Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Völundr

کاربر سایت
یه سوال فنی, اوایل بازی(قبل از اونجایی که میخوای بلیت بخری, که میتونی اسلحه بکشی واسه بلیت فروش یا صبر کنی) یکی به الیزابت گفت Annabelle, اون ازکجا میدونست اسم واقعی الیزابت آناست؟ امیدوارم تو DLC جوابشو بدن. البته تعلیم دیده بود که بوکر و الیزابت رو شناسایی کنه. ولی کامستاکی که زنشو کشت که به کسی نگه الیزابت بچه کیه, فکر نکنم بیاد به این بگه که اسم واقعی الیزابت آناست!

- - -ویرایش - - -

آره. مثه Horde هست تو GeoW.
البته چند تا Voxophone داره!

crash000

کاربر سایت
سلام دوستان
2-3 صفحه ی اخر تاپیک رو خوندم دیدم دوستان انگار کلا داستان رو نفهمیدن .(شایدم بعضیا)
الیزابت دختر بوکر که بازی اینقدر تابلو خودش بدون هیچ پیچشی گفت :d
در ضمن اسم اصلی الیزابت هم anna یا همون annabelle هست دیگه اون AD روی دست بوکر هم یعنی همین دیگه anna dewitt که اینم خیلی تابو بود
حالا غرض از مزاحت یه لینک مستقیم درست و حسابی از دی ال سی با کرکش که کارم بکنه ندارید حال ندارم 5 گیگ دان کنم و.. بعد هیچ

در ضمن یکی از ردیف ترین بازی های عمرم بود واقعا حال کردم
وقتی بازی نموم شد کلا error بودم
با تشکر

Mammad Prince

کاربر سایت
سلام دوستان
2-3 صفحه ی اخر تاپیک رو خوندم دیدم دوستان انگار کلا داستان رو نفهمیدن .(شایدم بعضیا)
الیزابت دختر بوکر که بازی اینقدر تابلو خودش بدون هیچ پیچشی گفت :d
در ضمن اسم اصلی الیزابت هم anna یا همون annabelle هست دیگه اون AD روی دست بوکر هم یعنی همین دیگه anna dewitt که اینم خیلی تابو بود
حالا غرض از مزاحت یه لینک مستقیم درست و حسابی از دی ال سی با کرکش که کارم بکنه ندارید حال ندارم 5 گیگ دان کنم و.. بعد هیچ

در ضمن یکی از ردیف ترین بازی های عمرم بود واقعا حال کردم
وقتی بازی نموم شد کلا error بودم
با تشکر

والا تا اونجا که چشم های من می بینه ، 2-3 صفحه ی آخر تاپیک همه ی بحث ها در مورد ِ DLC ها جدید و مود 1999 و بعد هم روش های کشتن Lady بوده !!! :d

حالا این که شما از کجا فهمیدین ، بچه ها کلا داستان رو نفهمیدن ، من موندم !!!

بعد این نکته ای که شما گفتی ، شاید بدیهی ترین گره ی داستانی باشه که در انتهای بازی باز می شه !
گره ای که لوین سعی می کنه سرنخ اون رو از همون اوایل بازی ، با توجه به رابطه ی بوکر و الیزابت ، به گیمر بده !

تقریبا می تونم بگم این نکته ای که شما گفتی ، 0.1 ِ حجم اطلاعاتی هست که اخر بازی به مغز گیمر سرازیر می شه !

موفق باشید !;)

Völundr

کاربر سایت
یه سوال فنی, اوایل بازی(قبل از اونجایی که میخوای بلیت بخری, که میتونی اسلحه بکشی واسه بلیت فروش یا صبر کنی) یکی به الیزابت گفت Annabelle, اون ازکجا میدونست اسم واقعی الیزابت آناست؟ امیدوارم تو DLC جوابشو بدن. البته تعلیم دیده بود که بوکر و الیزابت رو شناسایی کنه. ولی کامستاکی که زنشو کشت که به کسی نگه الیزابت بچه کیه, فکر نکنم بیاد به این بگه که اسم واقعی الیزابت آناست!
بیاین یه بحثی کنید درباره ی این, شاید یه گره داستانی دیگه حل شد:|:D

Daedalus

کاربر سایت
بیاین یه بحثی کنید درباره ی این, شاید یه گره داستانی دیگه حل شد:|:D
هیچ توضیحی نداره.
به نظر خودم همسر بوکر هست، تو دنیایی که بوکر با اون ازدواج نکرده و سالم مونده. بعد توسط کامستاک اومده کلمبیا تا باهاش زنــــــا کنه شاید صاحب بچه شد. چون داخل Voxaphone ها حکایتی از مقاربت کامستاک با کس دیگه ای غیر همسرش هم بود. که سر همون لیدی کامستاک به لوتسی فحش میکشه. میگه اون تو بودی و اون هم میگه نه من نبودم!

crash000

کاربر سایت
والا تا اونجا که چشم های من می بینه ، 2-3 صفحه ی آخر تاپیک همه ی بحث ها در مورد ِ DLC ها جدید و مود 1999 و بعد هم روش های کشتن Lady بوده !!! :d

حالا این که شما از کجا فهمیدین ، بچه ها کلا داستان رو نفهمیدن ، من موندم !!!

بعد این نکته ای که شما گفتی ، شاید بدیهی ترین گره ی داستانی باشه که در انتهای بازی باز می شه !
گره ای که لوین سعی می کنه سرنخ اون رو از همون اوایل بازی ، با توجه به رابطه ی بوکر و الیزابت ، به گیمر بده !

تقریبا می تونم بگم این نکته ای که شما گفتی ، 0.1 ِ حجم اطلاعاتی هست که اخر بازی به مغز گیمر سرازیر می شه !

موفق باشید !;)

شما همین دوتا پست آخر (560-561 )رو که بخونی میفهمی چی دارم می گم...

اما داستان..
اون خانم پلیس که اسمشم الان یادم نیست طبق گفته ی خود بازی یه مامور پلیس رده بالاس که مستقیما از طرف کامستاک از قبل مامور شده بود که وقتی بوکر اومد کلمبیا تا الیزابت یا همون anna رو بدزده جلوشو بگیره .. حالااین که می گید همسر بوکر هست هیچ جای بازی اصلا اشاره ای به همسر بوکر نمیشه اون قضیه ی در گیری لیدی کامستاک هم با لوتس ها اینه که لیدی کامستاک نمی دونه که اون بچه از کجا اومده بابت همینم که چیزی رو لو مده خود کامستاک می کشتش و قضیه رو میندازه گردن دیزی فیتسروی .. در کل چون کامستاک زیاد دور و ور این لوتس ها بوده لیدی این فکر رو میکن.... دقت کنید که کامستاک بخاطر استفاده ی زیاد از پورتال ها و دم و دستگاه های لوتس ها اقیم شده بود و به سرعت پیر شده بود و همچنین تعداد زیادی هم تومور توی بدنش ایجاد شده بود... یه چیز دیگه هم می خواستم بگم یادم رفت....:d:d:d

Völundr

کاربر سایت
هیچ توضیحی نداره.
به نظر خودم همسر بوکر هست، تو دنیایی که بوکر با اون ازدواج نکرده و سالم مونده. بعد توسط کامستاک اومده کلمبیا تا باهاش زنــــــا کنه شاید صاحب بچه شد. چون داخل Voxaphone ها حکایتی از مقاربت کامستاک با کس دیگه ای غیر همسرش هم بود. که سر همون لیدی کامستاک به لوتسی فحش میکشه. میگه اون تو بودی و اون هم میگه نه من نبودم!
اینم تئوری جالبیه. این سوال پیش میاد که اگه بوکر باهاش ازدواج نکرده و سالم مونده کامستاک از کجا فهمیده این زن بوکر ه توی دنیای موازی؟ لعنتی هرچی بیشتر بهش فکر میکنم بیشتر مغزم میپوکه:|

شما همین دوتا پست آخر (560-561 )رو که بخونی میفهمی چی دارم می گم...

اما داستان..
اون خانم پلیس که اسمشم الان یادم نیست طبق گفته ی خود بازی یه مامور پلیس رده بالاس که مستقیما از طرف کامستاک از قبل مامور شده بود که وقتی بوکر اومد کلمبیا تا الیزابت یا همون anna رو بدزده جلوشو بگیره .. حالااین که می گید همسر بوکر هست هیچ جای بازی اصلا اشاره ای به همسر بوکر نمیشه اون قضیه ی در گیری لیدی کامستاک هم با لوتس ها اینه که لیدی کامستاک نمی دونه که اون بچه از کجا اومده بابت همینم که چیزی رو لو مده خود کامستاک می کشتش و قضیه رو میندازه گردن دیزی فیتسروی .. در کل چون کامستاک زیاد دور و ور این لوتس ها بوده لیدی این فکر رو میکن.... دقت کنید که کامستاک بخاطر استفاده ی زیاد از پورتال ها و دم و دستگاه های لوتس ها اقیم شده بود و به سرعت پیر شده بود و همچنین تعداد زیادی هم تومور توی بدنش ایجاد شده بود... یه چیز دیگه هم می خواستم بگم یادم رفت....:d:d:d
یوقت شما خسته نشی؟ اینا رو خودمون میدونیم, شما بگو که
این از کجا میدونه که اسم واقعی الیزابت Annaست؟

حالا یه چیز دیگه:
الیزابت ه DLC و اینکه قدرت داره نظریه لوتس ها رو -در صورتی که دوباره ندزدیده باشنش- در مورد قدرت الیزابت نقص میکنه, یعنی به صورت ارثی قدرت داشته؟ یا بازم لوتس ها دست بکار شدن دزدینش؟

Morgoth

کاربر سایت
جواب شما عزیز
اولا به نظر من شما یکم زیادی حساس شدید!درسته که می گه annabelle ولی نمی گه که anna !ولی در هر حال ...
این NPC ـی که می گید به الیز می گه annabelle , نمی دونم voxphone مربوط بهش رو پیدا کردید یا نه!نام ایشون esther mailer هست و ایشون یکی از agent های comstock هستن.voxphone مربوط به ایشون شامل این اطلاعات هست:
This is the moment we trained for. The False Shepherd is here. The day was not exact, but...the Prophet's sight proves out again. The specimen must be taken alive. If she dies, I suspect they will give us to the bird. And whatever pieces it leaves behind will bear no names...That was cigarette number six. This waiting is insufferable.
ایشون تعلیم دیده بودن برای شناسایی بوکر و الیز.با خبر شده بود که این دو نفر قراره بیان به Battleship bay و ایشون مامور شناسایی بوکر و الیز بوده.اگه هم توی شناسایی و گرفتنشون شکست می خورد خوراک songbird می شد.ایشون وقتی دو نفر رو می بینه که شباهاتی به elizabeth و false shepard داشتن, میاد با یه اسم دیگه الیزبت رو صدا می کنه, که خب در این صورت الیزابت اسم واقعیش رو بهش می گه و اشتباهش رو تصحیح می کنه.در نتیجه از اینکه این دو نفر همون هایی هستن که دنبالشون هست مطمئن می شه!
اما چرا بین این همه اسم می گه annabelle که یه شباهتی هم به anna داره, خوب این از بازی های ken levine هست و کسی دلیلش رو نمی دونه!

sms.moosavi

کاربر سایت
جواب شما عزیز
اولا به نظر من شما یکم زیادی حساس شدید!درسته که می گه annabelle ولی نمی گه که anna !ولی در هر حال ...
این NPC ـی که می گید به الیز می گه annabelle , نمی دونم voxphone مربوط بهش رو پیدا کردید یا نه!نام ایشون esther mailer هست و ایشون یکی از agent های comstock هستن.voxphone مربوط به ایشون شامل این اطلاعات هست:

ایشون تعلیم دیده بودن برای شناسایی بوکر و الیز.با خبر شده بود که این دو نفر قراره بیان به Battleship bay و ایشون مامور شناسایی بوکر و الیز بوده.اگه هم توی شناسایی و گرفتنشون شکست می خورد خوراک songbird می شد.ایشون وقتی دو نفر رو می بینه که شباهاتی به elizabeth و false shepard داشتن, میاد با یه اسم دیگه الیزبت رو صدا می کنه, که خب در این صورت الیزابت اسم واقعیش رو بهش می گه و اشتباهش رو تصحیح می کنه.در نتیجه از اینکه این دو نفر همون هایی هستن که دنبالشون هست مطمئن می شه!
اما چرا بین این همه اسم می گه annabelle که یه شباهتی هم به anna داره, خوب این از بازی های ken levine هست و کسی دلیلش رو نمی دونه!
اسم کامل anna همون annabelle بوده داداش یه جای بازی اگه اشتباه نکنم بوکر از آسمون افتاد زمین وقتی داشت به هوش میومد annabelle رو صدا کرد. (البته دقیق یادم نیست چون خیلی وقت قبل بود.)

Morgoth

کاربر سایت
اسم کامل anna همون annabelle بوده داداش یه جای بازی اگه اشتباه نکنم بوکر از آسمون افتاد زمین وقتی داشت به هوش میومد annabelle رو صدا کرد. (البته دقیق یادم نیست چون خیلی وقت قبل بود.)
اگه منظورت اوجا هست که از statue of Columbia میفتن, الان رفتم بازی کردم اون یه تیکه رو می گه anna
کلا من جایی ندیدم به نام annabelle بشناسنش!هر چند توی wiki ی بازی اگه annabelle dewitt سرچ کنی پیج الیرابت رو برات میاره, ولی اصلا نگفته نامش annabelle هست یا نیست!

sms.moosavi

کاربر سایت
اگه منظورت اوجا هست که از statue of Columbia میفتن, الان رفتم بازی کردم اون یه تیکه رو می گه anna
کلا من جایی ندیدم به نام annabelle بشناسنش!هر چند توی wiki ی بازی اگه annabelle dewitt سرچ کنی پیج الیرابت رو برات میاره, ولی اصلا نگفته نامش annabelle هست یا نیست!
ولی من یادمه که گفت!! یادم نیست کجا ولی یادمه وقتی اون زنه بهش گفت annabelle من با خودم گفتم این یارو اسم دختر بوکر رو از کجا می دونه؟ (اون موقع هنوز معلوم نبود که الیزابت همون anna هست)

crash000

کاربر سایت
جواب شما عزیز

+1
دقیقا نظر منم همینه
البته که یه سری فرضیه دیگه هم هست که زیاد پایه ی درست و حسابی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر