Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعان شاهکار بود حال کردم از دوخی هم خیلی خوشمان امد :x
:x

کسی رمز 1990 رو میدونه بگه ببینیم جی هست یا چیزهای مخفیش

در مورده 1999

کدش به نقل از IGN :
PC: Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, Cancel key, Confirm key (Keyboard/Mouse)

در Title SCreen بزنید زمانی که هنوز بازی رو تموم نکردید و این مد فعال میشه

افکتهاش :
1. تعداد مکانهای respawn کمتر میشه
2. تیرهای کمتر پیدا میکنید
3.دشمنا damage بسیار بالاتری میزنن
4.ارمر با زمان بیشتری شارج میشه و جونتون هم سریعتر تموم میشه
5.هر دفعه که میمیرید 100 دلار ازتون کم میشه و اگر 100 دلار رو نداشته باشید بازی رو میبازید و به main menue میرید
6.تمامی Hint ها غیر فعال میشن

4 قسمت از بازی که در مد 1999 بسیار و فوق االعاده سخته ... به قل IGN میگه NEARLY IMPOSSIBLE
1. نبر اخر بازی
2. مبارزه با Siren یا همون Lady comstack
3. مبارزه قبل از ورود به Atrium به سمت اسانسو زمانی که اون Boys Of silence شما رو میبینه و درگیر میشید

این مد از قسمت Hard سخت تر هستش ... اما قابل تموم کردن هستش !!!!
چگونه از پس مد 1999 بر بیایم ؟؟؟؟
به نقل از ign
1. پول خیلی خیلی مهمه ... اگر کمتر از 100 دلار داشته باشید GAME OVER میشید ... پنالتی برای هر مرگ 100 دلار هست پس سعی کنید از پول درست استفاده کنید
2.
اگر از Possession رو vending ماشینها استفاده کنید در واقع پول میگیرید که به کار میاد توی این مد 1999
3.مقدار loot ی که در این مد پیدا میکنید کاهش یافته ... پس هر زیر و بم منطقه رو زیر و رو کنید تا بتونید تیر مورد نیاز رو تامین کنید و همچنین پول پیدا کنید
4. سعی کنید جای Infusion های یا همون Upgrade های ماله جون و Salt رو یاد داشته باشید و پیدا کنید .توی این مد الویت برای جون و بعدش هم salt خواهد بود
5. سعی کنید اپگرید Possession رو حتما بگیرید تا بتونید دشمنان رو یار خودتون کنید . جاهای که Fireman میادش ... یار کردنش به کنترل میدان نبرد خیلی کمک میکنه
6.از Undertrow به خوبی استفاده کنید . Sniper و Canon های توی این مد Damage بسیار بالایی دارند ... با استفاده از Undertow میتونید سریع اونها رو بکشید و بعد به حساب دیگر دشمنان برسید.
7.سعی کنید همیشه یک Mid-range و یک Long range داشته باشید برای سلاحها ... مثلا یک Machinegun و یک SNiper rifle ...
8.سعی کنید تیرها رو بیهوده حدر ندید .... نقاط ضعف دشمنان رو بشناسید ... حتما هم برای Ammo دونه دونه دشمان رو loot کنید !
9.هنگاه نبرد اگر توی محیطهای باز هستید سعی کنید جایی باشید که از جای دشمنان بالاتر هست و دید خوبی به اونها دارید . اگر یک مکان بسته هم بود بسیار عالی . این حالت میتونید منتظر دشمنان بمونید تا از Skyrail به سمت شما بیان و بکشیدشون ... و بعد با sniper بقیه رو از پا در بیارید .
10. بهتر اول درگیر نشید ! محیط رو بررسی کنید ... اگر SAM TURRET هست حتما حتما ماله خودتون کنیدش تا برای خودتون زمان اضافی بخرید !
11. تو محیط های بسته قایم شدن توی جای بسته تر مثل اطاقها بیشتر کمک میکنه ...
12.
برای کشتن Siren ا... اونطور که من خوندم در حال حاضر بهتر نقشه ممکنه این هست که حتمال GEAR که Storm hat هست رو بزارید این باعث میشه افکت vigor ها به همه دشمنا برسه ... Siren حدودا 24 ضربه Sniper توی سرش میخواد که بمیره ... در این هنگام هر دشمنی که زنده میشن به واسطه Shock Jocky و Devil Kiss میشه کشتشون ...
13.کشتن Patriot ها تریک خاصی نداره ! برمیگرده به اینکه دیگه چقدر Hardcore شدید ..وقتی که دوتایی هستند طبیعتا Possession کار رو مقداری راه میندازه
14. موقع Handyman ها گیر Handyman nemesis بزارید

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
بالا خره تمومش کردم سازنده در یک کلام روانی هنرمند و هرچی بگم کم گفتم فوق العاده بود و مجبورم کرد دوباره 1 رو از اول شروع کنم با این فلسفه که به تناسخ شبیه دیگه نگرانی از ادامه نداریم چون بی نهایت می تونه قسمت داشته باشه البته امیدوارم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
کلا bio shock رو هچی جوره نمیشه زیر سوال برد و کمتر از شاهکار هم به هیچ وجه نمیشه بهش گفت و کاملا هم این fact هست :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در مورده 1999

کدش به نقل از IGN :
PC: Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, Cancel key, Confirm key (Keyboard/Mouse)

در Title SCreen بزنید زمانی که هنوز بازی رو تموم نکردید و این مد فعال میشه

افکتهاش :
1. تعداد مکانهای respawn کمتر میشه
2. تیرهای کمتر پیدا میکنید
3.دشمنا damage بسیار بالاتری میزنن
4.ارمر با زمان بیشتری شارج میشه و جونتون هم سریعتر تموم میشه
5.هر دفعه که میمیرید 100 دلار ازتون کم میشه و اگر 100 دلار رو نداشته باشید بازی رو میبازید و به main menue میرید
6.تمامی Hint ها غیر فعال میشن

4 قسمت از بازی که در مد 1999 بسیار و فوق االعاده سخته ... به قل IGN میگه NEARLY IMPOSSIBLE
1. نبر اخر بازی
2. مبارزه با Siren یا همون Lady comstack
3. مبارزه قبل از ورود به Atrium به سمت اسانسو زمانی که اون Boys Of silence شما رو میبینه و درگیر میشید

این مد از قسمت Hard سخت تر هستش ... اما قابل تموم کردن هستش !!!!
چگونه از پس مد 1999 بر بیایم ؟؟؟؟
به نقل از ign
1. پول خیلی خیلی مهمه ... اگر کمتر از 100 دلار داشته باشید GAME OVER میشید ... پنالتی برای هر مرگ 100 دلار هست پس سعی کنید از پول درست استفاده کنید
2.
اگر از Possession رو vending ماشینها استفاده کنید در واقع پول میگیرید که به کار میاد توی این مد 1999
3.مقدار loot ی که در این مد پیدا میکنید کاهش یافته ... پس هر زیر و بم منطقه رو زیر و رو کنید تا بتونید تیر مورد نیاز رو تامین کنید و همچنین پول پیدا کنید
4. سعی کنید جای Infusion های یا همون Upgrade های ماله جون و Salt رو یاد داشته باشید و پیدا کنید .توی این مد الویت برای جون و بعدش هم salt خواهد بود
5. سعی کنید اپگرید Possession رو حتما بگیرید تا بتونید دشمنان رو یار خودتون کنید . جاهای که Fireman میادش ... یار کردنش به کنترل میدان نبرد خیلی کمک میکنه
6.از Undertrow به خوبی استفاده کنید . Sniper و Canon های توی این مد Damage بسیار بالایی دارند ... با استفاده از Undertow میتونید سریع اونها رو بکشید و بعد به حساب دیگر دشمنان برسید.
7.سعی کنید همیشه یک Mid-range و یک Long range داشته باشید برای سلاحها ... مثلا یک Machinegun و یک SNiper rifle ...
8.سعی کنید تیرها رو بیهوده حدر ندید .... نقاط ضعف دشمنان رو بشناسید ... حتما هم برای Ammo دونه دونه دشمان رو loot کنید !
9.هنگاه نبرد اگر توی محیطهای باز هستید سعی کنید جایی باشید که از جای دشمنان بالاتر هست و دید خوبی به اونها دارید . اگر یک مکان بسته هم بود بسیار عالی . این حالت میتونید منتظر دشمنان بمونید تا از Skyrail به سمت شما بیان و بکشیدشون ... و بعد با sniper بقیه رو از پا در بیارید .
10. بهتر اول درگیر نشید ! محیط رو بررسی کنید ... اگر SAM TURRET هست حتما حتما ماله خودتون کنیدش تا برای خودتون زمان اضافی بخرید !
11. تو محیط های بسته قایم شدن توی جای بسته تر مثل اطاقها بیشتر کمک میکنه ...
12.
برای کشتن Siren ا... اونطور که من خوندم در حال حاضر بهتر نقشه ممکنه این هست که حتمال GEAR که Storm hat هست رو بزارید این باعث میشه افکت vigor ها به همه دشمنا برسه ... Siren حدودا 24 ضربه Sniper توی سرش میخواد که بمیره ... در این هنگام هر دشمنی که زنده میشن به واسطه Shock Jocky و Devil Kiss میشه کشتشون ...
13.کشتن Patriot ها تریک خاصی نداره ! برمیگرده به اینکه دیگه چقدر Hardcore شدید ..وقتی که دوتایی هستند طبیعتا Possession کار رو مقداری راه میندازه
14. موقع Handyman ها گیر Handyman nemesis بزارید
چه توضیحات ترسناکی،
من بازی رو روی 1999 تموم کردم، ولی اگر قبلش این کامنت رو میخوندم مطمئنا روی هارد میرفتم :d
بهترین راه واسه کشتن siren که در کمتر از 20 ثانیه میتونید بکشیدش بدون اینکه یک دونه دمیج بهتون بزنه !
یک هند کنان اپگرید شده و اون ویگور که چارج میکنه به سمت دشمن (کله ی گاومیش داره، اسمش یادم نیست) و البته اپگرید شده
به سمتش چارج کنید (با نگه داشتن چند ثانیه دکمه ی چارج، نه کلیک) تمام جنازه های اطرافش میمیرن، به سمتش هند کنان رو ببندید و عقب عقب برید
در حین ریلود دوباره کلیک چارج رو نگه دارید و به سمتش چارج کنید (در این فاصله هند کنان ریلود شده و باز جنازه های زنده شده پخش و پلا میشن میمیرن) هند کنان رو ببندید بهش و عقب عقب برید موقع ریلود که شد یکبار دیگه چارج کنید سمتش و تمام !
اصلا نمیفهمه از کجا میخوره، خودتون هم نمیفهمید چطوری انقدر بهش دمیج وارد میکنید :d
به همین راحتی، خیلی خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو کنید، امتحان کنید

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
کی میخواید این جمله بازی را تمام کردم و بازی چنان و چنینی بود و نبود را ول کنید !!!!! بسه دیگه بابا به دیگران هم احترام بذارید .

aban366

کاربر سایت
Jan 10, 2010
65
لینک داستان بازی؟

سلام
دوستان دو تا درخواست داشتم"
1- لینک داستان بازی رو اگه دارین رو به ما هم بدین ممنون میشم البته فارسی
2-لینک توضیحات و نحوه بازی،اپشنهایی که بگیریم اپگرید اسلحه ها ،مودها و غیره اگه داره و کلا تو بازی با چه جیزهایی برخورد میکنیم
این برا من که تا الان بایوشاک بازی نکردم و این همه دوستان دارن تعریف میکنم کمک بزرگی
بازم ممنون دوستان و امیدوارم سیزدهتونم خوب به در شده باشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
منم تازه بازی رو نصبیدم
1 بار بازی رو اجرا کردم
بازی سفت منو چسبیده بود ولم نمیکرد:D اصلا نمیخواستم بیام بیرون بزور با خودم درگیر شدم اومدم بیرون:D

واقعا زیبا هست
گرافیک هنری خیلی زیبا
گیم پلی سریع دلچسب
اعتیاد آور:D

فقط من کلا تا الان چیزی نفهمیدم از داستان:D

الان این یارو کیه (شخصیت اصلی یعنی خودمون:D)!؟!؟ اول میریم توی یک جزیره بعد پرتاب میشیم توی هوا؟!؟ چرا دنبال الیزابتیم؟؟
کلا یک شرحی هرکی میتونه از داستان بده؟
خیلی مرسی:D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
منم تازه بازی رو نصبیدم
1 بار بازی رو اجرا کردم
بازی سفت منو چسبیده بود ولم نمیکرد:D اصلا نمیخواستم بیام بیرون بزور با خودم درگیر شدم اومدم بیرون:D

واقعا زیبا هست
گرافیک هنری خیلی زیبا
گیم پلی سریع دلچسب
اعتیاد آور:D

فقط من کلا تا الان چیزی نفهمیدم از داستان:D

الان این یارو کیه (شخصیت اصلی یعنی خودمون:D)!؟!؟ اول میریم توی یک جزیره بعد پرتاب میشیم توی هوا؟!؟ چرا دنبال الیزابتیم؟؟
کلا یک شرحی هرکی میتونه از داستان بده؟
خیلی مرسی:D

الان این که چرا دنبال الیزابتیم و کلا هر چی گفتی رو بازی کن میفهمی :d

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
ووووووووووووااااااااااااوووووووووووووووو تموم شد عالی بود

اخرش که میریم یه سر به سری های قبل زیر اب :)

من اخرش رو نهمیدم اون بچه کوچیکه چی بود؟

اون همه برج که در داشت و کلی مثل من و الیزابت بود چی بود؟

چرا یهو کلی الیزابت اومدو اخر چرا منو کشت؟؟گیج شدم اخرش

---------- نوشته 03-04-2013 در 01:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 02-04-2013 در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

این قسمت اسبه نبود http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/4/0/7/Highres_Screenshot_1_with_HUD.jpg.jpg)x

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
خلاصه داستان
خالق این شهر، شخصی به نام کامستاک (Z.H Comstock) بود. پس از حادثه حمله به گروهی از شهروندان چینی، کلمبیا از طرف دولتمردان طرد و رها شد و این آغاز درگیری های داخلی برای تصرف شهر و در نتیجه سقوط کلمبیا است. بر خلاف قسمت اول که ما با Rapture سقوط کرده طرف بودیم، در Infinite قرار است در جریان سقوط کلمبیا قرار بگیریم. جایی که تنها دو حزب باقی مانده اند: "بنیان گذاران" به رهبری کامستاک و دیگری "ندای مردم" به رهبری زنی به نام دیسی فیتزوری (Daisy Fitzroy) که به نوعی یک گروه مقاومت هستند. بنیان گذاران حزبی ناسیونالیست و ندای مردم نیز گرایشات آنارشیسمی دارند.هر دوی این گروه ها به دنبال دختری به نام الیزابت (Elizabeth) هستند.کسی که دارای قدرتی ماورایی است و این آن ها قصد دارند تا از قدرت های او به نفع خود و پیروزی در این جنگ داخلی بهره ببرند. در بازی، کنترل بوکر دوییت (Booker Dewitt) را بر عهده می گیریم. وی که یکی از اعضای آژانس کارآگاهی Pinkerton است، از طرف اشخاصی مجهول الهویه که اتفاقاً آگاهی کاملی نسبت به وضعیت کلمبیا دارند، مأمور نجات الیزابت می شود. اما کار برای او آسان نیست، چون الیزابت علاوه بر اینکه درست در میان جنگ دو گروه قرار دارد، توسط موجودی غول پیکر به نام Songbird محافظت می شود.

Last edited by a moderator:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
ووووووووووووااااااااااااوووووووووووووووو تموم شد عالی بود

اخرش که میریم یه سر به سری های قبل زیر اب :)

من اخرش رو نهمیدم اون بچه کوچیکه چی بود؟

اون همه برج که در داشت و کلی مثل من و الیزابت بود چی بود؟

چرا یهو کلی الیزابت اومدو اخر چرا منو کشت؟؟گیج شدم اخرش

---------- نوشته 03-04-2013 در 01:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 02-04-2013 در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

این قسمت اسبه نبود http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/4/0/7/Highres_Screenshot_1_with_HUD.jpg.jpg)x

اون بچه کوچیکه همون الیزابت بود :>
کامستاک در واقع همون بوکر بود البته تو یه جهان دیگه
بوکر رو کشت تا دیگه کامستاکی بوجود نیاد:d

aban366

کاربر سایت
Jan 10, 2010
65
سلام
دوستان ممنون میشم ما رو هم کمک کنین که فکر کنم برای مبتدیهایی مثل من خیلی مفید باشه
اول بازی وقتی وارد کلمبیا میشی وارد یه صومعه میشی که دارن نیایش میکنن :
1- من میبینم همه دارن کامستاک رو نیایش میکنن ،درست فهمیدم؟
2- انگلیسیم خوب نیست ممنون میشم دوستان بگن اونجا اون مرد داره چی میگه به نیایش گران سفید پوش ؟
3- بعد شروع میکنه سر من رو زیر آ ب کردن و دومین بار یهو از اتاق سر در میارم چی میشه که یهویی اینجوری میشم؟
4- میبینم که نشان کلانتر رو میز اتاقمه یعنی من کلانترم؟
5- بعدشم که بهم سفینه شلیک میکنه و من از داخل شهر سر در میارم که دختری داره چیزی میگه میشه بگین چی میگه و اصلا چرا بهمش شلیک شد و سر در اوردم از شهر؟
ممنون میشم توضیح بدین تا نفهمیدم جلوتر نرم که بازی حیف نشه!و بفهمم برم جلو
راستی این غذا ها چیه من میخورم؟موز گلابی سیب نوشیدنی؟ ایا اینها بعدا امتیاز میاره یا فقط برا بالا بردن سلامتیه؟هر کدوم چقدر امتیاز میاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر