Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
انتم مُنحرفون و لا تُرشَدون!:|
-----------------------------------
بخش مولتی پلیر بازی واقعاً فلسفه ی فاجعه ای داره!:d
گیم پلی بازی هم چون از حالت صرف QTE خارج شده،امکان فاجعه بودنش وجود داره چون کیج به مکانیزم های گیم پلی اعتقاد خاصی نداره و معلوم نیست چی قراره تجربه کنیم!:d
امیدمون به هانس زیمر هست و متای 78!:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
انتم مُنحرفون و لا تُرشَدون!:|
-----------------------------------
بخش مولتی پلیر بازی واقعاً فلسفه ی فاجعه ای داره!:d
گیم پلی بازی هم چون از حالت صرف QTE خارج شده،امکان فاجعه بودنش وجود داره چون کیج به مکانیزم های گیم پلی اعتقاد خاصی نداره و معلوم نیست چی قراره تجربه کنیم!:d
امیدمون به هانس زیمر هست و متای 78!:d
عربيت خوبه ها!
مولتي داره مگه!!!!فكر كردم شايعست!!!اخه اين بازي ربطش چيه با مولتي!گند ميزنه به متا!
گيم پلي مهم نيست مهم نبوده مولتيه!!!!!!عجب كاره عجيبي!!!!!من نميخوام هيچ تريلري ببينم گيم پلي چجوريه؟؟؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
عربيت خوبه ها!
مولتي داره مگه!!!!فكر كردم شايعست!!!اخه اين بازي ربطش چيه با مولتي!گند ميزنه به متا!
گيم پلي مهم نيست مهم نبوده مولتيه!!!!!!عجب كاره عجيبي!!!!!من نميخوام هيچ تريلري ببينم گيم پلي چجوريه؟؟؟
اصولاً یک گیمر باید اینترنشنال باشه!:-"
------------------------------------------------
آره فکر کنم 2 هفته پیش بود که تایید شد.گیم پلی بازی فوق العاده اسکریپت شدست! یعنی به جای ظاهر شدن آنی QTE ، صحنه آهسته میشه و شما باید دکمه ی حمله یا دفاع که ثابت گیم پلی هست رو بزنید! تریلر های گیم پلی خیلی مصنوعی بود و خدا کنه این طوری نباشه که من دیدم!
البته کیفیت انیمیشن ها تا حدودی از TLOU هم پیشی گرفته و ممکنه مثل آنچارتد ، کاملاً پویا باشه! ولی در مجموع تریلر ها خصوصاً بخش آفریقا ، حداقل اون چیزی که من دیدم یک نمایش سینمایی بود نه گیم پلی قابل کنترل! کیفیت مدل سازی سربازا در آفریقا خیلی فاجعه بود ولی در در نمایش E3 مشکلی نداشتند!
کیج ما رو گذاشته در آنپاس!:d

آخرین ویرایش:

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
من خودم مافیا رو وقتی بازی میکردم همه کنارم بودن:d
و چون میخواستم اون تروفی که باید همه مجله ها رو جمع کنی بگیرم، که اخر سر هم نگرفتم:|
وقتی میخواستم مجله رو بردارم میومدم بالا سرش start رو میزدم ، بعدش میزدم تلوزیون در این حین از start در میومدم مربع رو میزدم که مجله رو برداره بعدشم دایره که بیاد بیرون:|
حالا، بعد از این داستانا، سره فرصت همه مجله ها رو دونه دونه میدیم:dچه فاضی هم میداد:d
میدونم عملی نی، گفتم بگم نگید این پسره خله:|

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
والا ما اخرش موندیم چجوری بازی رو ببریم جلو

شما همتون میگید وقتی صحنه شروع میشه بیایم بیرون اخه نمیشه تمام حالش به همونه و تجربه ی اولت که به یه صحنه خاک بر سری تو بازی میرسی!!
:d:d

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
والا ما اخرش موندیم چجوری بازی رو ببریم جلو
شما همتون میگید وقتی صحنه شروع میشه بیایم بیرون اخه نمیشه تمام حالش به همونه و تجربه ی اولت که به یه صحنه خاک بر سری تو بازی میرسی!!
:d:d
یه راه داره :d
اگر لپتاپ داری که تصویر کنسول رو روی مانیتور لپتاپ ببینی . (تاپیکش رو یادم نیست کجا دیدم ولی شدنیه) :d
اگر هم که مانیتور داری ، یه تبدیل بخری. :[

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یه راه داره :d
اگر لپتاپ داری که تصویر کنسول رو روی مانیتور لپتاپ ببینی . (تاپیکش رو یادم نیست کجا دیدم ولی شدنیه) :d
اگر هم که مانیتور داری ، یه تبدیل بخری. :[

اره اینم فکر خوبیه دمت گرم

ولی یه مشکل دیگه ای هم هست..جزئیات و کیفیت مثل ال سی دی مشخص نمیشه:d:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
آره فکر کنم 2 هفته پیش بود که تایید شد.گیم پلی بازی فوق العاده اسکریپت شدست! یعنی به جای ظاهر شدن آنی QTE ، صحنه آهسته میشه و شما باید دکمه ی حمله یا دفاع که ثابت گیم پلی هست رو بزنید! تریلر های گیم پلی خیلی مصنوعی بود و خدا کنه این طوری نباشه که من دیدم!
البته کیفیت انیمیشن ها تا حدودی از TLOU هم پیشی گرفته و ممکنه مثل آنچارتد ، کاملاً پویا باشه! ولی در مجموع تریلر ها خصوصاً بخش آفریقا ، حداقل اون چیزی که من دیدم یک نمایش سینمایی بود نه گیم پلی قابل کنترل! کیفیت مدل سازی سربازا در آفریقا خیلی فاجعه بود ولی در در نمایش E3 مشکلی نداشتند!

- - -ویرایش - - -

راجب مولتي توضيح بده يكم:d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
مولتی اونجوری نداره. مولتیش در واقع یه جور Co-op هست. شما iPadـت رو به PS3 وصل می کنی، اونوقت از طریق iPad کنترل آیدن رو به دست می گیری و از طریق خود سیستم، کنترل جودی رو! اما نکته نه چندان جالب قضیه اینجاست که شما نمی تونید همزمان هر دو رو کنترل کنید. وقتی دارید آیدن رو کنترل می کنید، جودی قابل بازی نیست و وقتی دارید جودی رو کنترل می کنید، آیدن قابل بازی نیست!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
مولتی اونجوری نداره. مولتیش در واقع یه جور Co-op هست. شما iPadـت رو به PS3 وصل می کنی، اونوقت از طریق iPad کنترل آیدن رو به دست می گیری و از طریق خود سیستم، کنترل جودی رو! اما نکته نه چندان جالب قضیه اینجاست که شما نمی تونید همزمان هر دو رو کنترل کنید. وقتی دارید آیدن رو کنترل می کنید، جودی قابل بازی نیست و وقتی دارید جودی رو کنترل می کنید، آیدن قابل بازی نیست!
بابا محسن ترسوند منو!اينو كه ميدونستم!!!!!گفتم كيج همچين كاري نمي كنه!!!!
راجب گيم پلي هم تا بازي نكنيم نميتينيم نظر بديم به نظرم.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بابا محسن ترسوند منو!اينو كه ميدونستم!!!!!گفتم كيج همچين كاري نمي كنه!!!!
راجب گيم پلي هم تا بازي نكنيم نميتينيم نظر بديم به نظرم.
بخش مولتی پلیرش همینه دیگه! انتظار نداری که TEAM DEAD MATCH بذاره!:d
همین بخش اگر خوب ظاهر نشه،روی نمرات بازی تاثیر مستقیم می ذاره چون بخش چند نفره هست حالا ساختارش هر چی که باشه!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
بخش مولتی پلیرش همینه دیگه! انتظار نداری که TEAM DEAD MATCH بذاره!:d
همین بخش اگر خوب ظاهر نشه،روی نمرات بازی تاثیر مستقیم می ذاره چون بخش چند نفره هست حالا ساختارش هر چی که باشه!
همون چون انتظار نداشتم گرخيدم:d
در كل بايد صبر كرد+in cage we trust:d
من سينگل مهم واسم و به نمرات دل خوش نكردم!چون ميدونم همه پسند نيست.

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها من هیچ وقت گیر نیفتادم خیلی سرعت عملم زیاده خب من دو نا انتخاب دارم یکی اینکه تو حال بازی کنم با کیف خدا ببینم / یا برم توی اتاقم با تلویزیونی که مال سال بوغه بازی کنم /:):| ولی خدا نمیتونم این معجزه سوم سال رو از دست بدم بعد برای نوم تعریف کنم بگم :............:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر