BF Heroes (آنلاین)

سلام
بازی Battlefield Heroes یک بازی آنلاین که می تونید مجانی در سایتش عضو و بازی کنید...
سبک بازی اکشن سوم شخص و ناشر بازی EA Digital Illusions CE هست
شما قبل هر چیز باید تعیین کنید که تو چه گروهی قرار بگیرید
National Army
national-army-lineup-m.jpg

Royal Army

royal-army-lineup-m.jpg

بازی دارای سه کلاس هست که میتونید Hero هاتون از بین این سه کلاس انتخاب و بسازید
Comando
soldier
gunner

هر یک از این Hero ها در ارتش مختلف دارای قابلیت های منحصر به خودشون هستند
در این بازی شما میتونید با افزایش Score خود Ability و Skill خودتون افزایش بدید...
همچنین با کسب Valor point و افزایش Level خود لباس و Emotes , Widgets, اسلحه بخرید
این بازی در حال حاضر نسخه BETA منتشر شده و هنوز کامل نشده
بازی داری 4 نقشه است که در این نقشه ها تانک . جیپ . هواپیما و ضدهوایی وجود داره....
البته اگر این سوال براتون پیش بیاد که چرا باید یک شرکتی مثل EA همچین بازی زیبایی تو اینترنت به صورت مجانی قرار بده باید بگم شما با خرید Battlefunds میتونید در بازی از لباس و اسلحه های جدید استفاده کنید.
اگر شما اینترنت پر سرعت دارید و این بازی تجربه نکردید هر چه سریعتر در سایت Battlefildehero عضو بشید.............
آدرس سایت:::::::::::::::>>>>http://www.battlefieldheroes.com
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خب حالا هر کی که تو این سایت Battlefiled بازه بیاد زود تند سریع خودش معرفی کنه.........:biggrin1:
من خودم تو ارتش Royal Army هستم و کلاس Soldier انتخاب کردم Level 11 رسیدم....آیدی من در بازی Aryan.Niknam هست....:love:
ضمنا من ADSL با سرعت 256 دارم و هیچ مشکلی در انجام بازی ندارم............

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بابا با یه اکانت دیگه هم رفتم:D
======
بعضی وقت ها اصلا ارور نمیده بعضی مواثع 1001 یا چیز های دیگه!
خب اگر هیچ اروری نده و بیایی بیرون حتما مشکل از پینگ بالاست...
ولی برای ارور 1001 سه تا راه حله هست
1_تمامی آنتی ویروس ها و فایروال کامپیوتر خاموش کن
2_وقتی روی Play Now زدی و صفح بالا اومد این کدها در پایان آدرس وارد کن...
159.153.235.1 TCP 18270
159.153.235.1 TCP 18275
159.153.235.1 TCP 18061
159.153.235.1 TCP 18065
159.153.234.50 TCP 18051
159.153.234.50 TCP 18055
)فکر نمیکنم کار کنه)
3_*روتر روی حالت UPnP (Universal PNP) قرار بده
*کامیپوتر روی حالت DMZ قرار بده
(راه سوم تخصصی هست و من خودم درست نمیدونم چطور عمل میکنه ضمنا بگم این راه حلها برای همه جواب نمیده)
خوب مشکل از من در هر حال از سایت اصلی دانلود نمیشه
اینجور چیزا معمولا از جاهای دیگه هم میشه دانلود کرد ;)
من دنبال یه لینک دیگه میگردم:confused:
نه از هیج جای دیگه نمیتونید برنامه مورد نیاز این بازی دانلود کنید
من خودم این مشکل داشتم...فایرفاکس پاک و دوباره نصب کردم البته یکی از دوستان پیشنهاد کرده بود فقط کافیه یک بار صفحه اینترنت ببیندید و دوباره بالا بیارید......

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
ارور 15 برا چیه ؟
ارورها هنوز دلیلشون دقیق مشخص نشده ولی راه حلهایی مختلفی تو فاروم سایتBFH پیشنهاد شده که برای بعضی ها جواب داده....بیشتر مشکل از خود سرور هست که همونطور که Good man (ادمین سایت BHF)گفت دارن روش کار میکنن و فکر کنم این مشکلات با اومدن نسخه اصلی بازی حل بشه
یکی از اعضا این کار انجام داد و مشکل خیلی ها با این روش حل کرد....
لباس هیرو دربیار و دوباره تنش کن برو تو سرور و دیسکانت شو...ایندفعه که کانکت شدی لباس هیرو دربیار و بدون اینکه لباس تنش کنی برو تو سرور...........

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
سلام دوستان من بازی رو از سایت گرفتم وارد بازی که میشم موقعی که میخواد منو کانکت کنه به سرور نزدیک 5 6 دقیقه طول میکشه بعدشم DC میشم بعدم یه چیزه دیگه این که سرور نداره این بازی وصل بشیم رو یه سرور بازی کنیم واقعا اعصابم خورد شده یه بازی انلاین به من نیومده ُ
سرعت من 512 حداقل سرعت دانلودم رو 60 هست ping خیلی پایین تو کال که اینطوریه
کمک کنید بد نیست ممنون
ویرایش : چرا به زورم که وارد میشی KICK میشی

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
مثکه آپدیتش اومد ، الان دارم دانلود می کنم ( این Pte جریانش چیه ؟ )
نه این یک نسخه جداگانه است و به گفته خودشون شبیه به نسخه کامل بازیه...من خودم دانلود نکردم و به نظرم ارزشش نداره
چجوری لباس در میاد ؟
کافیه لباس با نگه داشتن راست کلیک تو قسمت خودش بندازید...
الیته تو بازی با لباس میری....
سلام دوستان من بازی رو از سایت گرفتم وارد بازی که میشم موقعی که میخواد منو کانکت کنه به سرور نزدیک 5 6 دقیقه طول میکشه بعدشم DC میشم بعدم یه چیزه دیگه این که سرور نداره این بازی وصل بشیم رو یه سرور بازی کنیم واقعا اعصابم خورد شده یه بازی انلاین به من نیومده ُ
سرعت من 512 حداقل سرعت دانلودم رو 60 هست ping خیلی پایین تو کال که اینطوریه
کمک کنید بد نیست ممنون
ویرایش : چرا به زورم که وارد میشی KICK میشی
بله صورت اتوماتیک وارد سرور میشید ولی میتونید دوستاتون هم تو سرور Join کنید
در مورد کیک شدن اگر ارور نده و بیرون بیاین یا سرور مشکل داره تو اون زمان یا پینگ بالایی دارید..(بهره بعد از چند ساعت دوباره دوباره سعی کنید)

morteza.niazi

کاربر سایت
Aug 12, 2009
6
البته دوستان من چون خودم کارم بازیه آنلاینه(cross fire,combat arms)یک روش جالب کشف کردم:eek: (البته این روش فقط برای این 2 تا جواب میده و من جای دیگه تست نکردم)اگر قبل از بازی کردن این نرم افزار را اجرا کنید بدون هیچ اروری بازی میکنید و هیچ وقت کیک نمیشید.http://www.persianupload.com/7310210:-"خوش باشید و آنلاین بازی کنید!!!
(هر کس cross fire بازی میکنه به منpmبده یک دست حسابی باهاش بترکونیم!)

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
چند نفر پایه برای Capture flag میخوام...
میریم تو سرور به هم شلیک نمیکنیم.......اینطوری XP خیلی زود پر میشه
از National Army کسی پایه هست؟؟؟!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بعد از اینکه تو سایت Login کردید وارد این صفحه بشید:
http://www.battlefieldheroes.com/user/updateAccountDetails
پسور وارد کند
وارد صفحه بعدی که شدید تیک گزینه Contact me about Battlefield Heroes and other EA products. بزنید بعد هم روی update details کلیک کنید
هر از چند گاهی براتون وسایل مختلف به صورت کد به آدرس میلتون میاد.
این کدهارو میتونید تو این صفحه وارد کنید
http://www.battlefieldheroes.com/store/redeem

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من‌که الان بیش‌تر از یک‌ماهه به‌خاطر این‌ کیک شدن نتونستم درست بازی کنم.
جالب این‌جاست سرعت دانلودم الان +70 هست ولی باز کیک می‌شم! اینو واسه این می‌گم که یه سری بدونن سرعت اینترنت تاثیری توی پینگ خوب یا بد نداره.

احتمالا ISP رو عوض می‌کنم، نمی‌دونم سرعت خوب رو نگه دارم یا پینگ خوبو به دست بیارم :D

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من‌که الان بیش‌تر از یک‌ماهه به‌خاطر این‌ کیک شدن نتونستم درست بازی کنم.
جالب این‌جاست سرعت دانلودم الان +70 هست ولی باز کیک می‌شم! اینو واسه این می‌گم که یه سری بدونن سرعت اینترنت تاثیری توی پینگ خوب یا بد نداره.

احتمالا ISP رو عوض می‌کنم، نمی‌دونم سرعت خوب رو نگه دارم یا پینگ خوبو به دست بیارم :D
من حدود یک ماه و نیمه که دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم الان هم تقریبا به Level 19 رسیدم
اگر به Level 26 برسم میرم تو leaderboard :biggrin1:

برو از پارس آنلاین DSL بگیر..من از خزرتارتن که نمایندگی پارس آنلاین تو ساری هست گرفتم و هیچ مشکلی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر