Bayonetta - Xbox360 Version

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
فقط یه سوال . یه حرکاتی میزنه یه وقتایی مثلا سر یارو رو با گیوتین میزنه و اینا چجوریه دقیقا ؟
اگه اشتباه نکنم چند بار از اون جاخالیا بده که صحنه آهسته میشه،وقتی اون گوی های زیر Health bar پر شد میتونی از این کمبوها بزنی!(اسمشون Climax بود فکر کنم!)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
29526566906351925720.jpg

اخیرا نینتندو در کنفرانس خود اعلام کرده بود که بازی Bayonetta 2 به صورت انحصاری برای Wii U منتشر می شود که در پی این خبر بسیاری از بازیبازان شوکه و متعجب شده اند. بازیبازان هم پس از شنیدن این خبر با پیام های نفرت خود نسبت به نینتندو و پلاتینیوم گیمز ، سایت های مختلف شبکه های اجتماعی مخصوصا توئیتر را بمباران کردند!

شما الان چه حسی از انحصاری شدن این بازی دارید؟ من که میخوام سر به تن نینتندو نباشه صد سال سیاه.....:|

http://www.vg247.com/2012/09/14/bayonetta-2-dev-wii-u-exclusivity-not-intended-to-alienate-fans/

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه اشتباه نکنم چند بار از اون جاخالیا بده که صحنه آهسته میشه،وقتی اون گوی های زیر Health bar پر شد میتونی از این کمبوها بزنی!(اسمشون Climax بود فکر کنم!)

آره اصلا حواسم به اونا نبود :d
تا چپتر 7 رفتم خیلی خیلی لذت بردم . اصلا فکر نمیکردم اینقدر حال بده . اصل بازی روی باس فایت تمرکز داره اما بازم حال میده .
کمبوهای بازی فوق العاده عالی و متنوع هستن
کلا گیم پلی بازی بسیار عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر