Bay Life: Revolt

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نه عمق فاجعه بیشتر از این حرفاست :d
نکتش رو پست اول نگفتم تا وقتی فهمیدید همینجا اعلام کنید :d

@LOW IQs

نیازی به عذر خواهی نیست، همون پست های قبلت رو ادیت و یا پاک کنی کفایت می کنه
حتمی نمیشه پازش کرد؟! بعد مدت اعتبار گفتین تا موقعیه که اپدیت جدید بازی بیاد؟!به فرض من دانلود کردم خب رو دیسک هم زدم برایه دوستم رایتش کردم بعد به دستش رسید اگر یه اپدیت جدید برایه بازی بیاد نمیتونه از این دیتا استفاده کنه؟یک سواله مهم تر خب اینا که فایلش سر همه مثلا یک بازی 40 گیگیو چطور تو یه dvd جاداد؟نمیشه از هم جداش کرد پارتارو؟

LOW IQs

کاربر سایت
Oct 8, 2015
17
حتمی نمیشه پازش کرد؟! بعد مدت اعتبار گفتین تا موقعیه که اپدیت جدید بازی بیاد؟!به فرض من دانلود کردم خب رو دیسک هم زدم برایه دوستم رایتش کردم بعد به دستش رسید اگر یه اپدیت جدید برایه بازی بیاد نمیتونه از این دیتا استفاده کنه؟یک سواله مهم تر خب اینا که فایلش سر همه مثلا یک بازی 40 گیگیو چطور تو یه dvd جاداد؟نمیشه از هم جداش کرد پارتارو؟

احتمالا با یه کلک (جا زدن فایل قدیمی با اسم فایل جدید) بشه مشکل رو حل کرد.

میدونید بدترین حالت ممکن چیه؟! فایل رو بذاری دانلود (۴۰ گیگ) بعد نیم ساعت قبل از اتمام دانلودتون واسه بازی آپدیت بیاد!!!!!

فایل رو میتونید با winrar به n تکه تقسیم کنید و روی DVD رایتش کنید.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
دوستان اون مشکلی اروری که صفحه ی قبل داشتم با نصب کردن برنامه ی جاوا کاملا برطرف شد و همین الان به صورت 100% بازی Tales from the borderlands به کنسول منتقل کردم !

جا داره یه تشکر دیگه از سازنده ی عزیز این برنامه Donger بکنم که با حوصله حدود نیم ساعت وقتشو در اختیارم گذاشت تا مشکلم به صورت کامل حل بشه .

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام با اين روش مي شه ديتا ي بازي كه از يه هارد ريختيم رو pc رو به اكس باكس انتقال داد؟ و مي شه اپديت بازي ها رو تنها ريخت رو امس باكس يا بايد حتماً خود بازيو دانلود كرد و ريخت رو اكس باكس ؟

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

با استفاده از فشرده سازی توسط برنامه هایی مثل Winrar یا 7-Zip و پارت پارت کردن فایل های فشرده شده می شه این کار رو انجام داد
روش بهتر استفاده از HJSplit هست که زمان کمتری می بره، امکان Corrupt شدن هم مثل فایل های rar نداره، ولی فشرده سازی انجام نمی ده

سلام با اين روش مي شه ديتا ي بازي كه از يه هارد ريختيم رو pc رو به اكس باكس انتقال داد؟ و مي شه اپديت بازي ها رو تنها ريخت رو امس باكس يا بايد حتماً خود بازيو دانلود كرد و ريخت رو اكس باكس ؟

دیتا ای که از خود Xbox One روی هارد می ریزید رو نمی شه به این صورت انتقال داد
ساختارشون باهم متفاوت هستند

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اپدیت بیاد هیچ راهی نداره بشه فایلو انتقال داد ؟ :( الان مثلا هیلو که 60 گیگه ظاهرا قراره براش اپدیت بیاد به زودی :d با این نت عالی ایران اصلا نمیشه دانلودش کرد که :(

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
دموی FH2 رو می خوامــ انتقال بدمــ؛ موقع انتقال از اینترنت دانلود می کنه! از رو PC آپلود نمی شه رو کنسول. مشکل از کجا می تونه باشه!؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
اپدیت بیاد هیچ راهی نداره بشه فایلو انتقال داد ؟ :( الان مثلا هیلو که 60 گیگه ظاهرا قراره براش اپدیت بیاد به زودی :d با این نت عالی ایران اصلا نمیشه دانلودش کرد که :(

نسخه آپدیت شدش رو دانلود می کنید انتقال می دید

کلا من سیستم آپدیت ها رو بگم:

توی Xbox One شما موقع دانلود فقط و فقط با یک فایل طرف هستید، هر بازی برای خودش یک فایل داره
وقتی آپدیتی برای اون بازی میاد، در واقع همون فایل هست که تغییر می کنه، نه این که فایل جدیدی به صورت مجزا برای آپدیت ایجاد بشه
در نتیجه کل بازی از روز اولی که در Xbox Live قرار می گیره فقط و فقط یک فایله، وقتی هم که آپدیت براش میان همون یک فایل هست که تغییر می کنه، یعنی آپدیت به صورت مجزا توی یک فایل دیگه نیست

برای مقایسه با PS4:
در PS4 بازی ها به صورت PKG های با حداکثر سایز 4 گیگ منتشر می شن، وقتی که آپدیت جدیدی میاد یک PKG جدید که فقط و فقط شامل آپدیت هست توی Playstation Network قرار می گیره و شما با دانلود همون PKG که فقط سایز آپدیت هست، می تونید بازی رو آپدیت کنید

در Xbox One:
کل بازی درون یک فایل قرار داره، اگر بازی 1 گیگ باشه فایل هم 1 گیگه، اگه 40 گیگ باشه قایل هم 40 گیگ اه
وقتی که آپدیت میاد، به صورت مجزا عرضه نمی شه و بر روی همون تک فایل بازی اعمال می شه

شما برای انتقال باید آخرین نسخه آپدیت شده رو داشته باشید، در حال حاضر امکان دانلود آپدیت به صورت مجزا نیست، به دلیل همون سیستمی که گفتم، زمان دانلود آپدیت Baylife لینکی که به شما می ده همون لینک دانلود بازیه، مثلا برای بازی 10 گیگی 300 مگ آپدیت اومده، شما لینکی که می بینید با حجم بین 1 تا 1.3 گیگ بسته به این که آیا محتوایی به داخل بازی اضافه شده، حذف شده و یا تغییر کرده

Xbox One یک سری اطلاعات رمز نگاری شده رد و بدل می کنه که می فهمه آیا آپدیتی برای بازی اومده و اگر اومده کدوم قسمت اون فایل مربوط به آپدیت هست

این بود اون عمق فاجعه که می گفتم
در حال حاضر شما نمی تونید آپدیت خالی رو دانلود کنید و انتقال بدید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mafia4

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
دموی FH2 رو می خوامــ انتقال بدمــ؛ موقع انتقال از اینترنت دانلود می کنه! از رو PC آپلود نمی شه رو کنسول. مشکل از کجا می تونه باشه!؟
تشکر از Donger عزیز که نزدیک یک ساعت با TeamViewer زمان گذاشتند و مشکل حل شد. مشکل بنده فعال بودن نرمــ افزار Skype همزمان با انتقال فایل بود.
VMware و به واسطه اون Bay Life از پورت 80 استفاده می کنند؛ وقتی Skype روشنه، پورت 80 توسط این نرمــ افزار هم اشغال می شه؛ در نتیجه انتقال فایل به کنسول با مشکل رو به رو می شه.

اگر نرم افزار Skype رو سیستمتون نصبه؛ هنگام کار با Bay Life (مخصوصا زمان انتقال فایل) نرم افزار رو بندید و از Task Manager پردازش های مرتبط با این نرم افزار رو قطع کنید.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
نسخه آپدیت شدش رو دانلود می کنید انتقال می دید

کلا من سیستم آپدیت ها رو بگم:

توی Xbox One شما موقع دانلود فقط و فقط با یک فایل طرف هستید، هر بازی برای خودش یک فایل داره
وقتی آپدیتی برای اون بازی میاد، در واقع همون فایل هست که تغییر می کنه، نه این که فایل جدیدی به صورت مجزا برای آپدیت ایجاد بشه
در نتیجه کل بازی از روز اولی که در Xbox Live قرار می گیره فقط و فقط یک فایله، وقتی هم که آپدیت براش میان همون یک فایل هست که تغییر می کنه، یعنی آپدیت به صورت مجزا توی یک فایل دیگه نیست

برای مقایسه با PS4:
در PS4 بازی ها به صورت PKG های با حداکثر سایز 4 گیگ منتشر می شن، وقتی که آپدیت جدیدی میاد یک PKG جدید که فقط و فقط شامل آپدیت هست توی Playstation Network قرار می گیره و شما با دانلود همون PKG که فقط سایز آپدیت هست، می تونید بازی رو آپدیت کنید

در Xbox One:
کل بازی درون یک فایل قرار داره، اگر بازی 1 گیگ باشه فایل هم 1 گیگه، اگه 40 گیگ باشه قایل هم 40 گیگ اه
وقتی که آپدیت میاد، به صورت مجزا عرضه نمی شه و بر روی همون تک فایل بازی اعمال می شه

شما برای انتقال باید آخرین نسخه آپدیت شده رو داشته باشید، در حال حاضر امکان دانلود آپدیت به صورت مجزا نیست، به دلیل همون سیستمی که گفتم، زمان دانلود آپدیت Baylife لینکی که به شما می ده همون لینک دانلود بازیه، مثلا برای بازی 10 گیگی 300 مگ آپدیت اومده، شما لینکی که می بینید با حجم بین 1 تا 1.3 گیگ بسته به این که آیا محتوایی به داخل بازی اضافه شده، حذف شده و یا تغییر کرده

Xbox One یک سری اطلاعات رمز نگاری شده رد و بدل می کنه که می فهمه آیا آپدیتی برای بازی اومده و اگر اومده کدوم قسمت اون فایل مربوط به آپدیت هست

این بود اون عمق فاجعه که می گفتم
در حال حاضر شما نمی تونید آپدیت خالی رو دانلود کنید و انتقال بدید

بر فرض مثال ما یه بازی دیجیتالی رو همین الان روی استور xbox میخریم و میزاریم روی خود کنسول دانلود بشه ! اینجا ما اخرین ورژن بازی رو از لایو میگیریم با حجم 10 گیگ و شروع به دانلود میکنیم روی خود کنسول ! ولی چند ساعت بعد وقتی وسط دانلود بازی هستیم یه اپدیت جدید از بازی میاد با حجم 2 گیگ ! الان تکلیف روی خود کنسول چیه ؟ 2 گیگ به صورت اتومات به اون 10 گیگ اضافه میشه یا باز جریان همین دانلود از طریق pc پیش میاد و باید از اول دانلود کنیم ؟!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بر فرض مثال ما یه بازی دیجیتالی رو همین الان روی استور xbox میخریم و میزاریم روی خود کنسول دانلود بشه ! اینجا ما اخرین ورژن بازی رو از لایو میگیریم با حجم 10 گیگ و شروع به دانلود میکنیم روی خود کنسول ! ولی چند ساعت بعد وقتی وسط دانلود بازی هستیم یه اپدیت جدید از بازی میاد با حجم 2 گیگ ! الان تکلیف روی خود کنسول چیه ؟ 2 گیگ به صورت اتومات به اون 10 گیگ اضافه میشه یا باز جریان همین دانلود از طریق pc پیش میاد و باید از اول دانلود کنیم ؟!

شما از اول دانلود نمی کنید
یا دانلود تا ته می ره وقتی می خواید بازی رو اجرا کنید می گه 2 گیگ آپدیت اومده
یا لینک فوروارد شده به لینک جدید در حین دانلود به طور اوتوماتیک 12 گیگ دانلود می کنه براتون

می گم که، اطلاعات آپدیت ها به صورت رمزنگاری شده رد و بدل می شه و تا به الان من نتونستم معنی و مفهموم این اطلاعات رو بفهمم، خود کنسول می فهمه :d

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
دوستان کسی لینک forza 6 ultimate edition رو نداره بده ما دانلود کنیم که تا فردا پس فردا که بازی رو میگیرم فایلاش دانلود شده باشه؟ :d

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
انتقال فایل بازی دراگون ایج با حجم 45 گیگ از PC به کنسول چیزی حدود 5 ساعت طول کشید :D

کلا این تک پارت بودن فایل خیلی بده انگار چون وقتی با idm یه فایل 45 گیگی دانلود بشه موقع اتمامش چیزی حدود یک تا دو ساعت فقط باید پارتا رو بهم بچسبونه :D

با تشکر ویژه از طرح شبانه ی ایرانسل که 45 گیگ رو توی دو شب دانلود کرد برام :D

Sent from my HTC One using Tapatalk

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
انتقال فایل بازی دراگون ایج با حجم 45 گیگ از PC به کنسول چیزی حدود 5 ساعت طول کشید :D

کلا این تک پارت بودن فایل خیلی بده انگار چون وقتی با idm یه فایل 45 گیگی دانلود بشه موقع اتمامش چیزی حدود یک تا دو ساعت فقط باید پارتا رو بهم بچسبونه :D

با تشکر ویژه از طرح شبانه ی ایرانسل که 45 گیگ رو توی دو شب دانلود کرد برام :D

Sent from my HTC One using Tapatalk

Performance فعلی برنامه روی یک لپ تاپ i3 با Lan 10/100/1000 که از یک کابل موجود در باکس مودم D-Link استفاده می کنه چیزی حدود 20 مگابایت در ثانیه هست
در نتیجه در هر ساعت حدود 72 گیگ رو انتقال می ده

این 5 ساعت دو حالت داره:
1- Lan لپ تاپ شما 10/100 هست، که این اتفاق توی لپ تاپ های امروزه به خصوص لپ تاپ های HP زیاد دیده می شه. به دلیل عدم مصرف Lan توسط کسانی که لپ تاپ می خرن باعث شده برای کاهش هزینه Lan ها رو 10/100 کنن
2- کابلی که شما استفاده می کنی بسیار نامرغوب هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر