دانه)

تو قدرت می خواستم ببینم تاثیرش چه طوریه

----------------

یه سوال دیگه در مورد نهانگاه

من اون اول که دست بهش نزده بودم می خواستم مثلا به کلاه خود بخرم گفت جا نداری

فقط به درد همین م یخوره ؟ یا کارایی های دیگه ای هم داره ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر