BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
BITEFIGHT ف ی ل ت ر شد !!!!

سلام

من واقعا متاسم که باید بگم بیت فایت ف ی ل ت ر شد :(

از همه طرفداران بیت فایت خواهش میکنم که بر روی دکمه Submit کلیک کنید که شاید دل این مسئولین عزیز به رحم بیاد و از ف ی ل ت ر درش بیارن.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
من واقعا متاسم که باید بگم بیت فایت ف ی ل ت ر شد :(
حالا مگه چی شده بابا ***** شده دیگه .شما یه ***** شکن دانلود کن و بازم برو بازیکن. قصه نداره که بابا
اینجا رو هم یه امتاحان کن حالا شاید ردیف شه !

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
مشکل اینجاست که حتی با فی.تر شکن هم دردی دوا نمیشه، ضربه ای که با فی.تر شدن به سایت می خوره به سادگی قابل جبران نیست. شاید اگه بگم 40 درصد از کسانی که بایت فایت بازی می کنند حوصله ی استفاده از فی.تر شکن رو ندارند و کلا علاقه ای ندارن که به خودشون زحمت بدن که چنین کاری کنند اشتباه نگفتم. شما فرض کن، کم نیستن کسانی که زمان زیادی رو بیرون سپری میکنن از مدرسه گرفته تا کار و حتی دانشگاه هر کدوم از این ها ، زمانی که سایت درست بود با شور و علاقه پا میشد میرفت یه کافی نت حالا گاها توی مدرسه یا دانشگاه یا هر جای دیگه ، زمان فراغتش رو میذاشت رو بازی. الان چنین کاری نمیشه کرد و کلی دنگ و فنگ داره و بعضی ها هم حوصله ی این دردسر ها رو ندارن و کلا بازی رو بی خیال میشن و به ندرت میان. نتیجه این میشه که اون شلوغی و سرزندگی سایت به تدریج از بین میره و کار به جایی میرسه که هر وقت یه نفر بهت حمله کرد خداروشکر می کنی که ،پروردگارا پس یه نفر دیگه هم توی سایته!! :laughing: :laughing:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اولا این که من 10 دقیقه قبل از پستم freegate دانلود کردم و کلی هم امشب بازی کردم.
دوما اینکه باز کردن ***** شکن 1 دقیقه بیشتر نمیکشه
سوما اینکه من که خودم با 7 8 تا از bitefightیی ها دوستم تا حالا همچین چجیزی نشنیدم که از دانشگاه یا مدرسه برن بازی کنن یا به خاطر این بازی برن کافی نت !(اصلا به نظر شما ارزششو داره؟! )
تازه اگر هم کسی خیلی بایت فایتو دوست داره میتونه بره تو bightfight.org عضو بشه . چیزی نیست ***** شدن که حالا اینقدر گیر دادین بهش !

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
اولا این که من 10 دقیقه قبل از پستم freegate دانلود کردم و کلی هم امشب بازی کردم.
دوما اینکه باز کردن ***** شکن 1 دقیقه بیشتر نمیکشه
سوما اینکه من که خودم با 7 8 تا از bitefightیی ها دوستم تا حالا همچین چجیزی نشنیدم که از دانشگاه یا مدرسه برن بازی کنن یا به خاطر این بازی برن کافی نت !(اصلا به نظر شما ارزششو داره؟! )
تازه اگر هم کسی خیلی بایت فایتو دوست داره میتونه بره تو bightfight.org عضو بشه . چیزی نیست ***** شدن که حالا اینقدر گیر دادین بهش !

این freegate رو من حدود شش ماه هست که دارم! مشکل وقت نیست ، مشکل اینه که روی هر کامپیوتری نمیشه دانلودش کرد و کلی بهت مشکوک میشن که این رو برای چی می خوای و این مشکلات زیاد هست!( البته این رو برای کافی نت گفتم!)
منظورم از کافی نت ، کامپیوتر های متصل به اینترنتی هست که به صورت رایگان این ور و اون ور بعضی از مدرسه ها و دانشگاه ها برای استفاده ی ملت می ذارن. بنابراین مشخصه که ارزشش رو داره حتی بیشتر از وصل شدن توی خونه! البته برای اونایی با کارت وصل میشن که تعدادشون کم هم نیست. اینکه شما و دوستانتون مشکلی با این مورد ندارید مایه ی خوشحالیه ولی من حدود 19 یا 20 نفر از کسانی که فقط توی اینترنت می شناسم ( نه دوستانی که توی مدرسه و اطراف دارم!) به این مشکل دچارند و ترجیح میدن راحت بیان توی سایت تا اینکه از فی.تر شکن استفاده کنن هر چند هم کار باهاش آسون باشه! فراموش نکنیم که تعداد کسانی که خیلی از کامپیوتر سرشون نمیشه و همین روش کار ساده رو هم بلد نیستن ، کم نیست.
در نهایت راجع به اینکه اون ملت اگه دوست دارن برن سرور خارجی ، مشکلی نیست ولی این تاییدی میشه برای اینکه سایت خلوت تر و ساکت تر بشه!!

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
در نهایت راجع به اینکه اون ملت اگه دوست دارن برن سرور خارجی ، مشکلی نیست ولی این تاییدی میشه برای اینکه سایت خلوت تر و ساکت تر بشه!!
خوب چه بهتر :biggrin1: اینجوری خیلی ها نمیان و شما سرعت پیشرفتت خیلی بیشتر میشه و میتونی راحت تر خودتو بکشی بالا و از بقیه جلو بزنی راحت تر از قبل.
منظورم از کافی نت ، کامپیوتر های متصل به اینترنتی هست که به صورت رایگان این ور و اون ور بعضی از مدرسه ها و دانشگاه ها برای استفاده ی ملت می ذارن. بنابراین مشخصه که ارزشش رو داره حتی بیشتر از وصل شدن توی خونه!
بابا اتفاقا اینجور اعتیاد ها به یه سایت عمرش بالا نیستو یارو تا کی میخواد بره از این ور انور وصل شه تا مثلا خون آشامشو قوی کنه>؟
معمولا اینجور آدما بدون نیاز به *()(* شکن بعد یه مدت خودشون بیخیال میشن;)
تازه اگرم طرف لول بالا باشه و بخواد به بازی ادامه بده با ***** شدن سایت بیخیال بشو نیست.دیگه خیلی بخواد ضرر بده به سایت اینه که تعداد نام نویسی کم بشه که اگر لینک گاز خودمونو به بقیه ببدیم مشکل حل میشه;)

smackdwon

کاربر سایت
Dec 26, 2008
2
سلام
من سنگ جهنمی میخوام
ولی100 تا خیلی گرونه
50تا کسی سراغ نداره
یه نفر به من گرگینه تنها چندتا سنگ جهنمی کمک کنه:(
آخه میخوام همه خون اشام ها را تکه تکه کنم:evil:

smackdwon

کاربر سایت
Dec 26, 2008
2
سلام کاکو خوبی
این رفیقات سنگ جهنمی رو چند گرفتن و از کجا گرفتن من دارم در به در دنباله سنگ جهنمی میگردم
دمتون گرم راهنمایم کنید
کارتون20

p.r.s

کاربر سایت
Nov 23, 2008
7
سلام کاکو خوبی
این رفیقات سنگ جهنمی رو چند گرفتن و از کجا گرفتن من دارم در به در دنباله سنگ جهنمی میگردم
دمتون گرم راهنمایم کنید
کارتون20

سلام
طوی بازی برو مغازه جادوگر سنگ رو بخر برای ایران هم از طریق واریز بانکی امکانش رو فعال

کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر