BioShock جایزه ی X-Play رو برد!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بایوشاک یه جایزه ی دیگه رو به خودش اختصاص داد, X-Play جایزه ی بهترین بازی سال 2007 رو به bioshock داد!

بهترین بازی در هر عنوان به صورت زیر بود:

Game of the Year - BioShock
Most Original Game - Portal
Best Gameplay Innovation - Assassin's Creed (free-running/climbing)
Best Multiplayer Game - Rock Band
Best Action/Adventure Game - Super Mario Galaxy
Best Sports Game - Forza Motorsport 2
Best Shooter - Call of Duty 4: Modern Warfare
Best Role Playing Game - Mass Effect
Best New Character - Portal (GLaDOS)
Best Art Direction - BioShock
Best Animation - Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Best Writing/Story - BioShock
Best Original Soundtrack - BioShock
Best Sound Design - Call of Duty 4: Modern Warfare
Best Downloadable Content - Pac-Man Championship Edition (XBLA)
Best Strategy Game - Supreme Commander

لازم به ذکره جایزه های بهترین بازی سال X-Play در سالهای گزشته به بازی های Star Wars: Knights of the Old Republic (2003), Halo 2 (2004), Resident Evil 4 (2005), and The Legend of Zelda: Twilight Princess (2006) اختصاص پیدا کرده برای کسب اطلاعات بیشتر از "X-Play Best of 2007 Awards" به سایت زیر بروید:
www.g4tv.com/bestof2007

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من درستش کردم با سليقه ی خودم

Best Multiplayer Game - HALO3
Best New Character -Mass Effect
Best Original Soundtrack - HALO3
Best Strategy Game - World in conflict

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Star Wars: Knights of the Old Republic
این شماره دومش جایزه برده ؛ یعنی : Star Wars : Knights of The Old Republic II

-----
مسابقات ماشین سواری هم جزو ورزش ها حساب می شوند.مثلا" مسابقات ناسکار ...
پس عیبی ندارد که Forza 2 جزو سبک ورزشی به حساب بیاید.بخ خصوص وقتی که درست نگاه کنیم متوجه بشویم امسال هیچ بازی اورجینال ورزشی خوبی که در روند خود تنوع ایجاد کرده باشد نداشتیم.مگر PES 2008 که اونم کم بود و می توانست بهتر از اینی که هست باشد ، بازیهای EA هم که کلا" OverRated شدند و امتیازاتشون به رشوه های EA بستگی دارد.مانند NBA 2008 که همه هم و غم سازندگان این بود که روی حضور و شبیه سازی خوب کوبی برایانت تاکید کنند که این مورد را در صحبتهای مدیر تبلیغاتی EA به وضوح می شود درک کرد وگرنه الان 2K Games در این زمینه بهتر از این EA کار میکند.

---------
پ.ن. آرزو به دل موندیم ! این بایوشاک روی X360 مون اجرا نشد که نشد.:( حالا هی می شنفیم از فلان جا جایزه می گیره و همی به افسوسهایمان اضافه می شود.:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
پ.ن. آرزو به دل موندیم ! این بایوشاک روی X360 مون اجرا نشد که نشد.:( حالا هی می شنفیم از فلان جا جایزه می گیره و همی به افسوسهایمان اضافه می شود.:biggrin1:

چرا ؟! چه مشکلی داری مگه؟!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Best Game of Year که شایسته بایوشاک بود و به همچنین Most Original Game برای Portals .
ولی بشدت با جایزه Best Gameplay Innovation برای Assassin,s Creed مخالفم.سیستم گردش محیطی این بازی با نکه در نوع خودش بد نیست و منظره ها باشکوه به نظر می رسند ولی در هر حال برای من یک کپی بی بخار از Shadow of The Colossus بود.

-------
برای اینکه پستم زیاد نامربوط نشود این مطالب بالا را گفتم.

چرا ؟! چه مشکلی داری مگه؟!
3 بار تستش کردم ، بار اول می رفت داخل بازی ولی بین محیط بازی تیک های 3 ثانیه یکبار داشت و لودینگ پنجم گیر میکرد.بار دوم در قسمت از کار انداختن دوربین حفاظتی سومی هنگ کرد دستگاه...بار سوم در لودینگ Wellcome to Rapture گیر کرد.منم دیگه بیخیالش شدم در حالی که همان دیسک ها روی کنسولهای دیگری که تست کردم با دوستم کاملا جواب دادند.اول فکر کردم مشکل از لنز کنسول است که ضعیف شده ولی اشتباه فکر می کردم ، چون در 7-6 ساعت متوالی بازی لنز همان جوابی را میداد که همیشه میده و نشانه ای از ضعیف بودن نداشت.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
با دیسک وربایتم تست کردی؟! من فکر میکنم با اون دیگه مشکلی نباید داشته باشی!
شما یک فروشگاه رو پیدا کن این بازی را روی ورباتیم داشته باشد من با کله می روم !
فقط بازیهایی که واقعا" دوستشون داشته باشم را روی ورباتیم می گیرم که الان فقط Forza MotorSport 2 , Dead Rising , Rainbow Six : Vegas هستند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
شما یک فروشگاه رو پیدا کن این بازی را روی ورباتیم داشته باشد من با کله می روم !
فقط بازیهایی که واقعا" دوستشون داشته باشم را روی ورباتیم می گیرم که الان فقط Forza MotorSport 2 , Dead Rising , Rainbow Six : Vegas هستند.
والا یه زنگ بزن iranxbox شاید داشته باشه و یا اینکه برو پایتخت(میگن اونجا روی دیسک ورباتیم میفروشن)

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
فكر كنم استريو كنج قصاب واقع در پايتخت مالزيشو داشته باشه البته اينم بگم بدون قاب ميگه 8 تومنا:eek:
تازه منتشم سر ادم میزارن خیر ندید ها:eek:
ولی کلا تو پایتخت اکثر مغازه ها یه طوری رفتار میکنن انگار ارث باباشون میخوان:mad:
ببخشید به تاپیک رپط نداشت ولی تو گلوم مونده بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر