BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
باز همین خوبه که سرور ایرانی واسه ایران درست کردن.حالا اینقد گیر بدیم تا هممونو بندازن بیرون.

دستشون درد نکنه ولی برای غلط نوشتن و یا ترجمه های کلمه به کلمه توجیهی نیست!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
تازه کپی رایت هم رعایت نمیشه. خیلی بده خیلی
ميخانه این تاورنا بی‌ دروغ شاید یکی‌ از داغونترین دکانهای شهر باشد. با وجود این، و شاید هم به خاطر همین است که هر چند گاهی سر و کلهٔ یه جانور شبانه اینجا در میان تکجان های عادی‌ پیدا میشود.
بعد سوالم اینه که چطور سنگ جهنمی رو باید خرید من اصلا نرفتم طرفش ببینم جریان چیه ولی مثه اینکه واقعا باید خریده بشه. ؟

p.r.s

کاربر سایت
Nov 23, 2008
7
تازه کپی رایت هم رعایت نمیشه. خیلی بده خیلی

بعد سوالم اینه که چطور سنگ جهنمی رو باید خرید من اصلا نرفتم طرفش ببینم جریان چیه ولی مثه اینکه واقعا باید خریده بشه. ؟

سلام
بله بایدخرید آن هم با پول واقعی اما از تو ایران نمیشه چون حساب بین المللی میخواد که در ایران موجود نیست اما اگر شانس بیاری ممکنه تو جستجوهای که میکنی گیرت بیاد

p.r.s

کاربر سایت
Nov 23, 2008
7
سلام
من یک طایفه درست کردم به نام p.r.s [r.D] فعلا 2عضو میپزیرم تابعد که بشه عضو بیشتری گرفت
به یک شرط عضو شویدتازه کار باشید تا این که راحتتر از این که همش فکر درگیری باشید بازی رو یاد بگیرد
گرگمرد

1-اگر ممکنه برای من مبتدی توضیح بدید که جریان رتبه در فانوس چیه؟یعنی اصلا این فانوسا چی اند و به چه در دی میخورند؟
2-به غیر از خریدن چه جوری میتونم سنگ آتشین جهنمی به دست بیارم؟اگه تنها راهش خریدن از ایران چه جوری باید اقدام کنم؟

1- فانوس یعنی بد شانسی اگر تو جنگ باشی در جا شکست و اگر در شکار باشی یعنی شکار بی شکار

2-باید از طریق PayPal یا
cashU

یا Moneybookers یا کارتها اعتباری بین المللی مثل مستر کارت خرید کرد
حالا اگر کسی رو تو ایران پیدا کردی که از این نوع پرداختها دراختیار داشته باشه خوب برو باهاش حرف بزن تا راضی بشه ریال بگیره و بهت اطمینان کنه که بتونی خرید کنی

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
اول
یاد بگیر به نظر دیگران احترام بذاری.بعد هر وقت خواستی از کسی انتقاد کنی حرفشو خوب گوش کن یا اینکه چند بار از روش بخونی.بعدشم سعی کن توانایی های ذهنی بالا ببری که یه مطلبو بهتر متوجه بشی دراخرم راجع به چیزی که نمی دونی اظهار نظر نکن.
اخه حرف من چه ربطی به حرف تو داشت.
ربطش به اینه که خودت میدونی چرت گفتی بعد هم به جای اینکه بگی آره من اشتباه گفتم میخوایی بپوشونیش بچه جون من باهات کاری ندارم اما توهین هم نکن لحن صحبتم هم به من یاد نده چرت و پرت گفتن توهین نیست اما حرف هایی که زدید توهین حساب میشه شما وقتی از چیزی مطمئن نیستی و توصیه میکنه میشه و میگم کاملا اشتباه چون من هیمن الان عکس گفته شما ثابت کردم معنیش میشه چرت باز هم چرت بگو

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
به جز شکار انسان دیگه چه چیزی غنیمت (گوشت) می دهد
من یکی دو روزی هست که می رم شکار انسان اما بهم بد غنیمت می دهد

راستی این اصلاح گران جنگ چیست به درد چی می خوره برای من همش صفر هست

آخرین ویرایش:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
اخه از چی بترسم منطقی فکر کن چه باخت بدم چه ببرم چیزه زیادی از دست نمی دم در ضمن من هیج موقع پول پس انداز نمی کنم

اینهم یوزرم rasool10204

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اخه از چی بترسم منطقی فکر کن چه باخت بدم چه ببرم چیزه زیادی از دست نمی دم در ضمن من هیج موقع پول پس انداز نمی کنم

اینهم یوزرم rasool10204
جنگ طایفه ای داشته باشیم؟
ولی فکر نکنم بشه چون شما 6 عضو هستید
بکنش 9 عضو ، 2 روز دیگه جنگ
خوبه؟
----------
اگه کسی برای جنگ طایفه ای آمادس بگه
البته رتبش زیر 80 باشه (طایفش)

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من به یک چیز ایمان پیدا کردم ، اصل بازی با مهره مار میچرخه !
بعضی وقایع رو به هیچ وجه نمیشه توضیح کرد و باید بزاریش برای شانس و ...

ربطش به اینه که خودت میدونی چرت گفتی بعد هم به جای اینکه بگی آره من اشتباه گفتم میخوایی بپوشونیش بچه جون من باهات کاری ندارم اما توهین هم نکن لحن صحبتم هم به من یاد نده چرت و پرت گفتن توهین نیست اما حرف هایی که زدید توهین حساب میشه شما وقتی از چیزی مطمئن نیستی و توصیه میکنه میشه و میگم کاملا اشتباه چون من هیمن الان عکس گفته شما ثابت کردم معنیش میشه چرت باز هم چرت بگو
کاوه جان چنان هم چرت نیست !
داخل هر RPG میشه این رو فهمید که مهارت رکن اصلی رو داراست تا اسلحه و با این مثال میشه توجیش کرد : بچه ای که قدرت گرفت اسلحه رو نداره ، چطوری میخواد ازش استفاده کنه ؟

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
به جز شکار انسان دیگه چه چیزی غنیمت (گوشت) می دهد
من یکی دو روزی هست که می رم شکار انسان اما بهم بد غنیمت می دهد

راستی این اصلاح گران جنگ چیست به درد چی می خوره برای من همش صفر هست
اون اصلاح گران جنگ از یکجا میتونی ببری بالا از تو نهانگاه که باید سنگ جهنمی داشته باشی:(.اگر بگیری تو جنگ خیلی بدردت میخوره. اگر با کسی که میخوایی بجنگی از چند نظر شبیه باشید برنده تویی چون اصلاح گر جنگ داری

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
آقا این جریانش چیه ؟

34864jn.jpg

سمت راستی که مرحله 5 هست منم یکی دیشب به من حمله کرده مشخصات اونو ببینید چه قدر از من بیشتره ولی من این نبر رو برم

25 هم طلا گرفتم با 2 تا تجربه

فکر میکنید جریانش چیه که من بردم این نبردو فکر کنم اون طرفی که حمله کرده بعد از اینکه دیده باخته خودشم هنگ کرده ( ولی ضد حالی خورده ها ):biggrin1:

به نظرتون انرژی برای زندگانی تاثیر داشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر