BioShock Infinite الهام گرفته از سري Uncharted است .

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
Levineافشا كرد : بازي BioShock Infinite تا حدي از سري آنچارتد الهام گرفته است

فرنچايز Naughty Dog براي PS3 و PSV يعني Uncharted براي همگان شناخته شده است ، اما به نظر نمي رسد كه نقطه ي الهام مناسبي براي نسخه جديد BioShock باشد ، پس منظور Levin چيست ؟
خوب ، اين الهام برداري مربوط به راهي است كه ND در پيش گرفته و با ادغام نويسندگي و بازي كردن به ساخت شخصيت هاي دقيق و قابل باوري پرداخته است .
"من فكر مي كنم كه خيلي تحت تاثير صحنه هايي بودم كه Drake با ساير شخصيت ها داشت ، مخصوصا صحنه هايي كه با آن ها شوخي مي كرد و به گفتن كنايه مي پرداخت و به نظر من اين مي تونه حتي در يك اكشن اول شخص هم كار كنه "
سازنده BioShock توضيح داد : تفاوت هاي زيادي بين نسخه جديد و نسحه هاي پيشين BioShock وجود دارد .
همچنين براي مثال آنچارتد به Ken اعتماد به نفس داده تا چيز هاي جديد را با Infinite امتحان كند . "كاركنان ND واقعا سطح بالا ترين بازي ها را دارند ، كاري كه آن ها انجام مي دهند باعث شده من اعتماد به نفس پيدا كنم كه من نيز مي توانم آن را انجام دهم . آن ها بسيار بسيار با استعداد و برخوردا از انواع مختلف توانايي ها هستند"
BioShock Infinite امسال براي كنسول هاي X360 و PS3 و رايانه ها عرضه خواهد شد .
باتشكر از Tommy Fisher

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
Levineافشا كرد : بازي BioShock Infinite تا حدي از سري آنچارتد الهام گرفته است

فرنچايز Naughty Dog براي PS3 و PSV يعني Uncharted براي همگان شناخته شده است ، اما به نظر نمي رسد كه نقطه ي الهام مناسبي براي نسخه جديد BioShock باشد ، پس منظور Levin چيست ؟
خوب ، اين الهام برداري مربوط به راهي است كه ND در پيش گرفته و با ادغام نويسندگي و بازي كردن به ساخت شخصيت هاي دقيق و قابل باوري پرداخته است .
"من فكر مي كنم كه خيلي تحت تاثير صحنه هايي بودم كه Drake با ساير شخصيت ها داشت ، مخصوصا صحنه هايي كه با آن ها شوخي مي كرد و به گفتن كنايه مي پرداخت و به نظر من اين مي تونه حتي در يك اكشن اول شخص هم كار كنه "
سازنده BioShock توضيح داد : تفاوت هاي زيادي بين نسخه جديد و نسحه هاي پيشين BioShock وجود دارد .
همچنين براي مثال آنچارتد به Ken اعتماد به نفس داده تا چيز هاي جديد را با Infinite امتحان كند . "كاركنان ND واقعا سطح بالا ترين بازي ها را دارند ، كاري كه آن ها انجام مي دهند باعث شده من اعتماد به نفس پيدا كنم كه من نيز مي توانم آن را انجام دهم . آن ها بسيار بسيار با استعداد و برخوردا از انواع مختلف توانايي ها هستند"
BioShock Infinite امسال براي كنسول هاي X360 و PS3 و رايانه ها عرضه خواهد شد .
باتشكر از Tommy Fisher

????????????????? یعنی چی من نفهمیدم میشه یکی یکم واضح تر بگه:-/

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
این هر شماره یه بازی رو سر لوحه کار خودش قرار میده:d زمان بایوشاک 1 هم فکر کنم در مورد half life2 حرفای مشابهی زده بوده

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من که نفهمیدم چی گفت..! یعنی میخواد به کارکترهای بازییش اعتماد به نفس بده..؟
ینی اینکه شخصیتهای رئال و قابل باوره آنچارتد به سازنده ی بایوشاک اعتماد به نفس داده که اون هم میتونه شخصیتهای بازیشو مثل شخصیتهای آنچارتد باحال و باور پذیر درست کنه و ناتی داگ رو واسه این شخصیت پردازیه قوی تحسین کرده . افتاد ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تو این نسل بهترین شخصیت پردازی ها رو ND داشت. واقعا عالی بود.
ایشون تا دو هفته پیش میگفتن که داستان و حتی صداگذاری هم تو بازی نقش هویج داره که چیشد؟ :|.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
پپسی دیگه بیش از حد داره گرون میشه... یکی یه چسبی چیزی به دهن این بازی سازا بزنه، اوله سالی دیگه خیلی جو گرفتتتشون.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این که سازنده bioshock که یکی از بهترین داستان ها و شخصیت پردازی های این نسل رو داره بیاد همچین حرفی بزنه نشان از خوب بودن بازی انچارتد است.البته خودش رو نباید دست کم بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر