BioShock Infinite الهام گرفته از سري Uncharted است .

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
Levineافشا كرد : بازي BioShock Infinite تا حدي از سري آنچارتد الهام گرفته است

فرنچايز Naughty Dog براي PS3 و PSV يعني Uncharted براي همگان شناخته شده است ، اما به نظر نمي رسد كه نقطه ي الهام مناسبي براي نسخه جديد BioShock باشد ، پس منظور Levin چيست ؟
خوب ، اين الهام برداري مربوط به راهي است كه ND در پيش گرفته و با ادغام نويسندگي و بازي كردن به ساخت شخصيت هاي دقيق و قابل باوري پرداخته است .
"من فكر مي كنم كه خيلي تحت تاثير صحنه هايي بودم كه Drake با ساير شخصيت ها داشت ، مخصوصا صحنه هايي كه با آن ها شوخي مي كرد و به گفتن كنايه مي پرداخت و به نظر من اين مي تونه حتي در يك اكشن اول شخص هم كار كنه "
سازنده BioShock توضيح داد : تفاوت هاي زيادي بين نسخه جديد و نسحه هاي پيشين BioShock وجود دارد .
همچنين براي مثال آنچارتد به Ken اعتماد به نفس داده تا چيز هاي جديد را با Infinite امتحان كند . "كاركنان ND واقعا سطح بالا ترين بازي ها را دارند ، كاري كه آن ها انجام مي دهند باعث شده من اعتماد به نفس پيدا كنم كه من نيز مي توانم آن را انجام دهم . آن ها بسيار بسيار با استعداد و برخوردا از انواع مختلف توانايي ها هستند"
BioShock Infinite امسال براي كنسول هاي X360 و PS3 و رايانه ها عرضه خواهد شد .
باتشكر از Tommy Fisher

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
حرفتو جالبتره که اصلا نفهمیدی چی گفته....ازndالهام بگیره که بازیش با کیفیت تر بشه!!؟؟تو اسم بیوشاک رو شنیدی؟؟..بذار ساده بگم:منظورش این بود میخواسته یه کاری بکنه ولی مطمن نبوده و. نتونست ریسک کنه ولی وقتی همون کار روndکرد و موفق بود اینم اعتماد بنفس پیدا کرد که میتونه اون کارو بکنه و مثلndموفق باشه....فهمیدن این موضوع چقد سخته؟؟؟ واقعا دیگه از اینجور اخبار نذارین شما که میدونین تو این سایت چه خبره...

ببین دوست عزیز من خودم جزو اولین کسایی بودم که 2 نسخه قبلی بایوشوک رو تموم کردم اینم خوب میدونم که ND خیلی سطحش بالاتر از بازیی مثل بایو هستش با اون محیطش مخصوصا تو شماره 2

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ببین دوست عزیز من خودم جزو اولین کسایی بودم که 2 نسخه قبلی بایوشوک رو تموم کردم اینم خوب میدونم که ND خیلی سطحش بالاتر از بازیی مثل بایو هستش با اون محیطش مخصوصا تو شماره 2
أND بازی ساز هست نه بازی

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز بیوشاک یکی از بهترین بازی های تاریخه فقط از نظر شما psفن ها توهم زده انچارتد خیلی بالاتره!!!اصلا اینجوری نیست نسخه دو رو نمیگم نسخه1چون نسخه2روlevineنساخت و در حد بیوشاک1نبود...پس الکی با فن بازی بازی ها رو پایین نیارین.و اینکه سطح انچارتد خیلی بالاتر از بیوشاک یه توهم مسخرست

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حرفتو جالبتره که اصلا نفهمیدی چی گفته....ازndالهام بگیره که بازیش با کیفیت تر بشه!!؟؟تو اسم بیوشاک رو شنیدی؟؟..بذار ساده بگم:منظورش این بود میخواسته یه کاری بکنه ولی مطمن نبوده و. نتونست ریسک کنه ولی وقتی همون کار روndکرد و موفق بود اینم اعتماد بنفس پیدا کرد که میتونه اون کارو بکنه و مثلndموفق باشه....فهمیدن این موضوع چقد سخته؟؟؟ واقعا دیگه از اینجور اخبار نذارین شما که میدونین تو این سایت چه خبره...
خوب شما که میتونی ذهن ken رو بخونی و فهمیدی که قبل از اینکه آنچارتد بیاد این تو ذهنش بود که یه همچین شخصیت پردازی رو بایوشاک پیاده کنه الان بگو ببینیم تو ذهن ken چی میگذره ؟ :D ینی تمام سعیتو میکنی قبول نکنی که ایشون میخواد تو بایوشاک جدید شخصیت پردازیشو مثل آنچارتد طبیعی و قوی بکنه و از ناتی داگ الهام گرفته بعد میای به بقیه میگی ( فهمیدن این موضوعی که من سعی میکنم به روش خودم بگم خیلی سخته ؟ ) . یه بار بگو ken این ایده واسه شخصیت پردازی رو به ناتی داگ داده تا از اونا به عنوان طعمه استفاده کنه و ببینه این ایده موفق میشه یا نه بعد خودش پیاده کنه. خجالت نکش همینو بگو :D به قول خودت ینی اینقدر قبول کردن این که ایشون تو بایوشاک جدید میخواد مثل آنچارتد شخصیت پردازی بکنه و از اون الهام گرفته سخته ؟

دوست عزیز بیوشاک یکی از بهترین بازی های تاریخه فقط از نظر شما psفن ها توهم زده انچارتد خیلی بالاتره!!!اصلا اینجوری نیست نسخه دو رو نمیگم نسخه1چون نسخه2روlevineنساخت و در حد بیوشاک1نبود...پس الکی با فن بازی بازی ها رو پایین نیارین.و اینکه سطح انچارتد خیلی بالاتر از بیوشاک یه توهم مسخرست
آخه این دو اصلا مقایسه میشن که بگیم کودوم سرتره ؟ در جواب psفن ها باید اینو بگی نه این که بگی آنچارتد از بایوشاک سرتر نیست بلکه بایوشاک از آنچارتد سرتره و شما همتون توهم زدین جز من :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز بهتر پستمو بخونی اولا من کجا گفتم بیوشاک از انچارتد بالاتره یا..من گفتم انچارتد بالاتر نیست.در ضمن سطح کیفی رو میگن نه اینکه کدوم بهتره که نتونیم مقایسه کنیم.خب به قول خودت ما تو مغزش نیستیم ولی منظورش اینو میرسونه وقتی میگه بهم اعتماد به نفس داده که همچین کاری بکنم یعنی خواسته همچین کاری کنه ولی شک داشته بتونه..این مهم نیست اصلا بیخیالش انچارتد یکی از بهترین بازی هاست و خوب و طبیعیه بازی ساز های دیگه از خوبی هاش الهام بگیرن.ولی اینکه میان برا این مسله کوچیک بیوشاک رو میارین کنار گرشاسب اصلا درست نیست.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
اگر دوستان عزیز سناریوی بایوشاک رو با تمام جزئیات فهمیدن, میتونن در موردش بحث کنن و اونو به چالش بکشن, اگر هم از او دسته گیمرهایی هستید که تا کات سین های غیر اکشن (دیالوگی) میببینید اونو skip میکنید که هیچی , پس آره آنچارتد داستان و script بهتری داره!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اگر دوستان عزیز سناریوی بایوشاک رو با تمام جزئیات فهمیدن, میتونن در موردش بحث کنن و اونو به چالش بکشن, اگر هم از او دسته گیمرهایی هستید که تا کات سین های غیر اکشن (دیالوگی) میببینید اونو skip میکنید که هیچی , پس آره آنچارتد داستان و script بهتری داره!
والا بنده نه کات سینی skip کردم نه چیزی. از لحاظ نحوه روایت کردن داستان و شخصیت پردازی . به طور کلی کارگردانی انچارتد یه سرو گردن از همه عناوین بالاتره . کاملا مشخصه . حالا خود سازنده بایوشاک گفته میخواد این شخصیت پردازی رو هم به بازی اضافه کنه ، نمیدونم چرا برای بعضی از دوستان درک این موضوع سخته!!! فضاسازی بایوشاک همیشه خوب بوده اگه این المان ها رو هم از انچارتد بتونند به خوبی پیاده کنند ، بازی شاهکار میشه

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوست من بایوشاک روایت داستانش بر پایه دیالوگ هست و آنچارتد روایت داستاش بر پایه صحنه های اکشن و دیالوگ هست( آنچارتد دیالوگ کمی نداره) . اینکه آنچارتد کات سین هاش اکشن هست و بایوشاک کات سین هاش دیالوگ هست دلیل نمیشه که بگیم داستان بایوشاک بهتره . چون کلا روایت داستان تو این 2 تا بازی کاملا متفاوته. حالا یکی داستان آنچارتد یا بایوشاک رو نمیپسنده اون بحث جداست .

دوست عزیز بهتر پستمو بخونی اولا من کجا گفتم بیوشاک از انچارتد بالاتره یا..من گفتم انچارتد بالاتر نیست.در ضمن سطح کیفی رو میگن نه اینکه کدوم بهتره که نتونیم مقایسه کنیم.خب به قول خودت ما تو مغزش نیستیم ولی منظورش اینو میرسونه وقتی میگه بهم اعتماد به نفس داده که همچین کاری بکنم یعنی خواسته همچین کاری کنه ولی شک داشته بتونه..این مهم نیست اصلا بیخیالش انچارتد یکی از بهترین بازی هاست و خوب و طبیعیه بازی ساز های دیگه از خوبی هاش الهام بگیرن.ولی اینکه میان برا این مسله کوچیک بیوشاک رو میارین کنار گرشاسب اصلا درست نیست.
از لحاظ کیفی هم این دو تا یکی از با کیفیت ترین بازی های نسل هستن و نمیشه یکی رو مطلقا برتر از دیگری دونست حالا شاید آنچارتد3 چند سال دیرتر اومده کیفیتش متفاوت باشه ولی بایوشاک اینفینیت میاد جبران میکنه :D از نظر داستانی هم دقیقا همینطور . مشکل اینه که حالا که ken گفته تو شخصیت پردازیه بایوشاک جدید از آنچارتد الهام خواهد گرفت شما میپندارین که الان psفن ها فک میکنن که آنچارتد بهتر از بایوشاک هست در حالی که نه psفن ها اینجوری فک میکنن نه همچین چیزی اصلا وجود داره . همونطور که گفتی بازی های دیگه از بازی های موفق الهام میگیرن شاید مثلا یه بازیه دیگه هم تو یه زمینه از بایوشاک الهام گرفته .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر